Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1174 Od pewnego czasu Ewa jest mocno sfrustrowana. W końcu wyznaje Uli, że jako żona czuje się zaniedbywana. Jednym z powodów jej przygnębienia jest to, że Marek dotąd nie urządził ich zaległego wesela. Dziewczyna postanawia rozwiązać tę sytuację i z pomocą Lucjana oraz Anny organizuje romantyczne przyjęcie w siedlisku. Marek jest mocno zaskoczony, a Ewa... wniebowzięta. Tymczasem morderca Sebek obserwuje Marcina. Najpierw wypytuje chłopaka o Agnieszkę, z którą rozmawiał pod blokiem, a potem rusza za Chodakowskim i w ten sposób trafia do kancelarii Budzyńskiego. W tym samym czasie Andrzej stara się dowiedzieć od córki, co tak strasznie ją martwi. Dziewczynka wyznaje w końcu, że boi się o bezpieczeństwo ojca. Prawnik decyduje się zawieźć Anię na półkolonie. Gdy tam dociera, prosi nauczycielkę plastyki, by zwróciła baczną uwagę na jego córkę. Kilka godzin później, kiedy Budzyński odbiera Anię, Paulina informuje go, że dziewczynka rzeczywiście nieco dziwnie się zachowuje. Andrzej umawia córkę na wizytę u psychologa.


odc. 1175 Ponieważ Natalka coraz poważniej myśli o studiowaniu leśnictwa, postanawia odwiedzić Franka w leśniczówce i przyjrzeć się jego codziennej pracy. Okazuje się, że od pewnego czasu w Grabinie grasuje kłusownik. Leśniczy dostaje sygnały o zwierzętach uwięzionych w sidłach, a Anna opowiada chłopakowi, że kilka dni wcześniej jakiś mężczyzna próbował sprzedać jej dziczyznę. Zarzycki szybko domyśla się, że chodzi o człowieka, który niedawno pracował przy wyrębie drzew. Razem z Natalką jadą do Marczaka. Franek zapowiada kłusownikowi, że jeśli jeszcze raz usłyszy o rozstawionych wnykach, poinformuje o całej sprawie policję. Mężczyzna nie przejmuje się ostrzeżeniem leśniczego i zleca wspólnikowi, by zastawił kolejne sidła. W tym samym czasie Ala i Paweł rozpoczynają przygotowania do przeprowadzki do Anglii - finalizują umowę z Pawłem i przekazują Kindze bistro. Jednak przed wyjazdem postanawiają odwiedzić Grabinę. W czasie ich pobytu dochodzi do poważnej rozmowy między Markiem a Zduńskimi. Mostowiak, który postanowił produkować przetwory i nawiązał współpracę z dużym koncernem, proponuje siostrzeńcowi pracę. Oferta jest ciekawa, ale wiąże się z półrocznym pobytem w Grabinie. Paweł jest zachwycony, lecz Ala jest temu przeciwna - nie wyobraża sobie, że mogłaby na sześć miesięcy utknąć na wsi.


Klan

odc. 2831 W biurze Michała dochodzi do ostrej wymiany zdań między Chojnickim a Kamilą. Skruszony mężczyzna jedzie na Sadybę przeprosić matkę.

odc. 2832 Beata i Rafalski czekają na wizytę nowej sympatii Jaśka. Piotr przestrzega żonę, by nie uprzedzała się do dziewczyny, a tymczasem kobieta jest absolutnie oczarowana Jowitą, w którą wcieliła się koleżanka Ramony, Iza.

odc. 2833 Matka Zyty ciągle nakłania córkę, aby wreszcie wróciła do rodzinnego domu. Tymczasem żona Michała wybiera się do adwokata w sprawie rozwodu.

odc. 2834 W przedszkolu Czesia organizuje pogadankę na temat parzenia herbaty. Poprowadzi ją jej nowy znajomy, właściciel herbaciarni - Zygmunt.

Barwy szczęścia


odc. 1347 W czasie zakupów z matką Agnieszka czuje się fatalnie. Jednak ze wszystkich sił stara się ukryć przed Judytą, że jest w ciąży. W tym samym czasie do Zenka, który wrócił już ze szpitala, przychodzi Ernest z ojcem. Chłopak przeprasza Grzelaka za potrącenie i ucieczkę z miejsca wypadku. Chowański natomiast proponuje mężczyźnie odszkodowanie, jeśli ten zrezygnuje z procesu cywilnego.

odc. 1348 Obserwując uważnie córkę, Judyta w końcu domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży. Agnieszka tym razem nie zaprzecza. Tymczasem Kornelia mówi Bartkowi, że kolekcja przygotowana przez Walczak jest ciekawa, ale zainwestowanie w nią pieniędzy byłoby za dużym ryzykiem.

odc. 1349 Wielkimi krokami zbliża się ślub Sabiny i Andrzeja. Choć przymiarka sukni ślubnej przebiega w radosnej atmosferze, chwilę później kobieta traci dobry humor. A wszystko dlatego, że okazuje się, iż po południu ma odebrać wyniki badań Mai. Tymczasem Marta, która wreszcie zakończyła terapię i wróciła do domu, promienieje. Ewa i Artur też nie mogą nacieszyć się jej obecnością. Tylko Piotr nie potrafi powstrzymać się od zjadliwych komentarzy na temat nałogu byłej żony.

odc. 1350 Klara robi niespodziankę Hubertowi i przyjeżdża do Kołobrzegu. Jednak szybko się okazuje, że ukochany jest bardzo zajęty, a menedżerka zespołu, Patrycja, zaczyna opowiadać o kolejnych planach koncertowych. Między małżonkami szybko dochodzi do ostrej scysji. W tym samym czasie Marta spotyka się z Kasią w Fitness Klubie. Górka opowiada przyjaciółce o rozstaniu z Łukaszem i podejrzeniach dotyczących jego romansu.


Pierwsza miłość

odc. 2174 Między Emilką i Bartkiem zaczyna się układać. Jednak gdy mężczyzna dowiaduje się, że Paulina wraca do Wadlewa, wie, że musi wyjechać.

odc. 2175 Miedzianowski przyjeżdża do Wrocławia na rozmowę kwalifikacyjną. Jednak perspektywa nowej pracy wcale nie cieszy Bartka. Wyznaje Arturowi, że kocha Emilkę.

odc. 2176 Długie dyskusje z Bartkiem na temat niewierności kobiet powodują, że Artur staje się bardzo podejrzliwy. Zaczyna bacznie obserwować Kingę.

odc. 2177 Daria organizuje poszukiwania Radka. Policja przyjmuje zgłoszenie zaginięcia, a potem wpada na trop popełnionego przez chłopaka przestępstwa.

Na Wspólnej

odc. 2172 Do Romana dzwoni mężczyzna. W trakcie rozmowy traktuje go jak kogoś bliskiego. Zdziwiony Hoffer zgadza się na spotkanie, na które wybiera się z Honoratą.

odc. 2173 Mimo że Maks wyraźnie zadeklarował, z kim jest związany, Ilona nie daje mu spokoju. Zdenerwowany mężczyzna idzie do Zdybickiej i... ląduje z nią w łóżku.

odc. 2174 Przygnębiona Tosia wypytuje Ulę o dom dziecka. Ta nie pozostawia jej żadnych złudzeń, ze szczegółami opowiada o przykrych rzeczach, które mogą ją tam spotkać. Dziewczynka jest przerażona.

odc. 2175 Wiedząc, że Igor ma ogromny problem z uzyskaniem kredytu na mieszkanie, Elżbieta postanawia pomóc ukochanemu. Prosi Jakuba, by zamiast przepisywać na nią kawalerkę, wypłacił jej równowartość tego lokum.

Na dobre i na złe

odc.614 Adam, który otrzymał od doktora Malczyka atrakcyjną propozycję objęcia stanowiska szefa chirurgii w nowo powstałej klinice pod Bydgoszczą, wciąż się waha, czy przyjąć posadę. Lekarz stoi przed poważną decyzją, gdyż w tym samym czasie dyrektor Tretter proponuje mu udział w międzynarodowym projekcie badań onkologicznych. Testy będą prowadzone w Leśnej Górze. Szczepan udaje się na wieczór kawalerski swojego kolegi. Suto zakrapiana zabawa w męskim gronie szybko wymyka się spod kontroli, a przyszły pan młody trafia do szpitala. Na ginekologię zostaje przyjęta muzułmanka Alicja. Pacjentka kategorycznie odmawia, by badał ją mężczyzna. Nie trafiają do niej argumenty, że doktor Radwan jest najlepszym specjalistą w szpitalu.Przyjaciółki 6

odc.73 Robert spędza noc z Ingą w jej mieszkaniu. Zapomina zabrać koszulkę. Znajduje ją Hania. Gruszewska czuje się niezręcznie, gdy córka pyta, czy Robert z nimi zamieszka. Anka i Paweł zabierają Julkę z aresztu. Strzelecka jest szczęśliwa. Niepokoi się tylko o stan zdrowia Sonii. Patrycja, która przemyślała sprawę stażu Michała, zgadza się, by mąż wyjechał do Danii. Niebawem dowiaduje się od Elżbiety, że Michał ją oszukał - nie powiedział jej, że staż będzie trwał aż rok. Traci zaufanie do męża. Dorota spędza coraz więcej czasu z Maciusiem. Chociaż nie jest typem nadopiekuńczej cioci, rodzi się między nimi silna więź. Zuza postanawia zdemaskować Wojtka przed jego żoną, Magdą. Uważa, że jako kobieta jest jej to winna. Aranżuje spotkanie pułapkę z Niemczykiem.odc.185 Funkcjonariusze znajdują zwłoki młodej kobiety, Gai, w pobliżu opustoszałej fabryki, w której ostatniego wieczora odbyła się impreza. Zabezpieczają narkotyki. Marczak rozpoznaje swoją sąsiadkę. Tragiczne wieści docierają do brata Gai, Darka, a także jej babci i narzeczonego. Wyniki badań wskazują, że kobieta przedawkowała środki odurzające. Mateusz mówi policjantom, że od pewnego czasu Gaja nie brała narkotyków. Niespodziewanie znika Darek. Szukając go, policjanci trafiają na kolejną imprezę w hali. Zjawia się tam także duchowny. Funkcjonariusze legitymują właściciela nagłośnienia Zygmunta i jego syna. Udaje im się także zatrzymać dilera. Nowe ślady wskazują, że Gaja została skatowana na śmierć. W ręce Możejki i jego podwładnych wpada nagranie z feralnej imprezy.

The Following

odc.15 Mark i Luke zmuszają Ryana Hardy’ego i Joego Carrolla do zmiany planów. Dotychczasowi wrogowie muszą zjednoczyć siły, by uratować kobietę, którą kochają. Tymczasem Claire jest przetrzymywana przez bliźniaków, którym zależy na schwytaniu Joego.

Singielka

odc.30 Tomasz i Elka pocieszają zwolnioną z pracy Dorotę. Była szefowa zaprasza swoich pracowników na pożegnalne wino. Tymczasem Mikołaj porywa Elkę na romantyczną randkę.

odc.31 Elka nie zdąża na imprezę Doroty. Natalia nie wie, jak powiedzieć matce, że nie założy na swój ślub jej sukni. Pomaga jej Genowefa.

odc.32 Sława jest wściekła na matkę za zniszczenie sukni. Dorota straszy Elkę, że jej felietony nie będą publikowane. Proponuje dziennikarce układ.

odc.33 Tomasz spędza kolejną noc na kanapie. Sylwia próbuje się wytłumaczyć. Krzysiek otwarcie cieszy się z nowego stanowiska.


Skazane

odc.11 Roman trafia do szpitala. Jego stan jest ciężki. Przed Natalią trudne chwile. Aby pomóc mężowi oczyścić się ze stawianych mu zarzutów, musi wyznać swoją wielką tajemnicę. Anna udaje się w odwiedziny do Olafa. Zastaje w więzieniu... jego dziewczynę.

Aż po sufit

odc.12 Tadeusz postanawia ożywić swoje życie towarzyskie. Zaczyna chodzić na wieczorki taneczne do klubu seniora, gdzie zawiera ciekawe znajomości. Andrzej chce trochę odciążyć Joannę. W kuchni Domirskich pojawia się grafik obowiązków.

Blindspot: Mapa zbrodni

odc.1, 2 Na Times Square zostaje znaleziona zamknięta w torbie kobieta. Jej ciało pokrywają tatuaże. Stanowią one wskazówkę do ustalenia jej tożsamości oraz są kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Nad sprawą pracuje agent Weller.


Determinator

odc.3 Michta dochodzi do wniosku, że wśród jego ludzi jest zdrajca. U Skotnickiego zjawiają się policjanci pod wodzą sierżanta Kręgiela. Anka nalega, by Piotr wytłumaczył jej, co się dzieje. Tymczasem wdowa po Olu grozi Skotnickiemu zemstą za śmierć męża. Ludzie Boguckiego, Eliza i Jojo, proponują Ryśkowi ochronę w zamian za haracz. Rawicz grozi Boguckiemu ujawnieniem danych wielu osób. Ostrzega również przed niebezpieczeństwem Józefa Zarembę. Ten przekazuje swojej kochance, Pauli, klucz do skrytki. Ludzie Michty otrzymują polecenie uprowadzenia Piotra.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje