Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

Reklama

odc. 1136 Andrzej odwiedza lekarza. Dowiaduje się, że prawdopodobnie cierpi na ostrą białaczkę. Budzyński opowiada o wizycie Wernerowi, który sugeruje przyjacielowi, by nie martwił się na zapas. Tymczasem Maryla oznajmia Tomkowi, że sprawy Olszewskiej przejmuje nowy prokurator. Okazuje się, że Olszewska planuje dłuższą podróż poślubną i na tę okoliczność wzięła urlop. Chodakowski postanawia zadzwonić do byłej ukochanej i życzyć jej powodzenia na nowej drodze życia. Wieczorem dochodzi jednak do wniosku, że musi ostatni raz przed ślubem się z nią zobaczyć. W tajemnicy przed wszystkimi jedzie do Szczecina. Wcześniej zostawia Wojtka pod opieką Asi... Tarnowska umawia się na kolację z Kurowskim. W trakcie spotkania mężczyzna próbuje ją pocałować, za co zostaje uderzony w głowę. Marcin organizuje "casting" na nianię. Janka natomiast prosi o pomoc Aleksandrę. Nie kryje, że chciałaby wychowywać Szymka, ale Chodakowski jest temu zdecydowanie przeciwny. Potem wyznaje Lucjanowi, że Marcin jest jej bardzo bliski.

odc. 1137 Wdrodze do Szczecina Tomek dzwoni do Asi, by opowiedzieć jej o swoich miłosnych rozterkach. Martwi go też, że Agnieszka nie odbiera jego telefonów. Jest przekonany, że nie chce z nim rozmawiać. Następnego dnia czeka na ukochaną przed kościołem. Gdy widzi ją w sukni ślubnej, postanawia odejść. Olszewska go zauważa. Chwilę później przed ołtarzem, porzuca narzeczonego. Oświadcza, że nie jest gotowa, by wyjść za niego za mąż. Joanna odwiedza Dorotę. Wyznaje matce, że czuje coś do Tomka, ale jej marzenie i tak się nie ziści, ponieważ Chodakowski nigdy nie przestanie kochać Agnieszki. Matka radzi jej jednak, by w końcu zebrała się na odwagę i była z Chodakowskim szczera. W efekcie Asia jedzie do Tomka, by powiedzieć mu prawdę... Werner trafia z Budzyńskim do pubu, by przy alkoholu zapomnieć o swoich problemach. Następnego dnia obaj uświadamiają sobie, że wysłali w nocy smsy: Adam do Anny, a Andrzej do... Soni! Z kolei Rafał poznaje tajemnicę Anny."Klan"

odc. 2740 Pawełek dowiaduje się od Pedra, że Paweł i Barbara spali w górach w jednym pokoju. Ojciec nie chce mu jednak zdradzić żadnych szczegółów. Oznajmia jedynie, że odtąd z treningów będzie chłopca odbierała ciocia Wiga. Po zajęciach judo Pawełek i Pedro prowadzą w szatni konspiracyjną rozmowę na temat relacji ich rodziców. Część dyskusji słyszy jednak Jadwiga. Sekretarka Agnieszki spotyka się z Martą. Opowiada o dokumentach dla Prądzyńskiego, które powinna mu jak najszybciej wysłać. Dziennikarka prosi, żeby tego na razie nie robiła. Bożenka podpytuje Grażynkę, kiedy ich ślub. Kobieta postanawia porozmawiać o tym z Leopoldem podczas spaceru. Bliźniaki mają opiekować się Kubusiem pod nieobecność Mariusza i Kingi. Antek daje do zabawy przybranemu bratu odznakę klubową z ostrym zapięciem. Co chłopiec z nią zrobi?

odc. 2741 Kinga jest wściekła na synów, przez których musiała jechać z Kubusiem na ostry dyżur. Paweł tłumaczy Widze, że nie spał z Barbarą w jednym łóżku. Mariusz przyznaje Kindze, że Sandra i Michał mają romans!

odc. 2742 Agnieszka upewnia się u sekretarki, że dokumenty już zostały wysłane do Prądzyńskiego. Ola odwiedza Tomka Chwościka w Ośrodku Adaptacyjnym. Chłopak wyznaje, że ją lubi. Grażyna i Leopold chcą, by Bożenka i Miłosz zostali ich świadkami na ślubie.

odc. 2743 Wspólnicy i Alina składają Jerzemu życzenia imieninowe. Przy okazji Antek wspomina, że otwierają park rozrywki, w budowie którego uczestniczyli. Michał przekonuje Sandrę, że powinni zakończyć swój romans. Kochanka straszy go zerwaniem współpracy. Prądzyński przychodzi do Agnieszki z bukietem kwiatów. 


"Barwy szczęścia"

odc. 1275 Basia spotyka się z Lasoniem w ogrodzie botanicznym. Mówi mu, że Adam został porwany. Świderski odwiedza Iwonę z kwiatami. Proponuje jej, aby ze sobą zamieszkali. Kaśka dowiaduje się, że Anita ma drugą pracę. Tymczasem Jędrek prosi Bartka o pożyczkę.

odc. 1276 Klara i Hubert ustalają weselne menu. Wieczorem Adam pyta Śliwińską, czy naprawdę chce wyjść za Pyrkę. Alina oznajmia Kasi, że cieszy ją, iż Łukasz, który jest zakochany w Kasi, tak fantastycznie zajmuje się jej wnukiem. Jerzy odwiedza mamę w Zakrzewiu. Halina wspomina mu o kłopotach Malwiny i Przemka. Jerzy zauważa Bogdana, który przebywa w towarzystwie Alicji. Co ich łączy?

odc. 1277 Łukasz namawia Kasię, by razem z Ksawerym pojechali do jego rodziców. Regina i Ludwik są zaskoczeni ich widokiem. Potem wzruszeni przytulają wnuka... Jerzy spotyka się w kawiarni z Bogdanem. Mężczyzna nie kryje, że stracił dla Alicji głowę. Wieczorem jednak prosi Magdę, by kupiła mu bilet powrotny do Włoch. Koszyk odwiedza Kornelię. Piją wino, potem zaczynają się przytulać i całować...

odc. 1278 Magda znajduje nieprzytomną Alicję. Obok jej łóżka leżą zużyte opakowania po lekach. Wszystko wskazuje na to, że próbowała popełnić samobójstwo! Wzywa karetkę... Iwona i Agata mierzą sukienki na ślub Huberta i Klary. Adrian zaczepia na ulicy dziewczynę i proponuje jej drinka!


"Pierwsza miłość"

odc. 2084 Adam znajduje w telefonie Justyny zdjęcia Kingi i Barmana. Z kolei lekarz wyklucza hipotezę o ciąży. Niestety, jeden z parametrów w badaniu morfologii go niepokoi. Zleca Jowicie ponowne wykonanie testów. Król i Grażyna zapraszają Błażeja i Darię na uroczystą kolację.

odc. 2085 Jowita nie wspomina Radkowi o ostatniej konsultacji lekarskiej. W tajemnicy przed nim wykonuje ponownie badanie krwi. Tudziak podejrzewa białaczkę. Adam pokazuje Kindze zdjęcia w telefonie żony.

odc. 2086 Daga dowiaduje się od Jowity, że przyjaciółka nie jest w ciąży. Nie wie, że zrobiła już biopsję z kości biodrowej. Krystian i "Melka" jadą do Torunia na grób jej rodziców.

odc. 2087 Igor spotyka się z Natanem. Prowokuje rywala, by rzucił się na niego z pięściami. Potem składa skargę na policji! Jowita zwierza się Dadze ze swoich wyników biopsji i podejrzeń o białaczkę. Nad grobem rodziców "Melka" opowiada Krystianowi o swoim trudnym dzieciństwie.


"Na Wspólnej"

odc. 2054 Basia jest wściekła na Krzysztofa, który tym razem każe swoim synom robić za karę pompki! Daniel spotyka się z Łucją. Błaga ukochaną o wybaczenie. Poprawiają się relacje zawodowe Kingi z Iwo, który docenia jej wkład w kampanię społeczną i proponuje rozejm. Tymczasem do Michała cały czas dzwonią nastoletnie fanki.

odc. 2055 Maks dowiaduje się od lekarza, że jego synek zdrowieje z dnia na dzień. Niestety, Brzozowski nadal nie może go odwiedzać. Żaneta prosi Czesława, by przestał zalecać się do mężatek. Eliza poznaje Luizę.

odc. 2056 Synowie Smolnego postanawiają uciec z domu i wyjechać do Berlina. Helena wraca po nocy spędzonej u Czesława. Eliza nie wie, jak ma powiedzieć Jarkowi, że straciła pracę.

odc. 2057 Jasiek zaprasza Kasię do swojej ciemni. Marek i Stefan walczą o jak najlepsze wyniki sprzedaży. Natomiast Krzysztof przeprasza synów, że był dla nich zbyt surowy. "Na dobre i na złe"

odc.596 Falkowicz rozpoczyna pracę jako negocjator medyczny. W Leśnej Górze zjawia się prawniczka Katarzyna Smuda, która namawia profesora, by złożył pozew przeciwko szpitalowi. Po operacji wdała się bowiem u niego infekcja, której lekarz o mało nie przepłacił życiem. Smuda nawiązuje też kontakt z jedną z pacjentek doktora Zapały, Sylwią. Kobieta chce oskarżyć Przemka o postawienie złej diagnozy. Okazuje się, że wcale nie jest chora na raka. Do Leśnej Góry przyjeżdża też kobieta, która próbuje zmusić doktora Stanisławskiego do wypłaty odszkodowania.


"Przyjaciółki"

odc.58 Patrycja informuje Michała o możliwości adopcji. Zalewski postanawia powalczyć o dziecko, chciałby przysposobić Biankę. Próbuje przekonać do tego pomysłu żonę. W Warszawie pojawia się Kate, druga córka Jerzego. Kobieta zachodzi za skórę Indze i Zuzie. Anka nie wie, jak traktować Maćka po podsłuchaniu jego niejednoznacznej rozmowy. Za namową koleżanek postanawia znów się umówić z nim i z chłopcami. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. W kryzysowej sytuacji Strzelecka ma coraz większą ochotę sięgnąć po alkohol.


"Prawo Agaty"

odc.8 Przybysz broni policjanta oskarżonego o handel narkotykami. Ich współpraca nie przebiega zbyt sprawnie, gdyż oskarżony niechętnie odpowiada na pytania. Dorota zauważa, że Wojtek się zmienił i stracił zapał do biegania. Gawron czuje, że coś go dręczy.

"Zawód: Amerykanin"

odc.5, 6 Philip stara się godzić interesy wszystkich kobiet, które odgrywają jakąś rolę w jego życiu. Kimmie zaprasza go do siebie na noc. Elizabeth podejmuje kroki, by zakończyć misję. Pomaga Lisie zdobyć lepszą pozycję w firmie przez zabicie innego pracownika.


"Świat według Kiepskich"

odc.464 Ferdynand twierdzi, że od dłuższego czasu słyszy jakieś dziwne dźwięki dochodzące ze ściany. Rodzina i sąsiedzi zaczynają podejrzewać, że Ferdek padł ofiarą manii prześladowczej. Zrozpaczony Kiepski zwierza się prezesowi Kozłowskiemu.


"American Horror Story: Asylum"

odc.8 Grudzień 1962 roku. W Nowej Anglii grasuje morderca przebrany za Świętego Mikołaja. Dwa lata później przestępca trafia do Briarcliff jako pacjent. W oszołomionym niecnymi czynami Franku budzi się sumienie. Postanawia naprawić wyrządzone krzywdy."Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.8 Coulson i jego ludzie docierają do placówki T.A.R.C.Z.Y., którą zarządza Victoria Hand. Tam dowiadują się, że separatyści z Osetii Płd. zbudowali broń, której zamierzają użyć, by zyskać niepodległość. Z misją zniszczenia urządzenia wysłani zostają Ward i Fitz.

odc.2 Arya przyjeżdża do Braavos. Tymczasem Pod i Brienne wpadają w tarapaty. Z kolei Cersei coraz bardziej obawia się o bezpieczeństwo swojej córki, gdyż Ellaria Sand szuka zemsty za śmierć Oberyna. Stannis kusi zaś Jona.

"Kamuflaż"

odc.12 Annie jedzie do Berlina, gdzie ma obserwować Isaaka von Hagena, podejrzanego o pranie pieniędzy pochodzących z Bliskiego Wschodu. Agentka uważa, że w procederze pomaga mu żona Elsa. Nieoczekiwanie kobieta powiadamia ją, że chciałaby się spotkać z Arthurem.

odc.3 Rozpoczyna się sprawa sądowa Willa. W zaistniałej sytuacji bliscy mężczyzny stają przed koniecznością opowiedzenia się po jednej ze stron. Tymczasem urzędnik sądowy pada ofiarą morderstwa dokonanego przez naśladowcę skazanego zabójcy.

"The Following"

odc.5 Mały Joey wykrada swoim porywaczom telefon i dzwoni do matki. Dzięki temu Mike i pozostali agenci ustalają miejsce jego pobytu. Niebawem Ryanowi udaje się dotrzeć do kryjówki kidnaperów. Na pomoc zostają wezwane wszystkie jednostki specjalne oraz lokalna policja.


odc.167 Pod jedną z kawiarni dochodzi do szarpaniny pijanego ojca z synem. Młody chłopak próbuje nakłonić Rajmunda do powrotu do domu. Całe zajście obserwują koledzy Pawła, którzy śmieją się z jego rodzica. Sytuację próbuje załagodzić koleżanka nastolatka, Malwina. Jakiś czas później policjanci znajdują ją nieprzytomną na bocznicy kolejowej. Okazuje się, że to córka wpływowego biznesmena Romana Sądeckiego. Rozpoczyna się śledztwo. Możejko przesłuchuje przedsiębiorcę, a także Pawła. Niebawem chłopak udaje się po pomoc do Mateusza.


"W garniturach"

odc.7 Pracownica firmy maklerskiej reprezentowanej przez Harveya, Gabby Stone, została oskarżona przez Departament Sprawiedliwości o wykorzystywanie poufnych informacji przy zakupie akcji. Spectorowi udaje się wynegocjować dla niej niską karę.


"PitBull"

odc.5 Gebels łamie swoje zasady i przyjmuje łapówkę od Zoro Szembeki. Metyl nie może sobie darować, że postrzelił Kryśkę. Despero jest blisko zakończenia sprawy z Saidem - wie już, kiedy i gdzie gangster pojawi się w Warszawie. Jedzie na akcję z Benkiem i Nielatem.

"Stalker"odc.12 Do biura burmistrza Willa Hayesa zostaje dostarczona przerażająca przesyłka. Agenci przesłuchują Alice, kobietę do towarzystwa, z którą widywano urzędnika. Śledczy zaczynają podejrzewać, że w sprawę może być zamieszana żona poszkodowanego.

"Rzeka"odc.1/8 Podróżnik Emmet Cole ginie bez śladu podczas wyprawy w dolinie Amazonki. Bliscy są przekonani, że badacz nie żyje. Pół roku później odbierają jednak sygnał z jego awaryjnego nadajnika. Żona, syn i grupa ich przyjaciół wyruszają w dziką puszczę na poszukiwania Emmeta.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje