Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"


 
odc. 1146 Mostowiakowie jadą do Kątków, by poznać wreszcie przeszłość Rafała. W drodze Marek dzwoni do Tomka i prosi go, by dowiedział się czegoś o Gołębiewskim. Po kilku godzinach policjant ustala, że mężczyzna wcale nie siedział w więzieniu. Był za to pacjentem zakładu psychiatrycznego, w którym osadzono go dożywotnio... Proboszcz z Kątków kieruje Ewę i Marka do Anny, byłej żony Rafała. Kobieta najpierw nie chce z nimi rozmawiać, ale w końcu opowiada im swą tragiczną historię - gdy mąż dowiedział się, że chce od niego odejść, podpalił dom, a ją próbował uśmiercić. Przestraszony Mostowiak natychmiast telefonuje do Gruszyńskiej i przekazuje jej wstrząsające informacje. Kobieta jest przerażona. Po powrocie Mostowiaków do Grabiny rodzina i przyjaciele zbierają się w siedlisku na naradę. Podczas niej Adam deklaruje, że zamieszka z Anną w siedlisku, gdyż chce na wszelkie sposoby chronić ukochaną. Kilka godzin później Gruszyńska odbiera telefon i... słyszy cichy głos Rafała. Dozorca wyznaje, że darzy ją miłością.

Reklama

odc. 1147 Na Deszczową przychodzi Maciek - chłopiec, którym Zduńscy opiekowali się kilka tygodni wcześniej. Jest smutny i przygnębiony. W końcu wyznaje Kindze, że jego tata ma bardzo duże kłopoty. Pożyczył pieniądze z parabanku i teraz ma problem z ich zwrotem. Przedstawiciele firmy nie chcą słyszeć o żadnej ugodzie i grożą mu poważnymi konsekwencjami. Romanowski może nawet stracić mieszkanie. Obecny przy rozmowie Werner deklaruje, że jako adwokat chętnie za darmo pomoże mężczyźnie. Ostatecznie jednak sprawą ojca Maćka ma się zająć Piotrek. Po kilku dniach Romanowski znów przyprowadza syna do Zduńskich. Mówi Kindze, że tylko na Deszczowej chłopiec będzie bezpieczny.

"Klan"


 
odc. 2765 Paweł opowiada Kozielle, że w jego domu w Topolinie Bolek znalazł... martwego mężczyznę. Tadeusz radzi przyjacielowi, by wreszcie pozbył się pechowej posiadłości i kupił ziemię w sąsiedztwie jego działki w Zakąskach. Lubicz uważa, że to niezły pomysł, choć nieco boi się reakcji Pawełka. Syn jest bardzo przywiązany do tej posiadłości. Beata składa Elżbiecie życzenia z okazji Dnia Matki. Miły nastrój pryska, gdy rozmowa kobiet schodzi na temat Ramony. Chojnicka zarzuca córce, że poświęca dziewczynie zbyt dużo uwagi.

odc. 2766 Jacek idzie do szkoły Małgosi na wywiadówkę. Na szkolnym korytarzu spotyka Adama i po chwili orientuje się, że kilka dni wcześniej córkę pod dom odprowadził nauczyciel.

odc. 2767 Monika zaczyna myśleć o urlopie. Ponieważ nie jest zadowolona ze swojej figury, postanawia pobiegać. Do wspólnego joggingu zaprasza Gabrielę. Spotykają się w parku i rozpoczynają trening. Po chwili mijają grupę podpitych mężczyzn. Panowie głośno komentują wygląd kobiet.

odc. 2768 Leopold uważa, że Miłosz nie powinien wyręczać się Grażynką i ma sam załatwić z Julką sprawę pożyczonej książki. Kobieta jednak twierdzi, iż dla spokoju psychicznego dziewczyny lepiej będzie, by nie kontaktowała się z chłopakiem. Julia obiecuje, że wyśle książkę pocztą.


"Barwy szczęścia"


odc. 1296 Witek, syn Niny, robi wszystko, by Jacek odczuł, że go nie akceptuje. Elsner prosi syna o danie ukochanemu szansy. Tymczasem Brożek wpada na pewien pomysł - chce przekonać do siebie chłopca, dając mu bilety na zawody tenisowe. Jednak Witek reaguje na prezent całkowitą obojętnością. Przed Biomerem dochodzi do spotkania Maćka i Władka. Kołodziejski próbuje rozmawiać z byłym partnerem, ale ten każe mu się spakować i wynosić.

odc. 1297 Basia pomaga Sarze w ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Kobiety odwiedza Borys, który szuka Zenka, jednak Grzelaka nie ma w domu. Kilka minut później mężczyzna wpada na Justynę. Dziewczyna prosi kuzyna, by został ojcem chrzestnym Borysa.

odc. 1298 Kornelia i Bartek spędzają romantyczny poranek po upojnej nocy. Nastrój pryska, gdy okazuje się, że kobieta za kilka minut musi wybiec na spotkanie biznesowe. Zirytowany Koszyk wychodzi półnagi z sypialni i... wpada na służącą Kornelii, Mirkę. Dziewczyna nie potrafi ukryć, że chłopak zrobił na niej kolosalne wrażenie.

odc. 1299 Sabina i Tomala dyskutują o Władku w drodze do śmietnika. Gdy zbliżają się do altanki, nagle do ich uszu dobiega ciche kwilenie. Zaintrygowani przeszukują zwały śmieci i znajdują owiniętego w prześcieradło przemarzniętego noworodka. Sabina chwyta dziecko i razem z Tomalą jadą samochodem do szpitala. Po badaniach okazuje się, że z ratunkiem zdążyli w ostatniej chwili.


"Pierwsza miłość"

 
odc. 2109 Paulina coraz częściej martwi się, że Bartek będzie chciał wrócić do Emilki. Dodatkowo sen z oczu spędza jej podejrzenie, iż była żona Miedzianowskiego może się na niej zemścić, szkalując ją w książce, którą właśnie zaczęła pisać.

odc. 2110 Bartek i Wojtek wreszcie się godzą. Świetnym mediatorem okazuje się... nalewka. Pijany Miedzianowski wyznaje, że ma poważne rozterki związane z rozstaniem z Emilką. Aśka kategorycznie żąda, by Luiza natychmiast poszła do terapeuty.

odc. 2111 Jowita bardzo źle znosi kolejną chemioterapię. Gdy zostaje wezwana przez szefa na ważne spotkanie biznesowe, jedzie tam, ale nie jest nawet w stanie wysiąść z samochodu. Wściekły szef grozi jej poważnymi konsekwencjami.

odc. 2112 Coraz bardziej komplikują się relacje Pauliny i Bartka. Miedzianowski informuje partnerkę, że jego syn, Mirek, nie wyobraża sobie, by mogli wybrać się we trójkę na jakąkolwiek wycieczkę. Tymczasem obok Melki coraz częściej kręci się Dragon. Dziewczyna postanawia wykorzystać zainteresowanie chłopaka, żeby pozbyć się Krystiana. Razem wybierają się na imprezę. Jowita ostatecznie traci stanowisko dyrektora. W czasie rozmowy z szefem targają nią emocje, ale kobieta jest zbyt dumna, by przyznać się do wyniszczającej choroby.

"Na Wspólnej"


 
odc. 2074 Igor przychodzi na kolejne spotkanie z Marcinkiem. Niestety, nie zastaje biznesmena, tylko jego żonę. Nowak jest oczarowany piękną kobietą, a ona także nie może od niego oderwać wzroku. W mieszkaniu studentów pojawia się Sandra.

odc. 2075 Norbert staje na głowie, żeby poderwać Sandrę. Jednak blond piękność w ogóle nie jest nim zainteresowana. Za to z coraz większą uwagą przygląda się Michelowi. Norbert jest wściekły i postanawia skompromitować konkurenta. Zaczyna przeszukiwać jego rzeczy...

odc. 2076 Szef Marty wymyślił jej nowe zadanie - ma ustalić, czy znana aktorka rzeczywiście cierpi na anoreksję. Okazuje się, że kobieta ma raka.

odc. 2077 Marcinek prosi Igora, by spotkał się z jego żoną. Chce, by Nowak w swoim artykule wspomniał też o jej fundacji. Igor jest zachwycony.

"Na dobre i na złe"


odc.601 Pacjentka Agaty przyznaje się lekarce, że cierpi na agorafobię. Doktor Woźnicka znajduje sposób, by chora pokonała strach i pozbyła się obsesji, która utrudnia jej życie. Sama także decyduje się na odważny krok. Postanawia dać do zrozumienia Szczepanowi, że jest dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Zbiera się na odwagę i całuje mężczyznę. W tajemnicy przed Latoszkiem lekarka odwiedza także Lenę. Niestety Witek dowiaduje się o tym i wpada w furię. Z poważnymi problemami zmaga się również doktor Radwan. Okazuje się, że Krystyna, którą operował wspólnie z Gawryłą, chce wytoczyć im obu proces. Z kolei inna pacjentka ukrywa przed lekarzem, że jest surogatką. W Leśnej Górze zjawia się przyjaciółka ordynatora, Justyna, która prosi go, by został ojcem jej dziecka.


 
odc.171 Marczak i Gibalski ruszają w pościg za mercedesem, który nie zatrzymał się do kontroli. Dochodzi do wypadku. W bagażniku samochodu funkcjonariusze znajdują biały proszek. Badania laboratoryjne potwierdzają, że to kokaina. Dowody zostają wysłane do komendy wojewódzkiej. Niespodziewanie jednak okazuje się, że ktoś podmienił środki odurzające na glukozę z gipsem. Możejko otrzymuje polecenie zatrzymania Marczaka i Gibalskiego. Przesłuchuje ich Ewa Kobylicka. Następnie funkcjonariuszka udaje się do laboratorium, aby porozmawiać z Agnieszką Murawską. Kobieta zrzuca podejrzenia na swojego współpracownika Romana Gluzińskiego. Tymczasem w biurze rachunkowym zostają znalezione zwłoki Roberta Lubonia, męża Kamili.

"Prawo Agaty"


 
odc.13 Przybysz, wspierana przez Dębskiego, broni Cybulskiego w sądzie. Jest przekonana, że ktoś wrabia jej brata, a policja bez skrupułów preparuje przeciwko niemu dowody. Wkrótce prawniczka jedzie do Bydgoszczy, by wyjaśnić z ojcem ostatnie nieporozumienia. Dorota wciąż jest zestresowana sytuacją w domu, z kolei Wojtek wydaje się wierzyć w opowieść o związku Jaśka i Asi. W międzyczasie Gawron broni z urzędu drobnego oszusta. Banalna z pozoru sprawa ma zaskakujący finał. Tymczasem Agata coraz bardziej angażuje się w pomoc młodym Cybulskim. Wchodzi w rolę ich opiekunki prawnej, przyjmuje wizytację kuratora oraz idzie na wywiadówkę do szkoły. Tymczasem Bartek i Aniela wybierają się do Brukseli, by odwiedzić Frania.

"American Horror Story: Asylum"

odc.13 Czasy współczesne. Znana prezenterka telewizyjna Lana Winters bierze udział w wywiadzie, którego tematami są zamknięcie zakładu w Briarcliff i zdemaskowanie doktora Ardena jako nazistowskiego zbrodniarza. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że w 1970 roku Kit w tajemniczy sposób wyprowadził siostrę Jude z ośrodka. Z czasem kobieta stała się częścią rodziny swojego wybawiciela, nawiązując bliskie relacje także z dwójką jego dzieci. Jude umarła pół roku później z powodu guza mózgu. Wkrótce po jej śmierci Kit został uprowadzony przez kosmitów.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.10 Obdarzeni nadludzką siłą żołnierze, współpracownicy organizacji Stonoga, uwalniają z więzienia Edisona Po. Coulson postanawia włączyć do swojego oddziału Mike’a Petersona, który dysponuje umiejętnościami podobnymi do napastników.

odc.7 Jon przygotowuje się do konfliktu. Sansa próbuje porozmawiać z Theonem o jego dramatycznej przeszłości. Tymczasem Brienne czeka na znak. Jaime usiłuje nawiązać kontakt z rodziną. Stannis nie rezygnuje ze swoich ambicji.

"Alcatraz"

odc.1/13 Rebecca Madsen zostaje wezwana na miejsce zbrodni. Z rąk mordercy zginął E.B. Tiller, dawny zastępca naczelnika więzienia w Alcatraz. Pani detektyw udaje się ustalić, że odciski znalezione w domu ofiary należą do Jacka Sylvane’a.

odc.8 Jack Crawford próbuje nakłonić Willa Grahama do dołączenia do zespołu FBI, który bada sprawę zamordowanej kobiety. Jej ciało zostało znalezione wewnątrz konia. Will wznawia terapię u doktora Lectera, czym zadziwia wszystkich, a zwłaszcza Alanę Bloom.

"The Following"

odc.10 Agenci wiedzą już, że ludzie Carrolla planują porwanie Claire. W związku z tym organizują przewiezienie kobiety do bezpiecznej kryjówki. Akcją dowodzi Ryan. Kiedy oboje zatrzymują się na noc w hotelu, niemal natychmiast pojawiają się tam członkowie sekty.

"Wybrani"

odc.12 Carter nie może pozwolić, by Reese został zdemaskowany przez FBI. Stara się odwrócić od niego uwagę agenta Donnelly’ego. Tymczasem detektyw Fusco ma do wykonania nowe zadanie związane z supermodelką, Karoliną Kurkovą.

"W garniturach"

 
odc.12 Do Harveya zwraca się jego mentor - prokurator okręgowy, którego biuro jest podejrzewane o ukrywanie materiałów dowodowych. Mike i Louis starają się uporządkować kwestie majątkowe potentata. Tymczasem Jenny podejrzewa, że Mike coś ukrywa.

"Rzeka"


odc.6 Podróżnicy udają się nad wodospad Sahte, ostatnie znane miejsce pobytu Cole’a. Znajdują tam kamerę Emmeta. Na nagraniu widzą naukowca i jego towarzyszy, którzy szukają śladów tajemniczego plemienia. Jego członkowie mają podobno moc uzdrawiania.

"Skazany na śmierć"


odc.6 Dzięki fotograficznej pamięci T-Baga Michael, Lincoln oraz Tweener docierają do Double K. Okazuje się jednak, że na miejscu farmy zbudowano osiedle mieszkaniowe. Scofieldowi udaje się odnaleźć punkt, gdzie znajdował się kiedyś poszukiwany przez nich silos. Zbiegowie muszą namówić właścicielkę domu, by wpuściła ich na swoją posesję i pozwoliła rozkopać podłogę w swoim garażu. Do grupy dołączają C-Note i Sucre. Do Utah przybywa też agent Mahone. Gubernator Tancredi przypadkowo odkrywa prawdziwą tożsamość nowego znajomego swojej córki.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama