Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"


 

Reklama

odc. 1148 Ula dzwoni do Franka i próbuje umówić się z nim na spotkanie. Niemal równocześnie przystojny leśniczy odbiera SMS-a od Justyny. Była ukochana także proponuje mężczyźnie randkę. A kilka godzin później Franek wpada na Natalkę... Tymczasem Rafał odwiedza Marcina w Warszawie i prosi go o pożyczkę. Chodakowski, który dopiero później, z rozmowy telefonicznej z Barbarą, dowie się prawdy o Gołębiewskim, daje mężczyźnie kilkaset złotych. Dozorca wraca do Grabiny i zaczyna obserwować siedlisko. W lesie wpadają na niego Mateusz i Antek. Przerażeni chłopcy uciekają i zawiadamiają o wszystkim napotkanego leśniczego. Rafał natomiast idzie do kościoła i zwierza się księdzu, że ma "złe myśli". Werner robi wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo Annie. Postanawia opłacić ochronę i zainstalować w siedlisku alarm. Do takich radykalnych działań skłaniają go wyniki kolejnych ekspertyz - wiele wskazuje na to, że wybuch w jego domu i awaria auta były sprokurowane przez Gołębiewskiego.

odc. 1149 Niestety, Ala nie może świętować swoich urodzin z najbliższymi - musi jechać do Krakowa. Na domiar złego okazuje się, że premię za wykonaną przez nią pracę dostali... jej koledzy. Tymczasem ojciec odwiedza Maćka na Deszczowej. Romanowski ma rękę w gipsie i jest przerażony. Piotrkowi tłumaczy, że przewrócił się na ulicy. Jednak kilka godzin później Maciek wyznaje Kindze, że tata został pobity przed szkołą. Tymczasem Maria mówi Marcie, że nadal chce rozwodu z Arturem. A Wojciechowska ma dobrą wiadomość dla siostry - brat Bilskiego za kilka dni zostanie zwolniony z więzienia. Niedługo potem w przychodni zjawia się szczęśliwy Robert i dziękuje Marii za pomoc. A przy okazji proponuje spotkanie. Po pewnym czasie Rogowska odbiera kolejny telefon od siostry. Tym razem Marta niespodziewanie ostrzega ją przed Bilskim.


"Klan"


odc. 2769 Ramona umawia się z Rafalskim - chce wyjaśnić, skąd wzięła się na męskim spotkaniu, w którym uczestniczył Piotr. Mężczyzna obiecuje dyskrecję, ale sugeruje, by jednak o swoim zajęciu poinformowała Jaśka. Monika z Gabrielą i Kobim idzie na komendę. Składa zeznania dotyczące incydentu w czasie joggingu. Gdy Bolek przygotowuje obiad dla Bożenki i Miłosza, niespodziewanie zjawia się Heniutka. Kobieta jest zaskoczona jego obecnością.

odc. 2770 Elżbieta i Beata zastanawiają się, jaka przyszłość czeka związek Michała. Tymczasem Chojnicki jedzie do Sandry do szpitala. Dziewczyna pyta go, komu powiedział o jej ciąży i czy nie obawia się, że ktoś o całej sytuacji może donieść Zycie. Janusz ma niespodziankę dla Agnieszki. Dostał zaproszenie do Kanady i jeśli tylko Aga załatwi sobie urlop w ministerstwie, mogą wyruszyć na cudowne wakacje. Tymczasem na Sadybę przyjeżdża Małgosia w towarzystwie Adama. Chcą podziękować Beacie za jej wyrozumiałość i uratowanie przed przykrą rozmową z dyrektorem szkoły.

odc. 2771 Do sądu przychodzi Chwościkowa z synem. Tomek dziękuje Oli za wszystko, co dla niego zrobiła i chwali się udziałem w eliminacjach do konkursu "Potęga Śpiewu". Kilka godzin później okazuje się, że chłopak pomyślnie przebrnął kwalifikacje i wystąpi w konkursie głównym. Małgosia ma pretensje do Adama. Sugeruje, że mężczyzna traktuje ją jak małe dziecko, a wczoraj na Sadybie był bardziej zainteresowany rozmową z jej mamą, niż z nią. Bolek podejmuje Barbarę obiadem w swojej karczmie. Opowiada jej o zaletach Topolina i zaprasza na fermę do Woli Tureckiej. Tymczasem Agnieszka wpada przed swoim domem na Martę, która jest niegrzeczna i napastliwa. Lubicz odtrąca natarczywą dziennikarkę, a ta spektakularnie się przewraca.


"Barwy szczęścia"


odc. 1300 Magda przygotowuje ciasto na pożegnanie ze swoimi podopiecznymi w domu dziecka. Odwiedza ją Alicja i próbuje przekonać, by jeszcze raz przemyślała rezygnację z pracy. Dziewczyna jednak chce zacząć nowy etap w swoim życiu. Kilka godzin później odbywa się wzruszająca uroczystość. Podopieczni i współpracownicy Magdy mają łzy w oczach. A Wiesia wyznaje dziewczynie, że dzięki niej uwierzyła, iż na świecie są fajni ludzie.

odc. 1301 Bartek jedzie po Kornelię - zakochani wybierają się na biznesową galę. Korzystając z chwilowej nieobecności pracodawczyni, Mirka prosi Koszyka o przysługę. Chce, by towarzyszył jej na weselu siostry. Chłopak obiecuje, że zastanowi się nad tą propozycją. A Zenek sądzi, że Justyna, Norbert i Jola nie rozumieją jego stanowiska w sprawie spadku.

odc. 1302 W domu Kornelii Mirka prezentuje Bartkowi swoją weselną kreację. Chłopak jest zachwycony i deklaruje, że chętnie będzie jej towarzyszył. Służąca przestrzega go jednak, by o niczym nie mówił Kornelii. Nina informuje Marka, iż zgadza się, by Witek spędził z nim święta. Chłopak jest szczęśliwy i bez oporu przystaje na pójście na zawody tenisowe, na które bilety załatwił Jacek.

odc. 1303 Po powrocie ze wspólnego joggingu Adrian ma pretensje do Iwony, że cały czas go kontroluje. Chwilę później przeprasza, a dziewczyna sugeruje mu, że nie powinien tak łatwo poddawać się stresowi. Tymczasem Sabina ciągle myśli o dziewczynce, którą uratowała razem z Tomalą. Gdy idzie do pracy, niespodziewanie wpada na Sandrę, klientkę, która nie zapłaciła jej za strzyżenie. Dziewczyna dziwnie się zachowuje.

"Pierwsza miłość"

 
odc. 2114 Dragon zaczyna traktować Melkę, jak swoją własność. Nie przyjmuje do wiadomości, że dziewczyna nie chce się z nim spotkać. W końcu dochodzi do awantury.

odc. 2115 G dy po Wadlewie rozchodzi się wieść, że Emilka pisze książkę, do jej domu ciągną pielgrzymki. Każdy z mieszkańców wsi chce, by jego historia znalazła się w powstającym dziele. Tymczasem Celina na własne żądanie wypisuje się ze szpitala.

odc. 2116 Krystian znów ma nadzieję na spotkanie z Melką. Niestety, kiedy zmierza w stronę domu dziewczyny, wpada na Dragona. Natan jest zdruzgotany, gdy dowiaduje się, iż Sabina została pobita w areszcie. Wójcik i Karol nie mają najmniejszych wątpliwości, kto za tym stoi. Przerażona dziewczyna błaga ojca, by zgodził się spełnić żądania Kaczmarka.

odc. 2117 Kinga i Artur dochodzą do wniosku, że chcą, by ich ślub odbył się w bardzo wąskim gronie - mają się na nim pojawić jedynie świadkowie i dzieci. Ta decyzja sprawia ogromną przykrość Markowi i Beacie. Żukowski nie może zrozumieć, dlaczego jego córka nie chce zaprosić go na ślub. Tymczasem zdruzgotana Paulina informuje zaskoczoną Emilkę o swoim rozstaniu z Bartkiem. "Na Wspólnej"


 odc. 2078 Igor dostaje wiadomość od Elżbiety. Kobieta informuje go, że Sawicki, mimo obietnicy, do tej pory nie pojawił się w szpitalu. Zdenerwowany Nowak jedzie do kolegi i robi mu awanturę, ponieważ nie dotarł na spotkanie z chorym dzieckiem.

odc. 2079 Marta dowiaduje się, że w najnowszym numerze "Olimpu" opublikowano artykuł o śmiertelnej chorobie znanej aktorki Mileny Korzyckiej, której obiecywała dyskrecję... Żąda od naczelnego wyjaśnień i ujawnienia źródła informacji.

odc. 2080 Bednarczukowa przychodzi do Danuty z informacją, że podczas jej lekcji uczniowie oglądali filmy pornograficzne. Dyrektorka wzywa chłopców na rozmowę, lecz ci nie poczuwają się do winy. Zimińska rekwiruje im telefony komórkowe i sugeruje, że powiadomi rodziców. Między Basią i Kubą dochodzi do drobnej sprzeczki. Kiedy chłopak idzie do szkoły, Krzysztof wytyka żonie błędy wychowawcze.

"Na dobre i na złe"


odc.602 Zakochana w Adamie Blanka wieczorem odwiedza lekarza w jego pokoju. Agata umawia się ze Szczepanem na kolejną randkę. Młody salowy zaprzyjaźnia się z jednym z małych pacjentów, Szymonem, który pasjonuje się hokejem. Specjalnie dla chłopca postanawia zorganizować w szpitalu rozgrywkę dla innych miłośników tego widowiskowego sportu. Tymczasem do Leśnej Góry zostaje przewieziony więzień, który połknął haczyki wędkarskie. Od początku pobytu skazaniec planuje ucieczkę ze szpitala. Falkowicz poznaje córeczkę mecenas Smudy, Matyldę. Mama dziewczynki reprezentuje chorego na cukrzycę Bernarda, który przeszedł w Leśnej Górze amputację nogi. Chce walczyć o to, by Latoszek stracił prawo do wykonywania zawodu.

"Uwikłani"

odc.7 Agnieszka samotnie wychowuje trójkę dzieci. Ich uzależniony od alkoholu ojciec nie płaci na nie alimentów. Ciężka sytuacja zmusza kobietę do korzystania z ofert agencji udzielających szybkich pożyczek. Pewnego dnia zjawia się u niej mężczyzna, który daje jej pieniądze, by spłaciła zaległe raty. Później zaczyna ją szantażować. Agnieszka prosi o pomoc matkę, która decyduje się wziąć dla niej kredyt. Pieniędzy nie udaje się jednak załatwić na czas. Zdenerwowany nieznajomy zjawia się u Agnieszki w domu po odbiór długu i zaczyna ją bić. Kobieta broni się, wykorzystując gaz pieprzowy. Napastnik traci równowagę i uderza się w głowę. Ginie na miejscu. Zdesperowana Agnieszka dzwoni po matkę. Wraz z nią ukrywa zwłoki. Wkrótce ciało odnajduje policja.


 
odc.172 Bracia Bogdan i Leszek Topolowie prowadzą restaurację toskańską w willi wynajętej od Mikołaja Rębackiego. Pewnego dnia mężczyzna, który jest ekspertem w sprawach kulinarnych i inicjatorem konkursu Złoty Saganek, niespodziewanie wypowiada im umowę. Mężczyźni próbują negocjować, ale spotykają się ze stanowczą odmową. Później Rębacki rozmawia na polnej drodze z nieznajomym. Dochodzi do awantury. Bezdomny Józef z ukrycia obserwuje, jak właściciel willi zostaje zamordowany. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Możejko przesłuchuje mecenasa Lipko, którego klientem był Rębacki. Niedługo później Józef zostaje pobity przez Topolów. Funkcjonariusze zatrzymują braci. Zeznania bezdomnego naprowadzają Nocula i jego współpracowników na trop restauratorki Tamary Bizoń.


"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.11 Trwają poszukiwania Coulsona. Działaniami T.A.R.C.Z.Y. kieruje Victoria Hand. Agentka nie ufa Skye i nakazuje jej opuścić oddział. Kobieta postanawia działać na własną rękę. Edison torturuje Phila. Gdy jego metody zawodzą, Jasnowidz zabija go.

odc.8 Arya czyni stałe postępy w ćwiczeniach. Niebawem dochodzi do konfrontacji między Sansą a jej dawnym przyjacielem. Tymczasem Cersei zmaga się z wciąż piętrzącymi się przed nią problemami. Jon udaje się w podróż.

"Alcatraz"

odc.2 Jeden z zaginionych więźniów Alcatraz, seryjny morderca Ernest Cobb, zaczyna zabijać przypadkowe osoby za pomocą karabinu snajperskiego. Rebecca Madsen i Diego Soto usiłują schwytać niezrównoważonego psychicznie mężczyznę.

odc.9 Zostają znalezione porwane na strzępy zwłoki mężczyzny. Sprawę bada FBI. Will po jednej z sesji terapeutycznych poznaje pacjentkę Hannibala, Margot Verger. Para rozmawia na temat nietypowych metod stosowanych przez lekarza. Hannibal poddaje Willa testowi.

"The Following"

odc.11 Claire trafia do kryjówki ludzi Carrolla. Spotyka się z byłym mężem, który prosi ją, by znów go pokochała. Joe zaprasza ją również na kolację, jednak Claire odmawia współpracy, dopóki nie zobaczy syna. Tymczasem pracownikom FBI udaje się namierzyć główny serwer sekty.

"Wybrani"

odc.13 Reese pada ofiarą intrygi dawnej znajomej, która obecnie jest przestępczynią planującą masowy, zorganizowany na wielką skalę cyberatak. Zostaje porwany. Jego zespół musi wkroczyć do akcji i uratować go, zanim będzie za późno.


"PitBull"

odc.10 Gebels i Nielat badają sprawę próby zabójstwa Kazimierza Drzewieckiego. Obserwują żonę niedoszłej ofiary. Despero i Dżemma wybierają salę na wesele. Policjant, który ma nadzieję, że dostanie nagrodę od Barszczyka za aresztowanie Łani, nie liczy się z kosztami.

"Pod kopułą"

odc.6, 7 Sam, Junior i Barbie ruszają w głąb tunelu, który znaleźli w podziemiach szkoły. Dochodzi do eksplozji. Junior nie wierzy, że jego wuj zabił Angie. Verdreaux wraca do tunelu razem z Julią i Rebeccą. Podczas schodzenia odcina linę asekuracyjną i razem z Shumway spada w przepaść.

"Ripper Street"

odc.1, 2 Maurice Linklater wypada przez okno. Jego przełożony, inspektor Shine, mówi Reidowi o swoich podejrzeniach. Susan łączy ze sprawą prostytutkę Blush Pang. Szybko okazuje się, że morderstwo ma związek z handlem opium. Reid jest przekonany, że ktoś z Limehouse współpracuje z Blush Pang. Postanawia to udowodnić. Po pogrzebie Linklatera Reid i Drake zajmują się sprawą śmierci młodej kobiety i porwaniem jej nowo narodzonego dziecka ze szpitala. Trop prowadzi ich do trupy cyrkowej, w której występuje John Goode.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje