Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

ODC. 1172 Wojtek po powrocie z parku opowiada Tomkowi, że jakiś obcy mężczyzna dał mu czekoladki. Policjanta ta sytuacja mocno niepokoi. Kilka godzin później pod blokiem Chodakowskiego znowu kręci się ten sam podejrzany człowiek. Gdy jednak tajemniczy mężczyzna podchodzi na cmentarzu do Joanny, okazuje się, że jest to jej... ojciec. Dziewczyna wyraźnie nie jest zadowolona z tego spotkania. W trakcie rozmowy Tarnowski wyznaje, że czeka go bardzo poważna operacja, w związku z tym przyszedł prosić córkę o wybaczenie. Tymczasem Aleksandra odwiedza Magdę i proponuje pomoc przy organizacji ślubu. W czasie rozmowy kobieta zaczyna wypytywać Marszałkównę o ewentualne wnuki. Przyparta do muru Madzia opowiada w końcu o swoich kłopotach zdrowotnych i planach adopcyjnych. Chodakowska jest w szoku. Jednak kilka godzin później wraca do mieszkania Magdy i Olka. Deklaruje młodym, że zawsze będzie ich wspierać i przeprasza narzeczoną syna za wcześniejszą reakcję. W tym samym czasie Paweł wyznaje Kindze, iż nosi się z zamiarem sprzedaży swoich udziałów w bistro. Dziewczyna przekonuje męża, by to właśnie oni je odkupili.


 ODC. 1173 W czasie urlopu Budzyński zajmuje się córką. Ulegając namowom Wernera, wraz z Anią i Marcinem wyrusza do siedliska. W czasie podróży robią sobie postój na jednym z leśnych parkingów. Gdy Ania na chwilę wchodzi do lasu, staje się... świadkiem morderstwa. Mała przez przypadek dociera na polanę, na której kilka chwil wcześniej doszło do kłótni między Sebkiem a jego kolegą. W czasie szarpaniny mężczyzna zabija swojego towarzysza. Gdy dostrzega dziewczynkę, natychmiast do niej doskakuje i zaczyna jej grozić - przekonuje, że jeśli ujawni komuś, co widziała, jej najbliżsi zginą. Po chwili puszcza Anię wolno, ale śledzi ją aż do parkingu. Tam z ukrycia robi zdjęcia rejestracji samochodu Marcina. Po powrocie z lasu mała jest przerażona. Początkowo mężczyźni niczego nie dostrzegają, ale gdy po przyjeździe do Grabiny dziewczynka nie chce nic jeść i co chwile płacze, ojciec zaczyna być poważnie zaniepokojony. Barbara uspokaja go jednak, że dziecko tak może reagować na rozłąkę z matką. Niedługo później rodzina zgromadzona w domu Mostowiaków, słyszy informację o znalezieniu w lesie zwłok.Klan

ODC. 2827 Bolek opowiada Pawłowi o spotkaniu Heni i Uli na wystawie drobiu ozdobnego. Wyznaje, że nie jest zbyt zadowolony, iż w ogóle do niego doszło. Henia była bowiem obrażona i nie chciała słuchać jego tłumaczeń, że urocza młoda kobieta jest tylko jego kuzynką. W tym samym czasie Ola złości się na swojego podopiecznego Szymczaka. Nie dość, że pozwolił dzieciom na niebezpieczne zabawy, to jeszcze nie odwiózł ich na czas do domu dziecka i przestał odbierać telefony. Rafał stara się przekonać dziewczynę, że mimo wszystko nie powinna tak mocno przejmować się postępowaniem swoich podopiecznych.

ODC. 2828 Jasiek mówi matce, iż wróci później, bo po lekcjach ma jeszcze dodatkowe zajęcia z angielskiego. Po jego wyjściu Beata zauważa, że syn zostawił swój telefon komórkowy. Jedzie do szkoły, by mu go zawieźć, ale na miejscu dowiaduje się, że lekcje skończyły się znacznie wcześniej. Tymczasem Tadeusz po powrocie z kliniki zastaje żonę pochłoniętą przeglądaniem internetu. Okazuje się, iż Zakąski mają już swój własny portal. A na nim największą popularnością cieszy się nagranie z występu Koziełły.

 ODC. 2829 W gabinecie Pawła zjawia się Koziełło. Opowiada Lubiczowi, że występ w Zakąskach przyniósł mu zaskakującą popularność - od rana wydzwaniają kobiety i żądają zapisu na wizytę właśnie do niego. Natomiast Beata żali się matce, że przyłapała Jaśka na kłamstwie. Podejrzewa, że ma nową dziewczynę, ale nie może zrozumieć, dlaczego to przed nią ukrywa. Po chwili jednak dochodzi do wniosku, że i tak najważniejsze jest to, iż syn nie spotyka się z Ramoną. Kilka godzin później na Sadybę zagląda Sandra. Gdy rozmawia z Elżbietą, z góry schodzi Kamila. Niedługo później w domu pojawia się Michał. Dziewczyna natychmiast informuje go, że poznała jego miłość z dawnych lat. Mężczyzna jest wściekły.

Barwy szczęściaODC. 1344 Kasia jest przygnębiona kłótniami z Łukaszem. W związku z tym jedzie do ojca po pocieszenie. Górka staje w obronie Sadowskiego.


ODC. 1345 Mąż Liliany konkuruje z Irkiem o tytuł najlepszego ojca Otylki. Natalia nie może zrozumieć, że przyjaciel zdecydował się mieszkać z Lilianą i Redykiem.

ODC. 1346 Anna martwi się nieobecnością Arka w szkole. Postanawia odwiedzić chłopca po lekcjach. Okazuje się, że relacje ucznia z dziadkiem uległy poprawie.

ODC. 1347 Kasia wypytuje Tomasza o stan zdrowia Amelii - ochroniarze prysnęli jej w twarz gazem i nie wiadomo, czy kobieta odzyska wzrok. Natomiast Zdzisio przywozi do domu Zenka. Rehabilitanta wita niemal cała rodzina.

Pierwsza miłość

ODC. 2169 Bartek, przygnębiony po rozstaniu z Emilką, spotyka się z Arturem. Okazuje się, że Kulczycki też jest w fatalnym nastroju.

ODC. 2170 Krystian jest zauroczony Ewą - zachwycają go szalone pomysły kobiety. W Barbarianie Artur kłóci się z Kaśką.

ODC. 2171 Bartek postanawia wyprowadzić się do Wrocławia. Tymczasem Karol, przytłoczony oskarżeniami o związek z Aśką, nie wraca na noc do domu.

ODC. 2172 Paulina jest zaniepokojona informacją o tym, że Norbert zamierza sprzedać mieszkanie. W tej sytuacji znowu musiałaby szukać sobie lokum. Na szczęście mężczyzna ma dla niej ciekawą propozycję.

Na Wspólnej

ODC. 2168 Tosia wyznaje Kamilowi, że nie chce uczestniczyć w pogrzebie mamy. Hoffer tłumaczy jej, że oczywiście wszyscy zrozumieją jej decyzję. W końcu dziewczynka idzie na cmentarz. Tymczasem Włodek jest przekonany, że napotkana Cyganka rzuciła na niego urok.

ODC. 2169 Włodek umawia się z wróżką na seans. Zefira, po wysłuchaniu opowieści Zięby, stwierdza, że sprawa jest bardzo poważna. W związku z tym jej działania będę... słono kosztować.

ODC. 2170 Na rozprawie rozwodowej adwokat Michała wnosi o ustanowienie dla ojca wyłącznej opieki nad synem. Kinga jest zszokowana.

ODC. 2171 Kamil dzwoni do kancelarii adwokackiej, której właścicielem jest Kornacki. W końcu udaje mu się umówić z mężczyzną...

Na dobre i na złe

odc.614 Adam wciąż waha się, czy przyjąć posadę w Bydgoszczy. Lekarz stoi przed poważną decyzją, gdyż w tym samym czasie dyrektor Tretter proponuje mu udział w międzynarodowym projekcie badań onkologicznych. Testy będą prowadzone w Leśnej Górze. Szczepan wybiera się na wieczór kawalerski kolegi (Szymon Kołodziej). Suto zakrapiana zabawa szybko wymyka się spod kontroli, a przyszły pan młody trafia do szpitala. Na ginekologię zostaje przyjęta młoda muzułmanka Alicja (Magdalena Smalara). Pacjentka kategorycznie nie zgadza się, by badał ją mężczyzna, mimo że doktor Radwan jest najlepszym specjalistą w Leśnej Górze.Przyjaciółki 6

ODC.72 Kolega z pracy Michała mówi mu o ofercie rocznego stażu w Danii. Początkowo Zalewski ignoruje tę propozycję, ale z czasem zaczyna się nad nią zastanawiać. W końcu bez konsultacji z żoną podejmuje decyzję. Patrycja jest przeciwna pomysłowi, ale obiecuje, że to przemyśli. Nie wie jednak, że Michał ją okłamał - powiedział, że staż trwa trzy miesiące. Jerzy odwiedza Ingę w muffiniarni. Nagle bez zapowiedzi zjawia się Zuza, która chce się pogodzić z koleżanką. Ginter żegna się i wychodzi pod pretekstem spotkania służbowego. Markiewicz jest rozżalona jego oschłością, ale przeprasza Ingę za swoje zachowanie. Zuza postanawia także definitywnie zerwać z Wojtkiem. Mówi mu o tym przez telefon. Ich rozmowę słyszy żona Niemczyka, o której istnieniu Markiewicz nie ma pojęcia.ODC.184 Na komendzie zjawia się Andrzej Kozak, który zgłasza kradzież cennych złotych monet. Policjanci rozpoczynają śledztwo i przesłuchują osoby, które wiedziały o tym, że planuje je sprzedać. Wkrótce mężczyzna pada ofiarą mordercy. Jego ciało zostaje znalezione w wyłowionym z rzeki samochodzie. Sekcja zwłok wskazuje obecność sporej ilości leków psychotropowych we krwi ofiary. Nocul rozmawia z żoną Kozaka, Renatą, oraz właścicielką SPA, Wiolą Nagórską, z którą miał romans. W dochodzenie angażuje się Mateusz. Udaje mu się ustalić, że mąż Jagny, który handlował antykami, współpracował z Andrzejem. Małżeństwo straciło oszczędności życia. Duchowny postanawia skontaktować się z synem kobiety, Markiem.

The Following

ODC.14 Na wieść o śmierci matki Mark i Luke postanawiają uciec. Chcą się zemścić na Mike’u, Ryanie i Joe. Max i Hardy okłamują Claire, że Mike’owi nie grożą żadne zarzuty w związku ze śmiercią Lily. Joe wysyła swoich zwolenników, by schwytali Kingstona.

Singielka

ODC.26 Sława zabiera Elę do szpitala. Potem razem topią smutki w alkoholu. Pijana dziewczyna nagrywa wiadomość na poczcie głosowej Mikołaja. Andrzej namawia Dorotę, by wprowadzili zakaz związków w pracy.

ODC.27 Elka wstydzi się wyznania, które zostawiła Mikołajowi. Pod jego nieobecność kasuje nagranie. Tymczasem on jest bardzo zazdrosny o jej relacje z Tomaszem.

ODC.28 Pomiędzy Mikołajem a Tomaszem dochodzi do bójki. Elka staje w obronie pierwszego z nich. Jedzie z nim do jego mieszkania. Dorota omawia z Andrzejem sprawę pozwu.

Skazane

ODC.10 Natalia jest zdruzgotana oskarżeniami o pedofilię wysuniętymi wobec jej męża. Uważa, że są one bezpodstawne. Postanawia za wszelką cenę udowodnić, że partner jest niewinny. Idzie na spotykanie z adwokatem i po uzgodnieniu planu podejmuje działania na własną rękę. Magda i jej narzeczony Klaudiusz załatwiają ostatnie sprawy przed zbliżającym się ślubem. Są przekonani, że Roman zdąży wyjść z więzienia przed uroczystością i poprowadzi córkę do ołtarza. Niestety, sprawy się komplikują. Tymczasem Anna coraz częściej spotyka się z wychowawcą więziennym Janem. W końcu postanawiają umówić się na randkę. Romantyczny nastrój przerywa Olaf, który dzwoni do matki z żądaniami kolejnych drogich przedmiotów. Kobieta zaczyna mieć tego dosyć.

Aż po sufit

ODC.11 Joanna organizuje dla bliskich wyprawę na Mazury. Ma nadzieję, że wspólny wypoczynek pogodzi podzieloną rodzinę. Tomek zabiera ze sobą Zośkę, dla której wyjazd kończy się wizytą w szpitalu. Kama poznaje młodego chłopaka. Zdradza mu swoją tajemnicę.

Blindspot: Mapa zbrodni

ODC.1, 2 Na Times Square zostaje znaleziona zamknięta w torbie kobieta. Jej ciało pokrywają tatuaże. Stanowią one wskazówkę do ustalenia jej tożsamości oraz są kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Nad sprawą pracuje agent Weller.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje