Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

ODC. 1154 Paweł opowiada żonie, że w spalonym domu w Grabinie znalazł stary list. Wynika z niego, iż w czasie wojny ojciec Lucjana ukradł pieniądze sklepikarzowi Markowskiemu.Konsekwencją tej sytuacji była plajta i samobójstwo handlarza. Pradziadek prosi w liście, by jego syn postarał się jakoś wynagrodzić wojenną krzywdę. Tymczasem Teresa odwiedza w pracy Rogowskiego. Kobieta jest pewna, że teraz, gdy Artur się rozwiódł, nic nie może stanąć na drodze do ich wspólnego szczęścia. Mężczyzna jednak szybko wyprowadza ją z błędu - wyznaje, iż nadal kocha Marysię. Odtrącona prawniczka wpada we wściekłość i zaczyna planować okrutną zemstę. Wieczorem, gdy Rogowski w związku z chorobą Basi spotyka się z byłą żoną, zdeterminowana kobieta próbuje przejechać autem rywalkę. Na szczęście dla Marii Artur w ostatniej chwili odpycha ją sprzed maski rozpędzonego samochodu. Jednak jemu samemu nie udaje się uniknąć zderzenia. Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie zostaje odwieziony do szpitala. Oczywiście towarzyszy mu była żona.

ODC. 1155 Wprawdzie życiu Artura nie zagraża niebezpieczeństwo, ale okazało się, iż ma poważny uraz głowy i kręgosłupa - grozi mu nawet paraliż. Dodatkowo jeszcze cierpi na amnezję. Nie pamięta, że rozwiódł się z Marysią, a gdy w szpitalu pojawia się Teresa, w ogóle nie rozpoznaje kochanki. Jednak po kilkunastu godzinach ranny odzyskuje pamięć... Natomiast Marcin i Tomek spędzają cały dzień razem - najpierw jadą na jedną z działek, by zrobić fotodokumentację, później wstępują na pizzę, a wieczorem starszy Chodakowski urządza rodzinną kolację, na którą zaprasza także Grzegorza. W jednej z rozmów Marcin wspomina Tomkowi, że Agnieszka szuka mieszkania w Warszawie, ale ogólnie nie jest w najlepszej formie. Następnego dnia Marcin przypadkiem słyszy, że Olszewska planuje urządzenie pokoju dla... dziecka. Pani prokurator potwierdza jego podejrzenia i przyznaje, iż jest w ciąży. Jednak okłamuje przyjaciela, twierdząc, że ojcem dziecka jest jej niedoszły mąż, Robert. Tymczasem Maryla umawia się z Tomkiem. Pretekstem spotkania jest kłótnia kobiety z narzeczonym, ale tak naprawdę zawodowej partnerce Chodakowskiego chodzi zupełnie o coś innego - cały czas gorączkowo zastanawia się, czy nie powinna powiedzieć koledze, że niebawem zostanie ojcem. Ostatecznie nie dzieli się z nim tą informacją.

Klan

ODC. 2782 Beata przypomina Piotrowi i Małgosi, że jutro Jasiek ma urodziny. Wspólnie zastanawiają się nad właściwym prezentem. Nieco później Beata ustala z Elżbietą iż imprezę z okazji urodzin syna przygotuje na Sadybie. Tymczasem Ola zaczyna żałować, że spełniła prośbę Bożenki i zgodziła się pozować do aktów. Dziewczyna nie jest przekonana, że licuje to z wykonywanym przez nią zawodem kuratora sądowego. Jednocześnie jednak nie chce zawieść Miłosza i odmówić pomocy w zaliczeniu. Wiga odwiedza Pawła i wypytuje go o Milecką.

ODC. 2783 Paweł jest wyraźnie rozżalony po scysji z Wigą. Jego kiepski nastrój pogłębia fakt, iż nie może dodzwonić się do Dębińskiej. Ramona próbuje wręczyć Jaśkowi prezent urodzinowy. Jednak chłopak jest nadal zły i nie chce przyjąć życzeń. Po południu rozpromieniony Miłosz wraca z uczelni. Zdjęcia nie tylko zapewniły mu zaliczenie, ale także zostały wyróżnione przez wykładowcę. Lubicza odwiedza Agnieszka z Zosią. Wkrótce także zjawia się Ola. Sytuacja jest napięta, bo dziewczynka nie może darować ciotce zagubienia kota.

ODC. 2784 Ramona ma już dosyć ciągłych pretensji Jaśka i kąśliwych uwag Beaty. W związku z tym wyprowadza się z Sadyby. Postanawia, że dopóki nie znajdzie mieszkania, kilka dni spędzi u Kobiego. Paweł zwierza się ze swoich problemów z Wigą. Wyznaje córce, że nie ma zamiaru żenić się z Dębicką.

ODC. 1985 Beata idzie na masaż do kliniki, w której pracuje Adam. Ma pretensje do chłopaka, że daje jej córce nadzieję na coś więcej, niż zwykłą znajomość. Tymczasem u Wigi niespodziewanie zjawia się Barbara. Niby przypadkiem zostawia zdjęcia jej i Pawła, zrobione podczas inauguracyjnego przyjęcia w Topolinie...

Barwy szczęścia

ODC. 1312 Jola wpada na pomysł, by Janek zatrudnił Borysa w swoim psim hotelu. Kozłowski jednak boi się, że taka propozycja mogłaby do reszty popsuć jego relacje z Zenkiem. Tymczasem Kornelia składa Agnieszce propozycję pracy. Walczak jednak nie jest nią zainteresowana - nadal podtrzymuje decyzję o powrocie do Londynu.

ODC. 1313 Stefan bierze sobie do serca radę psychologa i idzie na spotkanie grupy wsparcia. Ogromne wrażenie robi na nim opowieść Urszuli, której nastoletnia córka zaginęła. Natomiast Tomala dowiaduje się, że dziewczynka, którą wraz z Sabiną znaleźli na śmietniku, znów trafiła do szpitala. Ma najprawdopodobniej zapalenie oskrzeli i początki choroby sierocej.

ODC. 1314 Sabina ma wyrzuty sumienia, że nie powiedziała Grupińskim - małżeństwu starającemu się o adopcję Mai, iż podejrzewa, że matka małej może być nosicielką wirusa HIV. Niedługo później Tomala i Nowak zostają wezwani do szpitala, najprawdopodobniej potwierdzą się najgorsze przypuszczenia Sabiny.

ODC. 1315 Grupińscy, gdy tylko dowiadują się o ewentualnej chorobie Mai, przestają odwiedzać dziewczynkę. Tymczasem Hubert głęboko się zastanawia, jak pogodzić rozliczne obowiązki z reaktywacją zespołu i planami wydania nowej płyty. Matka Agnieszki nadal jest chora, dziewczyna postanawia więc przyjąć propozycję Kornelii. Ale tym razem to Wagner odmawia...

Pierwsza miłość

ODC. 2124 Jowita dowiaduje się o wspólnych interesach Radka i Dragona. Jest wściekła na ukochanego, że w taki sposób próbuje zdobyć pieniądze na jej leczenie. W tym samym czasie Krystian decyduje się na szczerą rozmowę z ojcem - chce mu wyznać na czym polega jego współpraca z Dragonem. Wkrótce chłopak orientuje się, że w plecaku, którego zapomniał zabrać, zostawił paczuszkę z narkotykami... Tymczasem robiąca śniadanie Melka nie zauważa, że Julka bawi się paczuszką wyciągniętą z torby Krystiana. Dziewczynka wkłada jedną z tabletek do ust.

ODC. 2125 Wypadek Julki sprawia, że Marysia czuje, jakby świat runął jej na głowę. Nie przyjmuje propozycji Kingi, by zamieszkała z Żukowskimi. Nie obchodzą jej również opowieści o problemach w Barbarianie.

ODC. 2126 Sabina wpada w szał w czasie rozmowy z więziennym psychologiem. Tymczasem listonosz dostarcza list z wynikami badań Jowity. Przesyłkę odbiera Kaśka i ukrywa ją przed chorą. Jednak, gdy Radek wraca do domu, wspólnie postanawiają otworzyć kopertę.

 ODC. 2127 W szpitalu Tomek odczytuje Julce wzruszający list, w którym prosi, by dziewczynka nie umierała. Marysia natomiast ciągle się zastanawia, czy powinna zabrać córkę do domu. A Melka trafia na komisariat.

Na Wspólnej

ODC. 2132 Basię nachodzi śledczy prowadzący sprawę morderstwa Koryckiego. Chce wiedzieć, czy Krzysztof wciąż ma problemy z narkotykami. A Roman i Honorata znów są szczęśliwi.

ODC. 2133 Michel dostaje nową wizę. Norbert, który jest zazdrosny o Sandrę, sugeruje, iż w takim wypadku Gawriłow powinien rozwieść się z dziewczyną. Tymczasem Kinga przeprasza Michała, że ostatnio go zaniedbywała.

ODC. 2134 Policja informuje Zimińskich, że Ola mogła paść ofiarą handlarzy ludźmi. Danka jest w szoku, natomiast Marek postanawia działać i prosi o pomoc Daniela.

ODC. 2135 Porywacze brutalnie krępują Olę i pozostałe dziewczyny, po czym wpychają je do samochodu dostawczego. W czasie jazdy Wali udaje się oswobodzić i uwolnić pozostałe kobiety.

Na dobre i na złe

ODC.605 Radwan chce przełamać swoją złą passę w miłości. Udaje się na wieczorek dla samotnych. Ze zdumieniem odkrywa, że na imprezę przyszła także nowo zatrudniona w Leśnej Górze lekarka, intrygująca Sylwia Mróz. Między nimi szybko rodzi się coś więcej niż przyjaźń. Szczepan zaprasza Agatę na romantyczny rejs barką do Konstancina. Przy świecach i winie próbuje podbić jej serce. Dzień później do szpitala trafiają ofiary pożaru. Wśród poszkodowanych znajduje się małżeństwo strażaków, Alicja i Olek. Stan ratownika jest krytyczny, lekarze robią co w ich mocy, by utrzymać mężczyznę przy życiu. W trakcie operacji jego żony odkrywają, że pacjentka jest w ciąży. W pożarze ucierpiała także kilkuletnia Oliwka. Dziewczynka ma uraz głowy i musi przejść trepanację czaszki.

Prokurator

ODC.2 Niewidoma dziennikarka Krystyna odkrywa w studiu ciało zastrzelonej koleżanki. Sprawa jest bardzo zagadkowa. Wyniki sekcji zwłok ujawniają, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia, natomiast strzał w głowę został oddany wtedy, kiedy już nie żyła. Podejrzenia padają na byłego chłopaka ofiary, uczestnika misji w Afganistanie. Na kolejny trop naprowadza śledczych Krystyna, która jako ociemniała ma bardzo silnie wyczulony słuch. Dzięki temu wychwytuje pewien bardzo ważny szczegół w nagraniu pochodzącym ze studia, w którym zginęła jej współpracownica. Opanowany prokurator Kazimierz Proch i pełen energii komisarz Witold Kielak rozpoczynają drobiazgowe śledztwo. Wkrótce udaje im się ustalić tożsamość zabójcy.

Generał bandytów

ODC.2 Carmine dołącza do grupy bandytów Ninco Nanco i Caruso. Z czasem zostaje jej przywódcą. Pewnego dnia kontaktuje się z nim Mariano, który namawia go, by ze swoimi ludźmi przyłączył się do Giuseppe Garibaldiego, który walczy o zjednoczenie Włoch.

Aż po sufit!

ODC.2 Andrzej składa wypowiedzenie, ponieważ szef firmy i jednocześnie jego wieloletni przyjaciel zaproponował mu nowe, niekorzystne warunki. Planuje rozkręcić własny interes i popracować na swój rachunek. Tymczasem w domu Łukasz i Natalia wypakowują z samochodu pudła z rzeczami. Okazuje się, że Kama wróciła do rodziców, ponieważ pobił ją jej chłopak, Daniel. Andrzej odbywa z córką długą rozmowę, po której zgadza się nie ingerować w jej sprawy. Kiedy jednak w nocy słyszy płacz, postanawia złamać obietnicę. Niestety, agresywny chłopak jest dla niego zbyt silny. Podczas bójki obu mężczyzn z kieszeni Daniela wypada torebka z metamfetaminą. Andrzej i Joanna obawiają się, że pod jego wpływem Kama również mogła zacząć zażywać narkotyki.

Świat według Kiepskich

ODC.470 Pewnego wieczoru podczas sprzeczki pod Kiepskimi rozpada się stary tapczan. Halinka traktuje to jak znak opatrzności. Oświadcza mężowi, że nadszedł czas rozstania. Ferdek usiłuje załatwić nowy mebel, który scementuje na zawsze ich szczęśliwy związek.

Przyjaciółki 6

ODC.64 Patrycja rodzi zdrowego synka. Jest wcześniakiem, więc zostaje umieszczony w inkubatorze. Świeżo upieczona matka zwierza się Zuzie, że bardzo chciałaby zobaczyć dziecko. Markiewicz wpada na pewien pomysł - filmuje chłopca i pokazuje nagranie przyjaciółce. Dorota postanawia się odmłodzić. Wstrzykuje sobie botoks. Po zabiegu ma silnie opuchniętą twarz, więc nie wychodzi z domu. Wówczas niespodziewanie zjawia się u niej Łukasz, by się oświadczyć. Córki Leszka świetnie dogadują się z dziećmi Anki. Mężczyzna coraz bardziej interesuje się Strzelecką. Robert zaprasza Ingę na kawę. Spotkanie nie jest jednak udane. Zuza myśli o dziecku, lecz Jerzy nie chce ponownie zostać ojcem. Markiewicz postanawia wrócić do Polski.

Bibliotekarze

ODC.3, 4 W pewnym miasteczku dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Bibliotekarze odkrywają, że ktoś przeniósł do realnego świata postacie z baśni i legend. Wkrótce mieszkańcy zaczynają wcielać się w bajkowe osobistości.

Hawaje 5-0

ODC.21, 22 Detektywi zgadzają się, by dziennikarka Savannah Walker towarzyszyła im przez jeden dzień z kamerą. W tych nietypowych okolicznościach badają sprawę morderstwa Rogera Murphy’ego, którego zastrzelono, a jego ciało poćwiartowano.

Układ

ODC.1, 2/6 Dziennikarz śledczy Peter bada sprawę malwersacji w dużej spółce. Jego rzekomo zamieszany w przestępstwa brat popełnia samobójstwo. Pięć lat później w podobnych okolicznościach ginie drugi biznesmen, a Peter dostaje tajemniczą przesyłkę.

Szpiedzy w Warszawie

ODC.3, 4 Pakulski prowadzi śledztwo w sprawie uprowadzenia Merciera. Tymczasem francuski pułkownik odzyskuje przytomność w bagażniku samochodu w starej fabryce. Gestapowiec Voss próbuje zmusić go do wydania nazwisk agentów.

Krew z krwi 2

ODC.3 Carmen i jej bliscy ukrywają się pod nową tożsamością, lecz próbują prowadzić normalne życie. Borys opowiada koledze, co przytrafiło się jego rodzinie. Wiktor wychodzi z więzienia. Przed zakładem czekają ochroniarze Bronka, którzy zabierają Rotę na spotkanie z szefem.

Skazany na śmierć 2ODC.20 Po ostatniej decyzji prezydent Reynolds Michael i Lincoln wiedzą, że muszą jak najszybciej opuścić Stany Zjednoczone. Sara decyduje się popłynąć z nimi do Panamy. W drodze na statek kobieta orientuje się jednak, że jest śledzona przez federalnych.

Ojciec Mateusz 14

ODC.175 Mateusz przychodzi do domu biznesmena Andrzeja Kromera, by porozmawiać z jego synem, Igorem, który lubi szaleć po mieście za kierownicą swojego samochodu. Proponuje mu pojedynek na stadionie. Zamiast chłopaka zastaje tam jednak jego kolegę, Rafała. Brat Igora, Kacper, bezskutecznie próbuje się z nim skontaktować. Okazuje się, że został on postrzelony przez nieznanych sprawców. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Próbują też ustalić, kto rozprowadza w Sandomierzu fałszywe banknoty. Proboszcz dowiaduje się o całej sytuacji od Pluskwy, który został wcześniej zatrzymany w sklepie z podrobionymi pieniędzmi. Funkcjonariusze organizują prowokację na bazarze. Akcja wymyka się im spod kontroli. Tymczasem Mateusz wpada na trop osób odpowiedzialnych za atak na Igora.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje