Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1176 Mimo usilnych starań Andrzejowi nie udaje się odkryć, co trapi i przeraża Anię. Na trop rozwiązania zagadki wpada Marcin. Chłopak sugeruje, by pojechać na leśny parking, na którym zatrzymali się w drodze do Grabiny. Na miejscu Chodakowski i Budzyński dowiadują się o morderstwie, do którego doszło kilkadziesiąt metrów od miejsca ich poprzedniego postoju. Mężczyźni od razu domyślają się, co zaszło i dzwonią po pomoc do Tomka. Policjant jedzie za miasto, gdzie Ania jest na plenerze plastycznym i bierze ją pod swoją opiekę. Robi to w samą porę, bo małą cały czas obserwował Sebek... Tymczasem do Polski wraca zdenerwowana Marta. Od razu jedzie na komendę, gdzie spotyka się z córką, która kilka minut wcześniej opowiada policjantom o tym, co widziała w lesie. Kobieta bez zastanowienia zgadza się wyjechać z Anią do siedliska i zostać tam dopóki zabójca nie zostanie schwytany. Po krótkiej naradzie Tomek i Marcin ustalają, że nad bezpieczeństwem ukrywających się powinien czuwać atletyczny Andrzejek.

odc. 1177 Marta i Ania cały czas mieszkają w siedlisku. Nawet na krok nie odstępuje ich Andrzejek. Mężczyzna jest tak przejęty powierzonym zadaniem, że atakuje nawet obserwującego ptaki ornitologa.Tłumaczy później, że był przekonany, iż naukowiec śledzi jego podopieczną. Tymczasem Robert prosi Agnieszkę, by podjęła w końcu decyzję w sprawie dziecka. Po raz kolejny deklaruje, że bardzo chętnie przyjąłby na siebie obowiązki męża i ojca. Jednak pani prokurator zdecydowanie odmawia. Mężczyzna wpada w złość i... umawia się na spotkanie z Tomkiem. Kilka godzin później Chodakowski odwiedza Olszewską. Z ich rozmowy wynika, że Robert znowu okłamał policjanta - nadal uparcie twierdził, że jest ojcem dziecka, a ponieważ mimo to postanowił wyjechać na stałe do USA, poprosił Tomka o opiekę nad Agnieszką. W tym samym czasie do siedliska zagląda ksiądz i sugeruje Annie, że powinna w końcu wyznaczyć termin swojego ślubu z Adamem. Kobieta, podobnie jak jej ukochany, wpada w panikę.

Klan

odc. 2836 Sąsiad zaczepia Grażynkę i przypomina jej o zebraniu wspólnoty. Kobieta jest zmęczona, więc na spotkanie deleguje męża. Twierdzi, że zawsze miał dobry kontakt z ludźmi. Leopold znika na kilka godzin, co martwi Kasię, która chciała poprosić go o pomoc w przygotowaniu referatu z historii Warszawy. Natomiast Czesia zagląda do herbaciarni i skarży się panu Zygmuntowi na piątkowe problemy z żołądkiem.

odc. 2837 Po spotkaniu z Pawłem Wiga ma wyrzuty sumienia - jest przygnębiona, że tak łatwo się zgodziła znów spotykać z Lubiczem. On także nie jest pewny, czy powinien kontynuować tę znajomość. Mówi Bolkowi, że był przekonany, iż po śmierci Krystyny już z nikim się nie zwiąże. Późnym popołudniem jeden z sąsiadów pyta Grażynkę o Leopolda, który zaczął piastować ważną funkcję we wspólnocie. Gdy kobieta stwierdza, iż mąż jeszcze jest w pracy, mężczyzna oświadcza, że w takim razie przyjdzie nieco później. I słowa dotrzymuje.

odc. 2838 Wczesnym porankiem znowu pojawia się namolny sąsiad. Grażyna zaczyna podejrzewać, a właściwie mieć pewność, że nowa funkcja Leopolda zabierze spokój ich rodzinie. Gdy po południu Kwapisz zagląda do matki, Leokadia przekazuje mu garść karteczek ze sprawami do załatwienia, które otrzymała od sąsiadów. Tymczasem Czesia żali się pani Kazi, że właściciel herbaciarni mocno ją rozczarował. Myślała, że to wrażliwy mężczyzna, a okazało się, iż jest gburem i impertynentem.

odc. 2839 Po wspólnie spędzonej nocy Teresa szykuje śniadanie dla Feliksa. W tym momencie mężczyzna uświadamia sobie, że powinien wreszcie uporządkować swoje życie. W związku z tym umawia się z Moniką. W czasie rozmowy wyznaje partnerce, że ją... zdradził i w związku z tym ich związek nie ma sensu. Tego samego dnia wieczorem Paweł szykuje się na telekonferecję z synem. Niestety, nie potrafi poradzić sobie z komputerem.

Barwy szczęścia


odc. 1352 Znowu dochodzi do ostrej scysji Kasi i Łukasza. Tym razem dziewczyna nie chce się zgodzić, by Sadowski zabrał Ksawerego na weekend do swoich rodziców. Niedługo później Stefan radzi córce, by dała dziennikarzowi szansę i nie ograniczała jego kontaktów z dzieckiem. Kasia jednak nie korzysta z sugestii ojca. W związku z tym Łukasz postanawia wynająć adwokata. Natomiast Martę ogarniają wątpliwości - nie jest pewna, że poradzi sobie w walce z uzależnieniem.

odc.. 1353 Górka prosi Rybińskich, by zwolnili Kasię z przysięgi, którą złożyła ich zmarłemu synowi. Uważa, że obietnica mocno komplikuje życie jego córki i Łukasza. Alina jest mocno oburzona takimi sugestiami i w tajemnicy jedzie do Sadowskiego. W tym samym czasie Jacek spotyka się z Adamskim, który wręcza mu zaliczkę na poczet kolejnego "biznesu". A ECS znów ma kłopoty - jeden z klientów chce zrezygnować z umowy, bo już drugi raz wyciekły dane jego firmy.
odc. 2838 Wczesnym porankiem znowu pojawia się namolny sąsiad. Grażyna zaczyna podejrzewać, a właściwie mieć pewność, że nowa funkcja Leopolda zabierze spokój ich rodzinie. Gdy po południu Kwapisz zagląda do matki, Leokadia przekazuje mu garść karteczek ze sprawami do załatwienia, które otrzymała od sąsiadów. Tymczasem Czesia żali się pani Kazi, że właściciel herbaciarni mocno ją rozczarował. Myślała, że to wrażliwy mężczyzna, a okazało się, iż jest gburem i impertynentem.

odc. 1354 Kolejny wyciek danych sprawia, że Nina jest nerwowa i zaczyna podejrzewać wszystkich pracowników ECS. Przestaje ufać nawet swojemu ukochanemu. Tymczasem Adamski staje się niecierpliwy i żąda od Jacka sfinalizowania umowy lub zwrotu pieniędzy. Mężczyzna, czując, że grunt pali mu się pod nogami, oświadcza się Ninie. Tymczasem wściekły Łukasz wpada do Fitness Klubu i robi Kasi awanturę - chłopak twierdzi, że Górka nasłała na niego Alinę. Wychodząc deklaruje, że wynajął już prawnika i to sąd ostatecznie ureguluje jego prawa do Ksawerego.

Pierwsza miłość

odc. 2179 Po raz kolejny Karol próbuje dogadać się z Grzegorzem, ale okazuje się to niełatwym zadaniem. Dlatego też Sabina postanawia wyjaśnić mężczyźnie, jakie Aśka miała intencje, decydując się na spotkania z jej ojcem. Natomiast Bartek jest przybity i nie potrafi odnaleźć się we Wrocławiu.

odc. 2180 Pełna entuzjazmu Melka zdaje Marysi relację z wieczoru, który spędziła z Ewą i Krystianem. W tym samym czasie Malwina nie szczędzi Paulinie przykrych słów. Niezrażona tym pani weterynarz postanawia ponownie postarać się o posadę w Wadlewie. Najpierw jednak chce porozmawiać z Emilką.

odc. 2181 W Barbarianie pojawia się Michał - ma nadzieję, że uda mu się wyjaśnić Marysi wszystkie nieporozumienia. Na jego nieszczęście w barze pojawia się także Ewa i Krystian. Ich obecność nie sprzyja poufnym rozmowom. Tymczasem Karol jest zadowolony z... kradzieży auta.

odc. 2182 Gdy Weksler dowiaduje się, że to Radek zabrał jego samochód, natychmiast wycofuje zgłoszenie o kradzieży. Na dodatek proponuje chłopakowi współpracę. Decyzje ojca nie podobają się Sabinie, która jest bardzo sceptycznie nastawiona do Radka.

Na Wspólnej

odc. 2176 Po długich dyskusjach Zuza i Kamil decydują się przyjąć Tosię do swojej rodziny. Kiedy jednak oznajmiają nowinę Uli, dziewczynka się buntuje. Hofferowie są kompletnie zaskoczeni.

odc. 2177 Honorata gratuluje Paulinie zdanego egzaminu i zaprasza dziewczynę na wspólne zakupy. Jednak po południu do Romana przychodzi Wacek i informuje, że jego córka musi wracać do Łomży.

odc. 2178 Decyzja Wacka przygnębia Paulinę. Honorata postanawia pomóc dziewczynie i sugeruje Romanowi, by jego bratanica zamieszkała z nimi. Hoffer natychmiast się zgadza na tę propozycję.

odc. 2179 Gdy Igor dowiaduje się, że Elżbieta wzięła pieniądze na ich mieszkanie od Jakuba, wpada w gniew. Robi ukochanej karczemną awanturę. Kobieta nie wytrzymuje i wybiega z domu.

Na dobre i na złe

odc. 615 Ola na nowo zbliża się do ojca i zgadza się, by senior pomagał jej w opiece nad córką. Mimo że wie o jego problemie alkoholowym, zostawia z nim Franię. Ma to jednak fatalne skutki. Janek odkrywa, że bank zablokował jego karty. Zbiera się na odwagę i ze skruchą wyznaje ukochanej, że ma gigantyczne długi i jest bankrutem. Tymczasem Dębski odwiedza w Leśnej Górze Radwana, który był świadkiem jego pocałunku z kochanką, pielęgniarką Beatą. Nie chce, aby jego żona dowiedziała się o romansie, dlatego prosi kolegę o zachowanie dyskrecji. Na ginekologię trafia pani Róża. Cierpiąca na demencję kobieta jest przekonana, że zaszła w ciążę. Z kolei pacjentem oddziału chirurgicznego zostaje kierowca, który spowodował wypadek samochodowy.

Przyjaciółki 6

odc. 74 Julka i Hajdi odwiedzają Sonię w szpitalu. Dziewczyna nadal jest bardzo słaba. Michał przed wyjazdem do Danii zabiera Patrycję i syna na przejażdżkę. Zatrzymuje się przed nowoczesnym blokiem i pokazuje żonie niespodziankę - ich nowe mieszkanie. Gdy Inga szykuje się na randkę, odwiedza ją Dorota. Rozwenc wyznaje, że bardzo tęskni za Maciusiem. Gruszewska jest zdziwiona jej wybuchem. Ma jednak pewne podejrzenia - daje koleżance test ciążowy. Później Inga i Robert wybierają się na romantyczną kolację. Gruszewska jest zachwycona do momentu, gdy mężczyzna się jej oświadcza. Zuza odbiera długo wyczekiwany telefon od Jerzego. Umawiają się na spotkanie. Markiewicz jest przekonana, że albo się pogodzą, albo mężczyzna ostatecznie z nią zerwie.

odc.186 Możejko i jego współpracownicy zostają wezwani na miejsce kradzieży trakcji kolejowej. Natychmiast tam jadą. Dowiadują się, że funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei dotarli tu zbyt późno, aby zatrzymać złodziei. Czarkowi, Leszkowi i Mirkowi udało się uciec. Policjanci robią więc nalot na pobliskie złomowisko. W kontenerze znajdują zwłoki. Zauważają uciekającego mężczyznę. Kiedy udaje im się go złapać, odkrywają, że ma przy sobie fragmenty kabli skradzionych z terenów kolejowych. Podejrzany zeznaje, że pomagał oczyszczać dostarczony towar. Trop wiedzie Nocula oraz jego współpracowników do braci Dąbrowskich. Niebawem Marczak wpada na trop zorganizowanej grupy przestępczej powiązanej ze złomowiskami i czerpiącej z nich zyski.


Singielka

odc. 35 Tomasz zataja przed Elką problemy z Sylwią. Ona ukrywa, że nie dogaduje się z Mikołajem. Krzysiek prosi Bajtka o pomoc w ustaleniu tożsamości Singielki.

odc. 36 Natalia mówi Elce, że na innym portalu pojawił się nowy felieton podpisany przez Singielkę. Dziewczyna podejrzewa Dorotę.

odc. 37 Krzysiek organizuje nowe zajęcia integracyjne dla pracowników - warsztaty z salsy. Tomasz i Elka zostają taneczną parą.

odc. 38 Wszyscy z redakcji uczestniczą w warsztatach. Mikołaj jest zazdrosny, widząc Elkę i Tomasza razem. Natalia decyduje się zostawić Roberta. Sława chce pomóc córce.

Skazane

odc.12 Magda rozstaje się z narzeczonym. Nie potrafi mu wybaczyć, że nie było go przy niej, gdy umierał jej tata. Maciek Miller pociesza dziewczynę. Inspektor Korman prowadzi dochodzenie w sprawie ostatnich działań Adama i jego ludzi. Trop prowadzi do... Sylwii.

Aż po sufit

odc. 13 Kama poświęca się nowej pasji - jodze. Joanna i Beata też zapisują się na zajęcia. Odkrywają, dlaczego tak naprawdę dziewczyna na nie uczęszcza. Natalia i Łukasz narzekają na brak prywatności w domu. Umawiają się na randki w samochodzie.

Mentalista

odc.8 Jednostka Lisbon ma ustalić okoliczności śmierci mężczyzny, który zamarzł w cmentarnej krypcie. Nagle do Jane’a dzwoni Bosco z prośbą o szybkie przybycie do jego biura. Na miejscu Patrick i Teresa zastają sekretarkę Bosca, Rebekę, dwóch zabitych agentów i rannego Sama.

Skazany na śmierćodc. 7 Rozruchy w Fox River przybierają na sile. Sucre i Abruzzi muszą wtajemniczyć T-Baga w plany ucieczki. Veronica i Nick spotykają się w Waszyngtonie z prywatnym detektywem, który wskazuje im istotny trop w sprawie Lincolna.

Gwardiaodc.1/4 Ukraina, 2015 rok. Historia ochotników, którzy zgłosili się do Gwardii Narodowej, by walczyć w obronie ojczyzny. Niedawni wrogowie, którzy podczas wydarzeń na Majdanie byli po przeciwnych stronach barykady, stają się członkami jednego oddziału.

Skandalodc.25 Pracownicy Olivii przyglądają się szczegółom dawnej sprawy. Muszą się dowiedzieć, czy nie popełniono podczas jej rozwiązywania błędu, który może okazać się brzemienny w skutkach. Pope i Jake są sobie coraz bliżsi. Związek Fitza i Mellie przechodzi kryzys.

Grimmodc.4 Leroy Kent potrąca kobietę. Gdy dzwoni po pogotowie, obok rannej pojawia się tajemnicza postać, która ją dusi. Nick i Hank trafiają do pensjonatu Billy’ego Capry, w którym rozpoznają Siwobrodego. Orientują się, że może on być odpowiedzialny za porwania kobiet w całym kraju.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje