Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"


 

Reklama

ODC. 1150 Tomek razem z rodziną uczestniczy w pogrzebie Doroty, matki Joasi. Ze wszystkich sił stara się wspierać przyjaciółkę, a po uroczystości proponuje jej, by zamieszkała u niego na kilka dni. Dziewczyna w końcu się zgadza. W tym samym czasie Agnieszka dowiaduje się, że jest w ciąży. Nie ma wątpliwości, iż ojcem jej dziecka jest Chodakowski. Tymczasem w siedlisku Werner uprzedza Annę i Marzenkę, że musi opuścić je na kilka godzin. Pod jego nieobecność z Gruszyńską ma nocować Ewa, ale ostatecznie żona Marka musi wrócić do domu. Tę dogodną sytuację postanawia wykorzystać kręcący się po okolicy Rafał. Kupuje nową kartę SIM i wysyła Gruszyńskiej SMS-a, w którym podaje się za Marzenkę. Informuje w nim, że dziewczyna uległa wypadkowi. Anna natychmiast wybiega z domu i wsiada do samochodu. Po sekundzie orientuje się, że nie jest sama... Z tylnego siedzenia wyłania się Gołębiewski. Kobieta zamiera, ale szybko odzyskuje zimną krew. Niestety, Rafał nie chce słuchać żadnych argumentów. Annie ostatecznie udaje się uciec.

ODC. 1151 Z rzeki przepływającej przez Lipnicę wyłowiono zwłoki mężczyzny. Policja podejrzewa, że to Rafał. Jednak Werner ma przeczucie, że stróże prawa się mylą. Dlatego też prosi Marka o opiekę nad Anną. Ostatecznie Gruszyńska spędza cały dzień z Ewą. Ale Gołębiewski nie zamierza rezygnować - udaje mu się wywabić kobiety z domu i zamknąć w warsztacie. Pod drzwi pomieszczenia podkłada ogień... Na szczęście dość szybko wracają Marek i Krzysztof. Mężczyznom udaje się oswobodzić ukochane kobiety, ale nie są w stanie uratować domu. Nie dają także rady zatrzymać szaleńca. Tymczasem Agnieszka decyduje, że zostanie samotną matką.


"Klan"


ODC. 2772 Borecka jest w doskonałym nastroju. Opowiada Elżbiecie, że Adam to prawdziwy cudotwórca, a dzięki jego masażom czuje się cudownie zrelaksowana. Minister pokazuje Agnieszce film zamieszczony w internecie. Widać na nim, jak kobieta odpycha dziennikarkę. Aga tłumaczy, że to kolejna prowokacja przygotowana przez Martę. Oskar dowiaduje się od Michała, że Sandra leży w szpitalu i w związku z tym nie może polecieć z nim służbowo na Ukrainę. Tymczasem Julia w napadzie szału próbuje zmusić konia, by stratował Miłosza.

ODC. 2773 Miłosz opowiada Grażynce o wydarzeniach z poprzedniego popołudnia. Okazuje się, że Julka ostatecznie trafiła do zakład psychiatrycznego. Elżbieta odwiedza Sandrę w szpitalu. Wyjawia dziewczynie, że doskonale wie, że jest w ciąży i nie jest dla niej tajemnicą, kto jest ojcem. Potem wypytuje nieco skonsternowaną dziewczynę o jej sytuację rodzinną i plany na przyszłość.

ODC. 2774 Barbara mówi Bolkowi, iż zdecydowała się kupić Topolino. Zwierza się, że jednym z głównych argumentów przemawiających za tą decyzją jest jej chęć zbliżenia się do Pawła. Kazuń też otwiera się przed kobietą - martwi się, że musi spotkać się z Heniutką, której na pewno będzie towarzyszył jej nowy facet. Milecka deklaruje, że pójdzie z nim na spotkanie.

ODC. 2775 Heniutka postanawia spotkać się z mężem w cztery oczy. Zaskoczonemu i nieco zmieszanemu Bolkowi wyjaśnia, że miała wyrzuty sumienia, iż tak nagle go porzuciła. I dodaje, że jest szczęśliwa, bo już kogoś sobie znalazł. Tymczasem Michał wraca z Mińska. Marzy mu się miłe popołudnie z rodziną, ale znowu dzwoni Sandra.

"Barwy szczęścia"


ODC. 1304 Materiał, który Łukasz przygotował o Agnieszce, bardzo spodobał się w redakcji. Dlatego też Sadowski dostaje zlecenie przygotowania większego materiału o sukcesie, jaki Walczak odniosła w Anglii. Po wywiadzie kobieta zaprasza dziennikarza na kawę. Tymczasem Świderski jest szczęśliwy ponieważ został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Ale okazuje się, że jedna z jego pacjentek ma zamiar wytoczyć mu proces.

ODC. 1305 Tomasz zostaje wreszcie wypisany ze szpitala. Amelia i Bożena roztaczają nad nim opiekę. Za to Tomala jest zły na Sabinę, że cały czas szuka kontaktu z Sandrą. Uważa, że po dziewczynie, która porzuciła dziecko na śmietniku, nie można spodziewać się niczego dobrego. Nowak upiera się, że powinni spróbować odnaleźć ojca uratowanej dziewczynki.

ODC. 1306 Kasia przez przypadek znajduje w rzeczach Łukasza zaproszenie na wernisaż Agnieszki. Chłopak tłumaczy, że ma tyle pracy, iż zapomniał jej o tym powiedzieć i natychmiast proponuje, by poszli razem na wystawę. Jednak Górka ma zajęcia w Fitnessie. Bożena jest zła na ojca, że nie pozwolił Mirkowi się u niego zatrzymać. Tomasz tłumaczy Amelii, że nie chce gościć pod swoim dachem podejrzanego faceta.

ODC. 1307 Iwona przychodzi do domu Pyrków i zaskoczona orientuje się, że Kamil spędził noc z Agatą. Dziewczyna tłumaczy, że wezwała Krawczyka, bo wieczorem ktoś się kręcił w ogrodzie. Janek zabiera Jolę na wycieczkę. Chce jej pokazać miejsce, które ma zamiar wydzierżawić pod budowę hotelu dla psów i kotów. Przekonuje żonę, że biznes coraz lepiej prosperuje"Na Wspólnej"

ODC. 2080 Kamil wzywa na rozmowę "Hebla". Gangster, myśląc, że chodzi o jego zdrowie, natychmiast przyjeżdża. Gdy dowiaduje się, że Kamil ma do niego pretensje o dowody wdzięczności, jest wściekły. Oświadcza, że on ma swój kodeks honorowy i z niego nie zrezygnuje.

ODC. 2081 Michał rozpieszcza Kingę: podaje jej śniadanie do łóżka, odwozi do pracy. Iwo złośliwie komentuje zabiegi Brzozowskiego.

ODC. 2082 Po pochlebnym artykule Marcinek jest zadowolony ze współpracy z Igorem. Proponuje mu łapówkę za kolejne peany na swoją cześć. Nowak odmawia, czym doprowadza biznesmena do szału. Zażenowana zachowaniem męża Elżbieta umawia się z Igorem na spotkanie, które kończy się w... łóżku.

ODC. 2083 Po upojnej nocy Elżbieta ma wyrzuty sumienia. Nie odpowiada na pytania Igora i smutna wychodzi. Mężczyzna jest załamany.

"Na dobre i na złe"


ODC.603 Gawryło zjawia się w sądzie na procesie wytoczonym przez Krystynę. Niespodziewanie spotyka tam Hanę, która jest jednym ze świadków. Kilka godzin później dowiaduje się, że jego żona postanowiła wrócić na stałe do Izraela. Wiktoria i Adam zajmują się dwojgiem starszych pacjentów, których przed laty połączył gorący romans. Consalida kolejny raz sprzecza się z córką. Spór nasila się do tego stopnia, że Blanka postanawia w końcu wyprowadzić się z domu. Radwan spotyka się z Justyną, która nadal pragnie zajść w ciążę. Kobieta chce, by to właśnie Krzysztof został dawcą nasienia. Mecenas Smuda ma poważny wypadek. Trafia do szpitala w Leśnej Górze, gdzie wyznaje profesorowi Falkowiczowi, że jest on ojcem jej córki, Matyldy.

"Uwikłani"

ODC.8 Janusz jest ojcem dwumiesięcznej córeczki. Ma jednak ograniczony kontakt z dzieckiem, które jego żona zabrała ze sobą do matki. Pewnego dnia pod wpływem impulsu mężczyzna decyduje się porwać dziewczynkę. Monika zgłasza sprawę na policję.


 
ODC.173 Policjanci otrzymują zawiadomienie o zwłokach kobiety, które znaleziono w wąwozie. Okazuje się, że ofiarą jest Hanna Dolny. Możejko przesłuchuje jej córkę Agatę, a także prof. Krystynę Dolny, która zjawiła się w Sandomierzu, by wziąć udział w zjeździe regionalistów. Kamery monitoringu nagrały ją w pobliżu miejsca zbrodni. Kobieta zaprzecza jednak, by widziała się z siostrą. Później Krystyna umawia się na spotkanie z córką Hanny. Tłumaczy, że nie widziała się z siostrą od dwudziestu lat i chciała się z nią pogodzić. Wychodzi na jaw, że to ona jest biologiczną matką Agaty. Wkrótce w dochodzenie angażuje się także Mateusz. Duchowny znajduje w domu nieprzytomną Krystynę. W toku śledztwa okazuje się, że kobieta wzięła niedawno duży kredyt.

"Atlantyda"

ODC.11 Cassandra ma wizję - bogowie wyjawiają jej, że są przeciwni zgładzeniu Jasona. Pasiphae, która była zmuszona zabić młodzieńca, odczuwa ogromną ulgę. Mężczyzna ma stanąć do walki na arenie. Jeśli wygra starcie, odzyska wolność.

ODC.12 Jason uwalnia wszystkich więźniów z amfiteatru, by mogli walczyć u jego boku o przejęcie władzy w Atlantydzie. Spiskowcy zostają jednak zdradzeni przez Ikara. Herkules udziela ślubu Ariadnie i Jasonowi. Wkrótce potem Medea informuje go, w jaki sposób pozbyć się Pasiphae.

ODC.13 Pasiphae okazuje się potężnym wrogiem. Udaje jej się zmusić królewską parę do ucieczki. Wówczas Jason uświadamia sobie, że aby ją pokonać, będzie musiał wypełnić ostatnie zadanie, które widziała w swoich wizjach Cassandra.


"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

ODC.12 Ward, Fitz, Simmons i Skye udają się do akademii T.A.R.C.Z.Y., by zbadać okoliczności ataku na jednego z kadetów. W tym czasie Coulson i May jadą do stolicy Meksyku. Chcą porozmawiać z dawnym funkcjonariuszem agencji, Richardem Lumleyem.

ODC.9 Jon powraca na Mur. Arya spotyka kogoś bardzo ważnego z przeszłości. W tym czasie Mace odwiedza Żelazny Bank. Wkrótce Stannis staje przed niezwykle trudnym wyborem. W tym czasie Daenerys nadzoruje uroczystość.

"Alcatraz"

ODC.3 Kolejnym więźniem Alcatraz, który powraca do współczesności, jest Kit Nelson. Mężczyzna przed laty zabijał dzieci. Przestępca porywa jedenastoletniego chłopca. Diego i Rebecca rozpoczynają dramatyczny wyścig z czasem.

ODC.10 Więź Willa i Hannibala staje się coraz silniejsza. Znajomość ta prowokuje Grahama do prób poznania mrocznych zakamarków swojego umysłu. FBI bada kolejną sprawę. Hannibal instruuje Margot, jak powinna postępować ze swoim bratem Masonem.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje