Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1107 Sonia prosi Budzyńskiego, by ją odwiedził i pomógł spakować przed wyjazdem. W pewnym momencie kobieta przytula się do Budzyńskiego i próbuje go pocałować. On ją jednak odpycha i natychmiast wybiega z jej domu. Wojtek zwierza się Asi, że w szkole jest prześladowany przez starszych chłopców. Marzy o tym, by opanować techniki samoobrony. Maryla informuje Tomka, że prowadzone jest śledztwo w sprawie kasyna, w którym pracuje Joanna. Sugeruje, by Tarnowska została informatorem policyjnym... Z kolei Budzyńska zostaje napadnięta po wyjściu z kasyna. Na szczęście Joannie udaje się odzyskać skradzioną kobiecie torebkę. Marek wraca do Stanów. Chce być z Ewą, by ją wspierać w walce z chorobą. Anna remontuje siedlisko. Pomaga jej Rafał oraz... Werner, który wpadł do niej z wizytą. Adam uparcie próbuje zdobyć serce Gruszyńskiej, ale ona jest nieprzejednana i nie chce dać mu szansy. Ula opowiada Gruszyńskiej o swoich pierwszych wrażeniach ze studiów. Potem próbuje namówić Bartka, by pojechał z nią do Warszawy na imprezę. Filarski zdradza Kindze, że nadal umawia się z Moniką. Natomiast Marszałek zaprasza Zduńską na niedzielny obiad. Obiecuje, że pojawi się na nim też Magda. Ma nadzieję, że przyjaciółki wyjaśnią sobie nieporozumienia.

odc. 1108 Artur prosi Marię, by mógł widywać Basię częściej niż tylko dwa weekendy w miesiącu. Grzegorz odwiedza Marcina oraz Kasię. Przekazuje im ubranka dla ich dziecka. Potem Kasia odwiedza bistro. Próbuje spotkać się z Pawłem. Pragnie, by wesele z Chodakowskim odbyło się w lokalu Zawadzkiego. Wojtek dowiaduje się, że w USA Eryka miała poważny wypadek samochodowy. Decyduje się do niej polecieć. Janek jest załamany. Wyznaje Pawłowi, że policja znalazła świadka, który widział Jankę za kierownicą, w czasie gdy doszło do wypadku. Wieczorem Okońska odwiedza Zawadzkiego i prosi go o pomoc. Chce, by były kochanek zaopiekował się Jasiem. Sklep Ali przynosi straty. Paweł proponuje żonie, by - wspólnie z Olgą - na pół etatu zajęła się cateringiem dla bistro

"Klan"

odc. 2673 Vujkovic zaprasza Pawła na kolację. Opowiada Lubiczowi o domu, który kupił w Warszawie. Przyznaje też, że jego związek z Danusią się wypalił i pewnie lada dzień się rozstaną. Miłosz ma już dość samochodu, z którym są ciągłe kłopoty. Bożenka domyśla się, że mąż marzy o nowym aucie i tylko szuka pretekstu, by zacząć się za nim rozglądać. Jasiek uświadamia sobie, że przed wyjazdem z Topolina zapomniał wyłączyć alarm. Natomiast Michał pokazuje Zycie plac, na którym zamierza postawić ich dom. Niestety, Zyta nie jest zachwycona. Nie odpowiada jej ani wielkość działki, ani lokalizacja. Grażyna z Leopoldem jadą na koncert noworoczny do filharmonii. Przed wejściem do budynku spotykają studentkę, która bardzo źle się czuje. Dzwonią po pogotowie...

odc. 2674 Kasia pyta Grażynkę, czy jest zakochana w Leopoldzie. Matka nie potrafi na to pytanie jej wprost odpowiedzieć. Ramona sugeruje Jaśkowi, by przestał się zamartwiać alarmem. Chłopak odpowiada, że dla niego to sprawa honoru. Michał proponuje Sandrze, jako specjalistce od rynków wschodnich, udział w biznesie, który właśnie rozkręca. Aby wprowadzić ją w szczegóły przedsięwzięcia, zaprasza ja na kolację z Oskarem. Tymczasem Zyta oświadcza Chojnickiemu, że znalazła odpowiedni grunt pod ich dom. Znajduje się on w... Podkowie Leśnej. Aga spotyka Furtecką, która jest zachwycona nabywcą domu Janusza. Okazuje się, że to Stiepan! Jasiek spędza noc w Topolinie.

"Barwy szczęścia"

odc. 1217 Łukasz z Kasią i Ksawerym przyjeżdżają do pensjonatu na Mazurach. Sadowski udaje się na recepcję, gdzie spotyka Alinę z Waldemarem, którzy przyjechali świętować rocznicę ślubu. Jaga opowiada Sarze o randce z Bartkiem. W pewnym momencie pojawił się na niej Jędrek, z którym także flirtuje. Maria przyłapuje Teresę i Fryderyka na rozmowie o przeprowadzce do ośrodka Eweliny.

odc. 1218 Kasia ma wyrzuty sumienia, że nie powiedziała Rybińskim, iż Łukasz jest biologicznym ojcem Ksawerego. Marta zwierza się Marii, że ma na oku nową pracę. Tomala pyta Kordiana, jak się czuje po tym, co zrobił Sabinie. Piotr ma pretensje do Igi, że odwołała wizytę u lekarza. Ma dość jej nastrojów.

odc. 1219 Sadowski jest zaskoczony, że Rybińscy tak szybko go zaakceptowali jako nowego członka rodziny. Alina zwierza się Waldemarowi, że teraz Kasia nie będzie prosiła ich o pomoc przy wnuczku. Tomasz opowiada Marii o długach, które pozaciągał. Iga oznajmia Piotrowi, że jest w ciąży!

odc. 1220 Zuza zwierza się Edycie, że nie zamierza rezygnować z aktorstwa. Natomiast Kostek oznajmia byłej żonie, że jego małżeństwo z Ludmiłą to już przeszłość. Natomiast Iga spotyka się z Martą. Pyta przyjaciółkę, dlaczego Piotr nie podziela jej entuzjazmu. Potem wychodzi na jaw, że on wcale nie chciał drugiego dziecka! Bandyci zaczepiają Marka. Twierdzą, że powinien im zapłacić za ochronę.  

"Pierwsza miłość"

odc. 2009 Jowita ma dość smutnego siedzenia w domu. Postanawia wybrać się do pracy. Daria i Leszek spotykają się w kawiarni. Miśkiewicz nie przestaje adorować dziewczyny. Sugeruje, by poszli "na całość". Śmiałek wmawia Malwinie, że Paulina uczestniczy w procederze handlu chorymi zwierzętami. Gdy ta informacja dociera do pani weterynarz, musi się tłumaczyć.

odc. 2010 Emilka ma pretensje do Śmiałka, że swoimi insynuacjami podważył autorytet Pauliny wśród mieszkańców Wadlewa. Daga i Sabina odkrywają, że Leszek jest żonaty! Postanawiają opowiedzieć o tym Darii.

odc. 2011 Romans Darii z Miśkiewiczem kwitnie. Dziewczyna planuje nie mówić o ich związku swoim przyjaciółkom. Radek udaje się do warsztatu samochodowego na obrzeżach miasta. Kiedy przechodzi na tyły budynku, znajduje tam zwłoki mężczyzny. Po chwili słyszy policyjny radiowóz...

odc. 2012 Radek zostaje zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Obecność na miejscu zdarzenia oznacza, że to on jest mordercą! Tymczasem wieczorem Jowitę odwiedza... Zygmunt. Mateusz martwi się o zdrowie Karola. Opowiada o swoich troskach Sabinie. Dziewczyna widzi, że chłopak jest w niej zakochany. Ada poznaje Artura. Potem pyta Kingę, co naprawdę łączy ją z Kulczyckim. Uważa, że można budować związek na fundamencie przyjaźni.

"Na Wspólnej"

odc. 1995 Marta ma pretensje do Filipa, który coraz częściej krytykuje ją przy Ksawerym. Roman w końcu pozbywa się prostytutek ze swojego domu w Krówkach. Marylka, która podejrzewa, że mąż ją zdradził, wyrzuca go z domu. Kasia i Franek błagają Joannę, żeby wybaczyła Bogdanowi. Chcą, by ich ślub się odbył.

odc. 1996 Monika jest przerażona. Boi się, że straciła wzrok. Żaneta żali się Bretnerowi, że ostatnio Wojtek zrobił się zaborczy. Po chwili Darek ją całuje! Dagmara oczekuje od Renaty i Sławka, że przeleją wygraną Dominika na jej konto.

odc. 1997 Damian dowiaduje się, że narzeczona ma problemy ze zdrowiem. Postanawia zabrać ją do szpitala, ponieważ ma nadzieję, iż lekarze postawią Monice diagnozę. Ziębówna nie docenia jego starań. Uważa, że Cieślik jest podły i nie chce się z nią ożenić. Ewa dowiaduje się od Radka, że jego przyjaciel zginął w Himalajach. Ma wyrzuty sumienia. Ewa prosi, by się nie zadręczał.

"Na dobre i na złe"

odc.581 Piotr jest szczęśliwy, odkąd dowiedział się, że Hana oczekuje dziecka. Towarzyszy jej przy badaniu USG. Doktor Goldberg próbuje zapomnieć o tym, co wydarzyło się między nią a Krzysztofem. W Leśnej Górze zjawia się Teresa, teściowa Radwana. Hana słyszy rozmowę, z której wynika, że Gawryło zabił żonę Krzysztofa. Zaczyna rozumieć, że lekarz nawiązał z nią romans, aby zemścić się na Piotrze. Profesor Falkowicz postanawia dać nauczkę doktor Gratz. Chce ją przyłapać na gorącym uczynku, w momencie, gdy będzie sprzedawała Jarkowi leki. W szpitalu zjawia się jednak policjant, który ma aresztować pacjenta. Lekarka na jego widok od razu ucieka. Na oddział chirurgiczny trafia ekscentryczna młoda artystka, Greta. Twierdzi, że jest córką Falkowicza.

"rodzinka.pl"

odc.129 Kacper dostaje na gwiazdkę wiele prezentów. Obławia się również na domowych pracach, zakładach i internetowych przecenach. W zupełnie innej sytuacji jest Tomek, który próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Niespodziewanie dziadkowie w ramach prezentu bożonarodzeniowego fundują najbliższym wyjazd do Zakopanego na sylwestra.

"Autostrada do nieba"

odc.1 Jonathan Smith jest aniołem. Przybywa na Ziemię, aby rozpocząć swoją niebiańską misję niesienia pomocy ludziom. Na początku zatrzymuje się w domu opieki, żeby wesprzeć zarządzającą nim Leslie Gordon. Właśnie tutaj na swej drodze Jonathan spotyka byłego policjanta Marka Gordona, który podejrzewa go o złe zamiary i rozpoczyna w tej sprawie prywatne śledztwo. 

odc.2 Mark kontynuuje swoje dochodzenie. Nie mogąc zrozumieć natury Jonathana i motywów jego postępowania staje się w stosunku do niego coraz bardziej podejrzliwy. W końcu anioł decyduje się wyjawić prawdę. Były policjant postanawia mu pomóc w jego niezwykłej misji. Wkrótce obaj wyruszają razem w świat, aby wspierać ludzi w trudnych chwilach i uczyć ich miłości.

"Wybrani"odc.15 Reese i Finch walczą z czasem, starając się uratować życie pokojówki, Miry Dobricy. Rozwiązanie sprawy utrudnia fakt, że potencjalnym mordercą dziewczyny może być każdy gość lub pracownik hotelu. Carter rozważa przyjęcie oferty od FBI.

"Prawo Agaty"

odc.5 Prezes i księgowy znanej fundacji dbającej o samotne matki trafiają na ławę oskarżonych. Ich interesy reprezentują Dębski i Przybysz. Bartek orientuje się, że nie jest jedynym mężczyzną w życiu Justyny. Dorota chce się dowiedzieć, kto ją atakuje.odc.102 Koleżanka Basi, Dagmara, pada ofiarą napadu we własnym domu. Okradł ją mężczyzna, z którym umówiła się na spotkanie przez internet. Policja ustala, że to nie pierwszy napad dokonany przez tajemniczego amanta. W Sandomierzu zjawia się sierżant Karolina Górska, która ma pomóc złapać przestępcę. Nieoczekiwanie na pewien trop wpada ksiądz Mateusz.

"Graceland"odc.6 Agenci Charlie i Briggs postanawiają połączyć siły, aby wniknąć w grupę handlarzy narkotyków, której przewodzi Quinn. Korzystając z pomocy Whistlera, Charlie aranżuje spotkanie z gangsterem. Mike zostaje dopuszczony do tajnych planów.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje