Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu
"M jak miłość"

Reklama

odc. 1134 Darek próbuje porozmawiać z Natalką, ale dziewczyna nie chce go widzieć na oczy. Postanawia nie skorzystać też z propozycji jego matki. Ma nadzieję, że sama poradzi sobie z wychowaniem dziecka. Co więcej, Ewa i Marek mają dla niej niespodziankę: Mostowiakowie postanawiają przepisać na nią swój sklep, dzięki czemu zabezpieczą ją finansowo. Marcin wciąż czuwa przy Szymku, którego stan na szczęście się poprawia. Chłopiec ma wyjść ze szpitala już za kilka tygodni, więc Chodakowski prosi Jankę, by pomogła mu znaleźć dobrą nianię dla chłopca. Kobieta nie jest przekonana do tego pomysłu, ponieważ liczyła, że jej powierzy swojego syna. Następnie Chodakowski zagląda do Grabiny, by seniorom pokazać najnowsze zdjęcia Szymka. Rafał daje Annie w prezencie ciepłe rękawice. Potem proponuje Wernerowi, by się lepiej poznali. Sugeruje, żeby się razem napili. Wieczorem Gruszyńska przyłapuje Adama w objęciach z Olą. Prosi prawnika, by jak najszybciej wrócił do Warszawy. Nie ma pojęcia, że padła ofiarą intrygi Rafała.

odc. 1135 Budzyński zaskakuje Martę, przygotowując romantyczne śniadanie. Potem informuje żonę, że musi udać się z Wernerem do przychodni, gdzie przy okazji zrobi sobie morfologię. Wieczorem odbiera telefon od lekarza, który prosi go, by jak najszybciej się z nim skontaktował. Następnego dnia Andrzej pojawia się w przychodni. Gdy jednak słyszy diagnozę lekarza, nogi się pod nim uginają. Wszystko wskazuje na to, że cierpi na ostrą białaczkę. W pracy nie jest w stanie się na niczym skupić. W końcu wyznaje Adamowi, co go trapi. Na razie jednak nie ma okazji powiedzieć o wszystkim Marcie, ponieważ wyjechała do Grabiny. Mężczyźni postanawiają udać się do baru, by topić tam swoje smutki. O poranku budzą się w mieszkaniu Budzyńskiego. Nie pamiętają przebiegu minionego wieczoru. Najgorsze jest jednak to, że w nocy wysyłali sms-y: Werner do Anny z prośbą o przebaczenie, a Andrzej do... Soni z prośbą o spotkanie, do którego ostatecznie dochodzi. Sonia zwierza się Andrzejowi, że ma poważne problemy w pracy. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie fałszowania dokumentów i poświadczania nieprawdy przez tłumaczy przysięgłych. Prawnik oczywiście oferuje jej swoją pomoc, a także zaprasza przyjaciółkę wieczorem do mieszkania. Maria wyznaje Marcie, że Artur nadal próbuje odzyskać jej miłość. Po chwili zaczepia je Teresa, która zarzuca rywalce, że wciąż manipuluje mężem. Potem kobiety odnajdują świadka w sprawie Bilskiego - Medyńskiego. Z kolei Ala dowiaduje się od Karola, że jest żonaty. Podobno jego druga połowa mieszka na stałe w Kanadzie i planuje złożyć pozew o rozwód. W końcu Ala postanawia powiedzieć Pawłowi, że ostatnio miała okazję spotykać się ze swoim "byłym". Zduński jednak oświadcza, że nie ma do niej o to pretensji."Klan"

odc. 2735 Kazuń jest załamany, ponieważ żona nie odbiera jego telefonów. Nie ma też pojęcia, dokąd mogła pojechać. Paweł radzi kuzynowi, żeby skontaktował się z Miłoszem. Do sądu przychodzi zmartwiona Chwościkowa. Opowiada Oli, że Tomek wrócił w nocy pobity i pijany. Później Lubiczówna dowiaduje się od Chwościka, kto zamordował Rozłuckiego! Arkadiusz odbiera Julkę ze szpitala. Dziewczyna przyjmuje leki antydepresyjne. Leopold wyjawia Grażynie, jakie ma plany na przyszłość. Postanowił, że zamieszka u niej, a jego mama przeniesie się do kawalerki Bożenki. Z kolei młodzi małżonkowie wprowadzą się do ich domu...

odc. 2736 Rafał cieszy się, że wreszcie sprawa zabójstwa Rozłuckiego została rozwiązana. Ola natomiast twierdzi, że odzyska spokój, kiedy zatrzymają człowieka wskazanego przez Chwościka. Bożenka z entuzjazmem podchodzi do pomysłu przeprowadzki do domu Leokadii. Bolek prosi Miłosza, żeby wstawił się za nim u Heniutki. Arkadiusz namawia córkę na wyjazd na wspólną trasę koncertową.

odc. 2737 Bożenka nie wierzy, że Julka już przestała kochać Miłosza. Sekretarka Agnieszki spotyka się z Martą. Przyznaje, że nie przepada za swoją szefową. Paweł odbiera telefon od Barbary. Okazuje się, że mama Pedra pojechała z chłopakami w Bieszczady.

odc. 2738 Ola dowiaduje się od Moniki, że Bogdan wyszedł już z aresztu. Michał urządza się w nowym biurze. Po chwili zjawia się Sandra i go uwodzi... Bogdan opowiada Oli i Rafałowi o efektach swojej wizyty w prokuraturze. Okazuje się, że Rozłuckiego zabił Artur Kosicki, facet Halszki, a Chwościk był tego świadkiem.


"Barwy szczęścia"

odc. 1272 Stefan i Bartek biorą udział w nagraniu programu, podczas którego błagają Walerię, by się do nich odezwała. Potem zostają wezwani na posterunek policji. Okazuje się, że w dniu zniknięcia Waleria podjęła 10 tysięcy z oddziału w Legionowie. Towarzyszył jej jakiś młody mężczyzna! Liliana nie może dostać się do mieszkania. Klemens zmienił zamki w drzwiach.

odc. 1273 Lidka, Kaśka i Marcin oglądają w telewizji regionalnej materiał o zaginięciu Walerii. Hubert i Klara kończą nauki przedmałżeńskie. Śliwińska prosi chłopaka, by zapisał się z nią na kurs tańca. W klubiku Klara sprawdza stan konta. Klemens oznajmia Natalii, że Irek oraz Liliana się do niego wprowadzili. Musiał ich wpuścić, bo wezwali policję.

odc. 1274 Przed szpitalem Basia zauważa Adama. Nagle podjeżdża samochód, z którego wyskakuje dwóch osiłków, wciągają jej syna do środka i odjeżdżają z piskiem opon. Cała akcja trwa kilka sekund, a Basia nie jest w stanie zareagować. Stefan spotyka Oksanę. Ma wrażenie, że kobieta coś wie... Kajtek przychodzi do Feel Good po tort dla Pawłowicz.

odc. 1274 Basia spotyka się z Lasoniem w ogrodzie botanicznym. Mówi mu, że Adam został porwany. Na nim to jednak nie robi żadnego wrażenia. Potem Grzelakowa razem z Sarą odtwarzają nagranie, które Adam zostawił im na pendrivie. Iwona odwiedza w gabinecie Adriana. Świderski proponuje, by zamieszkali razem."Pierwsza miłość"

odc. 2079 Kinga podejrzewa, że to Beata wysłała Arturowi kompromitujące ją zdjęcia. Bartek i Paulina dowiadują się, że Jagna była świadkiem ich ostatniego wybuchu namiętności. Igor wraz z bandziorami obezwładnia Bruna i namawia go do współpracy.

odc. 2080 Norbert ma żal do Pauliny, że wdała się w romans z jego bratem. Bartek wyznaje Emilce, że kocha Paulinę, dlatego prosi ją o rozwód. Daga i Radek składają wizytę Igorowi.

odc. 2081 Kinga jest prawie pewna, że to jednak Adam zniszczył jej życie. Jowita kolejny dzień kiepsko się czuje. Postanawia pójść do lekarza.

odc. 2082 Artur nadal nie jest w stanie uwierzyć Kindze, że ta go nie zdradziła, a zdjęcia, które dostał w dniu ślubu, zostały całkowicie zaaranżowane. Żukowska decyduje się na wyjazd do Wadlewa, by porozmawiać z Bartkiem. Nie ma pojęcia, że w jego życiu też zaszły poważne zmiany. Beata doznaje olśnienia - wychodzi na to, że na rozstaniu Kingi z Arturem mogła skorzystać... Zośka!"Na Wspólnej"

odc. 2050 Michał debiutuje w "Mam Talent!". Ala nie chce dopuścić do sesji zdjęciowej Kasi z Jaśkiem. Daniel mówi Smolnemu, że powiedział Łucji prawdę o jej wypadku.

odc. 2051 Marta nie potrafi wybaczyć Olafowi, że zaciągnął ją na miting AA. Tymczasem Maciek zastanawia się, jak mógłby zaszkodzić Konarskiej. Kasia odpada z konkursu modowego. Basia ma pretensje do Krzysztofa, że ingeruje w życie uczuciowej jej syna.

odc. 2052 Szymek boi się, że Łucja pójdzie na policję i złoży na niego doniesienie. Eliza podejmuje pracę w pubie. Po sukcesie w "Mam Talent!" i przejściu do następnej rundy Michał czuje się jak prawdziwa gwiazda.

odc. 2053 Marta doskonale prezentuje się na zawodach w crossficie. W tym samym czasie Maciek donosi dyrektorowi, że Konarska jest alkoholiczką. Marek i Stefan dostają wypowiedzenia. Zwalnia ich nowy dyrektor.


"Na dobre i na złe"

odc.595 Blanka zostaje skazana za próbę kradzieży karawanu na prace społeczne w szpitalu. Córka Wiktorii zostaje salową. Niestety dziewczyna nie potrafi sprostać nowym obowiązkom. Już pierwszego dnia popełnia błąd, przez który operacja Jaśka staje pod znakiem zapytania. Przemek angażuje się w pomoc dla chorej na raka Sylwii Poredzie. Stan kobiety jest bardzo ciężki, ale młody lekarz nie zamierza dać za wygraną. Z kolei Latoszek trafia do ekipy zabezpieczającej nocną imprezę w plenerze. Jej zwieńczeniem jest pokaz sztucznych ogni. Błyski i odgłosy wystrzałów wywołują u Witka atak paniki będącej wynikiem stresu pourazowego, którego nabawił się w Afryce. Latoszkowi udaje się jednak pokonać lęk i udzielić pomocy rannemu podczas pokazu Leszkowi.


"Przyjaciółki"

odc.57 Inga dowiaduje się, że Jerzy musiał pilnie wyjechać do Londynu, by pomóc swojej drugiej córce Kate. Niestety to ona musi o tym powiedzieć Zuzie. Gdy Markiewicz dowiaduje się, że Ginter jej jednak nie porzucił, odzyskuje dobry humor. Nie potrafiła sobie bowiem poradzić z brakiem kontaktu z ukochanym. Ma także dodatkowy powód do zadowolenia - w końcu godzi się z Ingą. Maciek wciąż nalega na wspólne mieszkanie z Anką. Chciałby się do niej wprowadzić. Strzelecka nie wie, co robić. Koleżanki radzą, by zaczęła więcej czasu spędzać z ukochanym i dziećmi. Tymczasem u Patrycji i Michała nastają duże zmiany. Zalewski w końcu znajduje pracę, a Kochan odbiera niespodziewany telefon, który może wywrócić ich życie do góry nogami.


"Prawo Agaty"

odc.7 Podczas rozprawy Cybulski próbuje udowodnić, że Agata naraziła jego rodzinę na niebezpieczeństwo w związku z ujawnieniem jego tożsamości. Przybysz bada też sprawę Jana Stępnia, który prawdopodobnie skrzywdził w przeszłości jej matkę.


"Świat według Kiepskich"

odc.463 Sąsiadki proszą Ferdynanda o przypilnowanie ich dzieci. Kiepski niechętnie spełnia prośbę. Panie zostawiają swoje pociechy pod opieką Ferdka i udają się na zakupy do pobliskiego sklepu. Kiepski nieoczekiwanie odkrywa, że maluchy go uwielbiają. Okazuje się, że ma świetne podejście do dzieci, a szkraby czują się znakomicie w jego towarzystwie. Mąż Halinki odnosi spektakularny sukces jako wychowawca. W końcu jego zdolności pedagogiczne zostają docenione - Kiepski otrzymuje oficjalną propozycję zorganizowania osiedlowego przedszkola.


"American Horror Story: Asylum"

odc.7 W Briarcliff pojawia się anioł śmierci. Przybywa w odpowiedzi na błagania pacjentów, którzy zapragnęli umrzeć. Wśród nich znajduje się Grace. Wizyta przybysza przeraża nawet Mary Eunice. Siostra Jude postanawia skorzystać z usług anioła. Zanim jednak do tego dojdzie, będzie musiała dojść do porozumienia z rodzicami dziewczyny, którą przed laty potrąciła. Tymczasem Lana, której w końcu udało się uciec doktorowi Thredsonowi, zostaje ranna w tajemniczym wypadku samochodowym i ponownie trafia do zakładu."Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.7 Zespół Coulsona pomaga przy usuwaniu zniszczeń i zabezpieczaniu kosmicznej technologii po walce Thora z Malekithem. Wkrótce agenci zostają wezwani do rezerwatu przyrody, którego strażnicy zostali zaatakowani przez ludzi obdarzonych niezwykłą siłą.


odc.166 Młody chłopak włamuje się do domu Kwiatkowskich. Plądruje szuflady w kolejnych pomieszczeniach. W pewnym momencie potyka się o nieprzytomnego gospodarza, Marka. Zabiera mu portfel i ucieka. Na miejsce przyjeżdżają policjanci, który zdejmują odciski palców i przesłuchują bliskich mężczyzny. Marek trafia do szpitala. Niedługo później jego córka Monika ucieka z domu. Nocul i jego współpracownicy podejrzewają, że to ona wpuściła złodzieja do domu. Na znalezionym w mieście portfelu Marka zabezpieczają te same ślady, co w domu Kwiatkowskich. Funkcjonariusze przeglądają zapis wideo z kamery w bankomacie. Na nagraniu widać twarz młodego chłopaka. Gibalski i Marczak organizują nalot na melinę lokalnych narkomanów.


"W garniturach"

odc.6 Harvey i Mike jadą na spotkanie z klientką, która ma podpisać umowę licencyjną. Po drodze biorą udział w wypadku drogowym. Taksówkarz Tony postanawia pozwać osobistego kierowcę Spectera o wielomilionowe odszkodowanie.

"Druga szansa"

odc.13 Baze dowiaduje się, że Emma zdradza go z jego własnym ojcem. Sytuację pogarsza jeszcze matka, która prosi go o zorganizowanie... imprezy urodzinowej dla ojca. Również Cate ma wiele problemów. Atmosfera w stacji jest coraz bardziej napięta.

"Mentalista"

odc.24 Ktoś zmusił pewnego mężczyznę do włożenia na siebie ładunków wybuchowych i zdetonowania ich. Jane odkrywa, że w sprawę zamieszany jest Czerwony John. Wychodzi na jaw, że morderca ma informatora wśród pracowników CBI.

"Uwikłani"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje