Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

odc. 1125 Po powrocie z delegacji Marcin dowiaduje się, że pod jego nieobecność Kasia odwiedziła Grabinę. Potem jednak karetka zabrała ją do szpitala! Chodakowski spotyka się z ordynatorem, który przekazuje mu, iż jego narzeczona miała krwotok i nie przeżyła operacji! Tomek, który w tym momencie zjawia się na szpitalnym korytarzu, próbuje uspokoić bratanka. Prosi, by wziął się w garść, ponieważ ma jeszcze syna, którym lada dzień będzie musiał się zająć. Dla niego musi żyć! W Grabinie zjawia się Kris, który proponuje Ewie, by dołączyła do jego nowego zespołu badawczego. Marek sugeruje żonie, by przyjęła propozycję, ponieważ tym razem nie będzie musiała wyjeżdżać z Warszawy. Natomiast Magda kolejny raz pomaga Kindze i Piotrowi w opiece nad ich dziećmi. Zduńscy proszą przyjaciółkę, by spróbowała rozwiązać konflikt Lenki z Oliwką. Wieczorem Marszałek spotyka się z Olkiem. Razem idą na romantyczny spacer...

odc. 1126 Po śmierci Kasi Marcin jest załamany. Odrzuca pomoc najbliższych. Jedzie do Grabiny, by po raz ostatni rzucić okiem na działkę. Tam spotyka Rafała, który opowiada mu o zdarzeniu. Po powrocie Chodakowski pojawia się w szpitalu. Próbuje dowiedzieć się, jak czuje się jego syn, ale nikt nie chce mu udzielić informacji. Z prawnego punktu widzenia Marcin nie jest w stanie udowodnić, że Szymek jest jego synem! Wściekły wdaje się w bójkę z lekarzem dyżurnym. Potem zostaje zatrzymany przez policję. Budzyński ostrzega go, że jeszcze jeden wybryk, a sąd nie przyzna mu opieki nad synem. Janka wyznaje Tomkowi, że zawiodła Marcina. Ewa prosi Annę, by porozmawiała z Natalką. Dziewczyna po rozstaniu z Darkiem nie chce już chodzić do szkoły. Randka Asi i Wojtka kończy się rozczarowaniem dla obojga... "Klan"

odc. 2713 Agnieszka jest oszołomiona pierwszym dniem urzędowania jako dyrektor departamentu w ministerstwie. Zauważa, że nie wszyscy pracownicy są jej przychylni. Potem odbiera anonimowy mail, w którym ktoś twierdzi, że wygrała konkurs dzięki znajomościom. Poranna rozmowa Michała z Zytą powoli przeradza się w kłótnię o przyszłość Stefanka. Chojnicki proponuje, by razem gdzieś wyjechali i odpoczęli. Monika dowiaduje się, że adwokat Bogdana złożył już odpowiednie papiery i teraz od prokuratora zależy, czy wypuszczą detektywa za kaucją. Bożenka jedzie z Miłoszem do Elmedu, gdzie Julka właśnie kończy rehabilitację. Proszą córkę Arkadiusza, by zgodziła się pozować do zdjęć. Ola spotyka się z ojcem Norberta. Opowiada mu o nawrocie choroby syna i jego wersji zdarzeń na temat śmierci Rozłuckiego.

odc. 2714 Agnieszka odgraża się pracownikom, że znajdzie osobę, która wysłała do niej oszczerczego maila. Prosi o pomoc swoją koleżankę z "Gazety Brukowej". Chodzi o kontakt z jakimś zdolnym informatykiem, który jest w stanie wytropić tego anonima w sieci. Po południu do Agnieszki dzwoni "Kasjusz". Ola cieszy się, że Norbert jest niewinny. Rafał jednak nie wierzy w alibi, które dał chłopakowi jego ojciec. Do Bożenki przychodzi Julka, która postanowiła zgodzić się na pozowanie do zdjęć Miłoszowi. Antek przypadkowo spotyka Alinę, byłą kochankę Jerzego.

odc. 2715 Ola ma wyrzuty sumienia po wczorajszej wizycie na policji. Ojciec Norberta ma do niej o to żal. Paweł informuje syna, że wybiera się z ciocią Wigą na koncert. Następnego dnia chcą razem pójść do aquaparku. Darek naprawia światło w mieszkaniu matki dziecka z przedszkola Czesi. W pewnym momencie wraca jej mąż. Wściekły wyrzuca go z domu. Antek pyta Jerzego o Alinę. Zastanawia się, czy to możliwe, żeby przypadkiem otwierała swój gabinet lekarski tak blisko ich firmy.


"Barwy szczęścia"

odc. 1253 Marek przylatuje do Polski, by zabrać Witka na obiecane wakacje. Krystyna podpowiada Ninie, że to ostatnia okazja, by zdobyć serce Złotego. Sara wciąż jest pogrążona w śpiączce. Świderski nie wyklucza, że dziewczyna już się nie obudzi. Zrozpaczona Basia nie pozwala Danielowi zabrać Johna na spacer. Marta świętuje z Urszulą. Wydawca nie zgłosił żadnych poprawek i zaakceptował ich książkę.

odc. 1254 Justyna pociesza Daniela. Jest przekonana, że Sara wróci do zdrowia. Stefan namawia Kasię, by pogodziła się z Łukaszem. Ustala, że Sadowski wrócił do żony. Jonasz i Zuzanna chcą razem zamieszkać. Kostek wraca do pracy w Polgresie. Remek wyładowuje swój gniew na Ludmile.

odc. 1255 Kasia wybacza Łukaszowi i zgadza się, by do niej wrócił. Górka prosi Sadowskiego, by zorganizował spotkanie z jego rodzicami. Waleria podpowiada Bartkowi, by poszukał sobie innej pracy. Klara zapowiada Hubertowi, że chce, by do ślubu zrezygnowali z seksu. Anna i Jerzy spędzają miło czas na wieczorku tanecznym. Na parkiecie spotykają Matyldę Pawłowicz, dyrektorkę szkoły Kajtka...

odc. 1256 Hubert rezygnuje z uczestnictwa w naukach przedmałżeńskich. Bartek dostaje szansę na pracę u Kornelii jako osobisty masażysta. Dostaje świetne warunki finansowe. W zamian musi być w pełni dyspozycyjny. Władek mówi Sabinie, że Maciek kupuje własne mieszkanie. "Pierwsza miłość"

odc. 2054 Karol wynajmuje Bruna, by pozbył się Igora. Mężczyzna sugeruje, by Weksler zadbał o swoje alibi. Sabina i Natan decydują się na wyjazd w góry. Bartek odwiedza Paulinę.

odc. 2055 Kinga zaprasza Adama i Justynę na swój ślub. Sabina i Natan spędzają aktywnie czas na stoku narciarskim w Czarnej Górze. Spotykają też Luizę. Potem namawiają "Miksera", by do nich dołączył.

odc. 2056 Mikołaj mówi Luizie, że się w niej zakochał. Beata postanawia nie dopuścić, by Adam odbił Kingę Arturowi. Między Emilą i Pauliną dochodzi do wymiany zdań.

odc. 2057 Prokurator przypomina Wekslerowi, że musi zrezygnować z uśmiercenia Igora. Ostrzega, że jeśli temu coś się stanie, będzie pierwszym podejrzanym. Sędzia nie zmienia decyzji w sprawie pobytu "Melki" w ośrodku. Dziewczyna znowu zostaje pobita przez "Rudą" i "Żyletę"."Na Wspólnej"

odc. 2030 Smolny każe Danielowi zerwać z Łucją! Do Żanety przyjeżdża matka. Oświadcza córce, że mąż ją zdradził. Dorota proponuje Kamilowi wyjazd do Stanów na pół roku.

odc. 2031 Łucja nie potrafi ukryć, jak bardzo się cieszy, że Daniel nareszcie wyznał jej miłość. Burzyński wpada w długi, dlatego musi "zniknąć". Na kryjówkę wybiera sobie... wiejski dom Dudków! Cielecki przeprasza Elizę.

odc. 2032 Zuza nie zgadza się na wyjazd Kamila do USA. Tymczasem doktor Lis nie zamierza odpuścić... "Burza" przyznaje się Jerzemu, że ucieka przed wierzycielami. Była żona Smolnego informuje go, że przez jakiś czas będzie musiał się zająć ich synami.

 odc. 2033 Synka Ilony i Maksa czeka operacja. Matka Żanety zaczyna rządzić w mieszkaniu Szulców. Wojtek ma już tego dość! Ojciec Elizy chce dać Jarkowi 40 tysięcy złotych, by zostawił jego córkę w spokoju.  "Na dobre i na złe"

odc.590 Piotr nie potrafi wybaczyć Hanie, że tak długo ukrywała zdradę. Oszukany lekarz nie wyobraża sobie pracy z byłym kochankiem żony, dlatego chce odejść ze szpitala. Po dyżurze Gawryło jest świadkiem napadu na stacji benzynowej. Udziela pierwszej pomocy mężczyźnie, którego jeden z bandytów ciężko ranił nożem. Doktor Rzepecki myśli o awansie. Zamierza starać się o posadę ordynatora na oddziale chirurgii dziecięcej w Leśnej Górze. Nastoletni Jasiek, którego Latoszek poznał w ośrodku rehabilitacyjnym, marzy o starcie w maratonie. Witek próbuje mu pomóc w przygotowaniach, niestety chłopiec ma kłopoty z oddychaniem i szybko traci siły. Z kolei Agata zajmuje się starszą pacjentką, której towarzyszy świeżo poślubiony mąż Lucjan.


"Przyjaciółki"

odc.52 Do domu Anki wprowadza się Paweł ze swoją nową dziewczyną. Natalia okazuje się wyjątkowo irytującą osobą. Strzelecka obmyśla plan intrygi, aby poskromić przyjaciółkę byłego męża. Zakochana Zuza wciąż myśli o Jerzym. Roztargniona pani dyrektor zapomina podpisać dokumenty upoważniające do wypłaty pierwszej transzy kredytu. Ginter zjawia się w banku, aby wyjaśnić sprawę. Biznesmen zabiera też Markiewicz na kawę. Po nieudanym przetargu i utracie salonu Patrycja nadal pozostaje bezrobotna. W trudnych chwilach kobieta może liczyć na wsparcie oddanych koleżanek. Przyjaciółki załatwiają jej pracę u Seba. Tymczasem Dorota informuje Andrzeja, że spodziewa się dziecka. Inga podejrzewa jednak, że Rozwenc kłamie.

"Prawo Agaty"

odc.2 Przybysz reprezentuje kobietę niesłusznie zwolnioną z pracy. Wychodzi na jaw, że sprawa mogła mieć podłoże antysemickie. Dębski zostaje obrońcą piłkarza, któremu grozi kara za złamanie umowy sponsorskiej. Prywatnie prawnikom doskonale się układa.


"Świat według Kiepskich"

odc.458 Ferdynand jest coraz bardziej zaniepokojony dziwnym zachowaniem swojej żony. Zaczyna podejrzewać, że Halinka od pewnego czasu praktykuje czarną magię. Paździoch również jest przekonany, że jego partnerka stała się wiedźmą.

"American Horror Story: Asylum"

odc.2 Do Briarcliff przyjeżdża terapeuta Kita. Mężczyzna chce sprawdzić, czy jego pacjent może odpowiadać za serię przestępstw. W szpitalu zjawia się także egzorcysta, który ma zapanować nad opętanym nastolatkiem. Lana i Grace planują ucieczkę z ośrodka.


"Intelligence"

odc.9 Po ucieczce z chińskiego więzienia Jin Cong opanowuje CyberCom. Zbieg doprowadza do całkowitej amnezji Gabriela i utraty danych. Przestępca chce odzyskać listę dzieci, które mają taki sam rodzaj mutacji genetycznej.

"Czarne lustro"

odc.2 Bing codziennie pedałuje na rowerze, wytwarzając energię. Jego życie toczy się zautomatyzowanym rytmem. Szansę na odmianę losu stanowi wygrana w popularnym rozrywkowym programie "Big Shot", w którym uczestnicy prezentują swoje zdolności.


"Druga szansa"


odc.3, 4 Zbliża się termin egzaminu, od którego zależy dalszy los Lux w szkole. Nastolatka planuje kupić prawidłowe odpowiedzi od kolegi. Cate zamierza poprawić zawodowe relacje z Ryanem. Próbuje pozyskać sympatię jego nowej partnerki z radiowej anteny.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.2 Zespół udaje się do Peru, by zbadać obiekt nieznanego pochodzenia. Na miejscu spotyka znajomą Coulsona, komendant Reyes. Uciekając przed oddziałami rebeliantów, członkowie ekipy odlatują samolotem. W powietrzu dochodzi do konfrontacji.

"The Following"

odc.2 Przetrzymywany w areszcie Carroll wzywa na rozmowę byłą żonę. Kobieta usiłuje zdobyć informacje na temat miejsca pobytu syna. FBI odnajduje dom opiekunki porwanego chłopca. Ryan ocala Claire, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje