Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


M jak miłość

odc. 1152 Po pożarze w Grabinie Basia i Lucjan zamieszkali na Deszczowej, a Marek i Ewa u Kolędy. Choć teść Mostowiaka proponuje, by cała rodzina zamieszkała u niego na stałe, Marek wspólnie z siostrami planuje odbudowę rodzinnej rezydencji, bez względu na koszty. Tymczasem senior rodu w tajemnicy przed żoną jedzie z Pawłem na zgliszcza. W czasie przeglądania ruin Zduński znajduje stary list i zdjęcia. Później wyznaje Ali, że to niesamowite, jak jedna decyzja z przeszłości może zmienić życie całej rodziny. Natomiast Werner zdradza Budzyńskiemu, iż zdecydował oświadczyć się Annie i... bardzo się denerwuje. Gdy dzwoni do ukochanej, dowiaduje się, że nie jest ona w romantycznym nastroju. Mimo tego Krzysztof jedzie do siedliska. A tam spotykają go nieprzyjemności - najpierw jeden z gości, muzyk z kwartetu smyczkowego, uszkadza mu samochód, a potem Gruszyńska w trakcie oświadczyn stwierdza, że wolałaby nieco bardziej romantyczną wersję tego wydarzenia. Ostatecznie jednak wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia - Werner zostaje przyjęty.

odc. 1153 Tomek po powrocie z pracy proponuje Joannie wspólną wyprawę na Starówkę. W czasie spaceru Tarnowska oznajmia, że chciałaby wrócić do mieszkania, które odziedziczyła po matce. Chodakowski przyjmuje tę nowinę w miarę spokojnie. Jednak gdy kilka godzin później dziewczyna próbuje się wyprowadzić, zatrzymuje ją. Okazuje się, że bardzo mu na niej zależy... Pełen wyznań i zapewnień wieczór kończy się w łóżku. Romantyczne chwile przerywa dopiero telefon od załamanej Zosi - nastolatka wyznaje, że właśnie zerwała z chłopakiem. Tymczasem Marcin podczas joggingu spotyka przypadkiem kurator Izę i zaprasza ją na kawę. W czasie rozmowy Chodakowski proponuje dziewczynie, że skoro ma tak niebezpieczną pracę, to może powinna zacząć uprawiać boks. Na koniec spotkania chłopak zaprasza kuratorkę w odwiedziny do Szymka. W tym samym czasie Maria spotyka się z Arturem na kolejnej rozprawie rozwodowej. Ostatecznie sąd sankcjonuje ich rozstanie.

Klan

odc. 2777 Na wokandę trafia sprawa przeciwko Pawłowi i anestezjologowi z Elmedu - pacjentka, którą operowali, zmarła kilka godzin po zabiegu. Po rozpatrzeniu sprawy sąd uniewinnia lekarzy. Wieczorem mąż kobiety napada na Pawła. Tymczasem Kasia przez całe wakacje bardzo tęskniła za Dominikiem, który wyjechał do pracy. Ukochany w końcu wraca, a dziewczyna ma dla niego niespodziankę. Mimo że dostała się do liceum morskiego, postanowiła zrezygnować, gdy dowiedziała się, iż Dominik nie został przyjęty.

odc. 2778 Wiga przekonuje Lubicza, że powinien zgłosić na policję napaść Kuszyńskiego. Jednak Paweł nie chce o tym nawet słyszeć. Uważa, że mężczyzna jest zaślepiony nieszczęściem, które go spotkało i nie do końca wie, co robi. Kilka godzin później Wiga zbiera się, by poważnie porozmawiać z Lubiczem o przyszłości ich związku. Gdy już ma zacząć mówić o tym, co jej doskwiera, w drzwiach staje Bolek. Mężczyzna przywozi zaproszenie na otwarcie pensjonatu Barbary. Tymczasem Elżbieta i Jerzy wracają z bardzo nieudanego wyjazdu zagranicznego. Chojnicki odgraża się, że pójdzie z reklamacją do biura podróży.

odc. 2779 Po rozmowie z Kobim Jasiek zaczyna podpytywać Ramonę o jej pracę. Dziewczyna jest zaniepokojona i szybko jedzie do Jarka. Chce się dowiedzieć, co i skąd wie chłopak. Okazuje się, że w sieci krąży filmik z nią w roli głównej. Natomiast Jerzy pierwszego dnia po powrocie z urlopu dowiaduje się od wspólników, że firma, która zleciła im budowę parku rozrywki, na razie nie może zapłacić.

odc. 2780 Jasiek jest wściekły na Ramonę. Kategorycznie zabrania jej pracy w charakterze skąpo odzianej sprzątaczki. Dziewczyna jest rozżalona, ale nie rezygnuje ze swojego zajęcia. W barku Elmedu do stolika Wigi i Pawła dosiada się Barbara. Specjalnie przyjechała do przychodni, by osobiście ich zaprosić na przyjęcie inaugurujące działalność pensjonatu. Dębińska szybko wymawia się pilnymi zajęciami i odchodzi od stolika. Natomiast Lubicz nie chce sam podejmować decyzji na temat wyjazdu. Tymczasem Agata i Jacek spędzają ostatni wieczór przed ślubem na romantycznym spacerze po Łazienkach. Tak są sobą zajęci, że nie zauważają, iż zapadł zmrok i zostały zamknięte bramy parku.

Barwy szczęścia

odc. 1308 Gdy chora na cukrzycę Agata traci przytomność, Hubert postanawia zaopiekować się siostrą. W związku z tym namawia Klarę na przeprowadzkę do mieszkania na Zacisznej. Iwona natomiast zamartwia się o Adriana, który nie dość, że przedłużył swój pobyt na sympozjum w Berlinie, to jeszcze nie odbiera telefonu. Tymczasem Łukasz wciąż jest pod wielkim wrażeniem Agnieszki.

odc. 1309 Kasia uważnie ogląda reportaż ukochanego i odkrywa, że zaprzyjaźniona blogerka Łukasza jest jej znajomą z Londynu. Tymczasem Mirek powoli przekonuje do siebie Amelię. Nieco inaczej sytuacja wygląda z Tomaszem. Mężczyzna nadal nie ufa chłopakowi i podchodzi do niego z bardzo dużą rezerwą.

odc. 1310 Adrian zapewnia Iwonę, że ma już pełną kontrolę nad swoim uzależnieniem, co udowodnił podczas sympozjum. Pyrka bardzo chce mu ufać, ale nie przychodzi jej to łatwo. Szczególnie że wkrótce dowiaduje się, iż ukochany nie pojawił się u doktor Rawicz, chociaż miał umówioną wizytę. Natomiast Czarek wynajmuje dla Marleny świetnie wyposażoną kuchnię. Liczy, że narzeczona zatrudni pracownika w swojej firmie.

odc. 1311 K lara i Hubert przeprowadzają się do domu Pyrków. W tym samym czasie Agnieszka odwiedza Kasię, by pożegnać się przed wylotem do Londynu. Dziewczyna jest wyraźnie zawiedziona nieobecnością Sadowskiego. Górka prosi byłą przyjaciółkę o przysługę.

Pierwsza miłość

odc. 2119 Dochodzi do spotkania Karola i Igora. Mężczyźni dopełniają formalności związanych z przekazaniem majątku Wekslera na rzecz Kaczmarczyka w zamian za nagranie, które ma być kluczowym dowodem niewinności Sabiny. Tymczasem wściekły na Melkę Krystian coraz bardziej wciąga się w dilowanie narkotykami dla Dragona. Oświadcza także, że nie zamierza podchodzić do matury.

odc. 2120 Karol jest zdruzgotany, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że nagranie, które dostał od Igora w zamian za cały majątek, może nie wystarczyć do uniewinnienia Sabiny. Tymczasem Emilka nadal nie chce wybaczyć Bartkowi zdrady. A Miedzianowski dowiaduje się, że do Izby Lekarskiej wpłynął donos dotyczący jego praktyki. Ktoś zarzuca mu w nim, że wszystkim swoim pacjentom przepisuje jeden i ten sam lek. Rozemocjonowany lekarz robi karczemną awanturę... żonie.

odc. 2121 Melka wybiera się do Krystiana, żeby przekonać go do pójścia na egzamin maturalny. W drzwiach wpada na Michała, który próbuje powstrzymać ją przed kontaktem z chłopakiem. Dziewczyna wyznaje, że chce spróbować przemówić Krystianowi do rozsądku. Natomiast Jowita w czasie wizyty u specjalisty dowiaduje się, że chemioterapia niestety nie zadziałała tak, jak się tego spodziewali lekarze.

odc. 2122 Wielkimi krokami zbliża się ślub Kingi i Artura. Panna młoda jest radosna, ale... ciągle męczy ją przeczucie, że wydarzy się coś, co przeszkodzi w ich szczęściu. Dragon próbuje namówić Radka na lewe interesy. Kusi go dużymi pieniędzmi, jednak chłopak jest nieprzejednany - nie chce po raz kolejny wejść w kolizję z prawem. Tymczasem Michał na przeprosiny przynosi Marysi kwiaty. Natomiast stan zdrowia Jowity gwałtownie się pogarsza.


Na Wspólnej

odc. 2128 Kinga jest wściekła na Iwa - nie wyobraża sobie, by mogła być jedynie kolejną jego zdobyczą. Nie chce słuchać żadnych tłumaczeń Kmiecika! Gdy dociera do domu, jest roztrzęsiona. Michał natychmiast zaczyna coś podejrzewać. Czy Brzozowską stać na zakończenie romansu?

odc. 2129 Przed Zuzą pierwszy event, na którym wystąpi jako nowa twarz agencji. W czasie prezentacji zestresowana dziewczyna potyka się i... wpada w objęcia znanego celebryty. Szefowa jest zachwycona - nic nie robi tak dobrze, jak mały skandalik. Następnego dnia zdjęcie modelki w ramionach gwiazdora jest na pierwszych stronach wszystkich kolorowych gazet.

odc. 2130 Honorata zaczyna tracić nadzieję, że Roman do niej wróci. W tym czasie Hoffer coraz lepiej czuje się w towarzystwie Julii. Ale ta zażyłość wyraźnie złości Artura, chłopaka studentki. Rozgoryczony młodzieniec stara się sprowokować Romana. Gdy ten nie reaguje, obraża go.

odc. 2131 Ola, porwana przez handlarzy ludźmi, popada w coraz większą apatię. Natomiast szalejący z niepokoju jej rodzice zgłaszają na policję zaginięcie córki. Niestety, niewiele potrafią powiedzieć na temat chłopaka, z którym wyjechała. Z pomocą przychodzi Daniel. Brzozowski przypomina sobie, że przy okazji wspólnej kolacji zrobił Jackowi zdjęcie.

Na dobre i na złe

odc.604 W szpitalu rozpoczyna pracę nowa doktor Sylwia Mróz. Lekarka przeprowadza trepanację czaszki u Katarzyny Smudy. Po zabiegu prawniczka zapada w śpiączkę, a urzędnicy chcą umieścić jej córeczkę Matyldę w izbie dziecka. Falkowicz stanowczo się temu sprzeciwia. Na chirurgii pojawiają się dwie nowe pacjentki. Pierwsza z nich Maria Bruzel, podopieczna Wiktorii i Sylwii, ma na twarzy szpecący guz, który zniekształca jej rysy twarzy. Pobyt w Leśnej Górze to dla niej szansa na odzyskanie normalnego wyglądu. Z kolei druga z pacjentek Klaudia skarży się na silne bóle brzucha. W szpitalu zjawia się jedynie brat dziewczyny, Paweł. Dopiero po pewnym czasie lekarze odkrywają, że rodzeństwo mieszka samotnie od kilku lat i nie utrzymuje żadnych kontaktów z rodzicami.

Prokurator

odc.1/10 Kazimierz Proch całe życie poświęcił wyjaśnianiu najbardziej zawikłanych zagadek kryminalnych. Wybrał samotność, a bliższe kontakty utrzymuje zaledwie z kilkoma osobami. Wśród wybrańców, którym pokazuje swoje prawdziwe oblicze, jest inspektor Witold Kielak, niecierpliwy i żywiołowy młody policjant, który wraz z prokuratorem tworzy zgrany duet. Wspólnie badają sprawę zagadkowej śmierci Karola Adamczyka, którego znaleziono powieszonego w okolicach warszawskiej elektrowni na Żeraniu. Na samobójstwo wskazuje list pożegnalny znaleziony przy zwłokach. Proch ma jednak wątpliwości. Patolog Ewa Siedlecka potwierdza je, gdyż znajduje ślady świadczące, że przed śmiercią Adamczyk był związany. Śledczy odkrywają, że niedawno rozstał się ze swoim partnerem Szymkiem.

Tysiąc i jedna noc

odc.1-4 Szeherezada jest świetną architekt i samotną matką chorego na białaczkę 5-latka. Pewnego dnia lekarz oznajmia, że chłopiec potrzebuje natychmiastowego przeszczepu szpiku kostnego. Załamana matka prosi o pomoc finansową swojego szefa Onura.

Generał bandytów

odc.1/4 Włochy, XIX wiek. Pewnego dnia biedny Carmine Crocco atakuje psa księcia Guarina. Władca jest wściekły. Matka chłopaka próbuje go obronić i zostaje ranna. Po latach Carmine, kapral w armii Burbonów, odwiedza ją w szpitalu psychiatrycznym.


Aż po sufit!

odc.1/13 Joanna i Andrzej Domirscy to szczęśliwe małżeństwo z 25-letnim stażem. Mają troje dorosłych dzieci. Z rodzinnego domu w Gdyni wyprowadza się właśnie ich starszy syn, 23-letni Tomek. Córka Kama już dawno opuściła rodziców, podobnie jak najmłodszy Łukasz, który mieszka z żoną Natalią. Razem rozwijają własny biznes. Joanna i Andrzej wiedzą, że teraz będą mogli skupić się na sobie. W planach mają kolacje przy świecach, kąpiele i dalekie podróże. Jednak w ciągu 48 godzin ich dom ponownie zapełnia się dawnymi lokatorami. Młodzi Domirscy wracają, aby uciec przed swoimi problemami: Kama miłosnymi, a Łukasz - rodzinnymi i finansowymi. Tomek zaś zamieszkuje u swojego przyjaciela, tak blisko rodziców, że nieustannie składa im niezapowiedziane wizyty.


Świat według Kiepskich

odc.469 Prezes Kozłowski organizuje osiedlową wycieczkę do lasu. Kiepscy, Paździochowie, Boczek i ich sąsiedzi są zachwyceni pomysłem. Rozpoczynają się gorączkowe przygotowania do wyprawy. Wszyscy kompletują adekwatny sprzęt i ubiór. Ferdynandowi udaje się nawet odnaleźć kalosze żony. Dzięki niemu Halinka będzie mogła w odpowiednim stroju uczestniczyć w zaplanowanym grzybobraniu. Umówionego dnia mieszkańcy osiedla tłumnie przychodzą na miejsce zbiórki, gdzie już czeka na nich podstawiony autokar, który ma ich zawieźć do lasu. Wycieczka upływa w sympatycznej atmosferze aż do momentu, gdy okazuje się, że zniknął emeryt Tadeusz Kopciński. Grzybiarze rozpoczynają gorączkowe poszukiwania zaginionego miłośnika natury.

Przyjaciółki 6

odc.63 Julka pomaga matce w zorganizowaniu kinderbalu z okazji urodzin Poli. Solenizantka jest opryskliwa, a jej ojciec Leszek nie może nad nią zapanować. Kontrolę nad sytuacją przejmuje Anka. Dzień po imprezie Leszek przychodzi z do niej z kwiatami, aby podziękować za pomoc. Po kolejnej kłótni Dorota odchodzi od Łukasza. Rozwenc namawia Ingę na wspólne wyjście do klubu. Poznają tam dwóch przystojnych mężczyzn. Jeden z nich, Robert, nawiązuje z Gruszewską bliższą relację. Lekarz informuje Patrycję i Michała, że trzeba przyspieszyć poród. Kiedy dowiaduje się o tym Zuza, która wraz z Jerzym przebywa w eleganckim domu w Kanadzie, natychmiast przylatuje do Polski. Ciężarna przyjaciółka prosi ją, by zaopiekowała się jej dzieckiem, jeśli coś jej się stanie.

Imperium miłości

odc.1/46 Rok 1916. Grupa oficerów armii carskiej bawi się na balu w Piotrogrodzie. Kurt Seyit zakłada się z towarzyszami, że pocałuje pierwszą kobietę, która wejdzie na salę. Okazuje się nią rosyjska arystokratka Szura.

odc.2 Ojciec Kurta przedstawia mu swoją wolę. Syn ma się ożenić z Turczynką i osiąść w rodzinnym majątku na Krymie. Kurt wraca do Piotrogrodu, gdzie spotyka się z Szurą.

odc.3 Szura jest załamana, kiedy dowiaduje się od baronowej o zakładzie, który Seyit zawarł z przyjaciółmi podczas przyjęcia. Mimo że ukochany zapewnia ją o swojej miłości, rozstają się poróżnieni.

odc.4 Rodzice Petra uznają Szurę za kandydatkę na synową. Tatia wręcza kobiecie list Kurta i namawia do pogodzenia się z ukochanym. Szura bierze sobie do serca jej rady.

Bibliotekarzeodc.1, 2/10 Flynn Carsen pracuje w bibliotece. Pilnuje też zgromadzonej tam kolekcji bezcennych przedmiotów. Pewnego dnia zostają zamordowani członkowie pradawnego tajnego stowarzyszenia. Flynn pomaga zapewnić bezpieczeństwo trzem ocalałym osobom.

Hawaje 5-0odc.19, 20 Detektywi badają serię pożarów statków wycieczkowych firmy Shark Tours. Na dodatek w zanurzonej w oceanie klatce do nurkowania wśród rekinów zostaje znalezione ciało. W tej sytuacji śledczy muszą odnaleźć nie tylko podpalacza, lecz także mordercę.

Motywodc.1/13 Lubiany nauczyciel zostaje zamordowany w swojej sypialni. Detektywi Flynn i Vega zaczynają śledztwo. Początkowo ich podejrzenia padają na byłą żonę ofiary. Jednak Angie ma przeczucie, że mordercą jest jeden z uczniów zabitego.

Szpiedzy w Warszawieodc.1, 2/4 Rok 1937. Pułkownik Jean-Francois Mercier zostaje attaché wojskowym i szpiegiem w ambasadzie francuskiej w Warszawie. Ma zbierać informacje o planach III Rzeszy. Zdobywa cenne wiadomości o nowej wersji niemieckiego czołgu.

Krew z krwi 2odc.2 Żaryn, Kłos i Reszke namawiają Carmen, aby zeznawała przeciwko Wiktorowi, który, jak podejrzewają, zlecił na nią zamach. W zamian proponują jej powrót do programu ochrony świadków. Carmen odmawia. Tymczasem swoją pomoc oferuje jej Luther.

Skazany na śmierć 2odc.19 C-Note usiłuje popełnić w celi samobójstwo. Mahone znów wpada na trop uciekinierów. Green podpowiada im, w jaki sposób Lincoln może zdobyć prezydenckie ułaskawienie. Kellerman planuje zamach na Caroline Reynolds. Zamierza ją zabić podczas przemówienia w Chicago.

Ojciec Mateusz 14odc.174 W trakcie konferencji prasowej właściciel laboratorium Flemlab Andrzej Szczawnicki i towarzyszący mu naukowcy, Anna Górecka i Bartosz Feldrecht, przekazują dziennikarzom informację o odkryciu leku na raka. Na miejscu zjawia się Mateusz, którego Anna zaprosiła do obejrzenia placówki badawczej. Niedługo potem w lokalnej gazecie ukazuje się relacja zatytułowana "Kłamcy z Flemlabu". Justyna zdecydowała się na publikację tego tekstu, po tym jak otrzymała anonim z danymi daleko odbiegającymi od tych przekazanych na konferencji. Oburzony Feldrecht zgłasza na komendzie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jakiś czas później naukowiec zostaje znaleziony martwy. Możejko i jego podwładni rozpoczynają dochodzenie. Wkrótce Kobylickiej udaje się wpaść na pewien trop.
swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje