Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!
"Na Wspólnej"

Reklama

odc.2092 Franek czuje się ignorowany, wciąż słysząc w domu rozmowy o ciąży i bliźniakach. Joanna chce z nim porozmawiać. Norbert usiłuje zdobyć pieniądze, aby zaimponować marzącej o karierze Sandrze.

odc.2093 Danka próbuje przekonać Blankę, aby wróciła do szkoły. Dziewczyna nie wyobraża sobie nauki w jednej klasie z dręczycielami. Dawni koledzy składają jej wizytę.

odc.2094 Ludwika niszczy kuchnię. Henryk próbuje ją powstrzymać. Nagle osuwa się na podłogę. Ola proponuje Danielowi wyjście do kina. Miły wieczór kończy się pocałunkiem.

odc.2095 Testerka wierności wynajęta przez Monikę nawiązuje kontakt z Damianem. Agnieszka przekonuje Rafała, że powinien oddać matkę do domu opieki. Sobczak odmawia. Zarzuca narzeczonej brak empatii.


"07 zgłoś się!"odc.6-8 Milicja otrzymuje informację, że za granicą są sprzedawane cenne dzieła sztuki, które wcześniej wywieziono nielegalnie z Polski. Porucznik Borewicz otrzymuje polecenie znalezienia sprawców kradzieży renesansowego kielicha mszalnego.

"Jeździec bez głowy"

odc.5 W Sleepy Hollow zostaje znaleziony dziwny chłopiec. Ichabod Crane i porucznik Abbie Mills przybywają na miejsce. Po rozmowie z dzieckiem zaczynają przypuszczać, że mają do czynienia z czymś niepokojącym. Okazuje się bowiem, że ani strój i zachowanie, ani język, jakim posługuje się dziecko, nie pasują do współczesności. Postanawiają wyjaśnić zagadkę pochodzenia chłopca. W tym celu muszą odnaleźć dom, w którym mieszka. W trakcie swojego śledztwa odkrywają szokujące fakty, których geneza sięga czasów średniowiecznych. Powoli cienka linia oddzielająca świat żywych od królestwa umarłych zaczyna się zacierać. Wkrótce okazuje się, że to dopiero początek ich problemów. Wychodzi na jaw, że chłopiec cierpi na nieznaną chorobę.

"Wygnani do raju"

odc.2 James jest na skraju wyczerpania. Okazuje się, że inny skazaniec, kowal Marston, okrada go z żywności. Freeman postanawia zabić swojego prześladowcę, by uniknąć śmierci głodowej. Wraz z Tommym knuje przeciwko niemu intrygę. Major Ross wpada w wściekłość, gdy dowiaduje się, że wydano zgodę na małżeństwo Tommy’ego i Elizabeth. Wkrótce jego uwagę zwraca atrakcyjna Kitty McVitie, która jest już związana z jednym z żołnierzy, MacDonaldem. Tymczasem gubernator kolonii z powodu ciągłego braku wsparcia ze strony brytyjskiego rządu stopniowo zmniejsza więźniom i tak już niewielkie racje żywnościowe. W dramatycznym przemówieniu skierowanym do skazańców oznajmia, że odtąd kolonia stanowi zalążek nowego narodu.

"Szepty przeszłości

odc.3 Maud poznaje prawdę o okolicznościach śmierci brata. Dowiaduje się, że nie zginął on w wypadku samochodowym, a został zamordowany. Kobieta kontynuuje prywatne śledztwo. Szukając dowodów, odkrywa sekrety żony burmistrza, Helen.


odc.13 Hannibal szykuje się do wyjazdu, podczas którego ma mu towarzyszyć Will. Grahama czeka jednak zupełnie inna podróż. Mężczyzna obawia się, czy nie przypłaci własnym życiem próby złapania Lectera w śmiertelną pułapkę.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.221, 222 Znany producent filmowy zostaje zastrzelony przez zamaskowanego napastnika podczas partii pokera. Zespół Caine’a znajduje dwa rodzaje kul. Detektywi wykluczają motyw rabunkowy. Podejrzewają, że sprawca zamierzał zabić filmowca.odc.2 Irma ucieka. Wraz z matką i dziećmi ukrywa się w Taszkencie. Walentyn próbuje ją odszukać. Wybucha wojna. Kobieta zdobywa nowe dokumenty, a wkrótce spotyka na dworcu polskiego oficera. Mężczyzna zakochuje się w niej bez pamięci.

"Detektyw Zen"odc.1/3 Aurelio Zen zostaje wysłany do odległej wioski, w której popełniono morderstwo. Musi umiejętnie poprowadzić śledztwo, w przeciwnym razie może dojść do wybuchu politycznego skandalu. Przełożonym detektywa zależy, by jak najszybciej rozwiązać sprawę.

"Hawaje 5-0"odc.1, 2 Zespół ściga Wo Fata i Delana odpowiedzialnych za zabójstwo wysoko postawionej osoby. Steve odnajduje swoją matkę całą i zdrową. Następnie członkowie ekipy szukają złodziei okradających ekskluzywne sklepy z dziełami sztuki.

"Skandal"odc.5-6 Trwają poszukiwania Amandy Tanner. Kobieta prawdopodobnie nie żyje. Olivia zwraca się o pomoc do genialnego szpiega i hakera, Hucka. W tym samym czasie jej ekipa pomaga wyjaśnić przyczyny tragicznej katastrofy lotniczej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje