Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1115 Tomek namawia Asię, by wreszcie odeszła z kasyna. Później do Tarnowskiej dzwoni Anka, która oznajmia, że jej pracodawcy udało się uniknąć aresztowania i teraz będzie szukał zemsty. Natomiast Agnieszka pojawia się w Warszawie w związku ze śledztwem w sprawie fałszerzy dzieł sztuki. Wyznaje Chodakowskiemu, że aktualnie spotyka się z Robertem, byłym kochankiem, który poprosił ją o rękę! Marek z Ewą odwiedzają Annę w siedlisku. Patrząc na nich Gruszyńska zastanawia się, czy nie powinna dać szansy Wernerowi, który ostatnio ją adorował. Nie dostrzega, że Rafał jest nią zafascynowany i każdy jej krok nagrywa ukrytą kamerą. Budzyńska opuszcza spotkanie w klinice psychologicznej. Udaje się do Kolędy, któremu opowiada o swoim uzależnieniu od hazardu. Ojciec Ewy deklaruje swoją pomoc, a potem całuje zaskoczoną przyjaciółkę.

odc. 1116 Kasia z Marcinem odwiedzają lekarkę, która prowadzi ciążę dziewczyny. Oboje deklarują, że nie chcą przed poroszantażodem znać płci dziecka. Chodakowski jednak nie wytrzymuje napięcia i telefonicznie ustala, że będzie miał syna! Postanawia do kompletu - po spłodzeniu syna i zaplanowaniu budowy domu - zasadzić drzewo. Olek zwołuje rodzinną naradę. Okazuje się, że w związku Aleksandry i Grzegorza kompletnie się nie układa. Joasia spotyka się z Józefem, kuratorem, który obiecał jej pomoc w znalezieniu pracy. Mężczyzna radzi, by zgłosiła się do jego znajomego biura podróży, które akurat szuka przewodnika. Kilka godzin później Tarnowska wchodzi na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. W ostatniej chwili życie ratuje jej... Wojtek, który znalazł się w pobliżu. Chłopak doznaje urazu nogi. Wykorzystuje sytuację, by umówić się z dziewczyną na kolację. Ta sztuka nie udaje się Tomkowi, który spóźnia się z taką samą propozycją. Tymczasem Barbara dzwoni do niego, by zaprosić go z dziećmi do Grabiny. Ma mu coś ważnego do powiedzenia. Zosia nadal spotyka się z Kubą. Wojtuś dostaje chomika.

"Klan"

odc. 2689 Leopold i Grażynka udają się razem do parku, do którego mężczyzna chodził w czasach licealnych. Niespodziewanie spotykają Kasię i Dominika, którzy wybrali się w to samo miejsce na wagary. Renata przekonuje Darka, że muszą spłacić jednego z klientów, który chce oddać swój dług do windykacji. Ola dowiaduje się na policji, że nie przysługuje jej ochrona osobista, ponieważ Rozłucki nie zbliżał się do niej w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Tymczasem Bolek spotyka się ze stalkerem Lubiczówny na siłowni. Próbuje zrezygnować ze współpracy... Paweł proponuje Barbarze kawę. Z dużym zainteresowaniem słucha jej opowieści o podróżach do Ameryki Południowej i Afryki.

odc. 2690 Bolek skarży się Pawłowi, że ochroniarze Rozłuckiego zmusili go do dalszej współpracy. Potem spotyka się z Rutką, który sugeruje, żeby dał mu część udziałów knajpy, a on w zamian zapewni mu bezpieczeństwo. Z kolei Barbara pyta Feliksa, czy Paweł z kimś się teraz spotyka. Przy okazji dziękuje mu, że wymyślił, by zapisała Pedra na zajęciach judo. Bogdan pokazuje Oli zdjęcia Rozłuckiego w towarzystwie... Bolka. Monika wyjaśnia Feliemu, że badanie mammograficzne wykluczyło obecność guza czy torbieli w jej piersi. Z operacji nici.

odc. 2691 Paweł namawia Bolka, żeby udał się na policję i zgłosił, iż jest szantażowany przez Rozłuckiego. Kuzyn jednak swoje nadzieje pokłada w Rutce. Ramona wciąż szuka kogoś na swoje miejsce w Rosso. Niespodziewanie w tej sprawie zgłasza się do niej... "Kobi". Chce wyciągnąć rękę do przyjaciela, który ostatnią noc spędził na dworcu! Po uroczystości upamiętniającej Krystynę Lubicz, Paweł zaprasza gości do siebie na kolację. Na Truskawieckiej pojawia się również Wiga...

odc. 2692 Zyta zwierza się Michałowi, że ostatnio Stefanek stał się płaczliwy i bojaźliwy. Chojnicki sugeruje, że może to być wina niani chłopca. Elżbieta opowiada Jerzemu o wczorajszej uroczystości na uniwersytecie i o spotkaniu u Pawła, na którym była też Wiga. Mecenas Rozłucki składa wizytę Halszce. Rozmawiają o karczmie Bolka. "Kobi" zgłasza się do Rosso w zastępstwie Ramony. Nie zważając na opory Bolka, Paweł sam zgłasza jego problemy do prokuratury.

"Barwy szczęścia"

odc. 1233 Bartek proponuje Jędrkowi, żeby znalazł nowego sublokatora. Sam postanawia jak najszybciej się wyprowadzić. Agata rezygnuje z wyjazdu na wakacje do Francji. Maria zwierza się Marcie, że planuje powrót na stałe do Finlandii. Kuratorka prosi Annę, by nie rezygnowała z posady. Potem kobieta dostrzega Przemka w towarzystwie tajemniczej blondynki.

odc. 1234 Jędrek proponuje Jadze, by się do niego wprowadziła. Daniel nie może uwierzyć, że Honorata nie pamięta, iż się rozwiedli. Kostek dowiaduje się, że Edyta rozmawiała już z Ludmiłą i jego kłamstwa wyszły na jaw. Anna wypytuje Malwinę o Przemka. Okazuje się, że zaplanował sprzedaż siedliska i pozbycie się swoich długów.

odc. 1235 Kostek rozstaje się z Ludmiłą, Edyta też nie chce go już więcej widzieć. Władek i Kajtek planują wyjazd na urlop. Wychodzi na jaw, że od nowego roku do szkoły chłopaka będzie uczęszczał Kazik. Maciek jest zaskoczony pocałunkiem Beaty. Mariusz podpowiada Marcie, by przekonała Artura do sponsorowania portalu. Walawska nie chce mieszać życia osobistego z pracą.

odc. 1236 Ludmiła zanosi szefowi swoje CV. Mówi, że pilnie potrzebuje pracy w Polsce. Dodaje, że właśnie rozstała się z Kostkiem! Jonasz proponuje Zuzie wakacyjny wyjazd w Bieszczady. Marek żegna się z Witkiem przed wyjazdem. Nieoczekiwanie Nina namiętnie go całuje. Kacper nie zgadza się na sprzedaż siedliska.

"Pierwsza miłość"

odc. 2029 Zuzanna spotyka się z Darią. Udowadnia dziewczynie, że Leszek ją okłamuje. Aleks odnajduje "Melkę" przy drodze wylotowej z Wrocławia. Daria decyduje się na ostatnią rozmowę z Leszkiem.

odc. 2030 W Barbarianie Daria wpada na Błażeja. Opowiada mu o swoich uczuciowych niepowodzeniach. Po chwili dziewczyna całuje przyjaciela! Następnego dnia budzi się w swoim łóżku na ciężkim kacu. Zastanawia się, czy poprzedniej nocy przespała się z Błażejem. Później jej wątpliwości rozwiewa sam zainteresowany...

odc. 2031 Aleks ma pretensje do Marysi, że nie wyrzuciła z domu "Melki", która dzień wcześniej ich okradła. Tymczasem Błażej postanawia szczerze porozmawiać z Darią.

odc. 2032 Bartek dowiaduje się od Śmiałka, że Norbert podrywa mu żonę! Natomiast Krystian pojawia się w Barbarianie. W pewnym momencie zauważa "Melkę", która robi na nim ogromne wrażenie. Błażej uświadamia sobie, że zakochał się w Darii. 


"Na Wspólnej"

odc. 2010 Michał przygotowuje się do swojego pierwszego występu. Prosi Kingę, by trzymała za niego kciuki. Jarek żali się rodzeństwu, że ojciec Elizy go nienawidzi. Tymczasem Cielecki zabrania córce spotykania się z młodym Bergiem. Po pierwszym dniu remontu Marek boi się, że robotnicy nie zdążą przed powrotem Danuty.

odc. 2011 Halinka jest wściekła na Zimińskiego, że nie wtajemniczył jej w swoje plany remontowe. W mieszkaniu Marty pojawia się Iwona. Sugeruje Konarskiej, że przydałaby się jej konsultacja specjalisty. Potem przychodzi też do niej Olaf. Proponuje jej swoją pomoc. Michał traci pracę w zespole.

odc. 2012 Eliza proponuje Jarkowi, by towarzyszył jej na balu u Krzesińskich. Z kolei Cielecka wyrzuca mężowi, że nie powinien traktować córki jak więźnia. Basia dowiaduje się od Huberta, że zaczyna on pracę w wydawnictwie od piątej rano. Włodek przynosi Marii śniadanie do łóżka. Przy okazji oznajmia, że wykupił dwuosobową wycieczkę do egzotycznego kraju.

odc. 2013 Cielecka podwozi córkę do koleżanki, z którą przed balem umówiła się Eliza. Nie wie, że tak naprawdę chodzi o... Berga. Późnym wieczorem chłopak sugeruje, by ukochana spędziła noc u niego w domu! Zuza postanawia zorganizować Uli "kinderbal".

"Na dobre i na złe"

odc.585 Profesor Falkowicz dowiaduje się, że znaleziono dla niego dawcę nerki. Chirurg jedzie do ośrodka transplantologii, a już na miejscu dołącza do niego Adam. Krystyna, pacjentka Piotra, która usiłowała popełnić samobójstwo, nadal przebywa w szpitalu w Leśnej Górze. Tymczasem na ginekologię trafia samotna matka, Ewelina. Kobiecie w opiece nad synkiem przeszkadza uciążliwy ból, który pojawił się wkrótce po porodzie. Do szpitala zgłasza się też sadownik Arek, który ma poddać się operacji przepukliny. W trakcie prostego na pozór zabiegu następują komplikacje i pacjentowi grozi amputacja stóp. Zuza nie traci nadziei, że pozostająca w śpiączce Roksi w końcu się zbudzi. Wciąż próbuje nawiązać kontakt z pacjentką.

"rodzinka.pl"

odc.16 Chłopcy pytają Ludwika, co to jest orgazm. Boski za wszelką cenę chce uniknąć odpowiedzi i wybrnąć z trudnej sytuacji. Natalia mówi synom, czym jest miłość i czułość.

odc.17 Kuba uświadamia ojcu, że zadania matematyczne mogą niemile zaskoczyć, a znajomość biologii może pozbawić apetytu na deser.

odc.18 Ludwik, aby nauczyć Kubę odpowiedzialności i systematyczności, kupuje zwierzątko. Wybór pupila jest niezbyt trafny, przez co do domu Boskich wkrada się chaos.

odc.19 Boscy przygotowują ubrania na jesień. Tomek nie chce chodzić w niemodnej kurtce, a Kacper w odzieży po starszym bracie.

"Autostrada do nieba"

odc.18 Pewien ojciec od lat nie akceptuje faktu, że jego córka jest samotną matką. Gdy okazuje się, że kobieta jest śmiertelnie chora, do akcji wkraczają Mark i Jonathan.

odc.19 Cierpiący na tetraplegię przyjaciel Jonathana, Scotty, jest zakochany w pięknej Diane. Anioł chce pomóc mu zdobyć serce wybranki.

odc.20 Jonathan spotyka Melvina, myślącego wyłącznie o karierze kandydata na burmistrza pewnego miasta. Chce przekonać mężczyznę, by kierował się uczciwymi zasadami.

odc.21 Jonathan i Mark spotykają aktorkę, Laurie. Dzięki nim przekonuje się ona, że bogactwo i sława nie są sensem życia.


"Filary ziemi"odc.4 Aliena odnajduje Jacka we Francji. Oboje marzą o wspólnej przyszłości. W tym czasie projekt w Kingsbridge chyli się ku upadkowi. Philip zostaje pozbawiony stanowiska przeora. Całkowicie traci nadzieję, że uda się wybudować katedrę.

"Intelligence"odc.4 Gabriel i jego zespół mają uratować przed egzekucją na antenie telewizji dwóch niezależnych dziennikarzy, którzy zostali porwani przez syryjskie siły zbrojne. W tym samym czasie Riley musi współpracować ze swoim byłym chłopakiem.

"Prawo Agaty"

odc.9 Mecenas Przybysz reprezentuje mężczyznę, który walczy z rodziną swego zmarłego partnera. Dorota bardzo przeżywa niepomyślny wyrok sądu w jej sprawie. Bartek pomaga kobiecie, w której bagażu znaleziono kokainę.

"Ojciec Mateusz"odc.106 Do szpitala trafia nauczycielka chemii w prywatnym liceum, Palkowska. Policja zabezpiecza ślady na jej samochodzie, który został zniszczony na szkolnym parkingu. Na komendę zostają wezwani rodzice dwóch uczniów, Adama Kwiatkowskiego i Pawła Dobczewskiego, którzy pozostawali w konflikcie z kobietą. Karolina i Nocul zatrzymują w liceum Adama, który ma zabandażowany nadgarstek. Mieczysław odwiedza poszkodowaną w szpitalu. Jej wyjaśnienia wprowadzają do sprawy nowe okoliczności. Do Palkowskiej przyjeżdża też ksiądz Mateusz, ale kobieta nie chce z nim rozmawiać. W szpitalu duchowny poznaje jej syna, Kacpra. Tymczasem do Basi i jej męża przyjeżdża Ola, która przedstawia rodzicom swojego chłopaka, Adriana.

"Graceland"odc.10 Charlie i Johnny nadal nie wiedzą, co mają sądzić o Briggsie. Zdając sobie sprawę z zagrożenia ze strony Janglesa, Charlie zwraca uwagę na Odina. Gdy Bello chce kupić od niego heroinę, kartel Caza wzywa na pomoc budzącego grozę przestępcę.

"Pacyfik"

odc.10 Japonia ogłasza kapitulację. Leckie zostaje wypisany ze szpitala i wraca do domu. Sledge jedzie do Alabamy, aby spotkać się z rodziną i Sidem Phillipsem. Lena odwiedza dom Basilone’a, gdzie dochodzi do konfrontacji z rodziną sierżanta.

"Skazany na śmierć"

odc.22 Ucieczka Michaela i innych więźniów wychodzi na jaw. Naczelnik Pope ogłasza alarm w Fox River i mobilizuje wszystkie siły do tropienia zbiegów. Na czele pościgu staje Bellick. Nie przypuszcza, że uciekinierzy są tak blisko.

"Paradoks"

odc.8 W ciągu dwunastu dni giną cztery kobiety. Zostały zgwałcone i otrute, a na ciele każdej wycięto prawosławny krzyż. Ekspert opracowuje profil psychologiczny mordercy. Joanna ma inną koncepcję dotyczącą prowadzenia śledztwa niż Kaszowski.

"Głową w mur"

odc.9 Abby i Lina podejrzewają, że Nikki, funkcjonariuszka z ich wydziału, która prowadziła dochodzenie w sprawie skorumpowanych kolegów, sama zaczęła działać niezgodnie z prawem. Wkrótce Kowalski odkrywa, że Nikki uzależniła się od narkotyków.

"Zaginiony"

odc.1, 2 Podczas wakacji we Francji syn Tony’ego Hughesa zostaje porwany. Od tej chwili mężczyzna przez lata obsesyjnie szuka dziecka. Nie przyjmuje do wiadomości, że może ono już nie żyć. Poszukiwania prowadzi też emerytowany policjant, Julien.

"Świat według Kiepskich"

odc.414 Pewnego wieczoru Halina odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako Dzidka, dobra znajoma jej męża. Zapowiada, że wkrótce zjawi się z wizytą. Niezadowolona Kiepska postanawia wyjaśnić tę sprawę i niebawem przekonuje się, że jej obawy nie są bezpodstawne. Okazuje się bowiem, że Dzidka była pierwszą miłością Ferdka. Kiepski, na złość Halinie, postanawia spotkać się z dawną ukochaną. Nowa sytuacja sprawia, że uświadamia sobie, iż przez wiele lat żył pod pantoflem żony. Ponadto próbuje zmierzyć się coraz bardziej dokuczliwymi objawami wieku średniego. Kupuje motor i wyrusza na Pomorze. To kraina jego młodości, gdzie chce odszukać wspomnienia sprzed lat i stanąć twarzą w twarz z dawną miłością.

"Arrow"

odc.22 Malcolm przywdziewa swój czarny kaptur i w tym przebraniu prowadzi negocjacje z sejsmologiem, doktorem Brionem Markovem oraz jego grupą. Niebawem dochodzi do konfrontacji "kapturów", a Meryln Global Group ujawnia swoje mroczne sekrety.

"Mentalista"

odc.19 Zostaje zamordowana pracownica prokuratury okręgowej. Jane i Lisbon zatrzymują fałszywego przedsiębiorcę budowlanego Sylvana, który okazuje się płatnym zabójcą. Oskarżony staje przed sądem. Niestety, wskutek niefrasobliwości Jane’a, zostaje zwolniony.

"Instynkt"

odc.8 W podwarszawskiej wsi pod mostem zostaje znalezione ciało Anety Lato, pracownicy salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Ofiara ma złamany kręgosłup i jest nafaszerowana kokainą. Policja zaczyna śledztwo od przesłuchania personelu sklepu.

"Lekarze"

odc.10 Janek znika z domu. Florczyk znajduje go w kawiarence internetowej. Uciekając przed nim, chłopak wpada pod samochód. Pekold czuje się bardzo źle. Pozwala Basi samodzielnie operować. Torzewska i Leon odnajdują psa, który pogryzł ich pacjenta, Dawida.

"Wybrani"

odc.19 Maszyna generuje numer dyrektorki jednej z wiodących firm z sektora zaawansowanych technologii. Finch przenika do tej korporacji. Ma za zadanie ustalić, czy kobieta działa w interesie swojej firmy, czy może planuje zniszczyć ją od środka.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama