Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

ODC. 1133 Po wypadku samochodowym Anna dochodzi do zdrowia w siedlisku. Nie przestaje jednak myśleć o Wernerze, który został w szpitalu w Warszawie. Martwi się o niego. Tymczasem Adam dowiaduje się, że nie doznał żadnego poważniejszego urazu. Prosi jednak lekarza, by pozwolił mu zachować kołnierz ortopedyczny, dzięki któremu będzie mógł zrobić większe wrażenie na Gruszyńskiej. Dzięki "teatrzykowi" zostaje przewieziony do siedliska, gdzie rekonwalescenta otacza opieką Marzena. Wieczorem Anna proponuje ukochanemu odrobinę namiętności. Słyszy to Rafał, który nadal nie przyznał się, że to on zepsuł auto Wernera... Tymczasem Andrzej podsłuchuje rozmowę matki, dzięki której dowiaduje się, że Wanda ma poważne problemy finansowe. Jest winna Kolędzie 15 tysięcy złotych... Marcin odwiedza Szymka w szpitalu i dostaje od oddziałowej pierwszą lekcję opieki nad niemowlęciem. Potem spotyka się z kuratorką Izą Lewińską, która sugeruje mu, by znalazł dla chłopca profesjonalną opiekunkę. Przy okazji Chodakowski dochodzi do wniosku, że będzie musiał sprzedać działkę w Grabinie. Z kolei Ula pisze list do Darka, w którym zobowiązuje go, by zajął się jej siostrą, a potem dzieckiem, które za kilka miesięcy pojawi się na świecie. Natomiast Katarzyna Maj w tym samym czasie próbuje zapłacić Natalce za to, by przestała nękać jej syna.


"Klan"

ODC. 2731 Bożenka zastanawia się, dlaczego Julka postanowiła odebrać sobie życie. Miłosz sugeruje, że dziewczyna ma depresję. Arkadiusz prosi Grażynkę, by odwiedziła jego córkę w szpitalu i spróbowała z nią szczerze porozmawiać. Beata przekazuje Jaśkowi informacje od Elżbiety, że mogą wprowadzić się z Ramoną na Sadybę. Ola podejrzewa, że Chwościk jest przez kogoś szantażowany.

ODC. 2732 Julka nie jest zadowolona z wizyty Grażynki. Ola widzi, jak jej podopieczny wsiada do samochodu z przyciemnianymi szybami. Natomiast minister pokazuje Agnieszce dzisiejsze wydanie Gazety Brukowej z artykułem o zawieszonej w obowiązkach dziennikarce telewizyjnej. Pyta Agę, czy miała z tym coś wspólnego. Jasiek z Ramoną przeprowadzają się na Sadybę. Beata nie kryje, że nie podoba jej się ten pomysł. Agata i Jacek mówią Małgosi, że mają już ustaloną datę ślubu.

ODC. 2733 Agata zastanawia się nad miejscem, w które mogłaby pojechać z mężem po zakończeniu ceremonii. Przyznaje, że wolałaby, aby wyjazd był tylko we dwoje, bez Małgosi! Minister wypytuje Agnieszkę o jej fundację. Kobieta odpowiada, że przestała być jej prezesem, odkąd zmieniła pracę. Bożenka chce odwiedzić Julkę. Miłosz czyta mail od dziewczyny, w którym wyznaje mu miłość! Martynę i Maćka atakuje grupa chuliganów.


"Barwy szczęścia"

ODC. 1269 Artur zauważa, że Marta znowu się upiła. Nazywa ją alkoholiczką! Potem odwiedza ją Dąbrowski, który proponuje, by wróciła do ATB, bo Nadia planuje wyjazd do Stanów. Zenek przynosi Bartkowi pięć tysięcy. Całą kwotę chce przeznaczyć na nagrodę dla osoby, która wskaże miejsce pobytu Walerii. Detektyw Kopacz sugeruje, że w porwaniu kobiety mógł maczać palce... Skąpski!

ODC. 1270 Kasia pyta Łukasza, w jaki sposób powinna pomóc Marcie, by jej nie urazić. Basia poznaje ćwiczenia, dzięki którym Sara będzie mogła dojść do pełnej sprawności. Natalia spotyka się z Irkiem. Na pożegnanie wymierza mu siarczysty policzek.

ODC. 1271 Sadowski pomaga wypełnić zgłoszenie o zaginięciu Walerii na stronie fundacji ITAKA. Przy okazji wychodzi na jaw, że Waleria była widziana w Legionowie. W szkole Matylda pyta Anię, czy przemyślała jej propozycję powrotu do pracy na pół etatu. Maciek pokazuje współpracownikom plany swojego mieszkania."Pierwsza miłość"

ODC. 2075 Na chwilę przed wejściem do kościoła Kulczycki dostaje tajemniczą przesyłkę. W paczce znajdują się roznegliżowane zdjęcia Kingi i jakiegoś mężczyzny. Pan młody prosi swoją wybrankę o wyjaśnienia... Paulina i Norbert zachowują się tak, jak przed kilkoma laty, kiedy byli jeszcze małżeństwem. Gotują razem. Z kolei Natan prosi Karola, by zgodził się spełnić żądania Kaczmarczyka.

ODC. 2076 Kinga nie pamięta mężczyzny, z którym spędziła noc. Zapewnia narzeczonego, że była mu wierna. "Melka" i Krystian wspólnie opiekują się Julką. Chłopak zwierza się przyjaciółce, że bardzo tęskni za ojcem.

ODC. 2077 Kulczycki udaje się do klubu, w którym Żukowska bawiła się podczas wieczoru panieńskiego. Barman potwierdza przypuszczenia, że narzeczona go zdradziła. Michał pyta Marysię, jak długo zamierza gościć pod swoim dachem jego syna.

"Na Wspólnej"

ODC. 2047 Olaf postanawia zaprowadzić Martę na spotkanie AA. Konarska ma do niego o to pretensje, chociaż przyznaje, że nie radzi sobie ze swoim problemem. Eliza dostaje propozycję pracy w sklepie z odzieżą. Ojciec Zdybickiej nie chce pomóc Maksowi w przejęciu opieki nad jego synkiem.

ODC. 2048 Łucja dowiaduje się od Szymka prawdy o wypadku, w którym została poszkodowana. Helena dostaje ogromny bukiet róż od... Czesława! Dr Lis zwabia Kamila do swojego gabinetu.

ODC. 2049 Bolek ma pretensje do Daniela, że powiedział ukochanej, kto był sprawcą wypadku. Bogdan pomaga Jarkowi i Elizie w przeprowadzce. Kamil wyznaje żonie, że Dorota chciała go uwieść! Mówi też, że to nie on pojedzie na staż do Stanów.

"Na dobre i na złe"

ODC.594 Blanka przylatuje do Polski. Próbuje ukryć przed bliskimi, że została wyrzucona ze szkoły. W Leśnej Górze poznaje Jaśka. Chłopak wyznaje jej, że jest śmiertelnie chory. Dziewczyna namawia go na szaloną przygodę. Zuza nadal próbuje zapobiec deportacji Mamutu. Zgadza się wziąć z nim ślub, mimo iż Szczepan i Agata zdecydowanie jej to odradzają. Do szpitala trafia tymczasem profesor Janusz Radziszewski. Pacjent skarży się na drętwienie nóg. Doktor Woźnicka dowiaduje się, że chory skrywa pewną tajemnicę.


"Przyjaciółki"

ODC.56 Zuza i Inga wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Koleżanki traktują się chłodno nawet podczas przyjęcia z okazji otwarcia sklepu z muffinkami Gruszewskiej i Anki. Córka Ingi nie akceptuje Szymona w roli ojca. Jezierski próbuje poprawić swoje stosunki z Hanią, dlatego kupuje jej zwierzątko. Patrycja i Michał, który jest załamany po pożarze salonu, nadal nie potrafią się dogadać. Zalewski nie może się pogodzić z tym, że jego żona zarabia więcej. Anka jest coraz bardziej zapracowana. Najbardziej cierpi na tym jej związek z Maćkiem.

ODC.1 Grupa polskich imigrantów próbuje ułożyć sobie życie we Włoszech. Modelka Agata prosi swojego męża, Lukę, aby ocenił zdjęcia, do których pozowała podczas sesji.

ODC.2 Wojtek organizuje w trattorii pożegnalne spotkanie dla przyjaciół przed wylotem do USA. W Polsce Róża i Janek cieszą się z odzyskania od miasta rodzinnej kamienicy. Chcą przepisać ją na syna.

ODC.3 Paweł odwiedza Wojtka w areszcie. Radzi mu, aby przyznał się funkcjonariuszom, że ostatniej nocy był w kasynie. Basia boi się o los swojej rodziny.

"Prawo Agaty"

ODC.6 W więzieniu umiera płatny morderca. Przed śmiercią sporządził testament, w którym opisał swoje zlecenia. Znajduje się w nim nazwisko klientki Agaty. Kobieta przed laty opłaciła zabójstwo męża. Syn Cybulskiego ma kłopoty na uczelni i prosi Przybysz o pomoc prawną. Tymczasem prawniczka odkrywa mroczną przeszłość swojej matki. Dębski zajmuje się protestem wyborczym złożonym po wyborach samorządowych. Z zaskoczeniem odkrywa układ pomiędzy Czerską a klientem. Dorota jest sfrustrowana błahością spraw, w których orzeka.


"Świat według Kiepskich"

ODC.462 Mieszkańcom kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 wciąż zdarzają się niewytłumaczalne wypadki. W związku z tym Kiepscy oraz ich sąsiedzi zaczynają poważnie podejrzewać, że na ich dom musiała zostać rzucona klątwa. Wkrótce okazuje się, że w przeszłości w budynku, w którym mieszkają, znajdował się szpital psychiatryczny. Przerażeni tym odkryciem Paździoch, Boczek oraz Ferdynand, a także pozostali lokatorzy kamienicy, dochodzą do wniosku, że fakt ten może mieć jakiś związek z bieżącymi dziwnymi wydarzeniami.

"Uwikłani"

ODC.4 Policjantka Iza otrzymuje informację o napadzie na sklep. Po dotarciu na miejsce zauważa uciekającego zamaskowanego mężczyznę i wyrusza za nim w pościg. W pewnym momencie bandyta wyciąga pistolet i zaczyna do niej mierzyć. Funkcjonariuszka strzela pierwsza i zabija go. Wkrótce zjawia się tam ekipa dochodzeniowa. Policjanci nie znajdują broni przy zwłokach przestępcy. Iza zostaje zawieszona w obowiązkach. Postanawia wyjaśnić sprawę i udowodnić swoją niewinność. Jest przekonana, że widziała broń w rękach mężczyzny. Podejrzewa, że ktoś próbuje jej zaszkodzić.

"American Horror Story: Asylum"

ODC.6 W szpitalu pojawia się upiorne dziecko. Matka dziewczynki wierzy, że jej córka jest morderczynią. Siostra Judy zdobywa w końcu dowód na to, że Arden w przeszłości był groźnym przestępcą. Lana nadal przebywa w mieszkaniu doktora Thredsona.


"Intelligence"

ODC.13 Ranny Gabriel kieruje Riley i Mei Chen do domu swojej matki, byłej pielęgniarki. Mei Chen wyjawia, że gubernator będzie prawdopodobnie następnym celem mordercy. Wychodzi przy tym na jaw, że dyrektor Intelligence jest na usługach Iranu.

"Czarne lustro"

ODC.3 Komik Jamie Salter użycza głosu animowanemu misiowi o imieniu Waldo, który szydzi ze swoich rozmówców, popularnych postaci z życia publicznego. Pewnego dnia producent wpada na pomysł, by fikcyjny niedźwiadek wystartował w wyborach.

"Zawód: Amerykanin"ODC.1, 2 Pomiędzy Philipem a Elizabeth narasta napięcie. Małżonkowie nie zgadzają się w kwestii tego, co zrobić z rozkazami z Centrali. Elizabeth traci ważne dane. Philip angażuje Annelise do wykonania misji. Stan próbuje nowego sposobu na naprawienie związku z Sandrą.

"Agenci NCIS: Nowy Orlean"ODC.14 Zostaje zamordowany agent NCIS, który chronił wysokiego rangą oficera marynarki wojennej. Śledztwo skupia się na wyjaśnianiu, czy była to próba zamachu, czy może ktoś stara się wyeliminować agentów. W tym samym czasie Brody jest przesłuchiwana.

"Zaprzysiężeni"ODC.13 Danny i Baez prowadzą śledztwo w sprawie wtargnięcia do domu. Niebawem okazuje się, że dochodzenie będzie o wiele poważniejsze, niż przypuszczali. Śledczy muszą bowiem wrócić do nierozwiązanej sprawy sprzed dwunastu lat.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

ODC.6 Coulson i jego ludzie przyjeżdżają do Pensylwanii, by przyjrzeć się sprawie śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono lewitujące nad ziemią. Skye ustala, że zmarły był strażakiem, który uczestniczył w akcji w Nowym Jorku podczas bitwy z Chitauri.

"Z Nation"

ODC.11, 12 Obywatel Z pomaga Macowi i Addy dołączyć do zespołu. Po drodze spotykają trzech nastolatków, którzy informują wędrowców, że maszerują do Salt Lake City. Niebawem grupa dociera do osady, do której wstęp mają wyłącznie kobiety.

"Egzamin z życia"ODC.14 Firma Tomasza jest na skraju bankructwa. Agnieszka stara się pomóc szefowi. Piotr Rudnicki dowiaduje się, że miał z Elżbietą dziecko. Nie potrafi w to uwierzyć. Chce z nią jak najszybciej porozmawiać i wyjaśnić wszystkie sprawy z przeszłości.

ODC.165 W jednym z domów dziecka trwa próba przedstawienia "Piotruś Pan", w którym grają policjanci z Sandomierza: Nocul, Możejko i Gibalski. Mieczysław chce zrezygnować z występu, więc Orest wzywa na pomoc Mateusza. Duchowny po obejrzeniu spektaklu wciela się w rolę reżysera i wprowadza zmiany. Tymczasem dyrektor placówki odkrywa, że ktoś ukradł schowaną w szufladzie kopertę z pieniędzmi. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo i przesłuchują podopiecznych domu dziecka. Chłopcy naprowadzają ich na trop opiekuna Darka.


"W garniturach"

ODC.5 Nowym klientem firmy Harveya jest Quentin Sainz, którego korporacja wynalazła lek na ALS. U części pacjentów specyfik spowodował niewydolność wątroby. Mike dostaje swoją pierwszą sprawę. Ma bronić wyrzuconego z mieszkania Franka.

"Druga szansa"

ODC.11, 12 Spotkanie Lux i Tash z byłymi rodzicami zastępczymi prowadzi do kłopotliwej sytuacji. Dziewczyny mają swoje sekrety związane z przeszłością, których nie zamierzają zdradzać obecnym opiekunom. Lux nie chce, aby Cate i Baze poznali jej tajemnice.

"Mentalista"

ODC.23 Zespół bada okoliczności zdarzenia na stacji benzynowej, gdzie doszło do wybuchu ładunku umieszczonego na ciele przestępcy. Patrick wraz z ekipą ustalają, że mężczyzna został zmuszony do detonacji. Niebawem okazuje się, że za intrygę odpowiada Czerwony John.

"PitBull"

ODC.4 Despero i Dżemma wprowadzają się do mieszkania, które mężczyzna dostał od Wora. Nielat prowadzi sprawę zabójstwa kierowcy ciężarówki. Przyznaje się też Benkowi, że na zlecenie gangsterów zamontował kamerę w policyjnym samochodzie.

"Stalker"

ODC.10 Kierowca autobusu Henry White zostaje pobity podczas jednego ze swoich nocnych kursów. Mężczyzna uważa, że za tym brutalnym atakiem stoi Nora Garcia, kobieta, z którą miał jednorazową przygodę. Podejrzana ma jednak bardzo mocne alibi.

"Imperium"

ODC.9 Cookie odkrywa szokującą prawdę na temat zdrady Aniki. Tymczasem Lucious musi stanąć twarzą w twarz ze swoim wieloletnim rywalem Billym Berettim. Hakeem współpracuje z Cookie. Jamal zbliża się natomiast do słynnej artystki Delphine.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje