Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

ODC.2108 Iwo przeprasza Kingę za wyznania po pijaku. Elizę coraz bardziej niepokoi spotkanie z fińskim prezesem. Podczas wystąpienia szefa Cielecka nie rozumie ani słowa, próbuje jednak tłumaczyć przemówienie gościa.

ODC.2109 Elżbieta jedzie do swojego mieszkania, gdzie ma spotkać się z Igorem. Nie wie, że śledzi ją mąż. Kamila zajmuje się małym Wiktorkiem. W mieszkaniu odkrywa rysunki Maksa, a wśród nich - portret Zdybickiej.

ODC.2110 Franek błaga Cypisa, by wycofał skargę. W tym czasie Joanna załatwia chłopcu możliwość odwiedzenia Rity. Franek nie zdaje sobie sprawy, że widzi czworonoga po raz ostatni.

ODC.2111 Kinga ma wątpliwości dotyczące ceremonii. Prosi Michała o zmianę daty ślubu. Zuza idzie na rozmowę kwalifikacyjną do firmy architektonicznej.

"Wygnani do raju"


ODC.5 Więźniowie z kolonii zaczynają podejrzewać, że James został informatorem gubernatora i donosi na nich. Umawiają się na głosowanie, by ustalić, co zrobić z Freemanem. Dzięki pomysłowości Elizabeth mężczyzna zostaje ocalony przed śmiercią. Szeregowy Mulrooney umiera od ukąszenia węża. Major Ross decyduje się zataić prawdę przed jego rodziną. Nakazuje Lettersowi napisać do jego bliskich list i okłamać ich, że Mulrooney zginął w walce z tubylcami. Anne przekonuje wielebnego, że powinien dla bezpieczeństwa zdobyć pistolet. Podczas pogrzebu Michaela gubernator wygłasza mowę, w której sugeruje więźniom i strażnikom, że tylko przestrzeganie reguł może pozwolić im przetrwać w nieprzyjaznym środowisku Australii.

"Ranczo"

ODC.95-99 Kozioł namawia Fabiana, by zgodził się startować w wyborach z listy jego partii. Wieść o tym wyprowadza z równowagi Lucy i Klaudię. Księża z miejscowej parafii postanawiają uruchomić telefon zaufania dla mieszkańców. W stolicy odbywa się wernisaż prac Kusego.

"Blondynka 3"

ODC.30-34 Kris szykuje się do wyjazdu na Morze Barentsa. Sylwia jest szczęśliwa, że ukochany znalazł czas i odwiedził ją w Majakach. Jego obecność nie pomaga jej jednak w pracy. Rozkojarzona weterynarz popełnia błąd i nie rozpoznaje ciąży mnogiej u krowy Wiszniewskich.

"Życie nad rozlewiskiem"

ODC.4-8 Marysia prosi ojca, żeby zawiózł ją nad rozlewisko. Dziewczyna nie może doczekać się spotkania z Krzysztofem. Basia zauważa, że jej wnuczka jest coraz bardziej zauroczona młodym leśniczym. Tymczasem spotkanie Konrada i Małgosi ma nieoczekiwany finał.

"Jeździec bez głowy"

ODC.9 Ichabod i Abbie badają tajemniczą sprawę Leny, zaginionej wnuczki pewnego potentata. Dziewczyna zniknęła podczas wizyty w wiejskiej posiadłości należącej do jej rodziny. Niebawem okazuje się, że dom znajduje się obecnie w posiadaniu Lachlana, który otoczył go murem ochronnych zaklęć. Crane postanawia bliżej przyjrzeć się sprawie, gdyż Lena pozostawiła po sobie kartkę papieru, na której wyryła imię Katriny. Niedługo później dziewczyna zostaje odnaleziona. Okazuje się jednak, że dom, w którym się znajdowała, jest nawiedzony. Podczas ucieczki z ponurej posiadłości Lena, Ichabod i Abbie zostają zaatakowani przez upiory. Wówczas Mills doświadcza niepokojącej wizji, w której widzi Katrinę rodzącą dziecko - syna Ichaboda.

"Skandal 2"

ODC.10 Do Olivii zgłasza się niejaki Artie Hornbacher, który uważa, że rządowi agenci przy pomocy programu Thorngate śledzą obywateli. Ogarnięty paranoją przedstawiciel rządu twierdzi, że ma na to odpowiednie dowody. Cyrus organizuje dla Fitza polowanie. Dzięki temu prezydent będzie mógł spotkać się z Pope z dala od Waszyngtonu.

ODC.11 Nowymi klientami Olivii zostają rodzice zaginionej studentki Jenny. Wkrótce wychodzą na jaw sekrety z życia dziewczyny, z których jej ojciec i matka nie zdawali sobie sprawy. Okazuje się, że ich córka podrywała polityków, a następnie pisała o nich na swoim blogu. Tymczasem stosunki między Fitzem a jego żoną Mellie znacznie się pogarszają. Kobieta zaczyna snuć plany politycznej kariery.

"Szepty przeszłości"

ODC.9 Trwa skomplikowane dochodzenie w sprawie śmierci Justine, której ciało znaleziono w rzece. Żandarmi wspierani przez kapitana Marca Soubeyranda z Bordeaux wpadają na pewien trop. Zatrzymują Lolę, której ślady DNA zostały znalezione na ciele denatki. Kobieta trafia do aresztu. Wkrótce wychodzi na jaw, że Justine miała romans z mechanikiem Christophe’em. Funkcjonariusze decydują się go przesłuchać. Helen zbiera podpisy pod petycją z wnioskiem, by zamknąć kawiarnię prowadzoną przez Maud. Do Aubeterre przyjeżdżają przyjaciele Lambert z Paryża. Żona Cedrica decyduje się zorganizować w swojej posiadłości przyjęcie dla dawnych znajomych męża. Na imprezie zjawia się także Maud. Gospodyni jest coraz bardziej zazdrosna o Lambert.

"Hawaje 5-0"

ODC.9, 10 Podczas kempingowej wycieczki drużyny skautek, do której należy Grace, córka Danny’ego, uzbrojony mężczyzna strzela do McGarretta i zamyka wszystkich w starym magazynie. Bierze zakładników. Wspaniała wyprawa zmienia się w obóz przetrwania.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami 10"

ODC.229, 230 Na plaży zostaje znalezione ciało mężczyzny. Detektywi ustalają tożsamość zmarłego - to Henry Duncan. Śledczy odkrywają, że został zmasakrowany przez motorówkę. Wkrótce Horatio Caine i jego ludzie znajdują poszukiwaną łódź. Chwilę później zjawia się właściciel okrętu, który twierdzi, że motorówka została mu niedawno skradziona. Ale to niejedyny trop w sprawie. Calleigh i Delko jadą do domu ofiary. Syn zmarłego sugeruje, że za śmierć rodzica jest odpowiedzialna sąsiadka, z którą ostatnio nie mogli dojść do porozumienia.

"07 zgłoś się"

ODC.17-19 Na jednym z warszawskich osiedli giną młode kobiety wracające późnym wieczorem do domu. W poszukiwaniu mordercy Borewicz i jego współpracownicy trafiają do zakładu odzieżowego. Podejrzany jest dyrektor Skotnicki.

"Revolution"

ODC.4 Charlie wraz z wujem i Norą dołącza do Aarona oraz jego towarzyszki. Nie zdają sobie sprawy, że ich tropem podąża Nate. Wkrótce grupa pada ofiarą ataku ze strony tajemniczego mężczyzny i wytresowanych przez niego psów obronnych.

"Skazany na śmierć 2"

ODC.14 Postrzelonemu przez Kellermana Mahone’owi udaje się przeżyć. Paul proponuje Michaelowi i Lincolnowi porwanie prezydent Reynolds. Bracia wolą jednak spotkać się ze Steadmanem. Bellick z przerażeniem odkrywa, że w Fox River wszystko się zmieniło. Teraz znajduje się na samym dole więziennej hierarchii. T-Bag terroryzuje panią Holland i jej dzieci. Kim i jego ludzie uświadamiają sobie, że Kellerman wciąż stanowi dla nich ogromne zagrożenie. Mahone planuje odejść ze służby. Najpierw postanawia jednak uporządkować pewne sprawy.

"Wybrani 2"

ODC.21 Maszyna zostaje zainfekowana przez wirus. Podaje błędne numery i robi to nieregularnie. Reese i Finch podejmują walkę o jej ocalenie. Muszą też odnaleźć milionera z branży technologii. Mężczyzna jest nieuchwytny do tego stopnia, że nikt go nigdy nie widział.

"Alcatraz"ODC.10 Na polu golfowym dochodzi do brutalnego morderstwa młodej kobiety. Rebecca i Diego ustalają, że sprawa przypomina zabójstwo, o które niegdyś niesłusznie został oskarżony czarnoskóry Clarence Montgomery. Niewinny mężczyzna trafił do Alcatraz.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje