Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!
"Na Wspólnej"

Reklama

odc.2100 Roman, widząc zachowanie motocyklistów na parkingu, wzywa policję. Wieczorem zostaje brutalnie pobity. Jola kolejny raz próbuje uwieść Damiana. Cieślik myśli, że stał się celem służb obcego wywiadu.

odc.2101 Hoffer jest w bardzo ciężkim stanie. Czeka go ryzykowna operacja. Funkcjonariusze ABW informują Cieślika, że wyjaśnili sprawę rzekomej agentki Joli. Senator staje się obiektem ich drwin.

odc.2102 W wyniku odniesionych obrażeń Roman traci pamięć. Lekarze pocieszają jego bliskich, że amnezja powinna ustąpić. Bolek spotyka w pubie kompletnie pijaną Łucję.

odc.2103 Maks nie potrafi się odnaleźć w roli ojca. Dzwoni do Kamili, gdy nie może uspokoić płaczącego Wiktorka. Daniel próbuje skłonić Łucję do wyznania prawdy.

"Szepty przeszłości"odc.5 Maud prezentuje w kawiarni swoją taneczną etiudę. Budzi zachwyt. Wysoki utarg z wieczoru zaczyna interesować gangstera Alaina Gila. Dodatkowych zmartwień przysparza Maud Lola, która zaczyna się spotykać ze znajomym o kiepskiej reputacji.

"07 zgłoś się!"odc.12-14 Borewicz prowadzi dochodzenie w prostej sprawie - kobieta wypadła na ulicę podczas mycia okien. Wkrótce podczas kąpieli w wannie ginie kolejna osoba. Porucznik odkrywa, że obie śmierci mają związek z wydarzeniami sprzed lat.

"Jeździec bez głowy"

odc.7 Abbie i Ichabod nadal poszukują ukrytych wskazówek mogących im pomóc wygrać trudne starcie z siłami zła, które opanowały miasteczko Sleepy Hollow. Funkcjonariuszkę niespodziewanie odwiedza wskrzeszony w tajemnicy Andy Brooks. Crane odkrywa, że jeździec poszukuje swojej głowy. Irving dociera do zagubionej części ciała upiora, która znajduje się obecnie w laboratorium, i zabiera ją, by pokrzyżować szyki swojego wroga. Tę odważną eskapadę niemal przepłaca życiem. On i Abbie dowiadują się, że bezgłowy jeździec jest nieśmiertelny. Jedynym sposobem na pozbycie się go ze Sleepy Hollow jest schwytanie go w pułapkę. Próbują zniszczyć jego głowę, lecz nie jest to możliwe. Postanawiają więc użyć jej, by zwabić jeźdźca. Aby ich plan się powiódł, muszą posłużyć się magią.

"Wygnani do raju"

odc.4 Sierżant Timmins podejmuje decyzję, że pościg za Jamesem jest zbyt niebezpieczny. Ogłasza więc, że zbieg zginął. Zmuszona przez wielebnego Anne mówi jego żonie, że wcale nie ma daru widzenia. Pastorowa orientuje się, że jej rozmówczyni kłamie. Johnson zaczyna piętnować majora Rossa za brutalne traktowanie Kitty. By poprawić swoje relacje z duchownym, obiecuje, że jego ludzie pomogą w budowie kościoła. Niespodziewanie do kolonii wraca James, który w buszu spotkał innego uciekiniera, Jeffersona. Okazuje się, że poprzedni zbieg przeżył, bo znalazł duże połacie uprawnej ziemi. Gubernator nakazuje powiesić Freemana. W ostatniej chwili zmienia zdanie i składa skazańcowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by został on nowym katem w kolonii.

"Dr House"

odc.164, 165 Wilson przyjmuje pacjentkę, która mimo że od lat jest mężatką, deklaruje zupełny brak zainteresowania seksem. House zakłada się z przyjacielem, że uda mu się odkryć przyczynę tej przypadłości. Do zespołu diagnostycznego dołącza Foreman.

"Alcatraz"

odc.8 W zakładzie karnym w Alcatraz powracają do współczesności Pinky i Herman Amesowie oraz współpracujący z nimi strażnik Donovan. Przed laty bracia zasłynęli ryzykownymi napadami. W ręce przestępców trafia doktor Soto.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.225, 226 Ekipa Caine’a bada sprawę morderstwa matki, której córka brała udział w wyborach małej miss. Wkrótce znika bez śladu startująca w konkursie dziewczynka. Agenci trafiają na trop pedofila. Śledztwo ujawnia szokujące fakty.

"Revolution"

odc.2 Charlie wraz z wujem oraz przyjacielem i partnerką zmarłego ojca rusza na poszukiwania aresztowanego brata. Miles nalega, aby do grupy dołączyła Nora. Aaron przekazuje Maggie przedmiot, który przed śmiercią powierzył mu Ben.

"Wybrani"

odc.19 Dyrektorce jednej z wiodących firm z sektora zaawansowanych technologii grozi niebezpieczeństwo. Finch przenika do jej korporacji. Nabiera wątpliwości, czy kobieta działa w interesie przedsiębiorstwa, czy może planuje je zniszczyć.


"Hawaje 5-0"odc.5, 6 Terroryści zamierzają przeprowadzić zamach na Oahu. W różnych punktach wyspy planują umieścić materiały wybuchowe i jednocześnie je odpalić. Oddział McGarretta musi wytropić wszystkich członków organizacji, zanim będzie za późno.

"Skandal"

odc.9 Olivia zajmuje się delikatną sprawą pastora Marvina Drake’a, legendarnego obrońcy praw obywatelskich. Szanowany duchowny zmarł na atak serca w hotelowym pokoju, gdzie przebywał w towarzystwie kobiety. Pope postanawia ratować reputację zmarłego, co przysparza jej mnóstwo kłopotów. Tymczasem Fitz podchodzi ostrożnie do sprawy wschodniego Sudanu. Kiedy jednak ogląda zdjęcie zamordowanych tam dzieci, gotów jest na zbrojną interwencję. Cyrus odkrywa, że fotografia była fotomontażem.

odc.10 Do Olivii zgłasza się Artie Hornbacher, który twierdzi, że rządowi agenci za pomocą programu Thorngate śledzą obywateli. Mówi, że ma na to dowody. Cyrus organizuje polowanie. Dzięki temu prezydent będzie mógł spotkać się z Olivią z dala od Waszyngtonu.

"Skazany na śmierć"

odc.12 Michael dociera do kryjówki spiskowców. Spotkanie z ojcem przywołuje potworne wspomnienia z dzieciństwa. Na pustyni w Nowym Meksyku zjawia się także Mahone. Odnajduje zbiegów i śmiertelnie rani Alda.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje