Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

ODC. 1158 Ala i Paweł razem z Basią przyjeżdżają do Żnina i rozpoczynają poszukiwania rodziny Markowskich. Przy okazji zwiedzają też okolice - podziwiają uroki starożytnego Biskupina i podróżują kolejką wąskotorową na trasie Żnin - Gąsawa. A jednocześnie w polskiej Wenecji obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. W hotelu poznają kelnerkę Agatę. Podczas rozmowy okazuje się, że jest ona narzeczoną Kuby Markowskiego... Tymczasem z USA przylatuje Robert, były narzeczony Agnieszki. Chce porozmawiać z panią prokurator o sprzedaży działki, na której po ślubie, do którego ostatecznie nie doszło, mieli zbudować swój dom. W czasie rozmowy kobieta okłamuje byłego partnera, mówiąc, że aktualnie jest związana z Tomkiem. Jednak gdy niedługo później Chodakowski naciska na nią, by spotkała się z nim i odbyła poważną rozmowę, pani prokurator prosi Roberta o pomoc. Jednocześnie wyznaje, że jest w ciąży, a ojcem jest właśnieTomek. Były ukochany nie tylko zgadza się udawać przed policjantem, że są parą, ale także deklaruje, iż nadal kocha Agnieszkę i chętnie zostanie ojcem jej nienarodzonego dziecka.


ODC. 1159 Rogowski nadal leży w szpitalu. Jego stan fizyczny wyraźnie się poprawił, choć mężczyzna nadal jest sparaliżowany. Lekarz prowadzący zamierza wypisać pacjenta do domu. Nie zauważa, że Artur cierpi na głęboką depresję i od dłuższego czasu gromadzi tabletki nasenne... Kilka godzin później chory prosi Budzyńskiego o spotkanie - chce się dowiedzieć, kto po jego śmierci odziedziczy majątek. Prawnik po wizycie w szpitalu mówi Marcie, że jego zdaniem Rogowski jest kompletnie załamany. Kobieta od razu dzieli się tą informacją z siostrą. Przestraszona Maria natychmiast jedzie do szpitala. Proponuje byłemu mężowi, że mogą mieszkać razem aż do momentu, w którym mężczyzna się usamodzielni. Artur nie chce litości. Deklaruje, że do domu wróci dopiero wtedy, gdy ukochana wybaczy mu romans i znowu będą mogli być razem. Kobieta odmawia i wzburzona wybiega ze szpitala. Rogowska spotyka się także z Bilskim i również między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań - Maria nerwowo reaguje, gdy Robert krytykuje jej pomysł dotyczący opieki nad Arturem po jego wyjściu ze szpitala. Rozgoryczona opisuje swoją frustrację na blogu.


Klan

ODC. 2792 Małgosia jest skoncentrowana tylko na jednej myśli - nie dość, że Adam jej nie kocha, to jeszcze sobie drwi, umawiając się z jej matką. Fatalny humor córki zauważają Jacek i Agata, ale nastolatka upiera się, że nic jej nie jest. Jednak zamiast do szkoły, idzie na wagary. W czasie spaceru spotyka dwie dziewczyny, które wręczają jej ulotkę i namawiają na spotkanie ich grupy.

ODC. 2793 Atmosfera w domu Moniki jest coraz bardziej napięta - Feliks ma coraz większą fobię związaną z chorobą Daniela, a młody mężczyzna umiejętnie podsyca jego obawy. Tymczasem Elżbieta jest bardzo smutna z powodu wyprowadzki Jaśka. Za to Jerzy jest tym najwyraźniej uszczęśliwiony. Z uśmiechem podkreśla, że wreszcie we własnym domu może cieszyć się ciszą i spokojem. Jednak ten stan nie trwa zbyt długo - w drzwiach staje Kamila.

ODC. 2794 Rozpromieniona Kamila opowiada o planach rozkręcenia biznesu w Warszawie - chce założyć butik. Napomyka też o swoim nowym chłopaku, który niedługo ma przyjechać do Polski. Elżbieta delikatnie podpytuje o Norberta... Daniel po raz kolejny nie ma ochoty rozmawiać z matką. W końcu krzyczy, że Monika nigdy się nim nie interesowała. Kobieta nie może powstrzymać łez. W jej obronie staje Feliks. Ale wobec niego młody mężczyzna też nie ma żadnych skrupułów. W tym czasie na Sadybie zjawia się Norbert. Kamila oświadcza mu, że ich związek to już przeszłość.

ODC. 2795 Zyta prosi Michała, by odwiedził Sandrę w szpitalu. Po sprzeczce ostatecznie sama postanawia odwiedzić wspólniczkę męża. Monika znowu próbuje rozmawiać z synem, ale on nie chce nic o sobie opowiedzieć. Za to przekonuje matkę, iż jej związek z Feliksem jest absolutną pomyłką i powinna jak najszybciej rozstać się z Nowakiem.Barwy szczęścia

ODC. 1320 Władek zauważa, że Kajtek jest cały w siniakach i zadrapaniach. Chłopiec tłumaczy, że kontuzje odniósł w czasie gry w piłkę ręczną. Cieślak o całej sytuacji informuje Sabinę. Kobieta chce natychmiast jechać do szkoły. Tymczasem Amelia i Mirek angażują się w obronę eksmitowanej lokatorki.

ODC. 1321 Kukliński, pełnomocnik właściciela kamienicy, próbuje wraz z ochroniarzami wejść do mieszkania Bielskiej, w którym zabarykadowali się Sylwia, Amelia i Mirek. Nie udaje im się to, a wezwana policja odmawia interwencji. Rano wszyscy namówieni przez Mirka lokatorzy przeciwstawiają się działaniom Kuklińskiego.

ODC. 1322 Anna i Matylda zastanawiają się, jak przeciwdziałać agresji w szkole. Marczakowa w czasie lekcji wychowawczej podejmuje ten trudny temat. Dzięki delikatnej manipulacji nauczycielka dowiaduje się od Daniela, że najfajniejszy w szkole jest Arek, bo nikt mu nie podskoczy.

ODC. 1323 Agnieszka przez całą noc przygotowuje projekt dla Kornelii. Judyta ogląda rano szkice córki i zachwyca się nimi. Walczak jest bardzo przejęta i pewnie dlatego, wybiegając z domu, myli teczki. Dopiero przed willą Kornelii orientuje się, że popełniła pomyłkę. Na szczęście w ostaniej chwili Judyta dowozi jej projekty.


Pierwsza miłość

ODC. 2134 Paulina nie zamierza narażać księdza na przykrości i postanawia opuścić plebanię. Tymczasem Beata obserwuje, jak Kinga entuzjastycznie reaguje na efekty pracy Jowity w Kings Fitness. Nie chce być gorsza, więc podaje szefowej nieprawdziwe dane dotyczące Barbariana.

ODC. 2135 Melka wciąż unika spotkania z Krystianem. Chłopak namawia ojca, by razem wybrali się do Marysi. Podczas wspólnego obiadu dochodzi do awantury. W tym samym czasie zdesperowana Beata szuka sposobu na podwyższenie dochodów z Barbariana.

ODC. 2136 Aśka orientuje się, że Jowita nie chce jej w gronie swoich pracowników w Kings Fitness. Postanawia więc poprosić bezpośrednio Kingę o pracę. Jednak propozycja, którą składa jej Kulczycka, bardzo kobietę rozczarowuje.

ODC. 2137 Podczas terapii Emilka i Bartek wypominają sobie złe rzeczy z przeszłości. Po raz kolejny dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. A Kornelia stawia pierwszą diagnozę.


Na Wspólnej

ODC. 2140 Zdybicka obserwuje Maksa i Kamilę, którzy zajmują się Wiktorkiem. Kilka godzin później Ilona zjawia się w biurze Brzozowskiego. Mężczyzna jest zszokowany jej widokiem. Tymczasem Kasia i Janek dochodzą do porozumienia. Razem z Alą i Dominikiem wybierają się na kręgle. Kamiński cały czas dogryza Frankowskiemu.

ODC. 2141 Maks jest przerażony powrotem Ilony. Dociera do niego, że kobieta najprawdopodobniej będzie chciała odebrać mu syna. Kamila radzi mu, by spróbował dogadać się ze swoją byłą partnerką. W tym samym czasie w wydawnictwie Smolnego pojawia się mężczyzna, który podaje się za przedstawiciela wielkiej firmy.

ODC. 2142 Michel żałuje, że niebawem dojdzie do jego rozwodu z Sandrą. Wyznaje dziewczynie, że coś do niej czuje. A ona... namiętnie go całuje. Całą sytuację widzi Norbert. Wściekły wybiega z domu i trafia do pubu. Zaczyna podrywać poznaną przy barze dziewczynę.

ODC. 2143 Ilona przychodzi w odwiedziny do synka. Kamila stara się być dla niej miła. Zdybicka szybko zauważa, że pielęgniarka jest prawdziwym skarbem. Gdy mówi o tym Maksowi, mężczyzna nie przyznaje się, że z Kamilą łączy go coś więcej niż przyjaźń.

Na dobre i na złe

ODC.607 Matylda zamieszkuje u Falkowicza. Sąd wyznacza kuratorkę, która ma ocenić, jak chirurg radzi sobie z nowymi obowiązkami. Wiktoria i Adam dostają zaproszenie na szkolenie do Luksemburga. Na wieść o tym Tomasz urządza ukochanej scenę zazdrości. Do Leśnej Góry trafia poważnie ranny rolnik. Pacjent ma zmiażdżoną nogę. Poszkodowanemu pomocy udzielają Klaudia i doktor Konica. Zaraz po operacji młody chirurg zaprasza koleżankę na randkę. Lekarka przyjmuje jego ofertę. Ukrywa jednak przed nim fakt, że właśnie otrzymała propozycję pracy w innym szpitalu. Podopiecznym szpitala zostaje także nastoletni Marcin, który ma siniaki na całym ciele. Stanisławski podejrzewa, że chłopak jest bity przez swojego ojca, policjanta.

Prokurator

ODC.4 W hotelowym pokoju zostaje znalezione ciało 49-letniego mężczyzny. Sidlecka diagnozuje, że przyczyną zgonu był zawał serca. Patolog zwraca jednak uwagę na pewien szczegół. Okazuje się, że denat miał nietypową pasję - był poszukiwaczem duchów, a z pokojem, w którym się zatrzymał, związana była klątwa. Wcześniej zmarło w nim pięć osób. Proch jest o krok od przyjęcia wersji o naturalnej przyczynie zgonu, gdy dostaje informację, że nie żyje też żona ofiary. W pozornie błahej sprawie pojawia się coraz więcej dziwnych zbiegów okoliczności. Pytania mnoży nagranie znalezione w pokoju, w którym zmarł denat. Na liście gości hotelowych Proch znajduje też nazwisko komisarza Kielaka, który w chwili śmierci mężczyzny błąkał się nagi po hotelowym korytarzu.


Aż po sufit!

ODC.4 Łukasz wraz z żoną Natalią wraca do domu rodzinnego. Uważa to za swoją życiową porażkę i niewykorzystanie szansy od losu. Jest przekonany, że wszystkich zawiódł, zwłaszcza ukochaną. Przypomina sobie, jak zaczęła się jego znajomość z przyszłą małżonką. Poznał ją 18 miesięcy wcześniej, w sylwestrową noc. Niedługo potem dowiedział się, że jej rodzice są milionerami, a ojciec to najlepiej prosperujący deweloper na całym Pomorzu. Kiedy młodzi wzięli ślub, teść biznesmen zaproponował Łukaszowi posadę w swojej firmie. Mimo że chciał przyjąć ofertę, widząc w tym szansę na zawodowy rozwój, nie zrobił tego, bo Natalia wyraziła zdecydowany sprzeciw. Była zdania, że ojciec chce ich kontrolować. Ostatecznie Łukasz odrzucił atrakcyjną ofertę.


Świat według Kiepskich

ODC.472 Pomiędzy Ferdkiem a Haliną dochodzi do poważnej kłótni o... Tomasza Karolaka. Pierwsze z małżonków jest bowiem zagorzałym fanem aktora - ogląda wszystkie filmy i programy z jego udziałem, z kolei drugie zupełnie nie rozumie tej fascynacji. Spór pomiędzy Kiepskimi szybko narasta. Początkowo bardzo niewinna różnica zdań zmienia się w otwartą wojnę i staje się powodem poważnego kryzysu w ich wieloletnim związku. Z czasem konflikt przenosi się na innych lokatorów kamienicy, a w końcu dzieli mieszkańców całego osiedla.

Przyjaciółki 6

ODC.66 Patrycja i Michał zabierają Mikołaja do domu. Koleżanki odciążają przemęczoną matkę i same zajmują się maluchem. Ela, matka Michała, postanawia pomóc rodzicom w opiece nad synkiem. Kochan nie jest tym zachwycona. Zuza spotyka się z Wojtkiem. W pewnym momencie podchodzi do nich kobieta z dzieckiem i prosi, by przez chwilę się nim zajęli. Inga umawia się z Dorotą w kawiarni, by pomóc jej w wyborze domu. Kilka stolików dalej siada Szymon w towarzystwie ładnej dziewczyny. Gruszewska podchodzi, by się przywitać, i niby mimochodem opowiada jej o zerwanych zaręczynach. Leszek jedzie do Anki, by naprawić rynnę. Bierze kręcącego się koło domu Pawła za włamywacza i celnym uderzeniem rozkłada go na łopatki. Świadkiem sceny jest Strzelecka.

ODC.177 Tajemniczy napastnik w masce wilka okrada kantor. Na miejsce przyjeżdżają technicy. Policyjny pies znajduje porzuconą maskę w koszu na śmieci. W śledztwo angażuje się CBŚ. Tymczasem w liceum dyrektor zabezpiecza znalezione przez stróża torebki z białym proszkiem. Nauczyciel chemii rozpoznaje amfetaminę. W szkole zjawiają się Nocul i Mateusz. Funkcjonariusze otrzymują listę uczniów podejrzewanych o kontakty z narkotykami. Przesłuchują Karola i Janka. Kiedy ksiądz zauważa w domu Nocula maskę wilka, przypomina sobie, że na poddaszu liceum widział podobny przedmiot. Gibalski i Nocul odwiedzają starego profesora, który pokazuje im nagranie z przedstawienia swoich uczniów, w którym wystąpili w rolach zwierząt.


Generał bandytów

ODC.4 Wychodzi na jaw, że podpisana przez Garibaldiego gwarancja amnestii dla rozbójników nie ma mocy prawnej. Carmine czuje się zdradzony. Wraz z towarzyszami musi szukać schronienia w górach. Zostaje schwytany przez gwardzistów.

Bibliotekarze

ODC.7, 8 Bractwo Węża postanawia pozbyć się jednej z najpotężniejszych postaci w świecie magii - Świętego Mikołaja, by zawłaszczyć jego moce do własnych celów. Przyjaciel dawcy prezentów, Jenkins, organizuje misję ratunkową i prosi o pomoc bibliotekarzy. Okazuje się bowiem, że Mikołaj nie tylko dostarcza prezenty, lecz także zbiera dobre myśli ludzi z całego świata i zwraca im je w Wigilię. Bez jego ingerencji ludzkości grozi ogólnoświatowa depresja. W małym miasteczku znika łowca UFO. Bibliotekarze udają się na miejsce, by wyjaśnić zagadkę.


The Following 2

ODC.7 Podczas strzelaniny Joe, Emma, Mandy, Lily i Mark uciekają. Luke zostaje ranny i trafia w ręce policji. W odwecie Lily organizuje porwanie Max. Ryan i FBI próbują ją uratować. Joe zleca Robertowi znalezienie grupy wiernych mu wyznawców.


Motyw

ODC.4 Ceniony prawnik zostaje zamordowany we własnym mieszkaniu. Policja podejrzewa żonę ofiary. Detektywi uważają jednak, że kobieta jest niewinna. Tymczasem Flynn boryka się z problemami rodzinnymi - jej syn zostaje aresztowany za wandalizm.

Revolution

ODC.12 Miles przysięga pomóc rebeliantom w walce przeciwko Monroemu. Razem z Norą wyruszają na misję. Muszą zwerbować byłego towarzysza milicji, Jima Hudsona. Tymczasem Rachel poszukuje źródła zasilania. Tom Neville odwiedza Monroego w Filadelfii.

Skandal 2


ODC.16 W mediach pojawia się rysopis podejrzanego o zamach na Granta. Okazuje się, że jest nim Huck, który został podstępem zwabiony przez Becky na miejsce przestępstwa. James w tajemnicy przed Cyrusem bada sprawę oszustwa wyborczego w hrabstwie Defiance.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje