Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

ODC. 1156 Ula wybiera się na wieś - na zajęcia musi sfotografować leśne kwiaty. O pomoc przy wypełnieniu tego zadania prosi Franka. Przy okazji próbuje się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja między leśniczym a jego narzeczoną. Chłopak najwyraźniej nie ma ochoty się zwierzać. Odrzuca też wszystkie propozycje, które składa mu nastolatka - nie chce iść na spacer, imprezę ani do kina. Ula jednak nie rezygnuje i wieczorem wymyka się z domu, idzie do leśniczówki i pyta Franka wprost, czy ma u niego jakieś szanse. Franek ostatecznie odbiera jej nadzieję. W tym czasie Kisielowa odwiedza w Warszawie Mostowiaków. Lucjan jest przerażony wizytą i... ucieka do pubu Pawła. Ale seniorka nie daje za wygraną i też idzie do lokalu Zduńskiego. Niedługo po tym na Deszczowej zjawia się Monika z Olą. Kisielowa zauważa uroczą prawniczkę. Jej uwadze nie umyka również fakt, że Piotrek jest wobec niej bardzo uprzejmy. Od razu zaczyna podejrzewać skandal. A Lucjan, ku przerażeniu żony, umiejętnie manipuluje sąsiadką i proponuje, by rozpoczęła śledztwo, które ma ustalić, co łączy Zduńskiego z Moniką.

ODC. 1157 Miłość Anny i Adama wspaniale rozkwita. Jednak gdy Werner chce wyznaczyć konkretną datę ślubu, Gruszyńska wpada w panikę. Zdradza Ewie, że jeszcze nie miała okazji opowiedzieć ukochanemu o swojej kryminalnej przeszłości. Mostowiakowa radzi jej, by jak najszybciej wyznała prawnikowi całą prawdę. Anna w końcu przyznaje się Adamowi, że zabiła męża. Mężczyzna jest zaskoczony i... przerażony. Jego reakcja przygnębia narzeczoną, która natychmiast zrywa zaręczyny i każe mu wynosić się z jej życia. Załamany mężczyzna jedzie do Budzyńskiego a Anna zalewa się łzami. Jednak w środku nocy Adam staje w drzwiach pensjonatu, szczerze przeprasza i... miłość znowu rozkwita. Tymczasem Tomek mówi Joannie, że musi wyjechać służbowo na dwa dni do Opola. Dodaje, iż w podróży będzie mu towarzyszyła Agnieszka. Tarnowska na pozór spokojnie przyjmuje informację, ale zaczyna czuć się niepewnie. Wkrótce odwiedza grób matki i prosi ją, by z góry pilnowała, żeby Chodakowski nadal ją kochał. W tym czasie Tomek orientuje się, że pani prokurator jest w ciąży.

Klan

ODC. 2786 Po kilku dniach milczenia Paweł odwiedza Wigę. Mówi jej, że bardzo brakuje mu ich spotkań, rozmów i bliskości. Kobieta opowiada natomiast o wizycie Barbary. Gdy kończy, wręcza Lubiczowi zdjęcia z Topolina, które zostawiła u niej Milecka. Ponieważ Grażynka i Leopold wybierają się na zjazd przewodników, Kasia obiecuje zrobić zakupy dla pani Leokadii. Gdy jednak wraca ze sklepu, starszej pani nie ma w domu. Po kilku godzinach poszukiwań seniorka się odnajduje. Ale nie rozpoznaje ani Bożenki, ani Miłosza.

ODC. 2787 Grażynka bardzo się martwi stanem zdrowia teściowej. Zaczyna podejrzewać, że może to być choroba Alzheimera. Paweł, do którego zwraca się po radę, sugeruje specjalistyczne badania. Tymczasem po przedłużonych wakacjach wraca do domu Zyta ze Stefankiem. Michał uprzedza ją, że na obiedzie będę także bliźniaki. Gdy Chojnicki rozmawia przez telefon, Antek i Władek przyznają się Zycie, że już wiedzą o siostrze - widzieli zdjęcie USG z listem...

ODC. 2788 Michał po raz kolejny tłumaczy żonie, w jaki sposób wynik USG Sandry znalazł się w jego posiadaniu. Podkreśla, że dedykacja na pewno nie była przeznaczona dla niego. Niedługo później w biurze robi awanturę Stec. Ale gdy tylko dostrzega, że dziewczyna kiepsko się czuje, proponuje, że zawiezie ją do szpitala. Traf chce, że na korytarzu w klinice natykają się na... Zytę. Tymczasem Bożenka w końcu decyduje się na spotkanie z przedstawicielem agencji reklamowej. Ale zabiera ze sobą Bolka. W czasie rozmowy Alex przekonuje ją do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej promującej kosmetyki.

ODC. 2789 Leopold martwi się, co się stanie, jeśli okaże się, że jego matka rzeczywiście cierpi na chorobę Alzheimera. Ponieważ nie wyobraża sobie, by mógł sprawiać kłopot Grażynce, zaczyna rozważać umieszczenie Leokadii w domu opieki. Jednak gdy wspomina o tym żonie, ta bardzo gwałtownie protestuje. W tym samym czasie Jasiek podpytuje Kobiego o to, gdzie jest Ramona.

ODC. 2790 Miłosz przeprasza Bożenkę za swoje zachowanie. Dziewczyna przyjmuje przeprosiny, ale usilnie stara się dowiedzieć, dlaczego męża tak mocno oburzyła propozycja, którą dostała z agencji reklamowej. Tymczasem Monika i Feliks spędzają wieczór na prozaicznych zajęciach domowych. Wieszanie zasłon nagle przerywa dzwonek do drzwi...

Barwy szczęścia

ODC. 1316 Stefan ogląda program o zaginięciu Walerii i Julity. Po zakończeniu emisji, z podziękowaniem do Górki przychodzi Urszula. Po chwili zaczyna płakać i zwierza się, że wolałaby już wiedzieć, iż jej córka nie żyje, a nie trwać ciągle w niepewności. Raptem dzwoni telefon kobiety - Julita się odnalazła...

ODC. 1317 Górka idzie w odwiedziny do Urszuli, ale okazuje się, że kobieta właśnie wychodzi do fundacji Itaka. Chce tam dowiedzieć się czegoś więcej o swojej córce. Na miejscu błaga pracownicę organizacji, by dała jej kontakt do córki. Ta jednak kategorycznie odmawia, bo Julita nie wyraziła na to zgody. Urszula jest zrozpaczona i zaczyna agresywnie kwestionować prawdomówność pracowników fundacji.

ODC. 1318 Elżbieta odwiedza Piotra i komunikuje mu, że chciałaby zabrać Ewę w odwiedziny do Marty. Walawski jest oburzony i gwałtownie protestuje. Dopiero interwencja Igi sprawia, że ostatecznie się zgadza. Marta jest zaskoczona widokiem córki i... bardzo szczęśliwa. Tymczasem w odwiedziny do Stefana wpada Bartek. Ojczym opowiada mu o problemach Urszuli.

ODC. 1319 W Fitness Klubie Artur orientuje się, że gdzieś zniknęło łóżko do masażu. Wkrótce okazuje się, że Anita pożyczyła je Marlenie, by miała gdzie spać. Gdy Kaśka się o tym dowiaduje, postanawia porozmawiać z koleżanką. Ta jednak jest nieugięta - nie chce mieć nic do czynienia z Czarkiem, zanim ten nie przeprosi za grzebanie w jej rzeczach.

Pierwsza miłość

ODC. 2128 Po oskarżeniach o otrucie zwierząt, Paulina podejmuje decyzję o opuszczeniu Wadlewa. Ponieważ jednak nie udaje jej się znaleźć lokum, jest zmuszona spędzić noc w samochodzie. Gdy Łazanek natyka się na dziewczynę kąpiącą się rano nago w rzece, mieszkańcy wsi mają znowu o czym plotkować.

ODC. 2129 Kinga i Artur proponują Jowicie posadę menedżerki w Kings Fitness. Chcą, by przyjaciółka czymś się zajęła i przestała choć na chwilę myśleć o swojej chorobie. Tymczasem Paulina nadal szukamieszkania. W końcu lituje się nad nią miejscowy proboszcz i proponuje, by zatrzymała się na plebanii.

ODC. 2130 Aśka czeka w napięciu na telefon od Karola. Przyznaje się Beacie, że celowo zostawiła torbę w samochodzie mężczyzny, by mieć pretekst do kolejnego spotkania. Wyczerpana czuwaniem przy córce, Marysia traci przytomność.

ODC. 2131 Michał, zaniepokojony milczeniem Marysi, wyważa drzwi do jej mieszkania i znajduje nieprzytomną kobietę leżącą na podłodze. Natychmiast próbuje udzielić jej pierwszej pomocy. Tymczasem Jowita doskonale radzi sobie w nowej roli.

ODC. 2132 Po próbie namówienia Melki do wycofania się z ryzykownej akcji przygotowanej przez policję, Michał mówi o wszystkim Marysi. Kobieta próbuje wpłynąć na komisarza, by zrezygnował z prowokacji. W tym samym czasie Melka z Dragonem docierają na miejsce przekazania towaru.

Na Wspólnej

ODC. 2136 Sandra jest przerażona - okazuje się, że przyjeżdżają jej rodzice. Chełmińscy szybko orientują się, że córka wyszła za mąż. Jej matka natychmiast sugeruje, że dziewczyna jest w ciąży.

ODC. 2137 Kinga, po tym jak Michał wyrzucił ją z domu, przychodzi porozmawiać z synem. Niestety okazuje się, że Ignaś jest przekonany, iż mama już go nie kocha. Brzozowski żąda, by żona wreszcie dała im spokój.

ODC. 2138 Włodek poznaje w cukierni piękną i bardzo miłą kobietę. Niewiele myśląc, zaprasza ją do swojego baru. Gdy się w nim pojawia, Maria zaczyna się mocno niepokoić.

ODC. 2139 Brzozowski proponuje Kamili, by z nim zamieszkała. Jest najszczęśliwszym człowiekiem, gdy ukochana się zgadza. Tymczasem Włodek dużo myśli o uroczej nieznajomej.

Na dobre i na złe

ODC.606 Falkowicz stara się o uzyskanie praw do opieki nad Matyldą, której matka Katarzyna Smuda zapadła w śpiączkę po operacji. Nakłania nianię dziewczynki, by poświadczyła, że od lat jest przyjacielem rodziny. Nie chce, by kilkulatka trafiła do domu dziecka. Wiktoria próbuje wyswatać Agatę z kolegą doktora Rzepeckiego, Markiem. Organizuje spotkanie, na którym para może lepiej się poznać. Do Leśnej Góry wraca Celina. Pacjentką po przeszczepie płuc opiekuje się doktor Woźnicka. Na oddział chirurgiczny trafia również Franciszek, emerytowany marynarz, który mimo słusznego wieku nie stracił zainteresowania pięknymi kobietami. Stary wilk morski czeka jedynie na usunięcie pęcherzyka żółciowego, ale tuż przed zabiegiem jego stan się pogarsza.

Prokurator

ODC.3 W wagonie kolejki miejskiej znalezione zostają zwłoki mężczyzny bez śladów obrażeń. Śledczy podejrzewają zawał. Tezę o naturalnej przyczynie śmierci obala patolog Sidlecka, która odkrywa, że mężczyzna, Jarosław Łagodzki, został otruty talem. Proch i Kielak odnajdują byłą żonę denata. Kobieta zdradza funkcjonariuszom, że jej małżeństwo rozpadło się po wypadku, w którym z winy męża zginął ich syn. Traumatyczne zdarzenie spowodowało, że Łagodzki odsunął się od ludzi i prowadził samotnicze życie. Dzięki monitoringowi na peronie kolejowym detektywi znajdują kartkę z tajemniczym ciągiem cyfr i adresem mailowym nadawcy, którą denat wyrzucił na tory. Na komputerze Łagodzkiego czekają ich kolejne niespodzianki. Okazuje się, że korespondował on ze swoim synem.

Aż po sufit!

ODC.3 Tomek cieszy się upragnioną wolnością. Mieszka teraz w domu przyjaciela, Milo, a ich współlokatorką jest seksowna pielęgniarka Zośka. Przyjaciele obiecują sobie, że w ramach lokatorskiej umowy żaden z nich nie będzie jej podrywał. Siostra Tomka, Kama, prosi brata o pomoc. Wieczorem spotyka się ze swoim byłym chłopakiem Danielem. Chce, aby brat był obok, w razie gdyby pojawiły się kłopoty. Daniel przeprasza Kamę za swoje zachowanie, błaga o wybaczenie i obiecuje poprawę. Tomek boi się, że siostra ulegnie i zechce wrócić do chłopaka, który na nią nie zasługuje. Ona nie daje się omamić. Resztę wieczoru rodzeństwo spędza razem. Niestety, dziewczyna przesadza z alkoholem. Niebawem okazuje się, że nie był to jednorazowy wybryk.

Świat według Kiepskich

ODC.471 Ferdek i Halina oglądają w telewizji film historyczny o tematyce biblijnej. Aktor kreujący rolę Kajfasza jest łudząco podobny do Mariana Paździocha. Ferdka zaczyna prześladować myśl, że jego sąsiad jest współczesnym Kajfaszem.

Przyjaciółki 6

ODC.65 Zuza poznaje Kate z Dagmarem. Dziewczyna oferuje mu pozowanie do aktu. On chętnie przyjmuje propozycję. Paweł dowiaduje się o włamaniu. Jest załamany informacją, że ukryte przez niego pieniądze zginęły. Strzelecka wpada we wściekłość, że naraził na niebezpieczeństwo całą rodzinę. Stefa spędza czas z Zuzą. Julka i Sonia chcą wyswatać swoich rodziców. Anka dostaje od córki bilet do opery. Na miejscu spotyka Leszka, który w pewnej chwili ją całuje. Kobieta nie kryje oburzenia. Inga jedzie do domu Roberta. Bliscy odwiedzają Patrycję w szpitalu. Również przyjaciółki składają jej wizytę. Przychodzą w momencie, kiedy młoda mama pierwszy raz może przytulić swojego synka. Zuza uwiecznia wzruszającą chwilę. Później przypadkowo spotyka Wojtka.

ODC.176 Do szpitala trafia ciężko ranna Marcelina Cichosz, którą znalazł na łące za miastem pewien rolnik. Kobieta została postrzelona z broni sportowej. Policjanci rozpoczynają dochodzenie. Jako pierwszego przesłuchują jej męża, Oskara, który wcześniej zgłosił jej zaginięcie. Tymczasem Mateusz informuje Nocula, że niedługo przed tragedią rozmawiał z ranną, która przyznała mu się do romansu. Funkcjonariusz razem ze swoimi współpracownikami sprawdza wszystkie okoliczne strzelnice. Trop wiedzie ich do właściciela jednej z nich i kochanka Marceliny, Leszka. Jednocześnie własne śledztwo w tej sprawie prowadzi proboszcz. Po rozmowie z Oskarem decyduje się on zawiadomić o nowych faktach Możejkę. Tymczasem Cichosz budzi się ze śpiączki...

Krew z krwi 2

ODC.4 Luther zawozi w ustronne miejsce ciało zamachowca, który próbował zabić Carmen, i pali je. Natalia wbrew matce wyprowadza się z domu. W Euforii spotyka Młodego. Prosi, by zatrudnił ją w klubie i przygarnął na kilka nocy.

Generał bandytów

ODC.3 Carmine zostaje mianowany generałem bandytów. Jest poszukiwany przez wojsko i policję. Nennella, która przyłączyła się do jego grupy, w końcu odzyskuje jego uczucia. Zakochani przyrzekają sobie, że już zawsze będą razem.

Bibliotekarze

ODC.5, 6 Bibliotekarze spotykają w środku lasu zakrwawioną dziewczynę. Twierdzi ona, że udało jej się uciec ze strasznego domu. Zespół postanawia wyjaśnić tajemnicę nieznajomej. Okazuje się jednak, że prawda jest o wiele bardziej przerażająca, niż przypuszczali.

Hawaje 5-0

ODC.23, 24 McGarrett i jego ludzie badają sprawę śmierci znalezionego na odludziu ochroniarza. Odkrywają, że w tym miejscu ukrywane są zwłoki ofiar mafiosów. Transportowany do więzienia przestępca zabija cztery osoby i znika z pokładu samolotu. Zespół wszczyna śledztwo.

The Following 2

Ryan odnajduje Max żywą. Następnie kontaktuje się z Mikiem, który dołącza do nich w hotelu. Gdy dowiadują się, że Lily i jej dzieci znajdują się w okolicy, zamierzają ich schwytać. Kobieta zdaje sobie sprawę, że wkrótce zostanie odnaleziona.

Skazany na śmierć 2

ODC.21 Michael dowiaduje się, że T-Bag zjawił się z pieniędzmi w Panamie. Pod hotelem Fin Del Camino spotyka Bellicka i Sucre’a. Okazuje się, że wpadł w zasadzkę. Tymczasem w USA rozpoczyna się proces Sary. Grozi jej wieloletnie więzienie. Kellerman chce popełnić samobójstwo.

Motyw

ODC.3 Zostaje zamordowany właściciel kiosku. Wiele wskazuje na to, że padł ofiarą egzekucji, a w tego typu morderstwach specjalizują się przede wszystkim byli wojskowi. Flynn i Vega zaczynają dochodzenie. Wpadają na trop przerażających tajemnic z przeszłości ofiary.

Revolution

ODC.11 Miles wyprowadza grupę rebeliantów z Filadelfii w bezpieczne miejsce z dala od helikopterów i karabinów maszynowych Monroe’a. Rachel dręczą wyrzuty sumienia. Próbuje odkupić swoje winy. Tymczasem Milesa i Norę zaczyna łączyć głębokie uczucie.

Skandal 2


ODC.15 Po zamachu prezydent Grant pozostaje nieprzytomny. Władzę przejmuje Sally Langston. Tragedia, która dotyka cały kraj, zmusza Olivię do powrotu do pracy w Waszyngtonie. Tymczasem zostają ujawnione kolejne informacje o pierwszych dniach prezydentury Fitza.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje