Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1168 Piotrek i Paweł razem z Basią odwiedzają Artura w ośrodku rehabilitacyjnym. W trakcie rozmowy Rogowski dowiaduje się, że jego była żona pisze bloga. Gdy później zagląda na stronę prowadzoną przez Marię, odkrywa, że kobieta wyjechała na romantyczny weekend w towarzystwie Bilskiego. W tym samym czasie Tomek w trakcie spaceru z córką zauważa Marylę. Jego była współpracownica wychodzi z klubu w towarzystwie pijanego mężczyzny. Chodakowski zaprasza kobietę na kawę i próbuje się dowiedzieć, czemu jest taka przygnębiona. Po wysłuchaniu długiej listy żali, policjant jest wyraźnie zirytowany. Robi Maryli wymówki, że źle dobiera sobie życiowych partnerów. Ona nie pozostaje mu dłużna i sugeruje, iż w związku z Agnieszką także wykazał się nie lada naiwnością. Zaniepokojony tymi słowami Chodakowski odwiedza później Marcina - próbuje wypytać bratanka zarówno o sytuację Olszewskiej, jak i o to, czy postanowiła wrócić do narzeczonego. Chłopak jednak milczy jak grób. A Asia spotyka Agnieszkę i odkrywa, że rywalka jest w ciąży...


odc. 1169 Niespodziewanie do Polski przyjeżdża Darek. Chłopak już w czasie podróży z Niemiec kontaktuje się z Patrycją i wypytuje ją o swoją byłą dziewczynę. Jednak koleżanka Natalii nie chce udzielić mu żadnych informacji. Gdy więc Maj dociera do Grabiny, szuka innego sposobu, który pozwoliłby mu odnaleźć byłą ukochaną. W końcu udaje mu się, z pomocą niezawodnej Kisielowej, zdobyć jej adres. Darek zjawia się u Natalki i oświadcza, że chciałby zobaczyć córkę. Młoda matka w końcu zgadza się na spotkanie, ale prosi Franka, by w nim uczestniczył. Leśniczy bardzo wczuwa się w rolę nowego ukochanego dziewczyny, czym doprowadza Darka do szału - mało brakuje, by cała sytuacja zakończyła się bójką. W końcu zdenerwowany Maj wybiega z domu Kolędy i wsiada do samochodu. Niebawem okazuje się, że chłopak miał poważny wypadek samochodowy - jechał zbyt szybko i wpadł na drzewo. Informacja o tym błyskawicznie dociera do jego matki, która zjawia się w szpitalu. W czasie rozmowy z lekarzem kobieta dowiaduje się, że stan syna jest bardzo ciężki.


Klan

odc. 2817 Michał odwiedza Zytę w szpitalu, ale ona nie chce z nim rozmawiać. Życzy sobie, by dał jej spokój, a jedyną prośbą, którą do niego ma, to by zajął się pogrzebem ich córeczki. Tymczasem Elżbietę dręczą wyrzuty sumienia - może gdyby z jej winy Zyta nie dowiedziała się, że Michał jest ojcem dziecka, którego spodziewa się Sandra, nie doszłoby do nieszczęścia. W tym samym czasie Gabriela podpytuje Monikę, jak jej się żyje pod jednym dachem z Danielem i czy nie tęskni za Feliksem. Ross twierdzi, że syn uświadomił jej wiele rzeczy, między innymi to, iż jej związek nie miał żadnej przyszłości.

odc. 2818 Bogna sugeruje mężowi, że powinni jakoś odwdzięczyć się Pawłowi za pożyczkę. Tym bardziej że musiał on zlikwidować lokatę, by im jej udzielić. Jednak Leszek nie bardzo pali się do tego pomysłu. Natomiast Kamila orientuje się, że ma w torebce zegarek Norberta. Postanawia mu go jak najszybciej oddać. Chłopak przyznaje się, że sam go tam wrzucił, by mieć pretekst do kolejnego spotkania.

odc. 2819 Z samego rana do Michała przychodzi Elżbieta. Opowiada synowi, że była wczoraj u rodziców Zyty, bo bardzo jej zależy, by Stefanek nie ucierpiał w trakcie tych rodzinnych potyczek. Na koniec rozmowy sugeruje synowi, że powinien zabrać dziecko do siebie. Tymczasem do Pawła zgłasza się pacjent polecony przez szwagra - mężczyźnie zależy na całkowitej zmianie wyglądu.

odc. 2820 Bolek odwiedza Ulę i proponuje jej wspólną wyprawę na festyn do Zakąsek. Niestety, okazuje się, że dziewczyna ma już inne plany - musi zająć się wycieczką, która przyjeżdża z Dublina. Mężczyzna sugeruje, że goście z Irlandii mogą być zachwyceni taką imprezą.

Barwy szczęścia

odc. 1337 Sadowski przez przypadek znajduje w rzeczach Kasi jej zdjęcia z Samem. Zaintrygowany, ale i zazdrosny, spotyka się z Agnieszką i znów wypytuje blogerkę o przeszłość ukochanej. Tymczasem na parepetówce u Pyrków alkohol leje się strumieniami, wszyscy doskonale się bawią, ale w pewnej chwili okazuje się, że butelki są już, niestety, puste. Zbynio i Ernest jadą po wódkę i... potrącają Zenka!

odc. 1338 Początkowo chłopcy chcą udzielić pomocy Grzelakowi, ale gdy dostrzegają nadjeżdżający samochód, uciekają w popłochu. Kilka minut później wzywają anonimowo pomoc, a sami jadą do domu Elwiry. Chowańska, po wysłuchaniu opowieści syna, dzwoni do byłego męża i prosi o pomoc w zatuszowaniu sprawy.

odc. 1339 Elwira chce przyjąć propozycję Zbynia, który zadeklarował wzięcie całej winy na siebie. Oczywiście za odpowiednio wysoką sumę. Artur jednak jest przeciwny - uważa, że takie postępowanie tylko zaszkodzi Ernestowi, jeśli zacznie się śledztwo. Nieoczekiwanie chłopak mówi rodzicom, że chce się przyznać do winy. Tymczasem najbliżsi czuwają przy łóżku Zenka.

odc. 1340 Hubert odwiedza Grzelaka w szpitalu i przeprasza za kolegów. Całej rozmowie przysłuchuje się Borys. Chwilę później, już po opuszczeniu sali, mężczyzna wyjaśnia Pyrce, że Zenkowi nic nie dadzą jego przeprosiny. Dodaje również, że nie zamierza odpuścić Erniemu. W tym samym czasie Piotr informuje Igę, że na kolację przyjdą Rosjanie oraz Janiszewski.

Pierwsza miłość

odc. 2159 Tuż po przyjeździe do Wadlewa okazuje się, że Marysia i Michał trafili w oko cyklonu - Emilka i Bartek właściwie bez przerwy się kłócą. Zamiast więc cieszyć się romantyzmem wiejskich pejzaży, muszą wysłuchiwać narzekań skłóconych i niezadowolonych ze swojego związku małżonków. Tymczasem we Wrocławiu Beata spotyka się z Cyrylem. Gdy chłopak uświadamia sobie, że poznał dziewczynę chętną do seksu bez żadnych zobowiązań, proponuje, by poszli do jej mieszkania. Dla Beaty to doskonała szansa na zrealizowanie życiowego planu...

odc. 2160 Przerażona Beata wpada do Barbariana i prosi Kaśkę i Miksera o pomoc. Za wszelką cenę chce się pozbyć Cyryla ze swojego mieszkania. Gdy koledzy długo nie wracają, dziewczyna uzbrojona w gaz pieprzowy rusza im z odsieczą. W tym czasie Marysia i Michał spędzają upojne chwile na... polu kukurydzy.

odc. 2161 Sabina wreszcie jest gotowa na spotkanie z przyjaciółmi. Gdy pojawia się w Kings Fitness, znajomi natychmiast organizują imprezę. Natomiast w domu Śmiałków wszyscy są zaniepokojeni nagłym zniknięciem Marysi i Michała. A zakochani urządzili sobie kolejny piknik.

odc. 2162 Marysia w doskonałym humorze wraca z Wadlewa. Ale gdy przez kilka godzin nie ma żadnych wiadomości od Michała, ogarniają ją przeróżne wątpliwości. Po namowach Melki decyduje się w końcu pierwsza odezwać do ukochanego. Tymczasem Karol zaprasza Aśkę na kolację. Daria sugeruje dziewczynie, że chyba powinna wyplątać się z tego związku.

Na Wspólnej

odc. 2160 Stan mamy Tosi się pogarsza. Kamil sugeruje jej, żeby spotkała się z córką. Jednak Lipcowa nie ma na to siły. Po pewnym czasie Hoffer zostaje wezwany na OIOM. Kobieta jest w stanie krytycznym.

odc. 2161 Tosia jest zrozpaczona po śmierci mamy. Kamil postanawia zabrać ją do swojego domu. Jednocześnie lekarz próbuje odszukać rodzinę dziewczynki. Okazuje się, że mała nikogo nie ma.

odc. 2162 Adrian wręcza Basi kwiaty i dziękuje za redagowanie jego książki. Proponuje jej wysokie honorarium. Gdy Krzysztof się o tym dowiaduje, jest przekonany, że Baliszewski chce mu uwieść żonę.

odc. 2163 Igor jest zły na Elżbietę, że ciągle odwiedza Jakuba. Marcinkowa twierdzi, iż nie może zostawić męża samego w szpitalu. Tymczasem Jakub wykorzystuje każdą okazję, by wzbudzić zazdrość rywala.


Na dobre i na złe

odc.612 Weronika jest w bardzo złym stanie psychicznym. Zdesperowana nastolatka próbuje popełnić samobójstwo, podcinając sobie żyły. Zuza i Adam, którzy znajdują nieprzytomną dziewczynę, robią wszystko, by za wszelką cenę ocalić jej życie. Falkowicz wyznacza atrakcyjną nagrodę pieniężną w zamian za informacje, które zapewnią Krajewskiemu niepodważalne w sądzie alibi. Wkrótce profesorowi udaje się odnaleźć mężczyznę, który w nocy, gdy dokonano brutalnego gwałtu na Weronice, ukradł Adamowi portfel. Tymczasem Wiktoria i Przemek opiekują się starszym mężczyzną - Lucjanem. Pacjent skarży się na bardzo silne bóle głowy i ma halucynacje. Lekarze nie wiedzą, jak mu pomóc. Nie są w stanie również postawić jednoznacznej diagnozy.


Prokurator

odc.9 Upalny dzień na warszawskim osiedlu. W jednym z mieszkań zostaje znalezione ciało będące w stanie zaawansowanego rozkładu. Ofiarą jest prezes firmy meblarskiej Tadeusz Dregan. Właściciel lokalu, hodowca egzotycznych pająków, zniknął bez śladu. Pod jego nieobecność zwierzęta rozpełzły się po pokoju. Ekipa Procha musi zbadać, dlaczego biznesmen przebywał w tym mieszkaniu i co się stało z hodowcą. Sidlecka przekazuje przybyłym do prosektorium śledczym ciekawostkę. Zjawia się tam również żona Dregana, która na podstawie znalezionych przy denacie rzeczy stwierdza, że to prawdopodobnie jej mąż. Nie zna właściciela mieszkania. Proch przesłuchuje też syna Tadeusza Dregana i pobiera od niego próbkę DNA. Wyniki doprowadzają do przełomu w śledztwie.

Przyjaciółki 6

odc.70 Przerażeni Anka i Paweł w środku nocy zjawiają się w szpitalu. Na miejscu jest już Leszek. Okazuje się, że Julce i Hajdiemu nic się nie stało. Niestety, Sonia jest w krytycznym stanie. Córka Strzeleckich wyznaje, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi, który prowadził, był trzeźwy. Inga wciąż jest przerażona, że być może jest w ciąży z Robertem. Podczas wypadu z koleżankami na jogę jej wątpliwości się rozwiewają. Patrycja i Michał coraz częściej się kłócą. Okazuje się, że rodzicielstwo to ciężka praca. Czas spędzany z dzieckiem wypełniają nie tylko cudowne chwile. Zuza odrzuca ofertę Łukasza. Uważa, że praca, którą jej zaproponował, jest poniżej jej kwalifikacji. Rozpoczyna poszukiwania czegoś bardziej satysfakcjonującego.


Zbrodnia 2

odc.3 Znaleziono ciało kolejnego członka zarządu fundacji Equus. Komisarz Nowiński razem ze swoją partnerką, Moniką Krajewską, szukają powiązań między morderstwami. Muszą sprawdzić, czy pozostałym osobom, które są w zarządzie, również grozi niebezpieczeństwo.

The Following 2

odc.12 Ryan jest zaskoczony na wieść, że Claire wraca. Kobieta wyjaśnia mu, że zazna spokoju dopiero wtedy, gdy Joe zostanie zabity. Kaznodzieja Tanner kontynuuje swoją kampanię przeciwko Joemu, opisując go niczym Antychrysta.

Aż po sufit!

odc.9 Za sprawą telewizyjnego wywiadu z gwiazdą rocka, Grzegorzem Marcem, Andrzej przypomina sobie swoje dawne marzenia, by poświęcić życie muzyce. Łukasz podejmuje ryzykowną decyzję biznesową. Milo i Beata spędzają razem coraz więcej czasu.

Pątniczka

odc.1/4 Koniec XIV wieku. Spokojne i szczęśliwe życie młodej Tilli Willinger zmienia się w momencie tragicznej śmierci ojca. Jej chciwy brat, Otfried, zabrania jej małżeństwa z ukochanym Damianem i zmusza ją do ślubu z brutalnym Veitem Gürtlerem.

Skazany na śmierć

odc.3 Prowadzone z mafią negocjacje omal nie skończyły się dla Michaela tragicznie. Mężczyzna uświadamia sobie, że jego precyzyjny plan ucieczki nie wystarczy. Ponieważ nie udało mu się zwerbować najgroźniejszego gangstera w Fox River, musi zaufać koledze z celi - Sucre’owi.

Skazane

odc.8 Anna za namową Oli postanawia się otworzyć i zmienić swoje życie. To odpowiedni moment. Jej syn Olaf czuje się dużo lepiej, znalazł w więzieniu przyjaciół. Sylwia wraz z dziećmi odwiedza Adama. Są przerażeni tym, co wydarzyło się ostatniej nocy.

Świat według Kiepskich

odc.477 Halina oświadcza mężowi, że gdy umrze, nie chce spoczywać z nim w tym samym grobie. Uważa, że wystarczająco długo męczyła się z nim za życia, więc nie zamierza robić tego również po śmierci. Rozżalony Ferdek zwierza się Paździochowi.


odc.182 Wracający do domu wieczorem Nocul zauważa źle zaparkowany samochód. W środku znajduje nieprzytomne dziecko. Zszkowany powiadamia swoich partnerów z policji, a ci zabezpieczają pojazd i rozpoczynają poszukiwania właściciela. Ślady wiodą ich na plebanię. Po rozmowie z Mateuszem i Natalią funkcjonariusze wpadają na trop Patrycji Świerc, która wcześniej odwiedziła księdza z półtorarocznym synem. Bilingi telefoniczne wskazują, że kobieta ostatnio kontaktowała się z mężem Natanem i znaną w Sandomierzu prawniczką - Grażyną Kukielską. Niebawem w parku zostają znalezione jej zwłoki. Policjanci przesłuchują adwokat. Okazuje się, że w skomplikowaną sprawę zamieszany jest też były partner ofiary - Igor, prowadzący warsztat samochodowy.

Singielka

odc.16 Robert nie chce rozmawiać z Natalią. Pocieszają ją Genowefa i Sława. Druga z kobiet wpada na pomysł, jak odzyskać mężczyznę.

odc.17 W redakcji zjawia się Wojtek, a Andrzej wręcza Elce rachunek za pralnię. Pod koniec dnia Bajtek przekazuje dziewczynie wiadomość.

odc.18 Ela odkrywa, że ktoś założył jej profil na portalu randkowym. Tomasz i Sylwia jedzą kolację ze znajomymi. Partnerka nakłania fotografa, by zmienił pracę.

odc.19 Dorota znajduje profil Mikołaja na portalu randkowym. Chce go poderwać. Nie wie, że interesuje się nim również Elka.


Motyw

odc.10 Felix Houseman dorastał w domu dziecka. Po utracie pracy próbuje zarabiać na życie jako oszust karciany. Jego ofiarą pada duchowny, który przed laty pełnił posługę w sierocińcu. Wkrótce na trop Feliksa trafiają detektywi Oscar i Angie.

Skandal 2

odc.21 Olivia poznaje przystojnego Jake’a Westona. Jednak gdy znajduje się w jednym pomieszczeniu z Fitzem, jej dawne uczucia niespodziewanie odżywają. Zespół Pope & Associates po raz pierwszy staje z Davidem Rosenem po tej samej stronie.

Miasto zła

odc.1 Seryjny morderca Kent Granger jest jak kameleon. Najczęściej gra rolę ważnej persony z Hollywood, która oferuje pomoc w karierze. Na ofiary wybiera młode i zagubione kobiety. Jego wspólniczką zostaje Betty Beaumontaine.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama