Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

odc.2124 Ala zmienia zdanie - nie chce już brać ślubu z Michelem. Norbert kontaktuje się z kolejną kobietą, która odpowiedziała na internetowe ogłoszenie. Mariola jest zdecydowana na małżeństwo.

odc.2125 Ola wybiera się z Jackiem do Berlina. Jej rodzice są zaniepokojeni, gdyż córka nie wie nawet, gdzie zatrzymają się w Niemczech. Ich obawy okazują się słuszne - dziewczyna zostaje porwana.

odc.2126 Uwięziona Ola ma zostać wywieziona za granicę do pracy w luksusowym domu publicznym. Roman spędza miło czas z nowo poznaną Julią i jej przyjaciółmi.

odc.2127 Joanna niepokoi się o zdrowie bliźniąt. Podczas wizyty u lekarza okazuje się jednak, że dzieci są zdrowe. Bergowie poznają ich płeć. Stan Magdy się pogarsza.

"Jeździec bez głowy"

odc.13 Ichabod i Abbie dowiadują się od Henry’ego Parrisha, że wkrótce pojawi się Jeździec Wojny, który będzie zwiastunem nadciągającej apokalipsy. Przyjaciele docierają do czyśćca, gdzie zostają rozdzieleni i omamieni wizjami. Obojgu jednak udaje się wyzwolić spod ich mocy i kontynuować podróż, której celem jest odnalezienie Katriny. Tymczasem kapitan Frak Irving próbuje wyjaśnić policji, dlaczego funkcjonariusz oraz ksiądz, którzy ochraniali jego córkę, nie żyją. Gdy mężczyzna uświadamia sobie, że główną podejrzaną w tej sprawie jest właśnie ona, postanawia przyznać się do obu zabójstw. Tymczasem Ichabod i Abbie spotykają Katrinę, która oznajmia im, że nie może opuścić czyśćca, dopóki ktoś nie zajmie jej miejsca. Abbie zgadza się ją zastąpić.

Krzemień

odc.3 Ranny Szaman trafia do domu dziadka uratowanej przed majorem dziewczyny. Nastia pomaga mu wrócić do pełni sił. Gawryłow dowiaduje się o kryjówce uciekiniera od zakochanego w dziewczynie Saszki. Tymczasem do miasteczka przybywa jego zwierzchnik, który nakazuje mu skierować wszystkie siły do akcji poszukiwania grupy zbiegłych więźniów. Funkcjonariusz ignoruje polecenie.

odc.4 Gawryłow bierze do niewoli Saszkę. Gdy w miasteczku zjawiają się jego przełożony i dawny dowódca Szamana, próbuje przedstawić byłego żołnierza specnazu jako członka grupy zbiegłych więźniów. Współpracownik majora, Zubow, zawiadamia zwierzchników o działaniach dowódcy i panującym w miasteczku bezprawiu. Szaman dostaje się do budynku komisariatu. Chce stawić czoło Gawryłowowi.

"Skandal 2"

odc.15 Po zamachu prezydent Grant pozostaje nieprzytomny. Władzę przejmuje Sally Langston. Informacja o roszadach w Białym Domu cieszy Hollisa Doyle’a, na którego pada podejrzenie o zorganizowanie ataku na szefa państwa. Tragedia, która dotyka cały kraj, zmusza Olivię do powrotu do pracy w Waszyngtonie. Tymczasem zostają ujawnione kolejne informacje o pierwszych dniach prezydentury Fitza. odc.16 W mediach pojawia się rysopis podejrzanego o zamach. Okazuje się, że jest nim Huck, który został podstępem zwabiony przez Becky na miejsce przestępstwa. Wkrótce były agent trafia do aresztu. James w tajemnicy przed Cyrusem bada sprawę oszustwa wyborczego w hrabstwie Defiance. Tymczasem Mellie fałszuje list od Fitza, aby zapobiec przejęciu władzy przez Sally.

"Strażacy"

odc.7 Adam dowiaduje się, że Wojtek nadal jest w śpiączce. Kosmala informuje go, że partnerka poszkodowanego wystąpiła przeciwko niemu z powództwem cywilnym.

odc.8 Adam jest przesłuchiwany. Prokurator chce ustalić, jak doszło do wypadku. Maciek pojawia się w przedszkolu. Próbuje znaleźć Kasię.

odc.9 W mieszkaniu Madame wybucha pożar. Strażacy wdzierają się do domu. Podczas akcji Witek dostrzega Romka filmującego palący się budynek.

odc.10 OSTATNI Wojtek wybudza się ze śpiączki. Prokurator odracza sprawę Adama. Kamila proponuje partnerowi wyjazd do USA.

"Kamuflaż 3"

odc.14 Annie Walker oraz agent Eyal Lavin kolejny raz ze sobą współpracują. Prowadzą dochodzenie w sprawie zbiegłego terrorysty. Przestępca zdołał uciec ludziom ze służb, którzy mieli go pilnować. Pracownica CIA musi zrobić wszystko, by ująć zbiega.


"Hawaje 5-0"

odc.17, 18 Scott Davis, menedżer firmy z branży nowych technologii, umiera nagle podczas wyjazdu integracyjnego. W jego organizmie zostaje wykryty silny lek uspokajający. McGarret i Danny udają się do baru, w którym spędził on poprzedni wieczór.


"The Following 2"

odc.3 Po ataku na muzeum FBI identyfikuje dwóch podejrzanych - Luke’a i Marka. Mike Weston mówi Ryanowi, co sądzi na temat ucieczki Joego. Nie wierzy, że przestępca żyje. W Arkansas Judy po powrocie do domu znajduje wielebnego Glenna martwego.


"Revolution"

odc.8 Charlie i jej kompani stają się celem Straussera. Jego zakładniczką jest siostra Nory, Mia. Przyjaciołom udaje się ją uwolnić. Przekonuje ona krewną, by towarzyszyła jej w podróży do Teksasu, gdzie mieszka ich ojciec. Syn Neville’a zostaje oskarżony o zdradę.

"Skazany na śmierć 2"

odc.17 Michael i Sara usiłują dotrzeć do skrytki jej ojca. Zostają rozpoznani. Pomóc im może jedynie Henry Pope, były naczelnik Fox River. Sucre dojeżdża na lotnisko, gdzie ma nadzieję spotkać się z Maricruz. Czekają na niego służby bezpieczeństwa.

"Glina"

odc.8-12 Banaś zbiera dowody w sprawie śmierci dwóch pacjentów dr. Czerskiego. Nabiera przekonania, że zginęli, gdyż znali szczegóły nielegalnych interesów lekarza. Podejrzenia Gajewskiego wzbudza zachowanie żony jednego z zamordowanych.


"Dama w czarnym welonie"

odc.11 Clara kontynuuje prywatne śledztwo na dworze, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość. Ponieważ nie może znieść smutku ciotki, która wciąż opłakuje jej śmierć, wyznaje jej prawdę. Wkrótce wprowadza w życie swój plan zemsty na Adelajdzie i Corneliu.

odc.9, 10 Anna odzyskuje sprawność. Nagrywa płyty i koncertuje. W 1972 roku wychodzi za Zbyszka. Trzy lata później rodzi im się syn. Niedługo potem artystka dowiaduje się, że ma raka. Przeczuwając, że nie zostało jej wiele czasu, wyrusza na poszukiwania grobu ojca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje