Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

odc. 1129 W dniu rozprawy cała rodzina wspiera Marcina. Najbliżsi są przekonani, że Chodakowski zostanie prawnym opiekunem Szymka. Od rana bratankowi towarzyszy Tomek, który na każdym kroku dodaje mu otuchy. Tymczasem profesor Dębicki, który aktualnie zajmuje się niemowlakiem, zeznaje w sądzie, że Marcin nie jest dobrym kandydatem na ojca. Wytyka mu agresję i samowolę. Chodakowski zapewnia sąd, że sam poradzi sobie z synkiem. Odrzuca nawet pomoc Aleksandry, która podpowiada mu, by wziął urlop i trochę odpoczął, a ona wszystkim się zajmie. Ostatecznie Marcin wygrywa sprawę. Musi jedynie być pod kontrolą kuratora. Ala postanawia pojechać na rozmowę kwalifikacyjną do Krakowa. Nie liczy się ze zdaniem Pawła, który jest temu przeciwny. Natomiast Marta i Maria jadą razem do Łodzi. W trakcie podróży psuje im się samochód. Ostatecznie proszą o pomoc Roberta Bilskiego. Wieczorem Maria wraca do Warszawy. Odwiedza ją Artur, który wyznaje żonie, że nadal ją kocha. Dodaje, że nie da jej rozwodu!

odc. 1130 Na chwilę przed rozpoczęciem sprawy rozwodowej Marii i Artura, Rogowski odwiedza teściów w Grabinie. Prosi seniorów, by pomogli mu ratować małżeństwo. Kilka godzin później sąd przychyla się do jego prośby i nie orzeka rozwodu! Małżonkowie spotkają się ponownie na sali sądowej za kilka miesięcy... Po zakończeniu posiedzenia Maria jest wściekła i nie zamienia z mężem ani słowa. Później wstępuje z Bilskim na drinka do bistro. Z kolei Artur spotyka się z Teresą, której oznajmia, że nadal kocha żonę. Zraniona kochanka dzwoni do Okręgowej Izby Lekarskiej, żeby złożyć skargę. Natomiast w Grabinie pojawia się Tomek z Asią. Lucjan i Barbara zauważają, że między nimi wyraźnie iskrzy. Z kolei Agnieszka pojawia się w Warszawie. Olszewska odkrywa, że Chodakowski nadal z nikim się nie spotyka. Postanawia powiedzieć Tomkowi, że z nim zerwała, bo była zazdrosna o Tarnowską. Marek przyłapuje Kolędę w niedwuznacznej sytuacji z Budzyńską. Wcześniej teść prosił Wandę o rękę.


"Klan"

odc. 2722 Rafał ma pretensje do Oli, że postanowiła chronić Chwościka. Minister wzywa do siebie Agnieszkę i pyta o aferę "mailową". Daje do zrozumienia, że sprawa dotyczy nie tylko jej, ale również godzi w dobre imię ministerstwa. Postanawia wszcząć oficjalne postępowanie. Leopold opowiada Grażynce, dlaczego musiał zawieźć swoją matkę do szpitala. Jerzy spotyka Alinę, która przypomina mu o obiecanej kawie. Chojnicki nie potrafi odmówić. Pawełek opowiada Jadwidze, jak mama Pedra uczyła Pawła gry w kręgle.

odc. 2723 Pawełek mówi ojcu, że woli ciocię Basię od Wigi. Elżbieta próbuje uspokoić nową przyjaciółkę. Zapewnia, że jej brat nic nie czuje do Mileckiej. Na poprawę nastroju sugeruje, by poszły razem do kawiarni. Tam spotykają Jerzego z Aliną! Kasia razem z Leopoldem odwiedzają jubilera. Dziewczyna pokazuje kolczyki, które spodobają się Grażynce.

odc. 2724 Jerzy próbuje wyjaśnić żonie dlaczego spotkał się z Aliną. Feliks namawia Monikę, żeby poszła razem z nim do byłej szefowej na kolację. Miłosz proponuje Julce udział w ćwiczeniach z fotografii. W trakcie dopada ich ulewa... Agnieszka przyjmuje dyrektora firmy stawiającej siłownie wiatrowe.

odc. 2725 Agnieszka prosi ministra o konsultację w sprawie oferty dyrektora Prądzyńskiego. Elżbieta namawia Jerzego na wspólny trening. Przy samochodzie dwóch chuliganów wyrywa Chojnickiej torebkę. Tymczasem Janusz oznajmia Agnieszce i Zosi, że kupił nowy samochód!

"Barwy szczęścia"

odc. 1261 Marta ma pretensje do Piotra, że nie poszedł z Ewą na rozpoczęcie roku szkolnego. Kazik wyrywa Hani telefon komórkowy. Kajtek staje w obronie koleżanki. W tym momencie chłopak wyciąga nóż sprężynowy i zadaje cios. Dyrektorka zasłania Nowaka swoim ciałem. Po chwili pada bez czucia na ziemię... Bożena nakłania Amelię, żeby wyprowadziła się z jej domu.

odc. 1262 Anna nie może dojść do siebie, gdy dowiaduje się, że Matylda została ugodzona nożem przez ucznia! Jeszcze tego samego dnia Sadowski proponuje jej wywiad. Tymczasem Hania składa zeznania na komisariacie, a potem z rodzicami idą do szpitala podziękować pani dyrektor za uratowanie życia. Stefan rozwodzi się z Oksaną.

odc. 1263 Kajtek ustala, że Kazik został przewieziony do izby dziecka. Czarek jest wściekły na Marlenę, że spędza cały dzień w "Feel Good". Z kolei Kornelia proponuje Bartkowi, by towarzyszył jej w drodze na cmentarz. Okazuje się, że rok temu pijany kierowca zabił jej syna. Bożena żąda, by Tomasz wypłacił jej 1/4 wartości mieszkania. Wiśniewski każe jej się wyprowadzić.

odc. 1264 Basia jest wściekła na Zenka, że cały czas utrzymuje kontakt z Danielem i opowiada mu Sarze. W szpitalu pacjentka dostaje drgawek. Świderski opanowuje sytuację, ale nie wyraża zgody, żeby Sara została przewieziona do domu. Marta zwierza się Zosi, że martwi się o Artura. Kamil prosi Agatę, by do niego wróciła. 


"Pierwsza miłość"

odc. 2064 Weksler pod okiem instruktora uczy się strzelania z broni. Musi być przygotowana na konfrontację z mężem. Kinga zaprasza Zośkę na swój wieczór panieński.

odc. 2065 Podczas imprezy Zośka wsypuje do kieliszka Żukowskiej środki odurzające. Potem robi jej kompromitujące zdjęcia. "Kaśka" mówi Jowicie o problemach Radka. Bartek spędza wieczór z Pauliną.

odc. 2066 Kinga budzi się w pokoju hotelowym. Nic nie pamięta ze swojego wieczoru panieńskiego. Jowita prosi szefa, by pomógł Radkowi znaleźć posadę w ich firmie. Natomiast Mirek sugeruje Bartkowi, by przestał spotykać się z Pauliną.

odc. 2067 Jowita ma pretensje do ukochanego, że odrzucił posadę informatyka. Bartek opowiada o swoich problemach małżeńskich Arturowi. Z kolei Wiktoria dowiaduje się, że Rysiek jest podejrzany o postrzelenie konwojenta...


"Na Wspólnej"

odc. 2038 Olaf tłumaczy Marcie, dlaczego chce, by wystartowała w zawodach. Potem ją... całuje! Włodek i Wojtek mają już dość Heleny. Z ulgą przyjmują informację, że kobieta postanawia się wyprowadzić. Synowie Smolnego nie przyjmują do wiadomości żadnych poleceń ojca. Basia radzi mężowi, by spróbował się z nimi zaprzyjaźnić.

odc. 2039 Marta zostaje zaatakowana przez inną uczestniczkę zajęć crossfitu. Koleżanka bez powodu bije ją po twarzy. Burzyński chce w Warszawie sprzedawać żywność ekologiczną. Zuza kłóci się z Kamilem.

 odc. 2040 Radek wraca do Polski. Tymczasem Igor nie kryje swojej niechęci do Wichrowskiego. Kuba wdaje się w bójkę z Przemkiem.

odc. 2041 Maks dowiaduje się, że stan zdrowia jego synka się poprawił. Brzozowski zostaje wezwany na komendę w sprawie Zdybickiej. Kamil nie potrafi dojść do siebie po tym, jak Dorota chciała go pocałować.


"Na dobre i na złe"

odc.592 Ola coraz częściej zwalnia się z pracy, by zająć się dzieckiem. Jej zachowanie nie uchodzi uwadze Radwana. W końcu lekarz traci cierpliwość i wprost mówi doktor Pietrzak, co o tym wszystkim myśli. Załamaną dziewczynę pociesza Janek. Mężczyzna zaprasza śliczną koleżankę na randkę. W Leśnej Górze zjawia się Łucja, pacjentka, której jakiś czas temu doktor Pietrzak ocaliła życie. Starszej pani towarzyszy wnuczka Jasia w zaawansowanej ciąży. Tym razem to ona zostaje nową pacjentką Oli. Na ginekologię trafia także Majka, lesbijka, która marzy o dziecku. Kobieta skarży się lekarzom na silne bóle brzucha. Doktor Radwan ze zdumieniem stwierdza, że partnerką Majki jest Teresa, jego bliska przyjaciółka z czasów liceum.


"Przyjaciółki"

odc.54 Sytuacja w domu Anki znacznie się pogarsza przez napięte relacje między Pawłem a Natalią. Nowa partnerka Strzeleckiego zaczyna pić. Anka każe jej się wynieść. Kobieta wyprowadza się, lecz na karoserii nowego samochodu Pawła zostawia niemiłą pamiątkę. Z kolei do związku Anki i Maćka wkracza nadopiekuńcza matka mężczyzny. Nie przeszkadza jej, że partnerka syna jest od niego starsza i ma dzieci. Tymczasem znajomość Zuzy i Jerzego kwitnie. Ginter porywa Markiewicz z pracy i spędzają ze sobą namiętny wieczór. Przez to mężczyzna zapomina o spotkaniu z córką. Koleżanki zauważają zmianę w zachowaniu Zuzy. Domyślają się, że ambitna dyrektor banku z kimś się kochała. Markiewicz zaprzecza jednak, ponieważ nie ma odwagi powiedzieć Indze prawdy.

"Prawo Agaty"

odc.4 Przybysz wyciąga Anielę z aresztu. Bartek przegrywa walkę o opiekę nad Franiem. Mimo to próbuje normalnie funkcjonować. Reprezentuje przedsiębiorcę oskarżonego o spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego przez niewłaściwe składowanie odżywek.


"Świat według Kiepskich"

odc.460 Kazimierz Badura namawia Ferdka do kupienia po okazyjnej cenie starego magla, który znajduje się u niego na złomowisku. Kiepski obmyśla kolejny błyskotliwy plan, dzięki któremu zarobi fortunę i pozbędzie się w końcu problemów finansowych. Pełen entuzjazmu zachęca swoją żonę do zakupu urządzenia. Przekonuje Halinkę, że dzięki niemu rozkręcą rodzinny, intratny interes, który będzie przynosił gigantyczne zyski. Ferdek wciąga w swój przebiegły plan między innymi córkę Mariolę oraz atrakcyjną synową, Jolasię.

"Uwikłani"

odc.2 Adam został niedawno wspólnikiem w dużej kancelarii prawniczej. Mężczyzna jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego życie zaczyna się komplikować, gdy poznaje nową asystentkę, Klaudię. Stara się być dla niej miły, co nieznajoma interpretuje jako flirt. Choć Adam zdecydowanie odrzuca jej zaloty, kobieta nie przestaje się z nim spoufalać. Na imprezie firmowej Klaudia dorzuca mu do drinka pigułkę gwałtu. Następnie zaciąga go do taksówki i zabiera do swojego mieszkania. Następnego dnia Adam nie może sobie przypomnieć, co robił poprzedniej nocy.

"American Horror Story: Asylum"

odc.4 Do Briarcliff zostaje przywieziona kobieta, która twierdzi, że jest Anną Frank, autorką słynnego pamiętnika z czasów Holokaustu. Doktor Thredson oferuje pomoc Lanie i Kitowi. W zakładzie pojawiają się detektywi prowadzący śledztwo w pewnej sprawie.


"Intelligence"

odc.11 Uzdolniony haker atakuje system zabezpieczający reaktor jądrowy znajdujący się w Los Angeles. Gabriel i Riley wyruszają na poszukiwania niebezpiecznego terrorysty. Muszą go wytropić i unieszkodliwić. Jeśli nie uda im się go powstrzymać, może dojść do katastrofy nuklearnej.

"Czarne lustro"

odc.1/3 Przyszłość. Wszczepione w ciała czipy zapamiętują wszystkie czynności oraz widziane obrazy. Młody prawnik Liam podejrzewa żonę o zdradę. Okazuje się, że kobieta faktycznie nie dochowuje mu wierności i ma romans z poznanym na przyjęciu Jonasem.


"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.4 Zespół Coulsona próbuje odnaleźć tajemniczą kobietę, która dokonała wielu ryzykownych kradzieży. Okazuje się, że poszukiwana złodziejka była wcześniej podopieczną Phila. Melinda namierza ją w Mińsku i samotnie wyrusza do hotelu, w którym przebywa.

"The Following"

odc.2 Do śledczych dołącza agentka specjalna Debra Parker. Zespół usiłuje odnaleźć syna Claire i Joego - Joeya. Chłopiec został uprowadzony przez swoją nianię Emmę Hill oraz dwóch sąsiadów. Mężczyźni byli wcześniej zamieszani w sprawę zabójstwa Sarah Fuller.


odc.163 Ksiądz organizuje rozgrywki piłkarskie dla dzieci. Pomaga mu m.in. ambitny osiemnastoletni sportowiec. W pewnym momencie mężczyzna niespodziewanie traci przytomność. Duchowny odwiedza jego matkę. Odkrywa, że woda w przydomowej studni jest mętna. Strażacy zabezpieczają ujęcie. Możejko i jego podwładni udają się do dyrektora miejscowych zakładów przemysłowych, przekonani, że odpady z nich pochodzące zatruwają wodę. Dziennikarz lokalnej gazety zbiera materiały w pobliżu przedsiębiorstwa. Ochroniarze przyłapują go na fotografowaniu budynków w momencie, gdy z zakładu wyjeżdża cysterna. Niedługo później szefowa reportera otrzymuje telefon z pogróżkami. Mimo gróźb decyduje się opublikować artykuł.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje