Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

ODC. 1105 Marcin kupuje Kasi pierścionek zaręczynowy. Nadal jednak nie może spać spokojnie, bo cały czas jest nękany przez niedoszłych wspólników, którzy grożą, że zrobią też krzywdę Kasi... Postanawia więc pojechać z ukochaną na kilka dni do Grabiny. Po powrocie do Warszawy zostaje pobity przez bandziorów. Na szczęście udaje mu się uciec. Następnie organizuje romantyczne oświadczyny. Kasia mówi mu "tak"! Niespodziewanie do Polski przylatuje Marek. Wyznaje Annie, że Ewa postanowiła wrócić do kraju, by dokończyć terapię. Potem opowiada Barbarze i Lucjanowi o decyzji swojej narzeczonej. Kolęda prosi księdza, by odprawił mszę w intencji wyzdrowienia córki. Kisielowa sprzedaje swoją ziemię Gruszyńskiej.

ODC. 1106 Anna zauważa, że do jej nowej posiadłości ktoś się włamał. W pewnym momencie wpada na nielegalnego lokatora, Rafała. Zamyka go w szopie i postanawia wezwać policję. Ostatecznie decyduje się zatrudnić mężczyznę w charakterze dozorcy. Wojtek dostrzega, że Janka bierze środki na uspokojenie. Wieczorem dziewczyna dochodzi do wniosku, że nadszedł już moment, by poszli "na całość". Jednak mimo nocy spędzonej w ramionach Wojtka, Janka nie przestaje myśleć o Marcinie! Asia zagląda do kasyna, by odebrać swoje rzeczy i kolejny raz konfrontuje się z Anką. Tymczasem prezes proponuje Tarnowskiej, by wróciła do pracy, ale jako... jego asystentka. Joasia, Marta i Maria, razem z Zosią i Wojtkiem, robią Tomkowi niespodziankę. Całkowicie zmieniają wystrój jego mieszkania. Natomiast Tomek nie potrafi się tym cieszyć, odkąd otrzymał e-mail od Małgosi, w którym była żona go za wszystko przeprasza...


"Barwy szczęścia"

ODC. 1215 Justyna nie może pogodzić się z kradzieżą. Tymczasem wychodzi na jaw, że Jaga straciła rower. Mieszkańcy Zacisznej zastanawiają się nad tym, kto jest sprawcą ostatnich zdarzeń. Stefan rozważa, czy za włamaniami nie stoi dwóch siłaczy, którzy od pewnego czasu kręcą się po okolicy. Sabina jest załamana kiepskimi wynikami finansowymi salonu. Tomala sugeruje, by przeniosła biznes w inne miejsce. Władek zabiera Kajtka i Hanię do kina. Pojawia się też Maciek. Marta zwierza się Kaśce, że jest zachwycona, gdy patrzy, jak troskliwie Łukasz opiekuje się Ksawerym. Potem przyjaciółki motywują Marię, żeby zaczęła z nimi uprawiać nordic walking. Po chwili widzą, jak mdleje...

ODC. 1216 Marek i Maria wybierają się razem odebrać wyniki jej badań. W gabinecie lekarz mówi, że żona Złotego cierpi na wyczerpanie nerwowe i powinna na jakiś czas wyjechać. Jeśli tak się nie stanie, wpadnie w depresję. Po powrocie do domu Marek prosi teściów, by w towarzystwie Marysi nie mówili o Iwonce. Nagle do domu wpada Staś. Krzyczy, że ktoś włamał się do samochodu Marka. Skradziono nawigację i aparat ze zdjęciami z Rzymu. Natomiast Kasia spotyka Walerię, która skarży się, że Stefan zamierza zorganizować sąsiedzki patrol, a ona boi się, że złodzieje zrobią mu krzywdę. Górka opowiada o wszystkim Łukaszowi. Sadowski obiecuje, że nagłośni sprawę po powrocie z Mazur.  

"Pierwsza miłość"

ODC. 2005 Kinga razem z Tomkiem odwiedzają psychologa. Chłopiec nie kryje przed specjalistą bolesnej prawdy o swojej matce. Sabina i Grażyna chcą ze sobą szczerze porozmawiać Podstępem wysyłają Wekslera do lasu na... nocne liczenie sów! Radek i "Mikser" nie radzą sobie z nieznajomym, który nęka ich sms-ami.

ODC. 2006 Radek udaje się na komisariat policji. Chce ustalić, kim jest mężczyzna ze zdjęcia. Jowita zostaje potrącona przez pędzący samochód. Radek już wie, że wypadek w lesie był zaplanowany. Malwina kupuje detektywistyczne gadżety z wbudowanymi kamerkami, by podglądać mieszkańców Wadlewa.

ODC. 2007 Jowita powoli dochodzi do zdrowia. Radek prosi Aleksa o pomoc. Daria przeżywa kolejne zauroczenie. Miśkiewicz zaprasza dziewczynę do przetestowania chromatografu. Podczas badań Daria niszczy sprzęt warty kilkaset tysięcy. Leszek jednak... zaprasza ją na kawę!


"Na Wspólnej"

ODC. 1993 Monika dowiaduje się, że Joanna i Bogdan jednak się rozstali. Jest przerażona. Wygląda na to, że nie dojdzie do podwójnego ślubu! Tymczasem Berg znajduje akt, do którego pozowała jego narzeczona. To jeszcze bardziej zaostrza jego zazdrość. Zastanawia się, czy powinien wiązać się z kobietą z taką przeszłością. Roman przekonuje "Brodatego", by razem zrobili porządek z prostytutkami. Kaczmarek w końcu zgadza się udawać ich klienta! Hoffer daje mu pieniądze i... kapelusz z kamerką, dzięki której uda mu się zarejestrować transakcję. Kamil przypomina żonie o rocznicy ich ślubu. Zuza jednak nie ma ochoty świętować, ponieważ nie potrafi nawet na chwilę przestać myśleć o Uli. Hoffer dochodzi do wniosku, że afera z adopcją ostatnio bardzo ich od siebie oddaliła. A walka o odzyskanie dziewczynki dopiero się rozpoczęła! W pracy Kamil dowiaduje się, że z powodu HIV-a żony został odsunięty od operacji!

ODC. 1994 Wpracy u Marty odbywa się huczna impreza. Program Konarskiej pobił rekord oglądalności, dlatego szef zarządził świętowanie. Marta zapomina, że miała odebrać Ksawerego od Filipa! Potem znowu traci nad sobą kontrolę. Były mąż nie zamierza więcej patrzeć przez palce na jej wybryki. Wojtek nadal rywalizuje z Bretnerem o Żanetę. Tym razem spotykają się na trasie. Na bardzo trudnym off-roadowym odcinku Szulc triumfuje! Żaneta przyjeżdża na miejsce wyścigu. Jest wściekła na męża. Daniel załamuje się po rozstaniu z Łucją. Musi ostatni raz z nią porozmawiać. Opowiada, że wyjeżdża na studia do Frankfurtu. Jest poruszony, kiedy słyszy, że dziewczyna za nim tęskni. Kiedy dowiaduje się, że Łucja wychodzi dzisiaj ze szpitala, decyduje się ją zobaczyć. Co jej powie? "rodzinka.pl"

ODC.122, 123 Natalia wspólnie ze znajomymi ze studiów pracuje nad nowym projektem. Jej zajęcie skutkuje naginaniem domowych zasad. Ludwik zajmuje się sprzątaniem. Kacper obmyśla plan własnego biznesu - mycie samochodów z dojazdem.

ODC.124, 125 Natalia chwali się szóstką w indeksie. Ludwik, który ma cały dom na głowie, jest niepocieszony. Kacper usiłuje umówić się z dziewczyną, która się z niego wyśmiewa. Kuba wprawia Natalię w zakłopotanie śmiałym erotykiem. Zamierza podarować wiersz swojej ukochanej.

ODC.126, 127 Ludwik szokuje swoją rodzinę dziwnym zachowaniem. Najpierw serwuje na obiad koninę, później ogląda telewizję przez sen. Kacper przeżywa trudny okres. Samopoczucie poprawia mu tylko wielka porcja makaronu.


"Wybrani"ODC.14 Reese i Finch trafiają na godnego siebie rywala. Jest nim miliarder z branży zaawansowanych technologii. Ciekawość i nieograniczone możliwości finansowe mężczyzny są dużym zagrożeniem dla tajnego charakteru działań wspólników.

"Prawo Agaty"

ODC.4 Przybysz prowadzi sprawę młodej kobiety, która została oskarżona o podpalenie domku letniskowego swojej siostry. Poszkodowana i jej rodzina ledwo uszli z życiem z pożaru. Dowody przeciwko klientce Agaty wydają się być niepodważalne, zaś jedyną nadzieją na jej uniewinnienie jest fakt, że kobieta nic nie pamięta. Okazuje się również, że w młodości zdarzało się jej lunatykować. W międzyczasie Przybysz przechodzi badania lekarskie, których wyniki nie są najlepsze. Prawniczka wciąż waha się, czy powiedzieć o ciąży Dębskiemu. Dorota próbuje ustalić, kto chce ją szantażować. Odkrywa, że kompromitujące zdjęcia zamówiła w agencji detektywistycznej przygotowująca się do rozwodu Tulińska, a odkupiła je Górecka. Gawron postanawia sprowadzić ją do Polski.ODC.83 Policjanci z Sandomierza poszukują dilera groźnych narkotyków. Możejko i Gibalski w przebraniu deathmetalowców przeprowadzają akcję w klubie Arizona. W dalszym śledztwie pomaga im ksiądz Jacek, który zastępuje nieobecnego proboszcza.

ODC.84 Zbliża się dwudziesta rocznica ślubu Nocula i Basi. Romantyczną kolację w restauracji przerywa im dawny znajomy kobiety, Olgierd Smolik, który obraża żonę policjanta. Następnego dnia w ogrodzie aspiranta zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Nocul zostaje aresztowany.

ODC.85 W Sandomierzu działa grupa naciągaczy, którzy wyłudzają pieniądze od starszych osób. Policja próbuje ustalić tożsamość zamordowanego chłopaka. W obu sprawach, które łączą się ze sobą, funkcjonariuszom pomaga ksiądz Mateusz.

"Skazany na śmierć"

ODC.18 Michael trafia na oddział psychiatryczny, a Sucre do izolatki. Ich celę strażnicy wystawiają na licytację. Planowany jest remont, co grozi uciekinierom dekonspiracją. T-Bag, C-Note i Westmoreland muszą wystartować w przetargu.


"Graceland"ODC.5 Johnny postanawia zrobić wszystko, aby umożliwić Paige i Jakesowi dotarcie do kobiety, która według nich zajmuje się uprawą marihuany. Paige jednak nie ufa w pełni swojemu partnerowi. Wkrótce okazuje się, że jej podejrzenia są uzasadnione.

"Nowa"ODC.10 W parku zostają znalezione zwłoki młodego mężczyzny, menadżera w nocnym klubie. Prawdopodobnie zginął od pchnięcia nożem. Ada i Maciej dzięki informacjom zapisanym w telefonie zamordowanego trafiają na ślad dilera narkotyków.

"Pacyfik"

ODC.6 Pomimo morderczej temperatury i braku wody pitnej marines zaciekle walczą o lotnisko na wyspie Peleliu. Towarzysze Leckiego odnoszą ciężkie obrażenia. W kolejnej potyczce także on sam zostaje ranny i musi zostać ewakuowany z wyspy.

"Świat według Kiepskich"

ODC.140 Ferdek i Paździoch chcą przygotować bal sylwestrowy, jakiego ich żony jeszcze nie widziały.

ODC.2 Sylwester. Gdy Kiepski dowiaduje się, że Paździoch organizuje imprezę u siebie, nie chce być gorszy i robi bal we własnym mieszkaniu.

ODC.322 Prezes spółdzielni mieszkaniowej chce, by Ferdek zorganizował osiedlowy bal sylwestrowy, na który ma spore fundusze unijne.

ODC.379 Kiepscy dostają zaproszenie od tajemniczego Goldenmana na sylwestra w Hollywood.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje