Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1111 Ula słyszy od jednej z policjantek, że powinna przyznać się do winy. Zaraz po wyjściu z aresztu odnajduje Arka. Pyta go, dlaczego na imprezie podrzucił jej marihuanę. Zdesperowana dziewczyna prosi Tomka, by doradził jej, co powinna zrobić. W końcu Chodakowski zawozi ją na posterunek policji, gdzie zostaje oczyszczona ze wszystkich zarzutów. Marek organizuje w szpitalu ślub z Ewą. Na uroczystości obecni są Tomek i Ula oraz Lucjan, Barbara z Kolędą. Tuż po wzruszającej ceremopodnii Ewa traci przytomność... Kolęda prosi Budzyńską o pożyczkę. Pieniądze zamierza w całości przeznaczyć na leczenie córki. Wieczorem Andrzej przelewa na konto matki kolejne dwadzieścia tysięcy złotych! Budzyńska postanawia zainwestować uzyskaną kwotę w kasynie, by odzyskać to, co ostatnio przegrała. Na szczęście, gdy Wanda zaczyna przegrywać, Asia powstrzymuje ją przed dalszą grą. Anna podsłuchuje ich rozmowę. O tej niesubordynacji donosi szefowi, który robi później Tarnowskiej karczemną awanturę.

odc. 1112 Zduńscy odkrywają, że Basia próbuje sprzedać swój telefon. Ustalają, że dziewczynka chce kupić akcesoria do jazdy konnej, które są niezwykle kosztowne. Kilka godzin później Jurek dzwoni do Ali z informacją, że dziewczynka spadła z konia! Ala od razu zabiera córkę do przychodni Marii, gdzie małą bada Wojtek. Natomiast do kancelarii zgłasza się Romanowski, zdesperowany ojciec, który po śmierci żony nadużywa alkoholu. Mężczyzna boi się, że opieka społeczna może odebrać mu syna Maćka. Prosi o pomoc Budzyńskiego. Podczas awantury traci przytomność. To może być zawał. Piotrek przekonuje go w szpitalu, by podpisał stosowne upoważnienie, które da mu czasową opiekę nad chłopcem. W końcu Maciek trafia na Deszczową. Kinga wcale nie jest tym pomysłem zachwycona. Natomiast Filarski wyznaje byłej żonie, że znów się zakochał. Krystyna, gdy poznaje Monikę, odkrywa, że nowa ukochana Zbyszka jest w wieku ich córki! Maria spotyka się z Arturem na sprawie rozwodowej. Dowiaduje się, że Teresa spodziewa się dziecka.

"Klan"

odc. 1225 Marta dowiaduje się od Mariusza, że mężczyzna jest zachwycony portalem według jej pomysłu. Maria dostaje od Krystyny sms-a z informacją, że od dziś nie są już rodziną! Staś i Wojtek chcą wrócić do Finlandii. Diana opowiada Kasi o życiu w Brukseli. Wieczorem Łukasz wręcza Górce pierścionek. Dziękuje, że dała mu szansę...

odc. 1226 Hubert planuje trasę koncertową z Erniem tak, by mógł spędzić z Klarą jak najwięcej czasu. Tymczasem jego dziewczyna dowiaduje się, że Adam jest chory, a Milenką nie ma się kto zająć. Lekarz diagnozuje grypę i oświadcza, że trzeba odizolować córkę od taty. Staszek oznajmia Stefanowi, że Oksana zwolniła się z pracy. Jaworski uważa, że Kaśka źle zarządza osiedlem.

odc. 1227 Bandyci napadają na Stefana. Mężczyzna zostaje pobity. Renata i Arek przychodzą do Walawskich. Chcą zobaczyć się z Miłoszem. Wiśniewski odwiedza posterunek policji. Jest ciekawy, co stało się z bezdomną Amelią. Niespodziewanie spotyka ją wieczorem na Zacisznej.

odc. 1228 Bartek sprząta po wczorajszej awanturze u Stefana. Przychodzi Sadowski. Obaj mają wyrzuty sumienia, że nie wkroczyli do akcji wcześniej. Stefan jest w szpitalu, ale badania wykazują, że na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Wiśniewski budzi rano Amelię, która u niego spędziła noc. Kobieta opowiada mu, jak straciła męża i dach nad głową. Hubert zostawia Klarze kartkę i wychodzi...

"Barwy szczęścia"

odc. 1221 Marta wciąż nie może znaleźć pracy. Piotr wyznaje Walawskiej, że już nie kocha Igi! Kostek oznajmia Edycie, że przyjął już propozycję brata, by prowadzić z nim sklep z winami. Teresa i Fryderyk rezerwują na lato pokój w ośrodku Eweliny.

odc. 1222 Iwona informuje Marię, że przyleciała do Polski na rozprawę rozwodową z Alkiem. Kasia dostaje od Łukasza ogromny bukiet kwiatów. Wieczorem Ksawery mówi do Sadowskiego: "tata"! Zbyszko z niesmakiem patrzy na Maćka, który przytula się do Władka.

odc. 1223 Marek zwierza się Marii, że w każdej chwili mogą wrócić do Finlandii, ponieważ praca na niego czeka. Szatkowska obiecuje Marcie, że przejrzy jej pomysły programów telewizyjnych. Iga oznajmia Walawskiej, że Piotr wyprowadził się z domu! W dniu ślubu Sary i Daniela przed ich domem kręci się tajemnicza kobieta. Gdy młoda para próbuje wejść do samochodu, nieznajoma się na nich rzuca. Daniel rozpoznaje Honoratę. Prosi byłą żonę o spokój.

odc. 1224 Następnego dnia Sara oznajmia Danielowi, że nie będzie już więcej próbowała wyjść za mąż. Zapłakana Iga nie rozumie, jak Piotr mógł ją odrzucić, gdy w końcu udało jej się zajść w ciążę. Błaga Martę, żeby z nim porozmawiała. Krystyna ma pretensje do Marii, że próbuje nakłonić Marka do rezygnacji z pracy. Staś i Wojtek chcą namówić rodziców na wyjazd z Polski.

"Pierwsza miłość"

odc. 2019 Kinga nareszcie ustala, że Artur nie zmyśla, tylko rzeczywiście jej syn jest wobec niego wyjątkowo podły. W Wadlewie zjawia się Jagna. Wieczorem ulega wypadkowi.

odc. 2020 Luiza wraca do Wrocławia, by wesprzeć przyjaciół, którzy przeżyli trudne chwile. Kinga prosi Adę o pomoc w sprawie nieznośnego zachowania Tomka. Śmiałek przez przypadek wygaduje się przed Romanem, że Jacek ma nieślubnego syna.

odc. 2021 Marian postanawia dołożyć starań, by pozbyć się Norberta ze wsi. Oznajmia też Sylwii prawdę o chłopaku. Błażej odkrywa, że Leszek jest żonaty! Kinga odczuwa mdłości i zawroty głowy. Jest w ciąży?

odc. 2022 Artur nie ma złudzeń. Jeśli Żukowska spodziewa się dziecka, to jego ojcem może być tylko Adam. Daga i Sabina mają wątpliwości co do tego, czy powinny mówić Darii o wczorajszym spotkaniu z żoną Miśkiewicza. Stawiają Leszkowi ultimatum. Jacek spada ze schodów.

"Na Wspólnej"

odc. 2002 Do Marty dociera w końcu, jaki skandal wywołała na podwójnym weselu. Jest jej wstyd. Tymczasem Roman i Kamil postanawiają poważnie zająć się jej problemem alkoholowym. Z kolei Arek z Elizą czule wspominają swój "pierwszy raz" przeżyty na weselu. Ola skarży się Dance, że nikt jej tak nie zranił, jak Czerski.

odc. 2003 Daniel zauważa, że Łucja na portalu społecznościowym zasugerowała, że kogoś ma. Postanawia sprawdzić, z kim się spotyka... Po wieczorze kawalerskim i weselu Włodek źle się czuje. Maria i Tadeusz namawiają go na wizytę u lekarza. Ewa postanawia spotkać się z Radkiem.

odc. 2004 Marta zapisuje się na zajęcia z cross- -fitu. Od pierwszej chwili zraża się do trenera. Menedżer zespołu, który grał na podwójnym weselu u Ziębów, proponuje Michałowi, żeby został ich wokalistą! Bergowie wyjeżdżają w krótką podróż poślubną.

odc. 2005 Włodek przychodzi do lekarza z wynikami swoich badań. Kiedy Zięba wychodzi, przypadkiem słyszy, że zostało mu... dwa miesiące życia! Danka zaprasza Dębków, by oblać swój awans na dyrektora szkoły. Halinka podpowiada Zimińskim, że teraz powinni zmienić mieszkanie na większe! Radek znowu całuje Ewę. Tym razem kobieta nie protestuje.

"Na dobre i na złe"

odc.583 Doktor Gawryło próbuje przypomnieć sobie przebieg operacji żony Radwana. Wraz z Haną jedzie do szpitala w Gromowie, aby porozmawiać ze swoją dawną asystentką, Mirką. Do Leśnej Góry trafia Leszek. Okazuje się, że zdrowy styl życia i uprawianie sportu nie uchroniły go przed chorobami układu krążenia i zawałem. Po operacji na otwartym sercu Zuza bez wiedzy Agaty postanawia wykonać u Leszka tracheotomię. Gdy informacja o tym zabiegu dociera do Woźnickiej, lekarka wpada w furię. Między kobietami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Doktor Krakowiak zajmuje się młodą kobietą imieniem Roksi, która skarży się na migrenę. Okazuje się, że w mózgu pacjentki utworzył się tętniak, który bezpośrednio zagraża jej życiu.

"rodzinka.pl"

odc.6 U państwa Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Natalia nie chce przygotowywać posiłków, które uważa za niezdrowe, a synowie nie jedzą tego, co ona przyrządza.

odc.7 Natalia czuje się niedoceniana przez swoich mężczyzn. Pomaga jej koleżanka, która zaprasza Boskich na grę w feministyczne scrabble.

odc.8 Trwają przygotowania do świąt. Pan domu szykuje przebranie Świętego Mikołaja. Nie wie, że dzieciaki planują zasadzkę, by przekonać się, czy Mikołaj naprawdę istnieje.

odc.9 Boski szykuje dla chłopców dzień pełen zimowych atrakcji. Plan przewiduje m.in. miniturniej hokeja i bitwę na śnieżne kule.

"Autostrada do nieba"

odc.8 Ktoś próbuje zastraszyć Gwen Halstead, właścicielkę kliniki weterynaryjnej. Kobieta jest tak przerażona, że ma halucynacje. Z pomocą przychodzą jej Jonathan i Mark.

odc.9 Gwiazda filmowa coraz bardziej oddala się od własnych dzieci. Jonathan postanawia przywrócić harmonię w rozpadającej się rodzinie.

odc.10 Jonathan i Mark zgłaszają się do Joeya. Mężczyzna rozwiesił plakaty z informacją, że poszukuje "anioła", który sfinansuje realizację scenariusza jego kolegi, Martina.

odc.11 Anioł pomaga weteranowi z Wietnamu, który ma córkę ze związku z Azjatką. Jego rodzina nie akceptuje tej sytuacji.

"Filary ziemi"odc.2 Wrogowie Philipa chcą uniemożliwić wybudowanie katedry. Wpływowy arcybiskup Waleran pragnie postawić kościół w Shiring. Spiskuje z Hamleighami. Niebawem kamieniołom zostaje przejęty przez bezwzględnego Hamleigha.

"Intelligence"odc.2 Gabriel i członkowie Cybercomu jadą do Teksasu, by powstrzymać rozprzestrzenianie się śmiertelnie niebezpiecznego wirusa. Okazuje się, że za wybuch epidemii odpowiada niebezpieczny kryminalista, który już od tygodnia przebywa w więzieniu.

"Prawo Agaty"

odc.7 Agata zastanawia się nad powodem zniknięcia Góreckiej. Jest ono bardzo korzystne dla męża kobiety, uwikłanego w podejrzane interesy. Zbliża się proces Doroty. W mediach, które nakręcają sprawę, huczy od spektakularnych oskarżeń.odc.104 W Sandomierzu zostaje zamordowany Daniel Klimczak, który pracował w miejscowym supermarkecie jako bawiący dzieci klaun. Policjanci rozpoczynają śledztwo i odkrywają, że mężczyzna mieszkał też w sklepie. Trop prowadzi funkcjonariuszy do pracownika ochrony sklepu, Henryka. Mężczyzna na widok Możejki próbuje uciec, ale zostaje złapany dzięki Pluskwie. Tymczasem na plebanię przychodzi Izabela, właścicielka supermarketu. Informuje Mateusza, że odkryła coś niepokojącego. Niedługo później wychodzi na jaw, że kobieta miała romans z Danielem. W gronie podejrzanych znajduje się teraz jej mąż Krzysztof. Mateusz pomaga w rozwiązaniu skomplikowanego śledztwa. Trop prowadzi sprytnego duchownego do mającego problemy finansowe Jarka Drabika.

"Graceland"odc.8 Briggs wyjawia, że jako młody i niedoświadczony agent został porwany przez kartel Caza i siłą uzależniony od brania heroiny, a następnie puszczony na wolność. Ta szokująca wiadomość może mieć poważne konsekwencje dla całego wydziału zadań specjalnych.

"Pacyfik"

odc.8 1944 rok. Basilone wraca do czynnej służby. Zostaje przeniesiony do Camp Pendleton, gdzie szkoli rekrutów, m.in. młodych Tatuma i Evansona oraz sierżant Lenę Riggi, z którą nawiązuje romans. Po kilku miesiącach wszyscy lądują na wyspie Iwo Jima.

"Skazany na śmierć"

odc.20 Bellick znajduje wykop w świetlicy, ale Westmoreland go unieszkodliwia. Sam też zostaje ranny. Nie mówi jednak o niczym współwięźniom, bowiem Michael planuje uciec w najbliższą noc. Scofield wyznacza czas akcji i rozdziela zadania.

"Paradoks"

odc.6 Szef BSW zleca Majewskiej, aby zajęła się sprawą makabrycznej zbrodni, której dopuszczono się na szesnastolatce. Nieznani sprawcy porwali i zabili dziewczynę, a ojcu podrzucili jej głowę. Zrozpaczony mężczyzna poprzysięga zemstę.

"Głową w mur"

odc.7 Abby i Lina są świadkami zasłabnięcia człowieka. Bez skutku próbują wezwać pomoc. Gdy mężczyzna umiera, policjantki chcą na własną rękę zbadać przyczynę braku odzewu ze strony operatorów numeru ratunkowego. Wpadają w kłopoty...

"Świat według Kiepskich"

odc.412 Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego i jego rodziny: żony Haliny, syna Waldka i córki Marioli. Kiepscy mieszkają w kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu i pozostają w zażyłych stosunkach ze swoimi sąsiadami: Marianem i Heleną Paździochami oraz Arnoldem Boczkiem. Głównym zajęciem bezrobotnego Ferdka jest picie piwa i oglądanie telewizji. Ferdynand i Halina chcą zrobić coś dobrego dla innych. Postanawiają oddać biednym rzeczy, których sami już nie potrzebują. Obdarowanym ma być m.in. lokalny bezdomny Kazimierz Badura. Zachowanie sąsiadów powoduje, że również Paździochowie włączają się do akcji charytatywnej. Wkrótce zaczynają rywalizować z Kiepskimi o miano największych dobroczyńców na osiedlu.

"Mentalista"

odc.23 Agenci CBI badają miejsce zbrodni 19-letniej Emmy. W tym czasie na niebie pojawia się samolot kreślący znak Czerwonego Johna. Bliźniaczka ofiary, Maya, zaginęła. Trop prowadzi Patricka Jane’a i jego podwładnych do siedziby podejrzanej firmy Cut Iron.

"Instynkt"

odc.6 Prokurator Wójcik wypytuje Oster i Tarkowskiego o okoliczności śmierci Hartmana. Na peryferiach miasta zostają znalezione zwłoki listonosza. W czasie sekcji zwłok na ubraniu ofiary śledczy znajdują ślady niezwykle rzadko stosowanego leku.

"Lekarze"

odc.8 Do zespołu dołącza chirurg Anna Zaniewska. Elżbieta traci stanowisko dyrektorki. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu, najprawdopodobniej cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna proponują, aby Alicja z chłopcem pojechali do Szwajcarii.

"Wybrani"

odc.17 Reese i Finch podczas poszukiwania kolejnych wskazówek trafiają do przybrzeżnego miasteczka. Razem z grupką mieszkańców muszą przetrwać sztorm w komisariacie policji. Okazuje się, że wśród osób wewnątrz budynku znajduje się morderca.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje