Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

ODC.2104 Franek obawia się zemsty Cypisa. Pyta ojca, czy może opuścić dzień szkoły. Bogdan nie wie o kłopotach syna, więc nie pozwala mu na wagary. Chuligan przyłapuje chłopaka podczas spaceru z Ritą.

ODC.2105 Stan Romana nie poprawia się. Poszkodowany nie wie, kim jest. Nie poznaje też swoich bliskich. Podczas romantycznego wypoczynku z Igorem do Elżbiety dzwoni mąż. Każe jej wracać.

ODC.2106 Do Bogdana przychodzą rodzice Cypisa. Informują, że ich syn został pogryziony przez Ritę, i żądają odszkodowania w wysokości dwóch tysięcy złotych.

ODC.2107 Kinga jest świadkiem, jak Iwo kłóci się ze swoją przyjaciółką. Kinga jest świadkiem kłótni Iwa ze swoją przyjaciółką. Wieczorem Iwo dzwoni do Brzozowskiej, jest po kilku drinkach. Wyznaje, że to ją tak naprawdę kocha. Jak zareaguje Brzozowska? Daniel z Olą rozstają się. Brzozowski kompletnie nie jest pewny swoich uczuć. Postanawia po raz ostatni zawalczyć o Łucję.

"Wygnani do raju"


ODC.4 Sierżant Timmins podejmuje decyzję, że pościg za Jamesem jest zbyt niebezpieczny. Ogłasza więc, że zbieg zginął. Zmuszona przez wielebnego Anne mówi jego żonie, że wcale nie ma daru widzenia. Pastorowa orientuje się, że jej rozmówczyni kłamie. Johnson zaczyna piętnować majora Rossa za brutalne traktowanie Kitty. By poprawić swoje relacje z duchownym, oficer obiecuje, że jego ludzie pomogą w budowie kościoła. Niespodziewanie do kolonii wraca James, który w buszu spotkał innego uciekiniera, Jeffersona. Okazuje się, że poprzedni zbieg przeżył, bo znalazł duże połacie uprawnej ziemi. Gubernator nakazuje powiesić Freemana. W ostatniej chwili zmienia zdanie i składa skazańcowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by został on nowym katem w kolonii.

"Ranczo"

ODC.90-94 Do aresztowanej Lucy przychodzi Monika. Informuje ją, że Kusy ma przed sobą szansę na międzynarodową karierę, ale na przeszkodzie stoi mu żona kryminalistka. Kozioł i Czerepach jadą do Warszawy, by spotkać się ze swoim głównym politycznym wrogiem.

"Blondynka 2"

ODC.25-29 W Majakach zjawia się Krzysztof, który chce odkupić od Auguścików auto dziadka. Spotyka się z Sylwią. Z więzienia wychodzi wnuk Palimąki, Kizior, który część wyroku odsiedział z oszustem Leo Szulcem. Wieść o kryminalnej przeszłości ukochanego dociera do Belli.

"Miłość nad rozlewiskiem"

ODC.12, 13 Babcia Romana zostawia list dla Sławka. Pisze w nim, że jeśli tylko zdecyduje się być prawdziwym ojcem dla Rysia, ona to zaakceptuje. Paula nie jest pewna swoich uczuć do narzeczonego. On z kolei jest bardzo zazdrosny o jej znajomość z Orestem.

"Jeździec bez głowy"

ODC.8 Porucznik Abbie Mills, Ichabod Crane oraz kapitan Frank Irving postanawiają stanąć do walki z niebezpiecznym bezgłowym jeźdźcem. Ignorują rady wskrzeszonego policjanta Andy’ego Brooksa, który prosi ich, aby zrezygnowali z tego szalonego pomysłu. Niebawem okazuje się, że tajemnicza postać to Abraham, który był niegdyś narzeczonym Katriny, a także najlepszym przyjacielem Ichaboda. Mężczyzna zginął przed laty w starciu z Niemcami, a następnie został zamieniony w upiora przez Molocha. Brooks także dostaje się we władanie tego bóstwa. Przemyca do pomieszczenia, w którym przetrzymywany jest jeździec, cenny skarb druidów. Dzięki temu magicznemu artefaktowi udaje mu się zdjąć z komnaty czar, który trzyma sługę Molocha w okowach.

"Skandal 2"

ODC.11 Nowymi klientami Olivii Pope są rodzice zaginionej studentki Jenny. W toku dochodzenia wychodzą na jaw sekrety z życia dziewczyny, z których jej krewni nie zdawali sobie sprawy. Okazuje się, że poszukiwana podrywała polityków, a następnie pisała o nich na swoim blogu. Tymczasem stosunki między Fitzem a jego żoną Mellie pogarszają się. Kobieta zaczyna snuć plany politycznej kariery. ODC.12 Pope i jej zespół zajmują się sprawą senatora Restona, który dopuścił się morderstwa. Polityk utrzymuje, że ofiarą jest gwałciciel jego żony. Reston nie docenił jednak dociekliwości Olivii i jej pracowników. Sprawa okazuje się bowiem bardziej skomplikowana. Rozwija się romans Hucka z narkomanką Becky. Sędzia Verna Thornton trafia do szpitala. Jej choroba nowotworowa postępuje.

"Szepty przeszłości"

ODC.7 Maud wiedzie spokojne życie w Aubeterre. Wszystko się komplikuje, gdy do miasteczka przyjeżdża jej dawna miłość, Cedric. Na domiar złego jeden z uczestników przyjęcia zorganizowanego przez Benjamina i Lolę zostaje znaleziony martwy.

"Hawaje 5-0"

ODC.7, 8 Halloween. Zespół McGarretta bada sprawę makabrycznego morderstwa studentki, która została żywcem pokrojona na kawałki. Policjanci podejrzewają, że sprawca chciał zdobyć organy do przeszczepu. Max odkrywa zupełnie inny motyw.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami 10"

ODC.227, 228 Zostaje zamordowany skoczek spadochronowy Kevin Ramsey. Ekipa Caine’a odkrywa, że zabity za pośrednictwem banku nasienia został ojcem ponad setki dzieci. Śledztwo prowadzi do jednego z potomków ofiary, który cierpi na chorobę genetyczną.

"07 zgłoś się"

ODC.14-16 Porucznik Borewicz zatrudnia się jako ratownik w ośrodku na Mazurach, aby sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Ośrodek jest miejscem rywalizacji konkurujących ze sobą grup zajmujących się sutenerstwem.

"Revolution"

ODC.3 Nora prowadzi Charlie i jej wujka do bazy rebeliantów, która wkrótce zostaje zaatakowana przez milicję. Jeremy Baker zostaje zakładnikiem buntowników. Uwięziony wyjawia tajemnicę Milesa. Aaron i Maggie docierają do opuszczonego domu Grace.

"Skazany na śmierć 2"

ODC.13 Bracia zostają schwytani przez Mahone’a. Wiadomość o ujęciu zbiegów z Fox River obiega cały kraj, wywołując poruszenie w mediach i wściekłość Kima. Agent FBI zabiega, by osobiście eskortować więźniów. Kellerman przygotowuje zasadzkę.

"Wybrani 2"

ODC.20 Zostaje otruty medyczny specjalista. Reese i Finch mają 24 godziny na ujęcie sprawcy. Korupcyjna przeszłość Fusca nie daje o sobie zapomnieć. Jeden z informatorów Biura Spraw Wewnętrznych przekazuje dane, za sprawą których policjant może trafić do więzienia.

"Dr House 8"

ODC.166, 167 W szpitalu dochodzi do niebezpiecznego incydentu z udziałem lekarza i pacjenta. House i jego podwładni zostają objęci opieką Waltera Cofielda, szefa oddziału neurochirurgii, który ma ocenić ich pracę. Każdy z lekarzy musi opisać, co wydarzyło się feralnego dnia.

"Zabójcze umysły 3"

ODC.56, 57 Przed laty w Wirginii grasował seryjny zabójca kobiet, który swoje ofiary ćwiartował i porzucał na polu bitwy z czasów wojny secesyjnej. Gdy w tym samym miejscu dochodzi do nowych zbrodni, nikt nie podejrzewa, że może za nimi stać ktoś z miejscowej społeczności.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje