Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu"M jak miłość"

Reklama

odc. 1119 Artur kolejny raz sprzecza się z Teresą. Kochanka ma do niego pretensje, że dla niego ważna jest tylko córka. Tymczasem Marysia traci w końcu cierpliwość i postanawia ograniczyć prawa rodzicielskie męża. Kasia razem z Marcinem chodzą do szkoły rodzenia. Ciężarna ma pretensje do przyszłego ojca, który znowu niedojrzale podchodzi do czekających go obowiązków. Chodakowski notorycznie spóźnia się na zajęcia. Najgorsze jest jednak to, że przystojniak wpada w oko instruktorce, która od pierwszej chwili z nim flirtuje. Z kolei Olga chce otwarcie porozmawiać z Jankiem o przyszłości ich związku. Cały czas zastanawia się, czy powinna wrócić do Szwecji, czy dać jeszcze jedną szansę Zawadzkiemu. Marta nie akceptuje decyzji Łukasza o wyjeździe z nową dziewczyną. Budzyński proponuje, by w grudniu polecieli do USA i odwiedzili Małgosię. Wtedy wszystko sobie wyjaśnią. Jurek pojawia się w bistro i oznajmia Ali, że chce sprzedać kucyka Basi, bo jego utrzymanie jest zbyt kosztowne. Ala i Paweł postanawiają wziąć te zobowiązania na siebie.

odc. 1120 Tomek przeprasza Joasię, że ostatnio potraktował ją zbyt obcesowo. Pragnie tylko, by syn widział w niej przyjaciółkę i opiekunkę, a nie drugą matkę. Potem Tarnowska zauważa, że obserwuje ją prezes kasyna. Dziewczyna natychmiast wraca z chłopcem do mieszkania i o wszystkim opowiada Chodakowskiemu. Wieczorem Joanna spędza Andrzejki w towarzystwie Wojtka Markowskiego. Tymczasem Janka wraca do Polski, by odzyskać byłego ukochanego. Maryla zauważa, że Agnieszka nosi pierścionek zaręczynowy. Natomiast Olszewska wyznaje Tomkowi, że jej ślub już za trzy miesiące. Po rozmowie z nauczycielami Natalka czuje się upokorzona i nieszczęśliwa. Marek odkrywa, że Darek wciąż nie powiedział o ciąży swojej dziewczyny matce, która na co dzień pracuje i mieszka w Monachium. Podczas rodzinnej kolacji Anna zapowiada młodym, że jeśli zdecydują się na studia, mogą zamieszkać u niej w Warszawie. Później jednak Darek wyznaje Mostowiakowi, że nie kocha jego córki, tylko na razie nie ma odwagi jej o tym powiedzieć! Rafał z kolei obiecuje Gruszyńskiej, że zawsze może liczyć na jego pomoc. Wyznaje, że bardzo jest wdzięczny za szansę, jaką mu dała. Nie potrafi się też powstrzymać przed kąśliwymi uwagami, gdy Anna flirtuje przez telefon z Wernerem."Klan"

odc. 2699 Paweł z Tadeuszem wspominają ślub Alicji i docenta Sarny. Koziełło podejrzewa, że tuż przed uroczystością pan młody doszedł do wniosku, że nie powinien się żenić. Zyta jest przekonana, że Michał i Elżbieta przesadnie martwią się o Stefanka. Przed wyjazdem do Berlina Kamila postanawia kupić używany samochód. Po wizycie w autokomisie robi przelew bankowy. Przy okazji zauważa, że ludzie wynajmujący jej mieszkanie zalegają z płatnościami. Przed wyjazdem na lotnisko do Ramony dzwoni Beata i oferuje jej pomoc. Jasiek prosi, by dała im spokój.

odc. 2700 Ramona kontaktuje się z Jaśkiem przez komunikator. Opowiada, że niebawem zaczyna intensywny kurs francuskiego. Jasiek oznajmia, że już za nią tęskni. Zyta prosi nianię, by dzisiaj dłużej została ze Stefankiem, ponieważ wypadło jej spotkanie biznesowe. Kilka godzin później wraca do domu i zastaje synka z... siostrą Marleny. Kamila i Norbert jadą do mieszkania, które dziewczyna wynajmuje. Na miejscu znajdują zwłoki mężczyzny!

odc. 2701 Jerzy uważa, że w sprawę morderstwa zamieszani są ludzie, którzy wynajmowali od Kamili mieszkanie, a teraz zniknęli. Paweł i Barbara czekają na koniec treningu judo. Nagle Paweł odbiera telefon z kliniki, dokąd musi natychmiast pojechać. Barbara obiecuje, że zajmie się jego synem. Do Kamili dzwoni policjant. Oznajmia, że w jej mieszkaniu zamordowano... mecenasa Rozłuckiego!

odc. 2702 Wiga mówi Pawłowi wprost, że jest zazdrosna o Barbarę, z którą spędza coraz więcej czasu. "Kobi" obiecuje Jaśkowi, że częściej będzie sprzątał po sobie i dołoży się do czynszu. Grażyna przypomina Maćkowi o kolacji z Leopoldem. Chłopak oświadcza, że zjawi się na niej też Arkadiusz!


"Barwy szczęścia"

odc. 1241 Wiktor grozi Weronice, że się zemści, jeśli nie odda mu syna. To przekonuje dziewczynę, by poszła na policję i założyła niebieską kartę ofiar przemocy. Marta i Kasia postanawiają odwiedzić Marię w Finlandii. Tymczasem Iga zbiera materiały do artykułu o klinice leczenia niepłodności. Adrian nadal romansuje z Iwoną i Larą. Danuta informuje Daniela, że Honorata zniknęła...

odc. 1242 Daniel zapewnia Sarę, że ze strony Honoraty nic złego jej nie grozi. Adrian okłamuje Iwonę, że z Larą nic go nie łączy. Tłumaczy, że to tylko pacjentka, która mu się narzuca. Zarzeka się, że kocha tylko ją... Władek dziwi się, że Maciek jest w tak świetnej komitywie ze Zbyszkiem i Beatą.

odc. 1243 Urszula Korzeniak ma żal do Marty, że nie angażuje się w pracę nad książką. Sugeruje, że Walawska jest nieodpowiedzialna. Tymczasem w bagażu podręcznym ukochanej Chowański znajduje "piersiówkę"! Kasia nie chce zostawić Ksawerego tylko pod opieką Łukasza. Do pomocy zgłaszają się: Stefan, Waleria i Alina. W szpitalu Świderskiego odwiedza Lara. Świadkiem ich czułości jest Alek, który rzuca się z pięściami na lekarza!

odc. 1244 Iwona jest załamana rozstaniem z Adrianem. Iga ma pretensje do Lolka, który nie przyłożył się do artykułu o klinice leczenia niepłodności. Daje mu dobę na poprawienie tekstu. Maciek zwierza się Władkowi, że nie jest z nim szczęśliwy.

"Pierwsza miłość"

odc. 2039 Błażej postanawia wziąć udział w "szybkich randkach". Na miejscu spotyka Dagę i Darię. Natomiast Krystian zaprasza "Melkę" do kina. Kinga decyduje się ostatni raz porozmawiać z Tomkiem o Arturze. Żąda od syna, by zaakceptował go, jako członka rodziny. Natan wyznaje Dadze, że dojrzał, by poprosić Sabinę o rękę!

odc. 2040 Sabina dowiaduje się od przyjaciółki o planach Natana. Wyznaje Dadze, że nie jest gotowa na kolejne małżeństwo. Gdy dojdzie do oświadczyn, będzie zmuszona odmówić! Grzegorz mówi Błażejowi, że Ola i Robert wracają do Wrocławia.

odc. 2041 Król ustala, że córka planuje wyjazd do Australii, a nie powrót do Polski. Natan nie ma pomysłu na oryginalne oświadczyny. Pomaga mu "Kaśka". Marysia i Aleks planują zostać opiekunami "Melki".

odc. 2042 Podczas kolacji w restauracji Natan sięga po pierścionek! Sabina błaga, by nie prosił jej o rękę. Aby opiekować się "Melką", Marysia i Aleks będą musieli się pobrać!

"Na Wspólnej"

odc. 2018 Ojciec Alka zarzuca Weronice, że wie, gdzie ukrywa się jego syn. Razem pojawiają się na występie chłopaka, który bez wiedzy rodziców zgłosił się do konkursu tanecznego. Kinga jest zdenerwowana przed spotkaniem z Marcinem Prokopem. Tymczasem juror "Mam Talent!" sugeruje Michałowi, by wystąpił w jego programie.

odc. 2019 Eliza zamyka się przed rodzicami w swoim pokoju. Postanawia razem z Jarkiem uciec. Z kolei Smolny sugeruje Hubertowi, by złożył wypowiedzenie. Artur jest przekonany, że Ewa kocha Radka. Wyprowadza się.

odc. 2020 Zięba nagrywa dla Marii pożegnalne wideo. Cielecki przyjeżdża do domu Bogdana. Oskarża Berga, że źle wychował syna. Radek gubi się podczas wyprawy.

odc. 2021 Wichrowski zostaje odnaleziony! Eliza i Jarek znajdują opuszczone domostwo, w którym mogą przenocować. Włodek dowiaduje się, że to nie on jest śmiertelnie chory!


"Na dobre i na złe"

odc.587 Krajewski dochodzi do siebie po operacji i zostaje wypisany ze szpitala. Po nocy w hotelu rezydentów jego stan się pogarsza. Falkowicz czuje się na tyle dobrze, że wkrótce daje znać o sobie jego koszmarny charakter. Gdy zraża do siebie cały personel, musi załatwić sobie przeniesienie do Leśnej Góry. Po kontakcie z zakaźnie chorym pacjentem Agaty profesor dostaje wysokiej gorączki. Do pracy w szpitalu wraca Przemek. Okazuje się, że jego związek z Olą przechodzi kryzys. Gdy oboje muszą tolerować swoją obecność także w pracy, wciąż dochodzi między nimi do spięć. Po kolejnej sprzeczce młoda para podejmuje decyzję o rozstaniu. Zdenerwowana doktor Pietrzak popełnia błąd, który może ją wiele kosztować. Jedna z pacjentek, Milena, chce ją pozwać do sądu.

"rodzinka.pl"

odc.26 Boscy zgłaszają się do corocznej wyprzedaży garażowej. Podczas porządków okazuje się, że najłatwiej pozbyć się im przedmiotów, które należą do kogoś innego.

odc.27 W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Boskich czekają dodatkowe wydatki. Natalia próbuje zachęcić synów do jedzenia warzyw.

odc.28 Kacper przeżywa sercowe rozterki. Szuka pomocy u Natalii. Kuba też zaczyna dostrzegać dziewczęta. Boska nie jest zachwycona, gdy przyprowadza swoją sympatię.

odc.29 Ludwik planuje zrobić sobie wolne. Gdy odkrywa, ile zajęć domowych szykuje dla niego Natalia, rezygnuje z tego pomysłu.

"Kryminalni"

odc.13 Strażnik więzienny, od pewnego czasu mający kłopoty z utrzymaniem nerwów na wodzy, przechodzi nagłe załamanie nerwowe. Zdesperowany chwyta za broń i strzela do więźnia, którego właśnie eskortował. Następnie rani jednego ze swoich kolegów i ucieka. Komisarz Zawada zdaje sobie sprawę, że jeśli szybko nie odnajdzie mężczyzny, może dojść do kolejnej tragedii.

"Świat bez końca"

odc.2 Rok 1333. Królowa Izabela nakłania Edwarda III do ataku na Francję. W Kingsbrigde, wskutek działań Petranilli, jej syn Godwyn zostaje przeorem zakonu. Wkrótce odkrywa on romans młodej żony sir Rolanda z jego synem, biskupem.

"Intelligence"odc.6 Gabriel bada sprawę nagłego wybuchu epidemii groźnego wirusa w Teksasie. Mógł go rozprzestrzenić mężczyzna podejrzany o zabójstwo dwóch policjantów. Okazuje się, że z badań agencji obrony korzystano przy produkcji broni biologicznej.

"Prawo Agaty"

odc.11 Agata i Dorota odkrywają, że Górecka żyje. Prawniczki próbują dociec, co łączy kobietę z pracownikiem jej męża i jak doszło do tego, że Gawron stała się ofiarą ich działań. Dodatkowo Przybysz prowadzi sprawę młodego architekta.


odc.108 Natalia znajduje na łące obrączkę z wygrawerowanymi imionami. Zdaniem Mateusza należy ona do Anity i Macieja Tolaków, którym udzielał ślubu. Ksiądz jedzie do ich domu. Na miejscu okazuje się, że policja zabrała Macieja nad rzekę, by zidentyfikował wyciągnięty z wody wrak. Mężczyzna potwierdza, że to auto jego żony. Nurkowie poszukują ciała. Mateusz przekazuje Możejce obrączkę. Karolina ustala, że zaginiona kobieta podjęła wszystkie oszczędności z konta. Wraz z Noculem jedzie do jej sklepu z galanterią skórzaną. Tam ich podejrzenia wzbudza sprzątaczka Iwona Piątek, która ma markową torebkę. Mateusz dowiaduje się od Macieja, że jego żona korzystała z pomocy psychoterapeuty, Andrzeja Piotrowskiego. Proboszcz wpada na pewien trop.

"Graceland"odc.12 Charlie pragnie za wszelką cenę odnaleźć Odina. W tym celu łączy siły z Cortesem. Briggs prosi Jakesa o pomoc w dostaniu się do samochodu Juana, zanim ktokolwiek odkryje zawartość schowka. Mike nakłania Paige do przyłączenia się do pościgu.

"Egzamin z życia"

odc.7 Joasia i Drawski wyjeżdżają razem za miasto. Spędzają romantyczny wieczór w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. Kopczyński opowiada żonie o wizycie w szkole. Niezbyt przejmuje się faktem, że Konrad nie chce wrócić do domu.

"Agenci NCSI"

odc.14 Ginie dowódca okrętu podwodnego, Vincent Reynolds, który miał podjąć się misji obserwacyjnej Korei Północnej. Ciało komandora zostaje znalezione w jego pokoju. Zamordowany zginął od strzału z broni rosyjskiego pochodzenia.

"Paradoks"

odc.10 Na polecenie szefa BSW Joanna wyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka, aby ponownie zbadać okoliczności śmierci pracownika tamtejszych zakładów mięsnych. Kilka lat wcześniej dochodzenie w tej sprawie prowadził inspektor Kaszowski.

"Głową w mur"

odc.11 Abby i Lina prowadzą dochodzenie w sprawie samobójstwa policjanta z Chicago. Wpadają na trop skradzionego pistoletu i oskarżeń o molestowanie seksualne. Mackie i bracia Kowalski szykują dla Abby urodzinowe przyjęcie niespodziankę.

"Świat według Kiepskich"

odc.416 Waldemar ma urodziny. Cała rodzina składa mu życzenia, a szczególnie serdeczna dla brata stara się być Mariolka, która na uroczystość przebrała się w strój zakonnicy. Nie ma jednak dla niego, podobnie jak zawsze będący bez grosza Ferdek, żadnego prezentu. Natomiast Halina kupuje Waldkowi - oczywiście od Paździocha - slipki, które co prawda mają piękny jaskrawy kolor, ale za to są w rozmiarze XXL. Jolasia żartuje, że ubiór jest zdecydowanie za duży dla jej męża i pozwala sobie na dwuznaczne uwagi dotyczące jego przyrodzenia. Waldemar czuje się urażony jej słowami, a gdy nikt nie staje w jego obronie, zawstydzony i sfrustrowany ucieka z domu. Dopiero wówczas rodzina rozpoczyna poszukiwania, a Ferdek uświadamia sobie, że jednak martwi się o syna.

"Zaginiony"

odc.5, 6 2006 rok. Tony i Emily naciskają na policję, by ponownie przeanalizowała wątek pedofila. Ich prośba zostaje odrzucona. Rok 2014. Tony i Julien jadą do Paryża. Chcą ustalić miejsce pobytu mężczyzny, który może być zamieszany w porwanie Olivera.


"Mentalista"

odc.16 CBI zbiera dowody w sprawie śmierci sprzedawcy antyków. Ślady wskazują na agentkę Hightower. Jednocześnie zostaje ona posądzona o zabójstwo mordercy policjantów, Todda, którego ktoś podpalił w więzieniu. Patrick opracowuje własny plan działania.

"Instynkt"

odc.10 Ola obwinia Annę o śmierć swojego psa i napaść, której niedawno stała się ofiarą. Jednak w jej mieszkaniu policjanci nie znajdują niczego, co mogłoby naprowadzić ich na trop przestępców. Tarkowski otrzymuje wezwanie do rezydencji bankiera Sobeckiego.

"Lekarze"

odc.12 Do szpitala trafia mężczyzna, któremu narzeczona podczas kłótni wbiła nóż w serce. Orda ratuje pacjenta, co wzbudza podziw wszystkich w Copernicusie. Karski przywozi do kliniki swoją siostrę. Nastolatka miała wypadek na rowerze i cierpi na obrzęk mózgu.

"Wybrani"

odc.21 Maszyna zostaje zainfekowana przez wirus i podaje błędne numery. Reese i Finch podejmują walkę o jej ocalenie. Muszą też odnaleźć milionera z branży zaawansowanych technologii, który tak świetnie dba o swoją anonimowość, że nikt go nigdy nie widział.

"Magia kłamstwa"

odc.35 Doktor Lightman ma pomóc znajomej dziennikarce w ujawnieniu afery korupcyjnej dotyczącej miejskiego radnego. Zanim jednak dociera na spotkanie, kobieta ginie. Znika też koperta z dowodami. Za morderstwem może stać właśnie radny, były policjant.

"Janosik"

odc.10 Kwiczoł i Pyzdra wpadają w ręce hrabiowskich hajduków. Zostają przewiezieni na plac, gdzie czeka ich egzekucja. Janosik i jego ludzie śpieszą na ratunek. Aby dostać się na miejsce, przebierają się w mundury austriackich żołnierzy.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama