Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1164 Marcin gorąco namawia Izę do wspólnego wyjazdu do Ogrodzieńca. Oprócz Chodakowskiego i pięknej kuratorki, na skałki wybierają się także Wojtek i Ola. Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wszyscy doskonale się bawią, a Iza coraz więcej czasu spędza z Marcinem... Wieczorem, po kolejnej długiej i bardzo szczerej rozmowie para zaczyna się całować. Jednak kilkanaście godzin później Chodakowski uświadamia sobie, że nadal kocha Kasię i zaczyna odsuwać się od Lewińskiej. Tymczasem Tomek zauważa w sklepie, że młoda dziewczyna wyciąga staruszce portfel z torby. Od razu próbuje zatrzymać złodziejkę, ale ta wzywa pomocy, a w jej obronie staje młody mężczyzna. To sprawia, że oszustce udaje się uciec, a Chodakowski odkrywa, że chłopak, którego w końcu obezwładnił, również jest policjantem. Niedługo potem funkcjonariusze spotykają się po raz kolejny - okazuje się, że Kacper Wroński będzie... nowym partnerem Tomasza.                         

odc. 1165 Ula uczy się do sesji, a pozostali członkowie rodziny Mostowiaków zaczynają namawiać Natalkę na rozpoczęcie studiów. Barbara zaskakuje zgromadzonych stwierdzeniem, iż na naukę wnuczki odłożyła pokaźną sumkę - tłumaczy, że pieniądze pochodzą ze sprzedaży działki. Jednak gdy seniorzy rodu zostają sami, Lucjan żąda wyjaśnień, bo przecież nigdy nie było żadnej parceli do sprzedania. Przyparta do muru Barbara wyznaje, że pieniądze pochodzą od matki Darka. Mostowiak nie kryje złości. W tym samym czasie Marcin przekazuje Tomkowi, że Agnieszka trafiła do szpitala. Policjant dość szybko ucina rozmowę, nie chce, by kuzyn zorientował się, że w rzeczywistości ten temat bardzo go interesuje. Jednak niedługo po zakończeniu pogawędki jedzie w odwiedziny do kliniki. Agnieszka jest mocno zaskoczona, a po wyjściu Chodakowskiego dzwoni do przyjaciela i robi mu wyrzuty, że poinformował wuja o jej kłopotach.
Klan

odc. 2807 Na Sadybę wpada Norbert. Chce porozmawiać z Elżbietą o swoim związku z Kamilą. Stara się przekonać Chojnicką, że już nauczył się walczyć ze swoją chorobą i zrobi wszystko, by odbudować dawną relację z dziewczyną. W tym samym czasie Michał odwozi synów do domu. W trakcie rozmowy przyznaje się Kindze i Mariuszowi, że nie dość, że zdradził Zytę, to jeszcze jego kochanka Sandra spodziewa się jego dziecka. A Monika próbuje dogadać się z Feliksem. Niestety, gdy wydaje się, że mężczyzna ponownie się do niej wprowadzi, w mieszkaniu pojawia się Daniel.                                   

odc. 2808 Sandra po południu zjawia się w mieszkaniu Michała. Próbuje przekonać Chojnickiego, że powinna porozmawiać z jego żoną i wyjaśnić sytuację. Mężczyzna nie chce się na to zgodzić, uważa, że teraz rozmawiać powinni tylko on i Zyta. A Czesia rezygnuje z zupy kapuścianej i przerzuca się na inną dietę znalezioną w internecie. Tymczasem Miłosz jest niezadowolony, że Kama wybiera się na lotnisko, by przywitać Bożenkę.                                               

odc. 2809 Matka Zyty bardzo martwi się stanem psychicznym córki. Gdy Sandra prosi dziewczynę o spotkanie, Tyczyńska twierdzi, że Zyta nie powinna się na nie zgodzić. Ta jednak decyduje się na rozmowę ze Stec. Współpracownica Michała deklaruje, że chodziło jej jedynie o dziecko i nigdy nie liczyła na wspólną przyszłość z Chojnickim. W tym samym czasie u Oli w sądzie zjawia się Sławka. Pyta, czy nie znalazłaby się dla niej jakaś praca.                                  

odc. 2810 Leopold jedzie na lotnisko po córkę, która właśnie przylatuje z Londynu. Urszula na codzień pracuje dla brytyjskiej firmy organizującej wycieczki do krajów Europy Wschodniej. Natomiast Grażynka szykuje uroczystą kolację i zastanawia się, jak ułożą się jej relacje z pasierbicą. Po przyjeździe kobiety Kasia proponuje jej nocleg w swoim pokoju. Ula jednak woli zatrzymać się w swoim domu.


Barwy szczęścia

odc. 1330 Zenek razem z Basią wybierają się na rozprawę o zmianie postanowienia dotyczącego nabycia spadku. Kobieta jest mocno zdenerwowana, a jej niepokój pogłębia widok zadowolonego Borysa, który wita się z uśmiechniętym adwokatem. Szybko jednak okazuje się, że sąd oddala wniosek bratanka Grzelaka.

odc. 1331 Do Stefana przychodzi Urszula i proponuje pomoc przy pracach w ogrodzie. Niedługo później w domu Górki dość niespodziewanie pojawiają się Kasia i Bartek. Chłopak uważnie obserwuje kobietę, natomiast córka Stefana jest nią oczarowana. W czasie rozmowy Urszula opowiada, co słychać u córki i jej narzeczonego. Okazuje się, że Julita znalazła pracę w kawiarni, a Radek "zaczepił się" na budowie.

odc. 1332 Łukasz jest zaniepokojony wynikami badań Ksawerego - okazuje się, że chłopiec ma za mało czerwonych krwinek. Sadowski zastanawia się, czy nie powinien od razu zawieść synka do szpitala. W tym samym czasie dzwoni Dominika, ale dziennikarz odrzuca połączenie. Jednak Kasia przekonuje go, że powinien skontaktować się ze swoją byłą partnerką.

odc. 1333 Karłowiczowi, właścicielowi kamienicy, coraz bardziej przeszkadzają działania Amelii. Na jego zlecenie Kukliński zaczyna negocjacje z kobietą - stara się ją przekonać do wzięcia łapówki.

Pierwsza miłość

odc. 2149 Radek stara się za wszelką cenę zdobyć pieniądze na leczenie Jowity. Trafia nawet do pewnej fundacji, ale jej pracownicy nie dają mu zbyt wielkich nadziei na rozpatrzenie wniosku. Tymczasem Sabina próbuje wykręcić się od kolejnych wizyt u psychologa.

odc. 2150 Jowita nie zamierza czekać z założonymi rękami. Rezygnuje z pomocy fundacji i razem z Radkiem zaczyna poszukiwać sponsorów. Natomiast Natan sugeruje Sabinie, że powinna zacząć spotykać się z przyjaciółmi.

odc. 2151 Karol zabiera Sabinę do hotelu i pokazuje jej zamkniętego i bezbronnego Igora. Dopiero ten widok wywołuje na ustach dziewczyny prawdziwy uśmiech. Tymczasem Emilka nieustannie myśli o... Paulinie, co doprowadza ją niemal do szału. Kornelia, w ramach terapii, proponuje dziewczynie pewien rytuał.

odc. 2152 Sabina i Karol świętują swoje zwycięstwo nad Igorem. Niestety, dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę ojciec nie odzyskał utraconych pieniędzy i jest bankrutem. W tym samym czasie wściekła Emilka jedzie na spotkanie z Pauliną.

Na Wspólnej

odc. 2152 Kamil oznajmia swojej młodej przyjaciółce Tosi, że jej mama, która niedawno przeszła przeszczep serca, jest już na tyle silna, iż może opuścić szpital. Dziewczynka jest szczęśliwa, a wieczorem wpada do Hofferów i wręcza ukochanemu doktorowi prezent.

odc. 2153 W trakcie rozmowy Kinga oznajmia Iwowi, że musi się od niego wyprowadzić. Od jej nieposzlakowanej opinii może zależeć, komu sąd przyzna opiekę nad Ignasiem. Mężczyzna jest wściekły i wyraźnie daje do zrozumienia, że taka sytuacja mu nie odpowiada. Tymczasem Michał zaprzyjaźnia się z samotną matką, Julią.

odc. 2154 Elżbieta, jako szefowa fundacji, zostaje zaproszona na rozmowę do studia telewizyjnego. Ku jej zaskoczeniu zjawia się tam także jej mąż. Mężczyzna wykorzystuje sytuację i chwali się przed prowadzącą wywiad i widzami wspaniałą żoną. Igor jest wściekły.

odc. 2155 Tosia prosi Kamila o spotkanie - ma poważne problemy w szkole, a nie chce nimi obarczać dochodzącej do siebie mamy. Hoffer oczywiście staje na wysokości zadania i pomaga dziewczynce w odrobieniu lekcji.

Na dobre i na złe

odc.610 Agata i Szczepan wciąż przebywają w Kołobrzegu. Świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Tymczasem w Leśnej Górze lokalna gazeta publikuje zdjęcie podejrzanego o gwałt doktora Krajewskiego. Nieprzemyślane działanie dziennikarzy sprowadza na lekarza poważne niebezpieczeństwo. Wieczorem w parku Adam zostaje napadnięty przez trzech agresywnych mężczyzn. Ciężko pobity trafia do szpitala, gdzie koledzy zaczynają walkę o jego życie. Badania wykazują bowiem, że została uszkodzona jedyna nerka lekarza. Janek opowiada Oli historię swojej pacjentki Beaty i przyznaje się do błędu, którego konsekwencje ponosi do tej pory. Na chirurgię zostają skierowani seniorzy, którzy mieli wypadek. Okazuje się, że pacjenci to bohaterowie miłosnego skandalu.Prokurator

odc.7 W trakcie przedstawienia teatralnego ginie jeden z aktorów, który zgodnie z treścią dramatu przystawił sobie do głowy pistolet i nacisnął na spust. Okazuje się, że ktoś podmienił atrapę na prawdziwą broń. Proch i Kielak muszą ustalić, komu zależało na tak spektakularnej śmierci artysty. Ekipa bierze pod uwagę trzy możliwe opcje - samobójstwo, zabójstwo i nieszczęśliwy wypadek. W sprawie podejrzany jest rekwizytor, aktorka grająca w przedstawieniu, a także reżyser, który prywatnie przyjaźnił się z ofiarą. Wkrótce jednak pojawiają się nowe fakty. Proch przeprowadza też szczerą rozmowę z Chorko i Kielakiem, by ustalić plan działania wobec szantażystów. Po raz pierwszy idzie na spotkanie z tajemniczą kobietą, z którą wcześniej rozmawiał przez telefon.

Zbrodnia 2

odc.1 NOWOŚĆ Podczas wyścigów konnych ginie zwycięzca gonitwy - prezes znanej trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Podejrzenia padają na jego współpracowników. Śledztwem kieruje komisarz Tomasz Nowiński. Agnieszka postanawia się rozwieść.


Aż po sufit!

odc.7 Joanna martwi się sytuacją finansową rodziny. Ponieważ Andrzejowi nie udaje się pozyskać klientów, ona musi szukać dodatkowych zleceń jako księgowa. Tomek odkrywa sekret Kamy, który może zniszczyć jej reputację. Postanawia pomóc siostrze.

Skazane

odc.6 Andrzej domaga się od Marty, by jak najszybciej spotkała się z Rafałem. W ich firmie pojawiły się problemy. W więzieniu organizowany jest Dzień Rodziny. Arek nie może się doczekać wizyty żony i synka. Zjawia się tylko Ola. Ma dla niego złe wiadomości

Świat według Kiepskich

odc.475 Prezes Kozłowski staje się głównym bohaterem plotek. Krążą bowiem opowieści, że jest on erotomanem. Jego żona żąda rozwodu. Po jej stronie stają wszystkie kobiety z osiedla. Osamotniony mężczyzna znajduje zrozumienie u Kiepskiego i Paździocha.


odc.180 W zagadkowych okolicznościach znika młoda pływaczka Diana Świerczewska. Dziewczyna, chluba miejscowej drużyny, nie zjawiła się na treningu. Policjanci zawiadomieni przez jej rodziców rozpoczynają poszukiwania. Nocul i Paruzel liczą, że znajdą jakieś wskazówki w pokoju zaginionej. Wpadają na ślad niepokojących informacji. Tymczasem znajomy sportsmenki, Artur, pokazuje Możejce treść wiadomości, którą mu wysłała. Wkrótce funkcjonariusze odnajdują ranną dziewczynę pod mostem. Zawodniczka w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że jest w ciąży. Mateusz spotyka się z jej trenerką, Alicją Kobus. Kobieta opowiada mu o pracy, którą włożyła w wytrenowanie mistrzyni. Jest zawiedziona, że cały jej trud poszedł na marne.

Singielka

odc.6 Patryk wraz z Krzyśkiem układa plan, dzięki któremu będzie mógł wrócić do pracy. Elka i Mikołaj spędzają miło czas. Dobry nastrój psuje szczere wyznanie mężczyzny.

odc.7 Tomasz chce walczyć o powrót Patryka do pracy. Próbuje przekonać do tego naczelną. Do Polski wraca Wojtek, dawna miłość Elki.

odc.8 Elka i Tomasz mają razem napisać tekst o salonie sukien ślubnych. Dziennikarka, udając modelkę, pozuje koledze do romantycznego zdjęcia.

odc.9 Tomasz mówi Elce, że nie zamieścił pod tekstem jej zdjęć. Do redakcji przychodzi mechanik, którego Natalia oszukała, podając się za siostrę.

The Following 2

odc.10 Ryan i FBI organizują prowokację. Carrie przyczynia się do wycieku informacji o aresztowaniu doktora Arthura Straussa. Joe nie daje temu wiary. Wysyła czterech nowych wyznawców, którzy popełniają przypadkowe morderstwa.


Motyw

odc.8 Flynn i Vega prowadzą dochodzenie w nietypowej sprawie. Kojarzy im się ona z opowieścią Hitchcocka, w której akt śmiertelnej zemsty ostatecznie ma moc oczyszczającą. Początkowo mają problem z rozwikłaniem skomplikowanej intrygi.

Revolution

odc.15 Monroe dowiaduje się o zwycięstwach Rebeliantów. Postanawia zlecić zabójstwo Milesa. W życiu Aarona pojawiają się poważne komplikacje. Mężczyzna decyduje się towarzyszyć Rachel w niebezpiecznej misji do tajemniczej Wieży.

Skandal 2


odc.19 Decyzja Granta o rozwodzie z Mellie wywołuje popłoch wśród współpracowników. Wszyscy już wiedzą, że wybory zostały sfałszowane. Wchodzi na jaw, że specjalistka od zażegnywania kłopotów nie zawsze gra czysto. Mellie postanawia przyspieszyć poród.

Bananowy doktor

odc.3 Mieszkańcy Hamptons dowiadują się, że doktor Hank Lawson uratował życie znanej modelce. Niebawem lekarz dostaje wezwanie do 16-letniego Tuckera Bryanta, który uległ wypadkowi. Obrażenia są lekkie, ale przypadek trudny, bo chłopak cierpi na hemofilię.Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje