Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1103 Tomek nie potrafi zaakceptować, że Zosia ma chłopaka. Joasia prosi Chodakowskiego, aby dał szansę Kubie i zaprosił go na obiad. Tymczasem Olaf Lisicki nie przestaje adorować Tarnowskiej. Przesyła jej bukiet kwiatów i próbuje namówić na spotkanie po pracy. Ostatecznie na rejs z szefem wybiera się Anka... Natomiast Piotrek próbuje wyciągnąć z aresztu Janka. Zawadzki domyśla się, że wypadek spowodowała Sylwia, ale nie chce o tym powiedzieć policji. Werner skarży się Kindze na Filarskiego. Prosi, aby nakłoniła ojca, by dał spokój Monice. Zduńska ma pretensje do Madzi, że ostatnio ją zaniedbuje.

odc. 1104 Paweł zbiera pieniądze na kaucję dla szefa. Po jej wpłaceniu Zawadzki wychodzi na wolność. Ze Szwecji na kilka dni przyjeżdża Olga. Rozmawia z byłym ukochanym o Sylwii i tym w co go wplątała. Pod wpływem argumentów dziewczyny Janek jedzie taksówką na posterunek, by zmienić zeznania. Tymczasem Piotrek dzwoni na policję z informacją, że ma świadka, który zezna, że to Sylwia spowodowała wypadek! Łukasz wdziera się do biura Krupskiego. Urządza awanturę. Z kłopotów ratuje go Budzyński, który obiecuje Wojciechowskiemu, że załatwi mu widzenie z Adamem Krupskim. Łukasz chce porozmawiać z synem Krupskiego o Karolinie... Maria nie życzy sobie, żeby Artur poznawał ze sobą Basię i Teresę. Zdradza też Zosi, że razem z Martą chcą sfinansować remont w mieszkaniu Tomka.


"Klan"

odc. 2669 Agnieszka nie ma pojęcia, kto kupił dom Janusza. Alicja z narzeczonym składają wizytę Pawłowi. Okazuje się, że docent Sarna jest miłośnikiem gier komputerowych. Przy okazji prosi Lubicza, by został świadkiem na jego ślubie. Heniutka podsłuchuje Halszkę, która chwali się, że lada dzień pół karczmy będzie jej...

odc. 2670 Kazuniowie meldują się na Truskawieckiej u Pawła. Heniutka zwierza się Lubiczowi, że wie o zdradzie męża i rzekomej ciąży Halszki. Bożenka upiera się, żeby koniecznie odwiedzić w ośrodku odwykowym swoją biologiczną matkę. Elżbieta bardzo źle się czuje. Okazuje się, że to grypa! To oznacza, że w tym roku nie będzie Wigilii na Sadybie...

odc. 2671-72 Paweł prosi Kazuniów, by nie wracali do Woli Tureckiej, tylko pomogli mu przygotować kolację wigilijną na Truskawieckiej. Bolek prosi żonę, by mu wybaczyła. Grażyna opowiada Pawłowi o niespodziewanej wizycie biologicznej matki Bożenki. On natychmiast sugeruje, by wieczór spędziła na Truskawieckiej. Natomiast Kazuń zbiera cały personel w sali już po zamknięciu karczmy. Składa im życzenia świąteczne, wręcza drobne upominki. Potem prosi Halszkę, by została na krótką rozmowę. Oznajmia jej, że postanowił ją natychmiast zwolnić! Z kolei Ramona odbiera telefon od kolegi, który miał ich podrzucić samochodem do Topolina. Auto niespodziewanie się zepsuło. Zakochani muszą zmienić plany. Czy przyjmą zaproszenie Beaty?


"Barwy szczęścia"

odc. 1212 Wieczorem u Pyrków pojawia się pijany Wiktor. Między nim a Markiem dochodzi do przepychanki. Marlena oddaje Czarkowi pierścionek zaręczynowy. Władek i Maciek umawiają się do teatru.

odc. 1213 Marek zostaje wezwany na komisariat. Dowiaduje się, że za pobicie Wiktora grozi mu więzienie! Adam prosi Klarę, by odeszła od Huberta, a związała się z nim! Wybranka stanowczo odmawia. Przed Feel Good Czarek prosi Marlenę o chwilę rozmowy. W jej trakcie chwyta ją za rękę. Bartek jest świadkiem sceny, ale źle ją interpretuje. Postanawia interweniować...

odc. 1214 Po powrocie z zakupów Basia i Zenek zastają splądrowane mieszkanie! Sara chwali Jagę, którą zatrudniła w klubiku, za to, jak świetnie sobie radzi z opieką nad dziećmi. Z kolei Bartek zaprasza dziewczynę na randkę. Przed powrotem do Francji Dorota i Michał spotykają się z Edytą. Mówią, że wiedzą o niej i Kostku. Marlena przyznaje się Danielowi, że być może wróci do Czarka.
 

"Pierwsza miłość"

odc. 2004 Radek obawia się, że Jowicie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Postanawia się nią zaopiekować, jednak nie chce zdradzić jej powodu swojej nadzwyczajnej troski. Kinga przeprasza Kulczyckiego, że najpierw sama mu się oświadczyła i zrobiła nadzieję, by kilka dni później dojść do wniosku, że nie chce za niego wyjść za mąż. Artur wykrzykuje przyjaciółce, że ma już dość roli głupka w ich relacji. Pomiędzy Tomkiem i jego kolegą z klasy dochodzi do bójki. Wychodzi na jaw, że chłopak stanął w obronie Kingi, którą oczerniał Józek. Kobieta nie wie, czy powinna ukarać syna.

"Na Wspólnej"

odc. 1991 Bogdan śledzi Joannę. Gdy narzeczona wita się z dawnym znajomym, jest o nią zazdrosny. Wieczorem kobieta oznajmia Bergowi, że nie chce być z mężczyzną, który jej nie ufa. Zuza i Kamil odwiedzają Ulę, która na powitanie rzuca im się w ramiona.

odc. 1992 Jarek sugeruje ojcu, by jak najszybciej przeprosił Joannę, bo inaczej z wesela nici. Basia ma żal do Smolnego, że w pracy faworyzuje Huberta.


"Na dobre i na złe"

odc.580 Do Leśnej Góry wraca Jarosław Górski - były pacjent lekarki oszustki, doktor Gratz. Mężczyzna wydał majątek na terapię, która miała wyleczyć go z raka żołądka. By pokryć rosnące koszty, zdecydował się nielegalnie sprzedać nerkę. Wkrótce po wycięciu narządu doszło do poważnych powikłań. Pacjent trafia pod skalpel profesora Falkowicza i Wiktorii, którzy muszą przeprowadzić operację ratującą mu życie. Konica zbiera się w końcu na odwagę i zaprasza Klaudię na pierwszą randkę. Tomasz nie może znieść myśli, że Wiktoria wciąż kocha Adama. Krajewski zaprzyjaźnia się z Janem. Syn profesora pomaga mu uniknąć błędu podczas operacji. Młody Stanisławski buntuje się przeciwko ojcu. Prosi Consalidę o miejsce w hotelu dla rezydentów szpitala.


"rodzinka.pl"odc.120 Natalia znajduje w pokoju Kacpra czasopismo erotyczne. Postanawia poważnie pomówić z synem. Zamiast od razu przejść do sedna, tłumaczy chłopcu, czym jest rodzina. Przy okazji decyduje się porozmawiać także z mężem, który ostatnio nie odmawia sobie wina.

odc.121 Natalia i Ludwik muszą zrezygnować z rodzinnego wyjazdu do Grudziądza. By chłopcy nie zostali w domu, proszą o zastępstwo Marka i Marię. Niebawem cała piątka melduje się w hotelu nad Jeziorem Rudnickim.


"Gra pozorów"

odc.4 Ty Curtis i Dean Bendis, policjanci z grupy Cartera Shawa, rozpracowują koreański gang, który zajmuje się m.in. handlem narkotykami i fałszerstwami. Celem jest szef przestępców, Prezydent Lee. Niestety, między agentami brakuje porozumienia.

"Wybrani"odc.13 Były ageny Reese, który od dawna stara się zapobiegać brutalnym zbrodniom, pada ofiarą intrygi dawnej znajomej, obecnie przestępczyni planującej masowy cyberatak. Zostaje porwany. Jego zespół musi go uratować, zanim będzie za późno.

"Prawo Agaty"

odc.3 Agata prowadzi sprawę lekarza, który podczas lotu zajmował się chorym pasażerem. Pacjent zmarł w samolocie, bo doktor nie podjął decyzji o awaryjnym lądowaniu. Prawniczka próbuje zrozumieć jego postępowanie. W sądzie spotyka Dębskiego, który jest zmęczony ciągłymi podróżami między Warszawą a Gdańskiem, gdzie znajduje się kancelaria Czerskiej. Marek zajmuje się tam sprawą Góreckiego, którego pozwała żona. W procesie orzeka Dorota. Aniela uważa, że Bartek traktuje ją jak opiekunkę do jego dziecka. Wreszcie nie wytrzymuje takiego traktowania i dochodzi między nimi do kłótni. Dorota dostaje e-mail z załączonymi zdjęciami z wieczoru, kiedy Tuliński odwiedził ją w mieszkaniu. Wygląda na to, że jest szantażowana.odc.80 Pod miastem organizowane są nielegalne wyścigi motocyklowe. W jednym z nich zostaje ranny Jarek. Wkrótce ginie inny uczestnik. Mateusz i policja badają tę sprawę.

odc.81 Proboszcz chce dokonać renowacji zakrystii. Zleca to zadanie Wojtkowi. Tymczasem w Sandomierzu ginie biznesmen. Policja podejrzewa o zabójstwo właśnie Wojtka, choć ksiądz wątpi w jego winę.

odc.82 Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Barbara po raz kolejny zgłasza na policji ucieczkę syna Radka z domu. Tylko ksiądz Mateusz traktuje ją poważnie.


"Skazany na śmierć"

odc.17 Po usunięciu poparzonej skóry z pleców Michael traci ważny fragment tatuażu. Bez niego uciekinierzy mogą nie poradzić sobie z przejściem pod oddziałem psychiatrycznym. Naczelnik Pope żąda, by Michael wydał osobę, która go okaleczyła.


"Graceland"odc.4 Lauren udaje się poznać plany Kusmanova. Okazuje się, że zlecił on dokonanie kradzieży kilku luksusowych Lamborghini, które potem zamierza sprzedać na czarnym rynku. Lauren, Briggs i Mike zastawiają pułapkę, aby przejąć bardzo cenne auta.

"Nowa"odc.9 Ginie szef Komisji ds. Prywatyzacji. Ada i Maciej rozpoczynają śledztwo. Wśród podejrzanych jest asystent parlamentarzysty oraz następca zamordowanego posła, niejaki Sawicki, który wkrótce ma wejść do sejmu na jego miejsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje