Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

odc. 1121 Artur próbuje przekonać Marię, by dała mu jeszcze jedną szansę. Marta informuje siostrę, że Teresa wyjechała z Warszawy i najprawdopodobniej definitywnie rozstała się z Rogowskim. Z kolei Jurek kolejny raz zawodzi Basię, odwołując wyjazd do stadniny. Później wyznaje Ali, że jest bankrutem. Zduńska, bez konsultacji z mężem, proponuje, by na kilka dni się do niej wprowadził, zanim znajdzie sobie jakąś pracę. Wieczorem Paweł znajduje rywala na swojej kanapie. Kinga pomaga Kasi podczas przymiarki sukni ślubnej w salonie. Przyszła panna młoda wyznaje Zduńskiej, że ma złe przeczucia! Po czym niechcący oblewa suknię sokiem. Następnie okazuje się, że na ceremonii zabraknie rodziców Marcina. Grzegorz przeszedł właśnie operację woreczka żółciowego. Janka wyznaje Pawłowi i Marcinowi, że po rozstaniu z Wojtkiem nie ma gdzie mieszkać. Chodakowski proponuje, by zatrzymała się u jego sąsiadki, która jest aktualnie w podróży i zostawiła mu klucze. Wieczorem dziewczyna zwierza się Taro, że wciąż myśli o Marcinie, bo nie przestała go kochać.

odc. 1122 Mikołajki! Kinga zamawia catering na urodziny Miśka w bistro. Jurek podejmuje za to pracę jako święty Mikołaj. Nadal jednak mieszka na zapleczu sklepu Ali, o co Paweł ma do niego pretensje. Obiecuje jednak, że zwróci byłej żonie każdą pożyczoną od niej złotówkę, gdy tylko odbije się od dna. Monika ukrywa się w kancelarii przed Filarskim. Nie ma odwagi powiedzieć mu, że nic do niego nie czuje i nie chce z nim być. Zbyszek zagląda na Deszczową, by o swoich miłosnych problemach porozmawiać z córką. W domu zastaje tylko Marszałka, któremu opowiada o swoim uczuciu do młodej prawniczki. Mirka odwiedza bez uprzedzenia Kingę i wyznaje, że wróciła z Irkiem z Poznania. Jej ukochany nie potrafił porozumieć się z ojcem. Chwilę później na Deszczową zagląda też Magda, a następnie Irek, by przeprosić Mirkę. W końcu pojawia się też Piotr przebrany za świętego Mikołaja. Następnie Magda proponuje Kindze, która właśnie zaczyna nową pracę i ma na głowie dwójkę dzieci, by przyjaciele i rodzice zaangażowali się w opiekę nad najmłodszymi. Filarski bierze sobie do serca jej uwagi. Zabiera wnuki do... kancelarii Wernera. Prosi go o pomoc, bo sam chce ostatni raz rozmówić się z Moniką.


"Klan"

odc. 2704 Grażynka opowiada koleżance z pracy o niespodziewanym powrocie Arkadiusza z zagranicznego kontraktu. Zwierza się, że mężczyznę z córką będzie gościła wieczorem na kolacji. Zastanawia się tylko, jak powiedzieć byłemu kochankowi, że od pewnego czasu spotyka się z Leopoldem. Wiga namawia Pawła na weekendowy wyjazd na ślub i wesele jej przyjaciółki. Problem w tym, że uroczystość pokrywa się terminem z wyjazdem Lubicza z Barbarą i synami. Natomiast Beata przypadkiem dowiaduje się od Elżbiety, że Jasiek od kilku dni nocuje na Sadybie. Ola idzie na kolejną wizytę do Ciosków. Oświadcza, że nie wystawi im dobrej opinii, bo według niej dzieci są zastraszone i wycofane.

odc. 2705 Jasiek oświadcza "Kobiemu", że właściciel wypowiedział im mieszkanie. Arkadiusz zagląda do gabinetu Grażynki. Mówi, że właśnie przywiózł córkę na badania. Przy okazji zaprasza Grażynę do klubu. Kobieta pyta, czy może przyprowadzić przyjaciela. Tymczasem Ola wspomina wydarzenia z wczorajszej akcji u Ciosków. Ewa chwali jej intuicję kuratora. Beata proponuje Jaśkowi, by wrócił do domu. Barbara namawia Pawła, żeby zabrał na weekendową prelekcję również Wigę.

odc. 2706 Wiga przyznaje się Pawłowi, że jest o niego zazdrosna. Boi się, że Barbara będzie starała się go uwieść. Agnieszka przygotowuje się do konkursu na stanowisko dyrektora. W związku z tym nie może odwieźć na lotnisko Zosi. Niestety, Janusz nie zawiezie jej do Brukseli. Na dyżur kuratorski zagląda matka Chwościka. Halszka odgraża się Bolkowi. Nie da się wrobić w morderstwo Rozłuckiego.

"Barwy szczęścia"

odc. 1245 Dominika dowiaduje się, że Łukasz był dawcą nasienia w klinice leczenia bezpłodności. Co więcej, Ksawery jest jego biologicznym synem! W tym samym czasie Kasia wraca z Finlandii. Natalia rezygnuje z wyjazdu na Mazury z Irkiem. Ostatecznie jej mąż jedzie w towarzystwie Liliany. Daniel próbuje uzyskać sądowy zakaz zbliżania się byłej żony do jego najbliższych...

odc. 1246 Po ataku Honoraty Sara trafia do szpitala. Jest w śpiączce. Daniel nie może uzyskać żadnych szczegółowych informacji, bo nie jest jej mężem. Łukasz prosi Martę, by pomogła mu wstrzymać publikację artykułu o klinice leczenia bezpłodności. Nie kryje, że o materiale wie też jego żona, a ucierpią najbardziej Kasia i Ksawcio.

odc. 1247 Daniel obwinia się za to, co spotkało Sarę. Mógł przewidzieć, że Honorata jest gotowa skrzywdzić jego ukochaną. Tymczasem Sadowski przegląda nowy numer "Szoku" i z ulgą stwierdza, że nie ma w nim artykułu o klinice. Kupuje kwiaty i chce podziękować Marcie. Władek prosi Maćka, by wstrzymał się z nabyciem mieszkania. 

odc. 1248 Łukasz nie ma odwagi wyznać Kasi, że nie zdążył się jeszcze rozwieść z Dominiką. Wyręcza go w tym jego żona, która pojawia się w Fitness Klubie i zarzuca Górce rozbicie jej małżeństwa! Maciek zataja przed Władkiem fakt, że bierze kredyt na własne mieszkanie. W prasie brukowej ukazuje się artykuł o napaści na Sarę. Klara i Hubert kłócą się przed ślubem.


"Pierwsza miłość"

odc. 2044 Natan postanawia spotkać się z Igorem. W więzieniu żąda od niego, by zostawił Sabinę w spokoju. Igor zapewnia, że lada dzień wyjdzie na wolność. "Mikser" mówi Kindze o problemach Luizy.

odc. 2045 Karol prosi córkę, by wybrała już sobie suknię ślubną. Artur wręcza Kindze kluczyki do nowego samochodu! Rysiek musi przez kilka dni zająć się świadkiem koronnym.

odc. 2046 Zośka ma pretensje do Artura, że ostatnio ją zaniedbuje. Krystian jest zaniepokojony nagłym zniknięciem "Melki". Bartek i Emilka wyjeżdżają z Wadlewa.

odc. 2047 Aleks zostaje zawieszony. Natomiast Wojtek jest załamany, odkąd przez niego zniknął świadek koronny. Prosi Bartka o pomoc. W akcję włączają się Paulina i Malwina.


"Na Wspólnej"

odc. 2022 Kinga liczy, że Michał przejmie jej obowiązki domowe, gdy kampania z udziałem Marcina Prokopa ruszy pełną parą. Problem w tym, że jej mąż zgłosił się już do programu "Mam Talent!". Ewa czeka na wieści o Radku. Z kolei Maria nadal ma żal do Włodka, że ją okłamywał. Co zrobi, gdy dowie się o jego pakcie z Tadeuszem?

odc. 2023 Eliza i Jarek zostają napadnięci przez bezdomnych. Dochodzi do bójki... Kamil jest świadkiem podstępu doktor Lis. Smolny zwalnia Huberta.

odc. 2024 Krzysztof udowadnia Basi, że Matuszewski był bezwzględnym oszustem. Michał zapisuje się na lekcje śpiewu. Ilona i Maks dowiadują się, że będą mieli syna!

odc. 2025 Zdybicka czuje się coraz gorzej, jednak nie rezygnuje ze spotkania biznesowego. Wieczorem Maks dostaje dramatyczny telefon ze szpitala: rozpoczął się poród, trzy miesiące przed terminem! Cieślik obiecuje swoim wyborcom, że przeżyje za 1000 zł miesięcznie.

"Na dobre i na złe"

odc.588 Zuza od powrotu z Afryki cierpi na załamanie nerwowe. Gdy podczas dyżuru jeden z pacjentów próbuje ją zaatakować, lekarka ucieka i doznaje głębokiego szoku. Pod wpływem zdarzenia doktor Krakowiak postanawia ujawnić swoją tajemnicę. Wyznaje Agacie, że została zgwałcona przez trzech rebeliantów. Uratował ją Witek, który zastrzelił jednego z napastników. Falkowicz nieoczekiwanie postanawia zmienić swój stosunek do ludzi. Profesor chce też naprawić relacje z bratem. Proponuje Adamowi, by zamieszkał w jego luksusowej willi. Tymczasem na chirurgii pojawia się dwoje nowych pacjentów. Ludwik trafia na oddział, gdzie ma być poddany kolonoskopii. Młody biznesmen Arek zostaje przyjęty do szpitala z urazem biodra.

"rodzinka.pl"

odc.31 Boscy dekorują dom na urodziny Kacperka i kupują dla niego prezenty. Jubilat jest jednak zawiedziony. Ludwik, by ratować sytuację, przebiera się za iluzjonistę.

odc.32, 33 Natalia przeprowadza kulinarną rewolucję. Wyrzuca niezdrowe produkty z lodówki i wprowadza dietę tofu. Boscy mają problem z wyborem miejsca wakacyjnego wypoczynku.

odc.34 Kacper ma napisać wypracowanie o tym, kim chce zostać w przyszłości. Ojciec radzi mu, by wybrał sobie dochodowy zawód.

odc.35, 36 Kuba mówi nauczycielowi, że nie ma pracy domowej, bo jego mama trafiła do szpitala. Kłamstwo szybko wychodzi na jaw."Świat bez końca"

odc.3 Caris zostaje oskarżona o praktykowanie czarnej magii. Grozi jej śmierć. Aby uniknąć surowej kary, wstępuje do zakonu. Zrozpaczony Merthin opuszcza Kingsbridge. Mija 7 lat. Caris dostaje list od dawnego kochanka, który teraz mieszka we Florencji.

"Intelligence"odc.7 Naukowcy, którzy pracowali nad rozwojem nanotechnologii i sztucznej inteligencji, giną w tajemniczych okolicznościach. Umiera także główny podejrzany. Trop prowadzi do jego byłego studenta. Tymczasem Gabriel i Riley spędzają wspólnie miły wieczór.

"Prawo Agaty"

odc.12 Dorota szuka kobiety, która wróciła z Nicei. Przybysz prowadzi z kolei sprawę nastoletniego Filipa. Klient stara się o zgodę na ślub z 16-letnią ukochaną. Tymczasem Dębski znajduje świadka, który może zeznawać przeciwko Góreckiemu.


odc.109 Możejko wyjeżdża na dwudniową delegację. W czasie jego nieobecności zespołem ma kierować sierżant Górska. Tymczasem w mieście zostaje otwarta nowa restauracja, "Włoski zakątek". Właściciele, Beata i Andrzej, są zachwyceni ilością gości. Pomiędzy małżonkami można jednak wyczuć napięcie. W pewnej chwili zdenerwowany mężczyzna opuszcza lokal. Ksiądz Mateusz niepokoi się, że Emilka nie wróciła do domu. Rusza na poszukiwania. Dowiaduje się, że dziewczynka została potrącona przez auto i trafiła do szpitala ze złamaną nogą. Gdy policjanci sprawdzają właścicieli samochodów typu kombi, na komendę dzwoni anonimowy informator, który twierdzi, że zna sprawcę wypadku. Nocul i Wierzbicki udają się pod wskazany adres.

"Graceland"odc.13 Trwają poszukiwania Briggsa. Agenci zaczynają rzucać na siebie podejrzenia. Mike stara się zrozumieć, co kierowało Paulem i podejmuje próbę odnalezienia zbiega. Kiedy pozostali chcą się wybronić przed oskarżeniami, Charlie popełnia poważny błąd

"Egzamin z życia"

odc.8 Doktor Reczek przekonuje Muszyńską, by zgodziła się na operację. Bartek umawia się także z profesorem Rudnickim na konsultacje w jej sprawie. Okazuje się, że konieczna jest natychmiastowa operacja, by uratować życie nauczycielki.

"Agenci NCSI"

odc.15 Ministrowi Andorowi Gorgovanowi cudem udaje się przeżyć atak bombowy, który zorganizowano w jego rodzinnym mieście, Belgradzie. Zespół Gibbsa zostaje natychmiast włączony do sprawy. Ma ochraniać córkę dyplomaty, Adrianę.

"Paradoks"

odc.11 Joanna odkrywa, że Marek współpracuje z gangsterami. Postanawia wrócić do prowadzonej przez inspektora sprawy Bilewskiego. Majewskiej udaje się ustalić, że mężczyzna wcale nie targnął się na życie, lecz ktoś zepchnął go z peronu wprost pod pędzące metro.

"Głową w mur"

odc.12 Abby i Lina zajmują się sprawą rzekomego złamania prawa podczas otrzęsin w jednej z policyjnych akademii w Chicago. Okazuje się, że odkrycie prawdy o wydarzeniach nie jest łatwe. Tymczasem Brody wciąż zabiega o względy ukochanej.

"Świat według Kiepskich"

odc.417 Zaniepokojona Jolasia spostrzega pierwsze oznaki, świadczące o tym, że Waldek powoli się starzeje. Kobieta zaczyna bacznie obserwować partnera. Wkrótce zauważa, że mężczyzna łysieje. Jolasia ma również poważne zastrzeżenia co do wagi męża. Uznaje, że ten w ostatnim czasie sporo przytył. Kobieta jest święcie przekonana, że wszystkie problemy Waldka ze spadającą atrakcyjnością, wynikające z wieku, to wina Ferdynanda, po którym syn odziedziczył same negatywne cechy. Za radą Heleny Paździochowej Jolasia postanawia czym prędzej zadbać o męża. Wkrótce obie wraz z Haliną opracowują i wcielają w życie program, który ma na celu zatrzymanie niewdzięcznego procesu starzenia się, zarówno w przypadku Waldka, jak i Mariana Paździocha."Mentalista"

odc.17 Zostaje zamordowany szef szpitalnego oddziału chorób wewnętrznych. CBI rozpoczyna śledztwo od przesłuchania personelu placówki oraz pacjentów. Tymczasem LaRoche mianuje się głównodowodzącym i degraduje Lisbon. Jej miejsce zajmuje Cho.

"Instynkt"

odc.11 Stołeczna policja tej samej nocy dostaje zgłoszenia o dwóch napadach na kobiety. Śledczy podejrzewają, że za ataki odpowiada gwałciciel zwany Dobrodziejem. Sprawę bada Krzysiek wraz z Olą. W czasie dochodzenia policjantka zostaje zakładniczką podejrzanego.

"Lekarze"

odc.13 Do Copernicusa trafia Jarosław Chrobak. Mężczyzna musi być poddany operacji przeszczepienia wątroby. W tym samym czasie do szpitala zostaje przywieziona kobieta, która miała wypadek podczas wspinaczki. Zaniewskiej nie udaje się jej uratować.

"Wybrani"

odc.22 Reese i Finch, w walce o ocalenie Maszyny przed niezwykle groźnym przeciwnikiem, jednoczą siły z zupełnie niespodziewanymi sojusznikami. Wkrótce wychodzi na jaw prawdziwy charakter relacji Harolda z jego byłym partnerem, Nathanem Ingramem.

"Janosik"

odc.11 W karczmie gości książę ze swoją siostrzenicą Eweliną. Janosik, zachwycony urodą dziewczyny, uprowadza ją. Wkrótce jedak ktoś porywa księżniczkę i oddaje w ręce hajduków. Okazuje się, że w sprawę zamieszana jest zazdrosna Maryna.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje