Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

Reklama

odc. 1138 Tomek odkrywa, że tuż przed jego powrotem Agnieszka wyprowadziła się z jego mieszkania. Zostawiła dla niego list, w którym wyznaje, że nie powinni być razem. Prosi też Chodakowskiego, by ułożył sobie życie z inną kobietą. Później, podczas ostatniej rozmowy, Olszewska żąda, by detektyw o niej zapomniał. Tymczasem Andrzej oznajmia Soni, że znalazł sposób, dzięki któremu będzie mógł rozwiązać jej problem. Wieczorem kobieta chce mu podziękować. Stara się go pocałować, ale Budzyński nie jest zainteresowany romansem. W tym momencie do mieszkania wchodzi Marta i nie wierzy, że do niczego między nimi nie doszło... Werner opowiada Annie o swoich słabościach. Tym wyznaniem podbija serce Gruszyńskiej. Właścicielka siedliska słyszy z ust Rafała złośliwe komentarze pod adresem Adama. Rywal nie kryje się z tym, że jest zazdrosny o prawnika. Anna postanawia więc go zwolnić. Zosia wyznaje Asi, że Kuba dostał wezwanie na policję. Jeden z jego kolegów próbuje zrzucić na niego winę za przyniesienie trawki na imprezę.

odc. 1139 Anna opatruje rany Wernera, który wdał się w barze w bójkę z mężczyzną krytykującym nową właścicielkę siedliska. Potem Adam postanawia wrócić do Warszawy, by wesprzeć Andrzeja podczas kolejnej serii badań. Budzyński jednak rezygnuje z jego towarzystwa. Prosi natomiast przyjaciela, żeby w sądzie reprezentował interesy Soni i wygrał dla niego sprawę. Z kolei Marta, która poznaje prawdę o stanie zdrowia męża, prosi go, by zapisał się z nią na terapię małżeńską. W przeciwnym wypadku będą musieli się rozwieść. Na szczęście okazuje się, że w szpitalu pielęgniarka zamieniła karty pacjentów i to nie Budzyński cierpi na ostrą białaczkę, tylko inny pacjent! Marta zwierza się Markowi ze swoich problemów, ale ukrywa małżeńskie kłopoty przed rodzicami. Filarski postanawia sprzedać firmę i zostać rentierem. Zuza wyznaje Kindze, że ma dwie prace: jest nianią, a także prowadzi w jednej z gazet "Kącik złamanych serc"."Klan"

odc. 2745 Do Bożenki przychodzi Jadwiga. Informuje córkę, że już wstępnie rozmawiała z Kostkiem. Tymczasem nowożeńcy zarezerwowali termin ślubu w parafii Leopolda i to już za dwa tygodnie! Michałowi udaje się przekonać Sandrę, żeby się spotkali. Podczas rozmowy oboje dochodzą do wniosku, że ich dalsza współpraca nie ma sensu. Następnie kobieta wybiegnie na jezdnię wprost pod pędzące auto... Monika tłumaczy Elżbiecie, że na razie nie ma wolnego etatu kelnerki dla Ramony. Bolek dowiaduje się od Heniutki, że żona ma kochanka i właśnie złożyła pozew o rozwód.

odc. 2746 Bolek żali się Pawłowi, że nie spodziewał się, iż jego ukochana tak szybko pocieszy się w ramionach innego mężczyzny. Michał wspomina żonie, że chce przed pracą pojechać do szpitala w odwiedziny do Sandry. Z kolei Paweł zapewnia Wigę, że zgodnie ze wskazówkami Koziełły ograniczył kontakty z Barbarą do minimum. Nie wie, że obie kobiety się spotkały i matka Pedra zdradziła sekret dotyczący blizny Pawła na udzie!

odc. 2747 Ramona niszczy cenną figurkę Moniki. Właścicielka Rosso jednak nie chce jej wyrzucać z pracy. Miłosz spotyka się z matką. Wspomina o ojcu. Heniutka jednak go zapewnia, że dopiero teraz czuje się kochana. Grażynka przywozi Czesi zaproszenie na ślub.

CZ odc. 2748 Grażynka spotyka smutnego Bolka przed wejściem do bloku. Zaprasza go do siebie na rozmowę. Feliks zanosi do antykwariusza szczątki figurki do sklejenia. Spotyka tam Beatę. Pawełek donosi ojcu, że mama Pedra przenosi syna do innej szkółki judo. Jacek ma poważne problemy w pracy.


"Barwy szczęścia"

odc. 1280 Iwona czeka na Adriana, który zobowiązał się zawieźć ją na rozprawę rozwodową. Przed gmachem sądu spotyka Alka, który ostatni raz pyta żonę, czy na pewno chce się z nim rozwieść. Nina jest zachwycona zdjęciami z wypraw górskich Jacka. Przy okazji mężczyzna proponuje, by spotkali się na... squashu. Wymieniając żarówki, Tomasz spada z drabiny i traci przytomność.

odc. 1281 W szpitalu Kasia i Amelia dowiadują się, że Tomasz jest właśnie operowany. Złamane żebro przebiło mu płuco. Świderski wyznaje Iwonie, że jest seksoholikiem, ale dla niej chce się z tego nałogu wyleczyć. Piotr i Iga proszą Martę, by Ewa jeszcze z nimi pomieszkała. Chowański przeprasza ukochaną. Przytula się do niej...

odc. 1282 Martę odwiedza Maria, która wróciła do Polski na ślub Huberta. Częstuje przyjaciółkę fińskim alkoholem. Wieczorem Walawska pojawia się u Piotra i Igi. Były mąż robi jej karczemną awanturę. Później pijana Marta zasypia na ławce. Ostatecznie policjanci zabierają ją do izby wytrzeźwień. Jaga oznajmia Hubertowi, że przygotowuje wieczór panieński Klary. Kilka godzin później impreza wymyka im się spod kontroli...

odc. 1283 Hubert wierzy Klarze, że nie było jej wśród dziewczyn tańczących ze striptizerem. Składają sobie obietnicę dozgonnej wierności. Potem ubierają się i jadą do kościoła, w którym ma się odbyć ich ślub. Tina zaczyna śpiewać "Ave Maria"...


"Pierwsza miłość"

odc. 2089 Igor zaprasza Natana do pubu na drinka. Po wyjściu z lokalu Wójcik zostaje pobity przez Bruna. Traci przytomność! Szczegółowe badanie wyklucza białaczkę u Jowity. Niestety, jej lekarka podejrzewa u niej chłoniaka.

odc. 2090 Na stole operacyjnym lekarze wprowadzają Natana w stan śpiączki farmakologicznej. Norbert przez przypadek ustala, że Emilia zapisuje swoje spostrzeżenia i przeżycia, dotyczące romansu Bartka. Radek boi się, że Jowita chce się z nim rozstać.

odc. 2091 Melka" prosi Krystiana, by zorganizował dla niej sporą sumę pieniędzy, ponieważ musi spłacić swój dług. Sabina cały dzień przesiaduje w szpitalu przy łóżku Natana. Przy okazji utwierdza się w przekonaniu, że ukochany spotkał się feralnej nocy z jej mężem. Czyżby Igor zlecił pobicie?

odc. 2092 Krystian spotyka się z "Żyletą" i "Rudą". Dowiaduje się od nich, że narkotykowym biznesem zawiaduje niejaki "Dragon". Emilka udaje się do Wrocławia, by ponownie zapisać się na studia. Igor składa żonie wyrazy współczucia z powodu narzeczonego, który walczy o życie w szpitalu


"Na Wspólnej"

odc. 2058 Dyrektor wysyła Martę na urlop, bo wie o jej problemach z alkoholem. Konarska wręcza Maćkowi wypowiedzenie. Nauczyciele wzywają do szkoły Bogdana. Chodzi o Kasię.

odc. 2059 Kinga wyjeżdża z Iwo do Gdańska po odbiór nagrody za kampanię reklamową. Wieczorem do Michała przychodzi jego przyjaciel w towarzystwie dwóch fanek Brzozowskiego. Konarska postanawia odejść z pracy.

odc. 2060 Synowie Smolnego wracają do matki. Krzysztof traci panowanie i wyładowuje swoją złość na Basi. Potem wychodzi się napić. Kinga dowiaduje się od synka, że tata miał gości.

odc. 2061 Ludwika znowu ma problemy z pamięcią. Bez powodu atakuje Henryka! Eliza ma pretensje do Norberta, że sprowadził do mieszkania kolejną lokatorkę. Kinga nadal jest wściekła na Michała, że dał się manipulować Bialskiemu. Brzozowski dostaje szansę występu w "Dzień Dobry TVN"."Na dobre i na złe"

odc.597 Ola spotyka się z matką. Wyznaje, że rozstała się z Przemkiem i przedstawia jej swojego nowego ukochanego - Jana. Na oddziale podopieczną młodej lekarki zostaje Beata, ciężarna na wózku inwalidzkim. Tuż przed porodem kobieta musi pozostawać pod stałą opieką medyczną. Z kolei na onkologię trafia cierpiąca na raka dwunastnicy Agnieszka. Zrezygnowana kobieta nie ma siły, aby walczyć z chorobą i nie wierzy, że lekarze zdołają jej w jakikolwiek sposób pomóc. Kolejna z leczonych na oddziale pacjentek Olga próbuje złagodzić efekty uboczne terapii i sięga po marihuanę. Podczas sprzątania sali Blanka znajduje narkotyk na podłodze. Wiktoria, która później zauważa go u córki, podejrzewa, że dziewczyna wpadła w nałóg.


"Przyjaciółki"

odc.59 Anka zauważa, że Maciek wzbudza zainteresowanie młodszych kobiet. Nie wie, jak ma reagować na takie zaloty. Z czasem jej zazdrość przeradza się w obsesję. Nie radzi sobie ze stresem i w końcu sięga po alkohol. Mimo początkowych obaw Patrycja decyduje się na adopcję Bianki. Zuza coraz bardziej wtrąca się w życie Jerzego i zaczyna pouczać Kate. Dochodzi między nimi do kłótni. Córka Gintera spotyka się z Ingą. Siostry szczerze ze sobą rozmawiają. Gruszewska przekonuje się, że Kate musiała mieć trudne dzieciństwo. Dorota i Łukasz są w sobie zakochani po uszy. Spędzają razem miły wieczór. Gdy zaczynają się całować, Rozwenc przypomina sobie o czymś bardzo istotnym. Para musi odłożyć namiętne chwile na później.


"Prawo Agaty"

odc.9 Istnieje podejrzenie, że brat Przybysz ciężko pobił swoją żonę. Agata nie chce mieszać się w jego sprawy, ale nie zawsze umie się zdystansować. Bartek próbuje odzyskać syna i utrzymać pozycję w kancelarii. Uważa, że Aniela nie wspiera go tak, jakby sobie tego życzył."Świat według Kiepskich"

odc.465 Ferdynand coraz częściej popada w zamyślenie. Okazuje się, że Kiepskiego dręczą poważne problemy natury filozoficznej. O swoich dylematach opowiada sąsiadom. Wkrótce mieszkańcy kamienicy zasiewają w nim kolejne wątpliwości.


"American Horror Story: Asylum"

odc.9 Lana próbuje podstępem zmusić doktora Thredsona, by publicznie wyjawił, że jest znanym mordercą. Na dodatek odkrywa, że spodziewa się dziecka. Tymczasem doktor Arden przekonuje Kita, by namówił kosmitów do powrotu na Ziemię.


odc.3 Dalszy ciąg walki o władzę nad królestwami Westeros. W Braavos Arya dostrzega boga o wielu twarzach. Królowa Margaery spędza miło czas ze swoim nowym mężem. Tymczasem Tyrion i Varys pokonują Długi Most do Volantis.

"Kamuflaż"

odc.13 Annie ponownie spotyka na gruncie zawodowym agenta Mossadu, Eyala Lavina. Mężczyzna, aby zdobyć informacje, podszywa się pod pracownika CIA, co nie podoba się przełożonym Walker. Dziewczyna musi się dowiedzieć, czym Lavin zajmuje się w USA.

odc.4 Na łące zostaje znalezione ciało, którego głowę zmieniono w pszczeli ul. Beverly Katz kontynuuje poszukiwania zabójcy i potajemnie konsultuje się z Willem. Ten postanawia udowodnić, że prawdziwym mordercą z Chesapeake jest Hannibal Lecter.

"The Following"

odc.6 Ryan jest zakładnikiem osób, które wcześniej uprowadziły małego Joeya. Uwięziony na farmie były agent wszelkimi sposobami próbuje skłócić ze sobą porywaczy. Hardy wie, że gospodarstwo otoczyła już policja, a Jacob, Paul i Emma są w potrzasku.


odc.168 W poprawczaku wyświetlane są filmy konkursowe o jego wychowankach. Nagrodę główną wręczy reżyser Maciej Dejczer, któremu towarzyszy ksiądz Mateusz. Tymczasem jeden z podopiecznych, Michał Wolski, wychodzi na przepustkę. Odwiedza z kamerą ojczyma Andrzeja, którego filmuje w sklepie, a później w domu. Ma do niego żal, że wydał go policji. Później chłopak spotyka dawnych kumpli, Czarka i Roberta Pawlickich. Po powrocie do domu zastaje nieprzytomnego Andrzeja. Wkrótce na miejscu zjawiają się policjanci, którzy zabezpieczają ślady. Gibalski przesłuchuje młodszego brata Michała, Tadka. Dowiaduje się o kłótni chłopaka z ojczymem. Tymczasem Robert pozwala ukryć się Wolskiemu na pewien czas w pustostanie.


"W garniturach"

odc.8 W kancelarii organizowany jest konkurs dla pierwszoroczniaków. Polega on na przeprowadzeniu symulacji procesu. Kyle Durant ma być oskarżycielem, a Mike adwokatem. Tymczasem Harvey zajmuje się fuzją dwóch dużych sieci hotelowych.


"PitBull"

odc.6 Despero i Igor prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa kobiety. Głównym podejrzanym jest mąż ofiary. Podkomisarz oświadcza się Dżemmie. Gebels prosi gangsterów o pomoc w odzyskaniu policyjnego busa, którym łódzki komendant wraz z podwładnymi przyjechał do stolicy.

"Stalker"odc.13 Prezenter telewizyjny John Bardo przechodzi załamanie nerwowe po otrzymaniu przesyłki zawierającej kasetę video. Bohaterką nagrania jest jego córka. Beth i reszta zespołu rozpoczynają śledztwo. Dowody wskazują na to, że mężczyzna był już prześladowany w przeszłości.

"Rzeka"odc.2 W ciało Jahel wstępuje dusza Emmeta Cole’a. Zjawa nakazuje Tess i Lincolnowi powrót do domu. Oni nie zamierzają jednak jej słuchać. Kobieta chce się dowiedzieć, co się stało z jej mężem. Wkrótce trafiają w dżungli na tajemnicze drzewo z umocowanymi na nim lalkami.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje