Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

odc.2120 Kinga i Michał wracają z romantycznego wyjazdu. Idą na firmowy bankiet. Pojawia się tam Iwo, który narzuca się Brzozowskiej. Basia i Smolny jadą zobaczyć dom. Okazuje się, że jest pełen usterek.

odc.2121 Inspektor budowlany informuje Basię i Smolnego, że koszty naprawy usterek w ich domu mogą wynieść 50 tysięcy złotych. Krzysztof żąda od wykonawcy, by naprawił swoje błędy, lecz on odmawia.

odc.2122 Iwo zostaje ponownie zatrudniony w firmie Kingi. W obawie przed plotkami Brzozowska żąda, by zrezygnował z pracy. Maks szuka pretekstu, aby spotkać się z Kamilą.

odc.2123 W prasie pojawiają się reklamy, w których wzięła udział Zuza. Ula może wreszcie pochwalić się mamą modelką. Kamil odkrywa, że córka jego chorej pacjentki nie ma opieki. Czy zdecyduje się zaopiekować dziewczynką?


"Jeździec bez głowy"

odc.12 Ichabod i Abbie studiują księgę, która należała do Jerzego Waszyngtona. Dowiadują się z niej o istnieniu mapy przedstawiającej piekło, która została prawdopodobnie stworzona już po śmierci prezydenta i pogrzebana wraz z jego ciałem. W towarzystwie Henry’ego Parrisha wyruszają na jej poszukiwania. Tymczasem Andy zaprzedaje duszę Molochowi i zostaje przemieniony w demona. Pierwszym zadaniem, które otrzymuje od nowego pana, jest zdobycie mapy. Ichabod, Abbie i Henry znajdują dokument, lecz zostają zaatakowani przez demona. Udaje im się uwięzić go w grobowcu. Abbie informuje Ichaboda, że nie mogą używać mapy i powinni ją jak najszybciej spalić. Crane, który chciał z niej skorzystać, by wyciągnąć Katrinę z piekła, postanawia pozbyć się dokumentu.

Krzemień

odc.1/4 Andriej Szamanow, pseudonim Szaman, były żołnierz specnazu, przyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka. Mimo że w miejscowości nie grasują przestępcy, szef lokalnej policji, major Gawryłow, terroryzuje mieszkańców i ściąga z nich haracz. Wkrótce dochodzi do spotkania obu mężczyzn. Szaman naraża się na gniew oficera i musi uciekać. Ten wyrusza za nim w pościg.

odc.2 Gawryłow postanawia szybko złapać Szamana. Wykorzystując znajomości, załatwia sobie pomoc antyterrorystów, policjantów z psami i ściąga ciężki sprzęt. Współpracowników przekonuje, że zbieg jest psychopatą, który zagraża życiu mieszkańców. Ukrywający się Andriej rani kilku ludzi Gawryłowa. W końcu skorumpowany oficer i zbieg stają naprzeciw siebie. Dochodzi do konfrontacji.


"Skandal 2"

odc.13 Ginie były agent CIA, szef Hucka z czasów jego służby w B-613. Przed śmiercią udaje mu się wysłać do Olivii list z ostrzeżeniem, że jeden z jego byłych podwładnych okazał się zdrajcą. Pope sprowadza do biura pięciu agentów, którzy od dawna pod zmienionymi nazwiskami prowadzą normalne życie. Tymczasem Fitz i jego doradca borykają się z konsekwencjami artykułu, napisanego przez partnera Cyrusa.

odc.14 Do biura Olivii zgłaszają się syn i żona milionera Harolda Pierce’a. Twierdzą, że mężczyzna postradał zmysły i dla dobra rodzinnego interesu należy go ubezwłasnowolnić. Firma Pierce’ów lada dzień ma wejść na giełdę, tymczasem biznesmen zamknął się w willi z młodą kobietą i nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną. Firmie grozi upadek. W tym czasie dochodzi do zamachu na prezydenta.

"Szepty przeszłości"

odc.12 Benowi nie podoba się, że Tadzio dużo bardziej interesuje się jego siostrą niż nim samym. Cathy przestaje rozpoznawać swoich bliskich. Jej mąż i córka przeżywają ciężkie chwile. Mathilde zostaje zatrzymana przez żandarmów, którzy podejrzewają ją o zamordowanie Justine. Kobieta nie przyznaje się do zbrodni. Z powodu braku dowodów funkcjonariusze muszą ją wypuścić na wolność po jednej nocy spędzonej w areszcie. Gégé krytykuje metody pracy Marca. Wkrótce funkcjonariuszom udaje się zdobyć nowe informacje. Okazuje się, że Mathilde zatrudniła Justine nie tylko do czyszczenia basenu, lecz także do śledzenia Maud. Zazdrosna kobieta chciała mieć pewność, że partner nie wróci do Lambert. Wkrótce w posiadłości Bauchardów dochodzi do konfrontacji Cedrica z żoną.

"Hawaje 5-0"

odc.15, 16 W środku dnia oficer hawajskiej policji zostaje zastrzelony przez snajpera. Na miejscu zbrodni agenci znajdują łuskę z wygrawerowanym nazwiskiem ofiary. McGarrett jest przekonany, że to dopiero początek serii zaplanowanych zamachów.


"The Following 2"

odc.2 Luke i Mark włamują się do losowo wybranego domu i zabijają jego mieszkańców. Psychopaci informują Ryana, że ich kolejnym celem będzie Lily Grey. Emma dowiaduje się, że Joe jednak żyje - w Arkansas rozpoznaje go jeden z klientów Judy.


"Revolution"

odc.7 Charlie, Nora, Aaron i Miles spotykają grupę uzbrojonych sierot, które żyją w ruinach opuszczonego budynku. Ich przywódcę właśnie aresztowano. Okazuje się, że lider trafił do punktu werbunkowego, gdzie młodzi ludzie są siłą wcielani do milicji.

"Skazany na śmierć 2"

odc.17 Michael i Sara usiłują dotrzeć do skrytki jej ojca. Zostają rozpoznani. Pomóc im może jedynie Henry Pope, były naczelnik Fox River. Sucre dojeżdża na lotnisko, gdzie ma nadzieję spotkać się z Maricruz. Czekają na niego służby bezpieczeństwa.

"Glina"

odc.5-7 Policjanci podejrzewają, że Stępień kłamie. Gajewski znajduje narzędzie zbrodni w domu Grzelaka. Podejrzany przyznaje, że miał romans z żoną brata i zabił go w afekcie. Jerzy i Artur zawożą go do aresztu. Kiedy wracają, zauważają, że są śledzeni.


"Dama w czarnym welonie"

odc.9 Clara odzyskuje siły po chorobie. Mówi mężowi, że widziała go razem z de Blemont w dwuznacznej sytuacji. Guido deklaruje, że nie ma romansu z baronową. Tymczasem Adelajda chce się pozbyć Clary - dodaje truciznę do jej jedzenia i picia.

odc.7, 8 Producent Pietro Carriaggi promuje Annę. Na Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo publiczność przyznaje jej specjalną nagrodę. German staje się sławna. Jej karierę przerywa wypadek w drodze do Bolonii, po którym artystka zapada w śpiączkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje