Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1166 W kancelarii Monika z Piotrem uważnie obserwują, jak Andrzej adoruje Weronikę. W tym samym czasie przyjeżdża Barbara - przywozi dokumenty, których zięć zapomniał zabrać z domu. Gdy poznaje bardzo atrakcyjna panią prawnik, nie ukrywa swojej dezaprobaty. Szybko daje kobiecie do zrozumienia, że zarówno Budzyński, jak i Piotrek są szczęśliwymi małżonkami... Jednak prawniczka nie daje się zniechęcić i umawia się z Andrzejem na wieczornego drinka. Zduński proponuje, że może im towarzyszyć jako "przyzwoitka". Budzyński z uśmiechem odrzuca tę ofertę. Tymczasem Zuza wyznaje Kindze, że jej brat, który został ranny na wojnie, właśnie wrócił do Polski i leży w szpitalu. Kobieta boi się spotkania z Michałem i prosi przyjaciółkę, by jej towarzyszyła. Zduńska poznaje mężczyznę w nietypowych okolicznościach - zostają uwięzieni w windzie. Brat Zuzy od razu daje do zrozumienia, że jest Kingą mocno zainteresowany.

odc. 1167 Po kradzieży, której dopuścił się Kuba, Paweł w końcu szczerze opowiada Kindze i Piotrkowi całą historię związaną z rodziną Markowskich. A kilka godzin później wyznaje Ali, że ma już wszystkiego dosyć i stracił serce do prowadzenia bistro. Żona kolejny raz proponuje, by zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Tym razem przygnębiony Paweł akceptuje ten pomysł. Zduńscy natychmiast pytają także o opinię małą Basię. A dziewczynka, ku zaskoczeniu rodziców, jest zachwycona. Za to plany wnuka i jego rodziny bardzo unieszczęśliwiają Barbarę i Lucjana. Seniorzy obawiają się, że stracą kontakt ze Zduńskimi, tak jak stało się to w przypadku ich córki, Małgosi. W ich smutne rozważania włącza się Andrzej - i obiecuje pomóc w próbie zatrzymania młodych w Polsce.


Klan

odc. 2812 Bożenka, Miłosz i Bolek przygotowują dla Urszuli pokój. Tymczasem Elżbieta zauważa, że ktoś pomalował sprayem jedną z szyb apteki. Wspólnie z Jerzym dochodzą do wniosku, że jest to zemsta sąsiada, w sprawie którego złożyli doniesienie do straży miejskiej. Podejrzewają, że to być może jeszcze nie koniec szykan z jego strony. W tym samym czasie Ola prosi Pawła, by przekonał Rafała do poddania się operacji pęcherzyka żółciowego.

odc. 2813 Zyta dowiaduje się od matki, że Michał wyjechał do Estonii. Choć jest na niego zła, popada w przygnębienie, bo Chojnicki nawet się nie pożegnał. Także Elżbieta jest bardzo zaniepokojona losem syna - mężczyzna nie odbiera telefonów i nie daje znaku życia. Matka podejrzewa, że Michał chce ją w ten sposób ukarać za wtrącanie się w sprawy jego małżeństwa. Natomiast Małgosia dostaje SMS-a od Adama, w którym chłopak proponuje jej spotkanie. Podekscytowana natychmiast wybiega z domu.

odc. 2814 Po długiej nieobecności zjawia się u Pawła Leszek, brat Krystyny. Opowiada, że ma nowy pomysł na biznes i prosi szwagra o pożyczkę. Tymczasem Urszula przeprowadza kolejną dramatyczną rozmowę telefoniczną ze swoim partnerem. Gdy dowiaduje się, że mężczyzna przedłużył swój kontrakt w Kazachstanie, przestaje mieć wątpliwości i decyduje się na rozstanie. O swojej decyzji informuje Leopolda i Leokadię.

odc. 2815 Podczas spaceru Stefanek bierze obcego mężczyznę za Michała i wykrzykuje za nim "tato". Zyta po tym incydencie popada w przygnębienie. Gdy wracają do domu, Edward próbuje zająć czymś wnuka, ale chłopiec cały czas pyta o ojca. W tym samym czasie Małgosia wybiera się do kina z Polą. Gdy jednak pojawia się Adam, dziewczyna natychmiast "porzuca" przyjaciółkę. Chłopak ma dla nastolatki świetne wieści...

Barwy szczęścia

odc. 1334 Klemens jest wściekły na Irka i Lilianę, że tak mocno naciskają na niego w sprawie sprzedaży rodzinnego domu. Podczas rozmowy dochodzi między mężczyznami do przepychanki. Lili próbuje ich rozdzielić i w tym momencie dostaje skurczów porodowych. Cała trójka natychmiast rusza do szpitala. Tymczasem Jola jest zaniepokojona zniknięciem Borysa. Obawia się, że chłopak chce wyjechać z kraju. Kobieta prosi Zenka, by go przed tym powstrzymał.

odc. 1335 Walawski nadal traktuje Ewę jak kartę przetargową. Pozwalając Arturowi na kontakty z córką, chce zmusić mężczyznę, by pomógł mu w kontaktach z poważnymi inwestorami. W końcu partner Marty postanawia pomóc jej byłemu mężowi i doprowadza do spotkania z rosyjskimi biznesmenami - Wadimem i Wladymirem. Okazuje się, że negocjacje z nimi polegają przede wszystkim na... piciu wódki. W tym samym czasie Klemens jest podekscytowany narodzinami małej Otylki. Ma niemal całkowitą pewność, że to jednak jest jego córeczka.

odc. 1336 Na Kajtka znowu napadają koledzy ze szkoły. Chłopak po raz kolejny nie potrafi się obronić. Po powrocie do domu oświadcza, że nie będzie już chodził na lekcje karate - po co tracić czas, skoro nic mu one nie dają. Władek namawia syna, by się tak łatwo nie poddawał. A Sabina i Andrzej idą na spotkanie w sprawie adopcji małej Mai.

Pierwsza miłość

odc. 2154 Do siedzącego w Barbarianie Karola dosiada się Aśka. Para, popijając kolejne drinki, które Weksler finansuje z pożyczonych pieniędzy, użala się nad swoim życiem. Ich wspólny, mocno zakrapiany wieczór kończy się w mieszkaniu dziewczyny...

odc. 2155 Karol wpada do Kings Fitness, by przeprosić Aśkę za poprzednią noc. Jednocześnie prosi ją także o dyskrecję, choć nie do końca pamięta, co się wydarzyło. Dziewczyna również przedstawia mu swoją prośbę... Natomiast Beata umawia się z Alanem. W czasie spotkania mocno zaskakuje chłopaka.

odc. 2156 W czasie randki z Marysią Michał stara się zatrzeć niekorzystne wrażenie z poprzedniego spotkania. Jednak im bardziej się stara, tym bardziej się pogrąża.

odc. 2157 Beata poznaje w Barbarianie kolejnego "kandydata" na ojca swojego dziecka. Po kilku darmowych piwach Cyryl jest gotowy zrobić wszystko, czego zażąda dziewczyna.

Na Wspólnej

odc. 2156 Ilona znów dąży do konfrontacji z Kamilą. Jednak ta umiejętnie odpiera ataki Zdybickiej. W końcu była partnerka Maksa żąda, by mogła zabrać synka na noc. Gdy Brzozowski się na to zgadza, rzuca mu się na szyję i... próbuje pocałować.

odc. 2157 Wojtek w czasie kolejnej lekcji z Anną przechodzi z nią na "ty". Ich zajęcia przerywa telefon - okazuje się, że Żaneta czuje się fatalnie i mąż musi odebrać Manię ze szkoły. Szulc jedzie po dziewczynkę razem z Anną, a potem całą trójką idą na lody. Gdy Żaneta się o tym dowiaduje, jest na Wojtka bardzo zła.

odc. 2158 Mąż Elżbiety ulega ciężkiemu wypadkowi. Gdy kobieta się o tym dowiaduje, natychmiast jedzie do szpitala. Spotyka tam swoją teściową i... nie przyznaje się, że odeszła od Marcinka. Gdy Jakub odzyskuje przytomność, matka mówi mu, że żona bardzo się o niego martwi.

odc. 2159 Mama Tosi znowu trafia do szpitala. Lekarze stwierdzają ostrą infekcję, której towarzyszy wysoka gorączka. Ponieważ stan chorej się nie poprawia mimo zastosowanej kuracji, Kamil obawia się, że to sepsa.

Na dobre i na złe

odc.611 Po powrocie z Kołobrzegu Agata traktuje Szczepana z dystansem. Mężczyzna nie wie, co ma o tym myśleć. Przedstawia lekarce swojego przyjaciela Witka i prosi ją o przysługę. Z czasem zaczyna podejrzewać, że ukochana się go wstydzi. Szykuje dla niej kolejną romantyczną niespodziankę. Adam przypomina sobie wydarzenia z feralnej nocy, kiedy zgwałcono Weronikę. Wraca do klubu, żeby odszukać mężczyznę, który tańczył wtedy z nastolatką. Wiktoria pragnie chronić Krajewskiego. Postanawia zapewnić przyjacielowi fałszywe alibi. Zamierza zeznać, że wieczór, w którym doszło do przestępstwa, spędzili razem. Tymczasem Tomasz Rzepecki zajmuje się nastoletnią wokalistką Julą Maj, która jest nosicielką genu odpowiadającego za rozwój nowotworu.


Prokurator

odc.8 W jednym z warszawskich szpitali, w gabinecie lekarskim salowa znajduje leżącą na podłodze nieprzytomną pacjentkę. Chwilę później dostrzega za oknem ciało lekarza. Okazuje się, że denat był wplątany w głośną sprawę uśmiercenia nieuleczalnie chorego mężczyzny, a jako poseł próbował przeforsować w sejmie ustawę o eutanazji. Jego pacjent był bardzo zamożnym człowiekiem, a połowę majątku zapisał w testamencie hospicjum. O winie specjalisty był przekonany syn bogacza, lecz w sądzie niczego medykowi nie udowodniono. Proch i Kielak przesłuchują syna i synową pacjenta. Kobieta - prawniczka - reprezentuje męża. W toku śledztwa pojawia się coraz więcej podejrzanych. By schwytać sprawcę, prokurator ucieka się do podstępu.

Przyjaciółki 6

odc.69 Inga podejrzewa, że spodziewa się dziecka Roberta. Jest przerażona. Mówi mu, że prawdopodobnie będzie ojcem. Mężczyzna cieszy się z tej wiadomości. Tymczasem były mąż Gruszewskiej jest o nią zazdrosny. Zbyszek próbuje odzyskać Elżbietę, lecz ona pozostaje nieugięta. Żąda rozwodu. Wojtek przyjeżdża pod dom Zuzy. Chce się dowiedzieć, czy Markiewicz zamierza znowu wyjechać z Jerzym. Dorota chce wzbudzić zazdrość w Łukaszu, więc umawia się z Andrzejem. Jerzy dowiaduje się od córki, że Zuza była w ciąży z Wojtkiem. Dochodzi do kłótni między partnerami. Paweł zmienia tryb życia: zaczyna się zdrowo odżywiać, uprawiać sport i dbać o siebie. Anka nie wierzy w nagłą przemianę byłego męża. W nocy Leszek kontaktuje się ze Strzelecką. Informuje ją, że dzieci trafiły do szpitala.

Zbrodnia 2

odc.2 Tomasz i Monika badają sprawę zabójstwa Norberta Brzozowskiego. Agnieszka, analizując dokumentację finansową jego fundacji, odkrywa, że na konto bankowe prezesa w ostatnim czasie przelano znaczną kwotę. Tymczasem dochodzi do kolejnego morderstwa.

Aż po sufit!

odc.8 Kama opowiada dziadkowi o swoim toksycznym związku. Poznała Daniela w agencji reklamowej, w której dostała wymarzoną pracę. Od razu się sobie spodobali. Zamieszkali razem. Początkowo chłopak wywierał bardzo dobre wrażenie, ale wkrótce pokazał swoje drugie oblicze.


Skazane

odc.7 Sylwia odwiedza męża. Choć po ich ostatnim wybryku Adam spędził dwa dni w izolatce, jest bardzo szczęśliwy. Anna w rozmowie z Olafem przyznaje się do wszystkich błędów, jakie popełniła wobec niego. Syn jej wybacza. Marta jest w niebezpieczeństwie.

Świat według Kiepskich

odc.476 Ferdek zauważa, że Boczek robi dziurki w pasku za pomocą przedmiotu przypominającego kieł dinozaura. Sąsiad przechwala się, że posiada nie tylko ząb, lecz także cały szkielet prehistorycznego gada. Kiepski i Paździoch mają chęć sprzedać szczątki z dużym zyskiem.


odc.181 Proboszcz otrzymuje telefon z prośbą o pomoc. Natychmiast wyrusza na spotkanie z rozmówcą. Na miejscu zostaje zaatakowany środkiem usypiającym. Przytomność odzyskuje związany w piwnicy. Porywacz nie ujawnia swojej tożsamości i nie zdradza powodów uprowadzenia. Informuje Mateusza, że świat w końcu o nim usłyszy, ponieważ to on pokona sprytnego duchownego. Zaniepokojona Natalia próbuje dodzwonić się do księdza. W końcu Pluskwa zgłasza jego zaginięcie na komisariacie. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania. Dowiadują się, że widziano go jadącego w kierunku Milczan. Tymczasem Kobylicka trafia w archiwach na notatkę o wypadku pewnej kobiety w okolicach kościoła. Jej mąż później odgrażał się ówczesnemu proboszczowi.

Singielka

odc.11 Rodzina szuka Natalii i jej siostry. Sława dzwoni nawet na policję. Tomasz opowiada Sylwii o dniu, który spędził z Elką. Dziewczyna nie chce, by nadal się spotykali.

odc.12 Elka chce się odwdzięczyć Tomaszowi za pomoc, kupuje mu prezent. Spotyka Mikołaja. Robert zabiera Natalię na warsztaty graffiti.

odc.13 W redakcji tajemniczy mężczyzna szuka Doroty. Wśród dziennikarzy, którzy boją się zwolnień, wybucha panika. Matka zakłada Elce konto na portalu randkowym.

odc.14 Sława spotyka się z chłopakiem, który odpowiedział na ogłoszenie. Elka wyznaje Tomaszowi wprost, co o nim myśli.


Motyw

odc.9 Detektywi Flynn i Vega dostają kolejne wezwanie. Tym razem sprawa dotyczy śmierci pięknej miłośniczki sztuki, która podczas porannego joggingu została zastrzelona z zabytkowej broni palnej. Podejrzenia padają na pewnego kolekcjonera.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje