Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1170 Natalka odkrywa, że Darek miał wypadek i od razu jedzie z ojcem do szpitala, by go odwiedzić. Matka chłopaka mówi Mostowiakom o pieniądzach, które wcześniej wzięła od niej Barbara. Tymczasem w Warszawie Agnieszka kolejny raz spotyka się ze swoim byłym narzeczonym, Robertem, który ponownie prosi ją o rękę. Asia postanawia "wyswatać" Marylę , byłą koleżankę Tomka z CBŚ , z Wojtkiem Markowskim i zaprasza oboje na kolację. 

odc. 1171 Magda i Olek rezerwują w końcu termin ślubu. Oboje nadal marzą o dziecku, ale Chodakowski obawia się, że jego narzeczona,ze względu na chorobę, nie dostanie zgody na adopcję. Problemy ma także Marcin, bo Maciek, chłopak, którego zatrudnił na prośbę Izy,kompletnie nie radzi sobie w pracy. Tymczasem do Grabiny wracają w końcu Mostowiakowie seniorzy i w rodzinie od razu wybucha konflikt, bo ani Marek, ani Natalka nie rozumieją, dlaczego Barbara okłamała ich i wzięła pieniądze od matki Darka

Klan

odc. 2822 Małgosia chwali się koleżance, że została już przyjęta do grupy. Jest zobowiązana tylko do uiszczenia wpisowego. Na szczęście dostaje od babci prezent w kopercie. Krzysztof kolejny raz zauważa szkody na własnej posesji. Okazuje się jednak, że sprawcą nie jest sąsiad, którego podejrzewał. Wiga dziękuje Pawłowi za kwiaty, które zostawił na grobie ich córeczki.

odc. 2823 Czesia nie wytrzymuje próby diet i staje się coraz bardziej nieznośna dla otoczenia. W domu i w pracy popada w ciągłe konflikty. Jerzy i Krzysztof postanawiają przeprosić sąsiada, którego niesłusznie podejrzewali i zastanawiają się, w jaki sposób mogą złapać Julię na gorącym uczynku. Zyta zwierza się wspólniczkom. Nie widzi już szansy na odbudowę związku z Michałem. Paweł podczas wspólnego treningu z Wigą doznaje kontuzji.

odc. 2824 Zyta postanawia złożyć pozew o rozwód z Michałem. Tymczasem Jerzy przypadkowo spotyka jej ojca i próbuje nawiązać rozmowę o zaistniałej sytuacji, ale pułkownik jest obrażony i nie chce podjąć dyskusji. W gazecie ukazuje się reklama nowej linii kosmetyków z fotografią Bożenki. Grażynka kupuje parę egzemplarzy. W kawiarni dochodzi do przypadkowego spotkania Ramony i Elżbiety.

odc. 2825 Czesia mimo fatalnego samopoczucia kontynuuje głodówkę. Paweł podsuwa Agnieszce pomysł udziału Zosi z opiekunami w programie "Życie bez cukru". Na prośbę Jerzego, Renata znajduje Julię na portalu społecznościowym. Jasiek spotyka się z Ramoną.


Barwy szczęściaodc. 1341 W ECS eksperci, których wynajęła Nina, potwierdzają, że informacje o klientach firmy nie są bezpieczne. Ktoś zainstalował w komputerach pracowników program szpiegujący dane. Czyste jest tylko urządzenie Sebastiana i to on według szefowej jest głównym podejrzanym. Z kolei Sebastian jest przekonany, że za wszystkim stoi Jacek. Fryderyk odbiera list z Centrum Pożyczkowego i po jego otwarciu robi mu się słabo. Teresa jest w szoku, kiedy okazuje się, że mają trzy razy więcej długu niż na początku. Struzikowie ukrywają przed wnukami kłopoty z lichwiarską pożyczką. Łukasz, mając dość Rybińskich, wraca do tematu prawnego uznania go jako ojca Ksawerego. Po ostrej sprzeczne z narzeczonym, Kasia rozmawia o tym z Aliną. Kobieta prosi, żeby Górka nie uginała się przed Sadowskim, wyznając przy tym, że Waldemar widział ostatnio jej ukochanego z inną kobietą. Tymczasem na Łukasza przed telewizją czeka Agnieszka.

odc.1342 Między Kasią i Łukaszem dochodzi do ostrej kłótni. Górka oskarża ukochanego, że potajemnie spotyka się z Agnieszką. Wspomina o sytuacji w Londynie, kiedy przyjaciółka odbiła jej chłopaka. Gdy Walczak zjawia się u Kasi, by wyjaśnić nieporozumienie, Górka żąda, by koleżanka zniknęła z jej życia. Po całonocnej nauce do egzaminów, Iwona nie ma ochoty na zaloty Adriana. W tej sytuacji Świderski szuka damskiego towarzystwa gdzie indziej. Jedzie do klubiku, gdzie podrywa Jagę. Teresa i Fryderyk za radą Stefana zwracają się o pomoc prawną do Natalii i Klemensa. Okazuje się, że mają szansę wygrać w sądzie z nieuczciwym pożyczkodawcą, ale do czasu wyroku i tak będą musieli spłacać wygórowane raty.

odc.1343 Iwona po raz kolejny daje się nabrać na kłamstwa Adriana, w efekcie których oskarża Jagę o uwodzenie jej chłopaka. Klara, Agata i Hubert są zaniepokojeni coraz bardziej irracjonalnym zachowaniem siostry. Tymczasem Adrian zmierza do klubu go,go. Struzikowie postanawiają zebrać pieniądze potrzebne na jednorazową spłatę pożyczki. Swoją pomoc oferują Cieślakowie oraz Borys. W Centrum Pożyczkowym Natalia i Klemens zarzucają właścicielowi firmy niezgodne z prawem praktyki. Na lekcji wychowawczej Anna przegląda z uczniami konkursowe filmiki. Marczakowa jest poruszona nagraniem Arka, na którym widać, że dziadek wychowuje chłopaka twardą ręką.


Pierwsza miłość

odc.2164 Paulina po raz kolejny traci mieszkanie i znów jest zmuszona poprosić Norberta o pomoc. W sklepie zoologicznym, w którym próbuje dostać pracę, będzie musiała zdać mały test. Gdy Radek dowiaduje się w banku, że pieniądze z ich konta zostały legalnie przelane do Szwajcarii podejrzewa, że to Kaśka ich okradł i chce uciec za granicę. Wspólnie z Mikserem rozpoczynają pościg i odnajdują Kaśkę na lotnisku. Tymczasem Beata poznaje w Barbarianie zranionego nieszczęśliwą miłością, przystojniaka. Gdy próbuje go zainteresować swoimi opowieściami, do knajpy niespodziewanie wpada Cyryl.

odc.2165 Gdy Michał niespodziewanie funduje Melce i Krystianowi pobyt w SPA, oni myślą, że chce w tym czasie zaprosić do siebie Marysię. Marysia jednak nie dostaje zaproszenia, dlatego postanawia sama sprawdzić, jaki jest powód dziwnego i tajemniczego zachowania Michała. Wszyscy próbują znaleźć jakieś wytłumaczenie usprawiedliwiające zachowanie Jowity i pocieszyć zdruzgotanego Radka. Ten jednak zdaje sobie sprawę, iż nadszedł czas, by wyjawić całą prawdę Arturowi. Tymczasem Kaśka pełen nadziei, że Jowita wróci, prosi Natana, aby nie odwoływał jeszcze wizyty u profesora. W Wadlewie pojawia się tajemniczy pożyczkodawca. Pierwszy z jego usług skorzysta Łazanek.

odc.2166 Artur wpada w złość, gdy Kaśka wyjawia mu prawdę o pieniądzach z Unii. Wspólnie z Kingą próbują go uspokoić i wytłumaczyć zachowanie Radka. Gdy Artur ochłonie, postanowi dać Radkowi ostatnią szansę. Michał odwiedza Marysię z bukietem kwiatów i wyjaśnia powód swojego dziwnego zachowania. Marysia w końcu dowie się, kim jest tajemnicza kobieta, którą spotkała w jego domu. Podczas wizyty Kornelii w domu Śmiałków dochodzi do kolejnej sprzeczki między Bartkiem i Emilką. Po poradach pani psycholog, jak zdystansować się i bez emocji spojrzeć na swój związek, Emilka umawia się z Bartkiem, by zrealizować plan B.

odc.2167 Karol przedstawia Grzegorzowi plan działania i strategię ich wspólnego biznesu. Grzegorz postanawia przekazać Karolowi swoje oszczędności z nadzieją, że ten je pomnoży. Sytuacja jednak skomplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że Karol spotyka się z Aśką. Z godnością przyjmie on otrzymany cios w twarz i wysłucha od najbliższych oskarżeń pod swoim adresem. Aśka natomiast będzie udawała pokrzywdzoną po tym, jak odwrócą się od niej przyjaciele. Tymczasem po nieudanej randce z Emilką, Bartek zatrzymuje się u Kaśki, gdzie w tajemnicy przed Arturem ukrywa się Radek.

Na Wspólnej

odc.2164 Kinga przychodzi rano do domu Iwa- chce pogodzić się z kochankiem. Kmiecik jest dziwnie zdenerwowany. Okazuje się, że jest tam jego była dziewczyna, Sylwia! Półnaga kobieta drwiąco wita Kingę... Zszokowana Brzozowska daje Kmiecikowi w twarz! Kompletnie roztrzęsiona, przyjeżdża do Michała... Włodek dokonuje otwarcia osiedlowego placu zabaw. Jako radny zbiera gratulacje od wdzięcznych mieszkańców. Niestety, to koniec przyjemności- Zięba odmawia jałmużny napotkanej Cygance. Ta rzuca na niego klątwę! Smolny uspokaja zdenerwowanego Adriana- jego książka na pewno spodoba się Zarządowi. Rzeczywiście, prezentacja Baliszewskiego robi pozytywne wrażenie, do momentu aż... włącza się Krzysztof! Smolny zarzuca Adrianowi plagiat i kłamstwa! Coach jest w szoku.

odc.2165 Smolny nie rozumie, dlaczego Basia jest wściekła o jego atak na Adriana- on tylko pozbył się mężczyzny, który podrywał mu żonę. Brzozowska, na przekór mężowi, umawia się z Adrianem- zamierza nadal z nim współpracować! Baliszewski niespodziewanie zaprasza ją do swojego domu- ma plan okrutnej zemsty... Próbuje zgwałcić Basię! Zięba cały czas ma w głowie klątwę Cyganki. Według niego zły czar działa- łapie gumę, a bar trzeba zamknąć, bo ktoś zniszczył bezpieczniki! Włodek wyrzuca sobie, że mógł dać parę złotych za wróżbę. Igor zamierza dzisiaj pokazać Elżbiecie mieszkanie, które dla nich znalazł. Podekscytowany, przyjeżdża po ukochaną i zastaje ją zajętą aranżowaniem domu Jakuba. Elżbieta tłumaczy, że musi pomóc choremu mężowi. Igor nie wierzy w to, co słyszy.

odc.2166 Po próbie gwałtu Basia roztrzęsiona wpada do domu. Zamyka się w łazience i nie chce z nikim rozmawiać. Smolny jest przekonany, że to na niego żona jest obrażona. Następnego dnia Basia wciąż jest w bardzo złym stanie psychicznym. Na dodatek dzwoni do niej Adrian- ostrzega, żeby z nikim nie rozmawiała o tym, co zdarzyło się wczoraj u niego... Sandra martwi się, że Michel w ogóle nie interesuje się przygotowaniami do ich ślubu kościelnego. Dziewczyna obawia się, że Gawriłow się rozmyślił- nie wie, że mąż przygotowuje dla niej niesamowitą niespodziankę. Tymczasem Eliza dowiaduje się, że do jej firmy znowu przyjeżdżają Finowie z Zarządu. Jest przerażona, bo wciąż nie zna fińskiego. Żaneta przemyślała prośbę Anny i postanawia podejść do niej ze zrozumieniem. Ku zaskoczeniu Wojtka, Żaneta zgadza się, by mąż dał dziecko kobiecie, która tak bardzo pragnie potomka. Anna jest przeszczęśliwa, gdy dowiaduje się o tym.

odc.2167 Smolny planuje zemstę- Adrian musi ponieść karę! Krzysztof zamierza iść na policję. Basia się nie zgadza- nie chce pamiętać o próbie gwałtu! Smolny jednak nie zamierza odpuścić- idzie na zajęcia Baliszewskiego. Eliza wie, że nie da rady być tłumaczem fińskich dyrektorów. Podłamana, przyznaje się szefowi do kłamstwa. Ten jest na nią wściekły, ale- postawiony pod ścianą- każe jej zająć się gośćmi z Finlandii. Eliza ich oczarowuje. Zadowolony szef odwozi ją do domu i całuje na pożegnanie. Widzi to Jarek... Do Kamila i Zuzy przychodzi pracownica Opieki Społecznej. Zarzuca im, że zbyt późno powiadomili o śmierci mamy Tosi. Kobieta chce wiedzieć, czy Hofferowie chcą sprawować opiekę nad osieroconym dzieckiem, do czasu ustaleń sądu. Zuza i Kamil zgadzają się.

Na dobre i na złe

odc.613 Zuza nadal pomaga Weronice i odkrywa, że jeden ze znajomych dziewczyny, fotograf Damian,zataił informacje o bandycie, który ją zgwałcił. Młoda lekarka spotyka się też z Przemkiem i wyznaje w końcu byłemu ukochanemu, że sama również padła ofiarą gwałtu Tymczasem Adam poznaje doktora Malczyka, który proponuje mu pracę w nowej klinice pod Bydgoszczą. Doktor Radwan opiekuje się Darią, pacjentką w zaawansowanej ciąży, która nagle traci władzę w rękach i nogach. Młody ordynator ma też kolejne problemy z teściową, u której specjaliści diagnozują chorobę Alzheimera. Sylwia załatwia koledze konsultację u swojego męża, doktora Roberta Dębskiego. Krzysztof odkrywa przypadkiem, że ma on romans z Beatą, pielęgniarką z Leśnej Góry, która spodziewa się dziecka


Prokurator

odc.10 Pustym korytarzem w jednym z warszawskich banków podąża elegancko ubrana urzędniczka wyższego szczebla. Zmierza w kierunku pancernego sejfu. Kiedy po spełnieniu wszystkich ochronnych procedur, otwiera ciężkie sejfowe drzwi, jej oczom ukazuje się potworny widok. Na ścianach i podłodze chronionego pomieszczenia jest pełno krwi. Przybyła na miejsce ekipa Procha próbuje ustalić, kto mógł się dostać do dobrze strzeżonego sejfu w banku powiązanym z funduszami europejskimi. Sprawa jest niezwykle tajemnicza, tym bardziej że detektywi nie stwierdzają żadnych śladów włamania. Policjanci przeszukują mieszkania pracowników. Kiedy jadą do domu jednej z trzech sejfiarek z banku, z którą nie można się skontaktować telefonicznie, jej mąż informuje ekipę, że właśnie miał zgłosić zaginięcie żony.. Proch intuicyjnie wyczuwa, że jest to grubsza sprawa, która może być związana z jego tajemniczymi szantażystami.. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Przyjaciółki 6

odc. 71 Julka wyznaje Ance, że to ona prowadziła. Anka jest przerażona, boi się, że jej córka trafi do więzienia za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Anka jest na skraju załamania, na dodatek nie może powiedzieć o niczym przyjaciółkom. W związku Patrycji i Michała jest coraz więcej zgrzytów. Michał postanawia działać i proponuje wspólny wypad do urokliwego hotelu za miastem. Patrycja nie chce się zgodzić, uważa, że Mikołaj jest za mały, by zostawić go pod opieką Elżbiety. W końcu wyjeżdżają we trójkę. Spędzają cudowny czas, znowu jest między nimi jak kiedyś. Inga chce odnaleźć Roberta, zdaje sobie sprawę, że ostatnio za ostro go potraktowała. Odwiedza jego siostrę Wiolę. Okazuje się, że właśnie trwa rodzinna impreza i Robert jest na miejscu. Wiola trochę zakłopotana zaprasza Ingę do środka. Przedstawia ją członkom rodziny oraz tajemniczej Agnieszce. Zuza dostaje pracę na stanowisku dyrektora w konkurencyjnym banku. Wraca do domu i zastaje Jerzego z walizką. Okazuje się, że on wyprowadza się z ich mieszkania, ale zostaje w Warszawie... Zuza wpada na Dorotę, która ostrzega, by trzymała się z dala od Łukasza, mówi, że powinno jej wystarczyć dwóch facetów. Wie o tym od Ingi. Wściekła wpada do muffiniarni, nazywa Ingę obłudną przyjaciółką, uważa, że wyprowadzka Jerzego to jej sprawka...Ojciec Mateusz 14

odc.183 Na dyskotece dochodzi do bójki pomiędzy Kacprem i Tomkiem. Następnego dnia pierwszy z mężczyzn zjawia się w warsztacie samochodowym Ryśka i Waldka. Jest żądny zemsty i szuka pomocy u mechanika, który jest winien mu przysługę, bo ten wczoraj zabrał na imprezę jego brata. Jakiś czas później ćwiczący na siłowni Marczak jest świadkiem bijatyki z udziałem Adriana, Tomka, Marcina i tajemniczych napastników. Uczestnicy nie chcą rozmawiać z policją o całym zdarzeniu. Wkrótce potem Agnieszka znajduje w szatni lokalu zakrwawionego i nieprzytomnego Tomka. Zauważa pośpiesznie oddalających się z miejsca zdarzenia mężczyzn. Funkcjonariusze przesłuchują Kacpra. Tymczasem ktoś próbuje porwać Agnieszkę. Marczak zostaje oddelegowany do jej ochrony. W sprawę angażuje się Mateusz.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje