Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

ODC.2112 Igorowi grozi zwolnienie z pracy. Jakub nie zamierza zrezygnować z walki o żonę. Tymczasem cierpiący na amnezję Roman odkrywa, że ma problemy z alkoholem. Dokucza mu ogromne poczucie winy.

ODC.2113 Ola przeprasza Jacka za swoje zachowanie. Roman nie może przestać myśleć o Ewie. Honoratę boli ta sytuacja. Próbuje wytłumaczyć mężczyźnie, że żona porzuciła go dla innego.

ODC.2114 Kinga zjawia się u Iwa i próbuje go przekonać, żeby nie rezygnował z pracy. Śledztwo dotyczące zniknięcia Zdybickiej zostaje umorzone. Tymczasem Maks i Kamila stają się sobie coraz bliżsi.

ODC.2115 Nadchodzi dzień ślubu Kingi i Michała, jednak panna młoda nie jest szczęśliwa. W czasie ceremonii pozostaje rozkojarzona. Uroczystość przez cały czas obserwuje Iwo.

"Wygnani do raju"


ODC.6 Tommy zostaje skazany na śmierć przez powieszenie za atak na szeregowego Buckleya. Major Ross radzi gubernatorowi, by tym razem nie ugiął się i nie anulował wykonania wyroku. Tymczasem wielebny Johnson stara się skłonić go, by darował życie oskarżonemu. MacDonald podejrzewa, że major chce odebrać mu Kathy. Letters wyznaje Stubbinsowi, że fałszował treść wiadomości, które wysyłała mu żona. Chciał w ten sposób oszczędzić mu cierpień. Mężczyzna w końcu dowiaduje się, że ukochana znalazła sobie kochanka. James zastanawia się, w jaki sposób ukryć przed pozostałymi skazańcami, że zgodził się zostać katem. Kurczące się zapasy jedzenia zmuszają Rossa do podjęcia desperackich decyzji. Gubernator rozważa odebranie racji żywnościowych chorym.


"Blondynka 3"

ODC.35-39 Do Majaków przyjeżdża zwolniony z rosyjskiego więzienia Kris. Mężczyzna organizuje protest przeciwko budowie drogi ekspresowej. Ściąga do pomocy ekologów. Wójt jest wściekły, a stresowa sytuacja zaczyna odbijać się na jego zdrowiu.

"Życie nad rozlewiskiem"

ODC.9-13 Konrad składa wymówienie, nie może dłużej pracować z Adą. Małgosia bezskutecznie stara się nawiązać z nim kontakt. Tomasz postanawia pomóc Krzysztofowi. Do młodego leśniczego przyjeżdża dziewczyna, Iwona, która twierdzi, że jest jego narzeczoną.

"Jeździec bez głowy"

ODC.10 Ichabod za wszelką cenę chce dowiedzieć się czegoś na temat swojego syna Jeremy’ego. W tym celu prosi Henry’ego Parrisha o jak najszybszą pomoc w porozumiewaniu się z Katriną. W trakcie tego ryzykownego procesu z czyśćca uwolniona zostaje złowroga, potężna siła. Crane poznaje przerażającą prawdę o swoim potomku i jego trudnym losie. Okazuje się bowiem, że chłopiec został skrzywdzony w sierocińcu, w którym przebywał od najmłodszych lat. Wkrótce Crane razem z Abbie i Henrym rozpoczynają poszukiwania Golema, który w przeszłości miał chronić Jeremy’ego. Jakiś czas później Ichabod i Mills otrzymują straszną wiadomość od Molocha. Zmusza ich ona do radykalnej zmiany dotychczasowych planów.

"Skandal 2"

ODC.12 Pope i jej zespół zajmują się sprawą senatora Restona, który dopuścił się morderstwa. Polityk utrzymuje, że ofiarą jest gwałciciel jego żony. Reston nie docenił jednak dociekliwości Olivii i jej pracowników. Sprawa okazuje się bowiem bardziej skomplikowana. Rozwija się romans Hucka z narkomanką Becky. Sędzia Verna Thornton trafia do szpitala. Jej choroba nowotworowa postępuje.

 ODC.13 Ginie były agent CIA, szef Hucka z czasów jego służby w B-613. Przed śmiercią udaje mu się wysłać do Olivii list z ostrzeżeniem, że jeden z jego byłych podwładnych okazał się zdrajcą. Pope sprowadza do biura pięciu agentów, którzy od dawna mają zmienioną tożsamość i prowadzą normalne życie. Jeden z nich dopuścił się zdrady i musi zginąć, zanim zdąży sprowadzić kłopoty na pozostałych.

"Szepty przeszłości"

ODC.10 Maud ma wypadek samochodowy. Odzyskuje przytomność w przydrożnym rowie i telefonuje do Christophe’a z prośbą o pomoc. Mechanik szybko dociera na miejsce zdarzenia. Ranna w głowę kobieta zostaje przewieziona do szpitala. Tam odwiedzają ją Michel i Cathy. Niedługo później w placówce medycznej zjawia się też Cédric. Mężczyzna mówi Maud, że nadal ją kocha. Deklaruje, że rozstanie się z Mathilde, by móc wreszcie być z nią. Po wyjściu ze szpitala Lambert postanawia jak najszybciej przywrócić normalne funkcjonowanie swojej kawiarni. Tymczasem szef żandarmerii Aubettere, Gégé, nie ustaje w próbach znalezienia zabójcy Justine. Podejrzewa, że mordercą jest Christophe. Według funkcjonariusza to mechanik uszkodził hamulce w aucie Maud.

"Hawaje 5-0"

ODC.11, 12 Steve poznaje 13-letniego Ethana, zatrzymanego za wywołanie rozróby na komendzie policji. Chłopiec wyznaje McGarrettowi, że bardzo martwi się o swojego ojca, który zniknął bez wieści. Śledczy rozpoczyna poszukiwania mężczyzny.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami 10"

ODC.231, 232 Dozorca pracujący w renomowanej szkole gry w tenisa zostaje zaatakowany i zagryziony przez psa chorego na wściekliznę. Śledczy są przekonani, że atak został zaplanowany. Zdaniem agentów w jego wyniku miał zginąć znany w Miami trener Larry Hopper. Nauczyciel został zamknięty w szatni, której drzwi zablokowano rakietą należącą do gwiazdy tenisa Austina Brody’ego - absolwenta tej prestiżowej akademii. Sportowiec przyznaje, że był na miejscu zdarzenia, lecz sam został ranny, gdy usiłował uratować Hoopera. Okazuje się, że Larry mógł mieć więcej wrogów.

"07 zgłoś się"

ODC.20, 21 Milicja prowadzi śledztwo w sprawie gangu Złocistego. Do grupy przenika por. Kozłowski, który ustala, że więziona jest dziewczyna będąca świadkiem morderstwa. Informacje pozwalają ustalić, że Złocisty tak naprawdę nie istnieje.

"Revolution"

ODC.5 Po śmierci Maggie Charlie kontynuuje wędrówkę w poszukiwaniu brata. Nora postanawia wysadzić w powietrze pociąg, którym do Filadelfii mają udać się najwyżsi rangą dowódcy milicji. W tym celu nawiązuje kontakt z członkiem ruchu oporu.

"Skazany na śmierć 2"

ODC.15 Michael, Lincoln i Kellerman wydostają się z oblężonego hotelu i zabierają ze sobą zakładnika - operatora jednej z ekip telewizyjnych. Federalni rozpoczynają poszukiwania. Uprowadzony mężczyzna wkrótce wraca do swojej stacji. Ma ze sobą nagranie, na którym Michael Scofield i Lincoln Burrows odsłaniają spisek na szczytach władzy. Telewizja emituje ten materiał. Mahone domyśla się, że film zawiera pewne sekretne przesłanie. Bellick podpowiada mu, z kim Michael próbuje się w ten sposób skontaktować.

"Wybrani 2"

ODC.22 Reese i Finch jednoczą siły z zupełnie niespodziewanymi sojusznikami w walce o ocalenie Maszyny przed niezwykle groźnym przeciwnikiem. Wychodzi na jaw prawdziwy charakter relacji Fincha z jego byłym partnerem, Nathanem Ingramem.

"Alcatraz"ODC.10 Na polu golfowym dochodzi do brutalnego morderstwa młodej kobiety. Rebecca i Diego ustalają, że sprawa przypomina zabójstwo, o które niegdyś niesłusznie został oskarżony czarnoskóry Clarence Montgomery. Niewinny mężczyzna trafił do Alcatraz.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje