Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

odc. 1127 Paweł zwierza się Ali, że Kasia przed śmiercią poprosiła go, by umówił się z nią na sesję w ciąży. Chciała wręczyć zdjęcia w prezencie Marcinowi. Tymczasem Chodakowski unika znajomych, a o stracie ukochanej próbuje zapomnieć pijąc i wdając się \w bójki. Artur poznaje Olka z profesorem, który opiekuje się Szymkiem w szpitalu. Okazuje się, że chłopczyk jest bardzo silny i ma duże szanse na dojście do zdrowia. Magda zawozi do szpitala ubranka dla chłopca. Spotyka Jankę, która wini się za śmierć Kasi. Natomiast Jurek proponuje Ali pracę programistki w nowej firmie produkującej gry komputerowe w... Krakowie. Bilski dziękuje Marii za pomoc w sprawie brata. Proponuje Rogowskiej wspólny z Basią wypad w góry.

odc. 1128 Marcin pojawia się w szpitalu, by zapytać o zdrowie synka. Niestety, personel nie chce udzielić mu żadnych informacji. Chodakowski odwiedza Olka. Kradnie jego fartuch i identyfikator... Potem Marcin opowiada matce o śnie, w którym Kasia go odwiedziła i przekonała, by zajął się synem. Andrzej oznajmia mu, że rozprawa w sprawie opieki nad Szymkiem odbędzie się już za tydzień. Budzyńska wyznaje Kolędzie, że wpadła w spiralę długów. Ojciec Ewy proponuje, by na jakiś czas zamieszkała u niego. Werner przyjeżdża do siedliska. Zgodnie z jego przewidywaniami spędza z Gruszyńską namiętną noc. Mateusz i Antek zauważają, że Rafał jest zakochany w ich ciotce. Zamierzają to wykorzystać..."Klan"

odc. 2717 Czesia jest szczęśliwa, że Prądzyński zaproponował Darkowi etat w swojej firmie zajmującej się elektrowniami wiatrowymi. Elżbieta spotyka się z Wigą. Chojnicka wysłuchuje skarg pod adresem Mileckiej, która zawróciła Lubiczowi w głowie. 

odc. 2718 Ola nie może dodzwonić się do Chwościka. Postanawia go odwiedzić. Grażynka zaprasza Czesię z Darkiem na kolację. Chce, by przy okazji poznali Leopolda.

odc. 2719 Barbara uświadamia Pawłowi, że ich synowie chcą, by zaczęli się spotykać. Julka prosi Miłosza, żeby pokazał jej zdjęcia, do których pozowała. Aga dowiaduje się, że maila przysłała jej... Marta Orłowska!

odc. 2720 Elżbieta spotyka na parkingu przed firmą Alinę, byłą kochankę Jerzego. Ola widzi pijanego i agresywnego Tomka. Chwościkowa błaga ją, by nie pisała o tym w raporcie.


"Barwy szczęścia"

odc. 1257 Rodzice Łukasza nie akceptują faktu, że ma kochankę i synka Ksawerego. Wiktor przyznaje Weronice, że zapisał się na terapię do Centrum Pomocy Rodzinie. Marlena zgłasza swoją kandydaturę na szefa kuchni.

odc. 1258 Kasia jest zdziwiona, że Sadowscy tak źle potraktowali swojego syna. Łukasz oznajmia Górce, że zerwie kontakt z rodzicami, jeśli nie zaakceptują jego wyboru. Marek przywozi Witka z Finlandii. Pyta Ninę, czy chce, by formalnie został jego ojcem.

odc. 1259 Złoty spędza noc u Niny. W mieszkaniu Tomasza pojawia się Bożena, jego córka, która wróciła z Walii. Jest niepocieszona, że Wiśniewski nie mieszka sam tylko z Amelią. Czarek dowiaduje, że Marlena została szefem kuchni w "Feel Good".

odc. 1260 Hubert odwiedza księdza Damiana. Chce wziąć z Klarą ślub jednostronny. Sam zamierza ogłosić apostazję! Bartek rzuca się z pięściami na Artura. Bożena chce, by Amelia wyprowadziła się z jej mieszkania."Pierwsza miłość"

odc. 2059 Melka" i Krystian autostopem dojeżdżają do Zgorzelca. Michał, ojciec chłopaka, jest przekonany, że jeśli zablokuje skradzione karty, uciekinierzy szybko się znajdą. Bartek nie może przeboleć, że Emila go zdradziła. Jowita prosi Radka, by w jej imieniu odebrał samochód z naprawy. Oczywiście miło by było, gdyby w warsztacie uregulował rachunek.

odc. 2060 Krystian namawia swoją dziewczynę, aby wyjechała z nim do Irlandii. Żeby zdobyć fundusze na podróż, muszą okraść stację benzynową! Radek postanawia znaleźć dodatkowe zajęcie. Okazuje się, że miałby szansę na atrakcyjną pracę, gdyby ukończył studia. Michał analizuje transakcje płatnicze na swoim koncie.

odc. 2061 Igor zostaje przyjęty do szpitala, w którym pracuje Natan. Pomiędzy rywalami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Znajomi organizują przyjęcie z okazji urodzin Błażeja. Podczas imprezy Jowita protekcjonalnie traktuje Luizę i ją obraża.

odc. 2062 Melka" zostaje złapana a potem przewieziona do ośrodka, z którego uciekła. Natan nie ma odwagi, by za pomocą medykamentów pozbyć się Igora raz na zawsze. Jowita nie zamierza przepraszać Luizy."Na Wspólnej"

odc. 2034 Igor nieoczekiwanie pojawia się u Ewy. Informuje matkę, że razem z Julką wraca do Polski. Czechowski już im nie zagraża. Żaneta ze Staszkiem proszą ojca, by pojechał z nimi do Warszawy i przeprosił Helenę. Operacja synka Maksa kończy się sukcesem. Brzozowski dowiaduje się od tajemniczego mężczyzny, że Ilona zostawiła swój telefon na brzegu Wisły.

odc. 2035 Smolny przywozi na Wspólną swoich synów. Od progu chłopcy manifestują, jak bardzo nie chcą mieszkać z ojcem. Dziennikarz śledzący eksperyment Cieślika ogłasza, że senator przegra zakład. Maria ma już dość Kopciowej, która we wszystko się wtrąca, a nawet bez pozwolenia przyprawia jej potrawy. Maks spotyka się z ojcem Zdybickiej, który nie widział córki od 20 lat. Igor wyjaśnia Żebrowskiej, że nie jest winien śmierci Magdy.

odc. 2036 Maks dowiaduje się, że z Wisły wyłowiono ciało kobiety. Kopciowa nie chce wracać do męża, ponieważ się ze sobą nudzą.

odc. 2037 Dorota Lis ogłasza, że na półroczny staż do Stanów wytypowała Hoffera. Cieślik przekracza założony budżet. Monika oznajmia mu, że jest z niego dumna."Na dobre i na złe"

odc.591 Piotr wraca z urlopu, podczas którego zamierzał odpocząć i zastanowić się nad swoim życiem. Usiłuje nie wchodzić w drogę Radwanowi, gdyż drażni go widok byłego kochanka żony. Konfrontacja jest jednak nieunikniona. W końcu między lekarzami wybucha konflikt. W szpitalu w Leśnej Górze zostaje otwarty oddział onkologiczny. Doktor Krajewski, który dołączył do zespołu ordynatora Zyberta, szybko naraża się swojemu przełożonemu. Pojawiają się też pierwsi pacjenci. Jednym z nich jest cierpiąca na nowotwór Teresa, którą w walce z ciężką chorobą wspiera religijna siostra. Z kolei na ginekologii leży młoda matka, Ewa. Okazuje się, że kobieta ma prawdziwą obsesję na punkcie walki z zarazkami. Niezwykłe umiłowanie czystości nieomal doprowadza do jej śmierci.


"Przyjaciółki"

odc.53 Anka wciąż musi dzielić mieszkanie z Natalią, która staje się coraz bardziej nieznośna. Na dodatek, czekając na swojego kochanka, często sięga po alkohol. Patrycja ma bardzo dużo pracy w salonie piękności. Klientki są zachwycone, jedynie Sebo nie docenia jej starań. Inga nadal nie może poradzić sobie z nieoczekiwanym powrotem ojca. Kobieta nie widziała go od piętnastu lat. Gruszewska zabiera Dorotę na bankiet. Przyjaciółki chcą, aby Rozwenc zwróciła uwagę na innego mężczyznę. Zamierzają doprowadzić do tego, aby w końcu zostawiła Andrzeja. Następnego dnia świętują urodziny Ingi w eleganckim SPA. Na wieczornym przyjęciu Zuza odkrywa, że przystojny biznesmen Jerzy Ginter, w którym się ostatnio zakochała, to rodzic jej koleżanki.

"Prawo Agaty"

odc.3 Przybysz angażuje się w sądową batalię Bartka o dziecko. Justyna nie chce iść na żadne ustępstwa. Obie strony zaczynają sięgać po coraz ostrzejsze argumenty, by uzyskać wyłączne prawo do opieki. Aniela, pomagając Agacie, włamuje się do policyjnej sieci.


"Świat według Kiepskich"

odc.459 Prezes Kozłowski oznajmia mieszkańcom, że ich kamienica należy do kolei państwowych. Wkrótce budynek zostanie zburzony, a w jego miejscu powstanie nowoczesny dworzec. Lokatorzy rozpoczynają obywatelski protest.

"American Horror Story: Asylum"

odc.3 Rok 1964. Siostra Mary zabija pacjentki, które odkryły, że jest opętana. Grace, Kit i Lana rezygnują z ucieczki, gdy dowiadują się, że w okolicy szpitala grasuje grupa kanibali. Shelley zostaje schwytana przez Ardena, który w ramach kary amputuje jej nogi.


"Intelligence"

odc.10 Do bazy danych, w której zapisane są informacje dotyczące programu ochrony świadków, włamuje się haker. Tajemniczy geniusz szantażuje niektóre osoby z listy, grożąc detonacją bomby wywołującej paraliż. Gabriel, Riley i Lillian mają go unieszkodliwić.

"Czarne lustro"

odc.3 Po przebudzeniu Toni nic nie pamięta. Na ulicy ktoś celuje do niej z broni. Kobieta chroni się na stacji benzynowej. Wokół budynku gromadzi się tłum gapiów. Jem wyjaśnia jej, że nadawany jest sygnał, który spowodował, że ludzie stali się zobojętniałymi podglądaczami.


"Druga szansa"


odc.5, 6 Podczas festiwalu muzycznego Cate poznaje Haley. Odkrywa, że jako nastolatki obie zaszły w ciążę. Ryan i jego żona planują zastąpić podróż poślubną romantycznym spotkaniem we dwoje. Decydują się spędzić upojną noc w miejscowym hotelu.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.3 Zostaje uprowadzony genialny naukowiec, doktor Franklin Hall. Coulson i jego współpracownicy rozpoczynają walkę z czasem, aby go uwolnić. Ustalają, że porwanie zorganizował wpływowy Ian Quinn. Agenci muszą podstępem dostać się do jego posiadłości.

"The Following"

odc.1 Były wykładowca literatury Joe Carroll odsiaduje wyrok za zamordowanie kilkunastu studentek. Gdy ucieka z więzienia, o pomoc zostaje poproszony dawny agent FBI Ryan Hardy. W zespole śledczych znajdują się m.in. młody oficer Mike Weston i Troy Reilly.

"W garniturach"

odc.2 Mike ma zająć się sprawą oskarżenia prezesa spółki Devlin McGregor o molestowanie seksualne swojej podwładnej. Ross stara się poradzić sobie z pierwszym wyzwaniem. Jednocześnie próbuje skończyć z nielegalnymi interesami oraz sprzedażą marihuany.

odc.2 Do proboszcza przychodzi zdenerwowana Anka. Wyznaje duchownemu, że jej koleżanka z Warszawy, Regina, zaginęła. Ksiądz zawiadamia policjantów. Dowiaduje się, że stróże prawa znaleźli nad rzeką zwłoki młodej kobiety. Obrażenia wskazują, że została potrącona przez samochód. Wkrótce wychodzi na jaw, że Regina przyjechała do Sandomierza, by zobaczyć się z ojcem swojego dziecka, Markiem. Możejko i jego podwładni przesłuchują drugą z przyjaciółek kobiety, która szykuje się do ślubu z Janem. Z kolei Natalia informuje Mateusza, że widziała, jak partner ofiary kłócił się z nieznajomą. Mężczyzna trafia do aresztu. Niedługo później Nocul z pomocą Gibalskiego namierza podejrzany pojazd w jednym z warsztatów samochodowych.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje