Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu
Reklama
"Na Wspólnej"

odc.2084 Danka próbuje dowiedzieć się od uczniów, co naprawdę zaszło na imprezie, podczas której Blanka rzekomo została zgwałcona. Młodzież jednak uparcie milczy.

odc.2085 Basia jest przekonana, że znaleziony przez nią haszysz należy do Daniela. Robi mu awanturę, a syn nie protestuje. Domyśla się bowiem, że to narkotyki Smolnego. Chłopak postanawia z nim szczerze porozmawiać.

odc.2086 Danka nie wie komu wierzyć - Blance, która twierdzi, że została zgwałcona, czy oskarżonym uczniom, którzy stanowczo wszystkiemu zaprzeczają. Na lekcji jazdy Szulc rozmawia z Sylwią o jej synu.

odc.2087 Elżbieta chce zakończyć romans z Igorem. Żaneta uważa, że mąż robi krzywdę Łukaszowi. Niepotrzebnie daje mu bowiem złudną nadzieję na ojcowskie uczucia.


odc.10 Uważający się za jedynego prawowitego króla Westeros Stannis Baratheon kontynuuje swoją wędrówkę. Tymczasem Danny zostaje otoczony przez nieznajomych. Cersei szuka przebaczenia, a Jonowi zostaje rzucone niespodziewane wyzwanie.

"The Following"

odc.13 Akcja przenosi się na posterunek policji w Havenport. W sprawę włącza się szeryf Roderick. Jego prawdomówność zostaje poddana w wątpliwość. Weston poznaje bowiem jego prawdziwe zamiary. FBI postanawia tymczasem na jakiś czas zamknąć biuro lokalnego szeryfa.

"Dr House"

odc.156, 157 Mija rok odkąd House wjechał samochodem do jadalni Cuddy. Teraz doktor odsiaduje wyrok w więzieniu. Zaintrygowany stanem zdrowia jednego ze skazańców, próbuje go leczyć, korzystając z przyszpitalnej izby chorych.

"Jeździec bez głowy"

odc.3 Piaskun wkrada się do snów mieszkańców Sleepy Hollow. Gdy kieruje uwagę na Abbie, kobieta zostaje zmuszona do zmierzenia się ze swoją przeszłością. Należy do niej Jenny, przebywająca w zakładzie psychiatrycznym siostra. Ichabod pomaga jej w tej walce.

"Szepty przeszłości

odc.1/12 Maud przed laty była bohaterką skandalu, który wstrząsnął społecznością miasteczka Aubeterre. To rzekomo przez nią zginął w tajemniczych okolicznościach miejscowy chłopak, Bob. Po tym jak Maud została oskarżona o romans z żonatym mężczyzną, uciekła do Paryża. Marzyła o karierze tancerki. Po 20 latach kobieta wraca w rodzinne strony na pogrzeb brata, Etienne’a, który zginął w wypadku samochodowym. Niespodziewanie okazuje się, że mężczyzna zapisał jej w spadku rodzinną kawiarnię i oddał pod opiekę trójkę swoich dzieci. Nastoletni Ben i Lola nie kryją swojej niechęci do ciotki. Jedynie 8-letni Pierrot okazuje jej sympatię. Wkrótce jej sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy lokalna społeczność odkrywa, że kobieta pracuje w stolicy jako striptizerka.

"Skandal"

odc.1/7 Do zespołu Olivii dołącza prawniczka Quinn Perkins. Wkrótce w biurze zjawia się zakrwawiony młody człowiek, który błaga o pomoc. Jego narzeczona nie żyje, a on jest głównym podejrzanym. Sprawa wydaje się beznadziejna. Jedyny dowód potwierdzający niewinność klienta to zapis z ulicznej kamery. Nagranie daje mu nie tylko alibi, lecz także ujawnia, że jest gejem. odc.2 Sharon Marquette prowadzi w Waszyngtonie serwis, który oferuje usługi luksusowych prostytutek. Jej klientami są wysoko postawione osoby ze świata polityki i biznesu. Gdy jedna z dziewczyn zostaje aresztowana, Sharon zwraca się do Olivii o pomoc w ukryciu materiałów dowodowych. Zależy jej na tym, by lista klientów, zawierająca ważne nazwiska, nie wpadła w niepowołane ręce.

"Za głosem serca"

odc.1 Piękna Montserrat wiedzie spokojne życie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko zrozumienia matki, dla której pozory są ważniejsze niż prawda. Wszystko się zmienia, gdy dziewczyna zakochuje się w Jose Luisie.

odc.2 Graciela nie jest zachwycona, gdy odkrywa, że jej córka ma nowego chłopaka. Ojciec Anselmo informuje Alejandra, że jest jedynym spadkobiercą majątku swojego ojca.

odc.3 Alejandro udaje się z wizytą do Laura, gdzie spotyka Gracielę. Bruno żąda od Dimitria domu w zastaw za milionowy dług. Jose Luis prosi Montserrat, by z nim uciekła.

odc.4 Alejandro obiecuje, że zwróci dom Gracieli, jeśli ona zaakceptuje go jako narzeczonego swojej córki. Dimitria wciąż nękają mroczne wspomnienia z przeszłości. Jose Luis znajduje ciało Bruna Gamboa.

"Alcatraz"

odc.4 Kolejnym przestępcą, który w niejasnych okolicznościach powraca do współczesności jest Cal Sweeney. Mężczyzna przed laty został skazany za rabunki. Kryminalista dokonuje napadu na jedną z placówek bankowych w San Francisco.

odc.11 Jackowi i jego ludziom udaje się odkryć, dlaczego Freddie Lounds zniknęła. Alana coraz bardziej niepokoi się o Willa. Mason Verger nabiera podejrzeń co do poczynań swojej siostry. Myśli, że dziewczyna chce zająć jego miejsce.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.217, 218 Śledczy przyjeżdżają do domu, w którym doszło do morderstwa. Ofiarą jest nastoletnia lokatorka. Pracę ekipy przerywa tornado. Żywioł doszczętnie niszczy miejsce zbrodni. Niebawem agenci natrafiają na inne zwłoki w jednym z sąsiednich domów.

"Ripper Street"

odc.5, 6 Trwa policyjna obława na dom publiczny odwiedzany przez homoseksualistów. W tym czasie Reid prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa posłańca pocztowego Ottona Robertsa. Zmarły planował szantażować Solomona Quinta, żonatego bankiera.

"Zabójcze umysły"

odc.46, 47 Detektywi ścigają seryjnego mordercę, który poluje na studentki. Członkowie BAU tworzą portret psychologiczny podejrzanego. Wkrótce udaje się schwytać mężczyznę, który odpowiada opisowi. Mimo to dochodzi do kolejnych zbrodni.

"Skazany na śmierć"

odc.8 Sara jest w niebezpieczeństwie. Po drugiej próbie zamachu na jej życie wie, że nikomu nie powinna ufać. Uciekinierzy odkopują pięć milionów dolarów, ukryte przez D.B. Coopera. Okazuje się jednak, że ktoś ich przechytrzył, a policja zacieśnia obławę i jest już pół mili od zbiegów.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje