Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1101 W Grabinie Janka spotyka Kasię i Marcina. Ma żal do chłopaka, że nie pojechał z nią nad morze. Rozgoryczona próbuje wzbudzić zazdrość u jego narzeczonej. Nie zdaje sobie sprawy, że nie dają mu spokoju niedoszli "wspólnicy", przed którymi ostrzegał go Budzyński. Marcin postanawia wrócić do Warszawy, by się z nimi rozmówić. Dochodzi do przepychanki... Sonia jest załamana po rozwodzie. Opowiada Andrzejowi, że mąż kłamał i ją oczerniał. Wyznaje, że Budzyński w przeciwieństwie do niego jest chodzącym ideałem. Zazdrości Marcie. Tymczasem wychodzi na jaw, że ofiara wypadku, którego świadkami byli Łukasz i Marta, umiera. Wojciechowski obawia się, że afera, która rozpętała się w internecie, może zaszkodzić jego matce. Natomiast Budzyńska odwiedza Kolędę, który jest w opłakanym stanie. Stara się pocieszyć go i poprawić mu humor. Marek nadal przebywa w Stanach z Ewą, ale ukrywa przed rodzicami, jak bardzo poważny jest stan zdrowia jego narzeczonej... Kisielowa rozkleja w całej wsi swoje plakaty wyborcze. Zmusza Barbarę, by pomogła jej zorganizować spotkanie z mieszkańcami.

odc. 1102 Agnieszka przylatuje na jeden dzień do Warszawy. Zaprasza Tomka na kolację, podczas której definitywnie z nim zrywa! Czy to oznacza, że więcej jej nie zobaczymy? Joasia odkrywa, że Anka korzysta z rad wróżki Luizy. Prosi ją też o konsultację. Tarnowska dowiaduje się, że jeśli natychmiast nie odejdzie z kasyna, to grozi jej niebezpieczeństwo. Tomek oznajmia opiekunce Wojtka, że planuje remont mieszkania. Marzy mu się, by Zosia i Wojtek mieli osobne pokoje. Kinga odwiedza Pawła w bistro. Potem do Zduńskiego przychodzi Madzia, która proponuje, by nie widywali się przez jakiś czas. Ala wyznaje Oldze, że zmieniła zdanie i jednak chce mieć z Pawłem dziecko. Wybiera się od razu do lekarza. Niestety, ginekolog nie ma dla niej dobrych wieści. Najprawdopodobniej nie będzie już mogła zajść w ciążę! Olga oświadcza Jankowi, że nie chce być jego przyjaciółką, skoro odrzucił jej uczucia. Następnie Sylwia oznajmia ukochanemu, że wraca do Hiszpanii, bo ma kłopoty i musi natychmiast wyjechać. Kilka godzin później w bistro zjawiają się policjanci. Zatrzymują Zawadzkiego pod zarzutem spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym! Jurek chce odzyskać miłość córki.

"Klan"

odc. 2664 Agata zwierza się Jackowi, że marzy o własnym dziecku, ale nie zdecyduje się na ciążę! Potem Jacek informuje Agatę, że ma dla niej niespodziankę. Zabiera ją na skrzyżowanie, gdzie kilka lat temu się poznali. Klęka przed nią na ulicy i oświadcza się! Kasia zwierza się Bożence, że Leopold jest zachwycony Grażynką. Tymczasem ich mamę odwiedza Czesia z Anulką. Z kolei Paweł próbuje przekonać Bolka, by zamiast do notariusza pojechał do lekarza, ponieważ bardzo niezdrowo wygląda i ma zbyt płytki i przyspieszony oddech. Bezskutecznie. W sekretariacie biznesmen traci przytomność...

odc. 2665 Małgosia zastanawia się, kiedy Agata i Jacek wezmą ze sobą ślub. Tymczasem Borecki opowiada narzeczonej, że był już w ośrodku adopcyjnym. Halszka odwiedza Bolka w szpitalu. Straszy go, iż będzie przychodziła do niego codziennie. Norbert zaprasza na lunch Olę i Rafała. Przy okazji zapewnia Lubiczównę, że już jej nie kocha. Leopold zjawia się u Grażynki z choinką. Kobieta obiecuje mu upieczenie makowca. Zyta informuje Michała, że postanowiła zatrudnić nową opiekunkę dla Stefanka - rodowitą Francuzkę.

odc. 2666 Michał ma pretensje do żony, która chce, by wybudował jej nowy dom. Agata chwali się Gabrieli, że Jacek zgodził się na adopcję dziecka. Bolek wychodzi ze szpitala. Lekarz zaleca zmianę trybu życia, bo kolejnego zawału nie przeżyje. Czesia dowiaduje się, że Darek miał wypadek!

odc. 2667 Sławek, kolega Agnieszki, spotyka się z siostrą ministra, która wpadła mu w oko. Feliks przyznaje się Monice, że spotkał Elżbietę, która zaprosiła go na Wigilię. Agnieszka już nie może doczekać się powrotu ukochanego z Kanady. Na lotnisku ma dla niego wieści.

"Barwy szczęścia"

odc. 1208 Hubert ostrzega Klarę przed Adą. Sara chce zatrudnić Jagę w klubiku. Marta dochodzi do wniosku, że jest w ATB niepotrzebna. Po powrocie z pracy do domu... mdleje! Kajtek ucieka ze szkoły. Wieczorem opowiada Sabinie, że uczniowie z nauczycielką żartowali sobie z niego.

odc. 1209 Marta dochodzi do wniosku, że musi złożyć wypowiedzenie. Mikołaj nie zamierza jej zatrzymywać na siłę, bo rozumie, że Walawska potrzebuje nowych wyzwań. Teresa i Fryderyk kończą pobyt u Antonii. Edyta mówi Kostkowi, że nie chce być tylko jego kochanką. Były mąż obiecuje, że nie wróci już na Ukrainę. Poważnie myśli o rozwodzie z Ludmiłą. Michał oznajmia, że zostaje na stałe we Francji.

odc. 1210 Weronika zwierza się Struzikom, że Wiktor znowu ma problemy z alkoholem. Maria postanawia jej pomóc. Dorota i Michał nie potrafią zaakceptować decyzji Kostka. Edyta dowiaduje się, co postanowił Jeleń. Czy wróci na Ukrainę? Łukasz żali się Kasi, że jej ojciec nadal go nie akceptuje. Potem Górkę zaczepia dwóch osiłków, którzy proponują całodobową ochronę mieszkańcom osiedla.

odc. 1211 Hubert nie chce, by Klara jechała z Adamem na promocję książki. Proponuje, że też zabierze się z nią do Siedlec. Zuza pyta ojca, co zaszło między nim a Edytą. W ATB Nadia ma do siebie żal. To przez nią Marta zrezygnowała z pracy. Iga proponuje Walawskiej powrót do wydawnictwa.

"Pierwsza miłość"

odc. 1999 Mikser" nie ma wątpliwości, że sms-y są związane z niefortunnym zdarzeniem z wakacji. Tymczasem Filip zawozi Artura na cmentarz, by Kulczycki mógł jeszcze raz "spotkać się" ze swoim ojcem. Wiktoria po terapii wraca do Wadlewa.

odc. 2000 Wiktoria próbuje zarazić swojego męża nową pasją, którą jest łucznictwo. Radek, Aśka i "Mikser" udają się na komisariat policji, by złożyć zeznania w sprawie postrzelenia Zygmunta. Aleks organizuje Marysi imprezę urodzinową, podczas której planuje jej się oświadczyć.

odc. 2001 Aleks ląduje w parku, w którym czekają na niego zaproszeni goście. Po chwili klęka przed Marysią i przy wszystkich prosi ją o rękę! "Mikser" i Radek wysyłają wiadomość do tajemniczego nadawcy sms-ów.

odc. 2002 Kinga żali się Arturowi, że Marysia jest szczęśliwa, a jej nadal się nie wiedzie. Pod wpływem chwili pyta przyjaciela, czy się z nią ożeni. Filip oznajmia przyjaciołom Kulczyckiego, że jest on śmiertelnie chory. Mirosława i Patrycja są przygotowane do wyjazdu...


"Na Wspólnej"

odc. 1987 Ula zostaje przeniesiona do pogotowia rodzinnego. Zuza i Kamil nie znają jej nowego adresu. Niesforne lokatorki Romana oskarżają go o... molestowanie! Żaneta dostaje od Bretnera czerwoną suknię.

odc. 1988 Hofferowie dzwonią do Uli. Dziewczynka oskarża ich o kłamstwo, po czym rozłącza się! Kinga i Michał przepraszają Bialskiego za bezpodstawne oskarżenia. Brukowiec publikuje fotografię Żanety w objęciach Bretnera.

odc. 1989 Sławek odkrywa brak znaczącej kwoty na swoim koncie. Informuje o tym policję. Smolny faworyzuje w pracy Huberta.

odc. 1990 Dominik przyznaje się do kradzieży pieniędzy z konta Dziedzica. Bogdan dowiaduje się, że Joanna pozowała do aktów! Zuza i Kamil występują w popularnym telewizyjnym show.


"Na dobre i na złe"

odc.579 Po romansie z Radwanem Hana ma wyrzuty sumienia, że zdradziła Piotra. Lekarka wpada w popłoch, gdy okazuje się, że jest w ciąży. Nie ma pewności, kto jest ojcem jej dziecka. Jan odnosi wrażenie, że jego ojciec narzuca się Klaudii. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do bardzo ostrej sprzeczki. Profesor Falkowicz mówi Van Graafowi, że w jego organizmie wciąż obecny jest narkotyk pochodzący z leku, który otrzymał od doktor Gratz. Prosi lekarza, aby przeprowadził odtrucie. Zależy mu przy tym, aby wszystko odbyło się w całkowitej tajemnicy przed Consalidą. Tymczasem w Leśnej Górze na operację czekają dwie pacjentki - Ewa i Bogusia. Kobiety leżą na tej samej sali i, jak się niebawem okazuje, obie mają wspólnego męża, Jacka.


"Sąsiedzi"

odc.4 Na cztery dni przed premierą przedstawienia w klubie okazuje się, że jedna z tancerek nie może wystąpić. Patrycja sugeruje mężowi, aby wybrał ją na zastępstwo.

odc.5 Helena zauważa obojętność Cezarego wobec Patrycji. Radzi sąsiadce przeczytanie poradnika pt. "Czy miesiąc miodowy może trwać wiecznie?". Według książki winę za takie zachowanie męża ponosi żona.

odc.6 Cwał-Wiśniewski i Bogacki kłócą się z żonami, kto ciężej pracuje - oni zawodowo, czy one przy obowiązkach w domu. Proponują kobietom na tydzień zamianę ról.

"rodzinka.pl"odc.115 Kacper, zamiast uczyć się do sprawdzianu, testuje skuteczność pozytywnego myślenia. Ludwik i Marek snują opowieści o tym, jak wyglądało ich życie studenckie.

odc.116 Tomek zaczyna tęsknić za rodzinnym domem pełnym jedzenia. Ludwik i Natalia cieszą się z chwili samotności. Niestety, trwa ona krótko.

odc.117 Natalia zapowiada domownikom, że wybiera się na studia. Nagle okazuje się, że wszyscy potrzebują jej pomocy. Janina zaprowadza porządek w mieszkaniu Tomka.

odc.118 Ludwik nie chce kupić kwiatów żonie. By wymigać się od wydatków na poczekaniu tworzy teorię dotyczącą swojego skąpstwa.


"Gra pozorów"

odc.3 Carter Shaw i jego zespół zbierają dowody przeciwko dilerowi narkotyków, który ma wykształcenie prawnicze. Przesuwa się termin akcji, w której mają złapać go na gorącym uczynku. Teraz wszystko zależy tylko od sprytu Jaimiego.

"Wybrani"odc.12 Carter nie może pozwolić, by Reese został zdemaskowany przez FBI. Stara się za wszelką cenę odwrócić od niego uwagę agenta Donnelly’ego. Tymczasem detektyw Fusco ma do wykonania nowe zadanie związane z supermodelką Karoliną Kurkovą.


"Pacyfik"

odc.5 Basilone, który po zakończonych walkach na Guadalcanal został wysłany do Stanów Zjednoczonych, aby pomagać w sprzedaży obligacji wojennych, podróżuje po kraju. Wreszcie ma okazję zjeść śniadanie ze swoim młodszym bratem, który wkrótce zamierza wyruszyć na front. Ostrzega go, aby nie zrobił tam nic lekkomyślnego. Sledge, Oswalt i Leyden trafiają na wyspę Pavuvu, gdzie zostają przydzieleni do 5. Pułku 1. Dywizji Piechoty Morskiej. Chłodne powitanie ze strony weteranów oddziału: Burgina, Snafu i Jaya De L’eau wynagradza im ponowne spotkanie z Phillipsem i Leckiem. Podczas desantu na wysepkę Peleliu żołnierze napotykają na zaciekły opór Japończyków. Wkrótce dodatkowym problemem stają się upał i brak wody pitnej.


odc.100 W sklepie z zabawkami policja znajduje ciało zastrzelonego dyrektora banku, Pawła Adamiaka. Obok leży nieprzytomny właściciel lokalu, Leon Krasucki. Mężczyzna trafia do szpitala. Okazuje się, że nic nie pamięta. Możejko i Marczak jadą do banku, aby poinformować o śmierci narzeczonego pracującą tam Blankę. Okazuje się, że kobieta była niegdyś związana z Leonem, ale rozstali się cztery lata temu. Natalia informuje Nocula, że była świadkiem kłótni dyrektora banku z jednym z pracowników, Markowskim. Wkrótce policja odkrywa tajne konto Pawła, na które docierały przelewy z firmy pożyczkowej Janiny Kelus- -Markowskiej. Na broni Leona zostają też znalezione niezidentyfikowane odciski palców. Do śledztwa włącza się ksiądz Mateusz.


"Skazany na śmierć"

odc.16 Seria retrospekcji pokazuje, co trzy lata wcześniej robili: Michael, Lincoln, Sucre, Sara, C-Note i T-Bag, oraz dlaczego trafili do Fox River. Lincoln stracił wówczas pracę, a Michael starał się mu pomóc, ale miał również do niego pretensje, że zmarnował sobie życie. Nawet nie podejrzewał, że Lincoln pożyczył 90 tysięcy dolarów, których nie był w stanie oddać. W zamian za umorzenie długu zgodził się wykonać wyrok śmierci. Z kolei Sara nie mogła sobie poradzić z uzależnieniem od narkotyków, a T-Bag miał chorobliwą obsesję na punkcie dzieci.

"Głową w mur"

odc.4 Nieznany sprawca kradnie zwłoki kobiety z laboratorium koronera. Abby i Lina muszą znaleźć ciało nim rozpocznie się proces mordercy. Jeśli im się nie uda, zabójca zostanie wypuszczony na wolność. Wkrótce zaginione zwłoki pojawiają się w szokującym materiale wideo w internecie. W sprawę zamieszani są prawnicy z pewnej kancelarii, która pomaga zamożnym kryminalistom unikać kar za swoje przestępstwa. Dotychczasowi koledzy wyrzucają Abby z policyjnej drużyny futbolu amerykańskiego. Boją się, że będzie ich szpiegowała.

"Paradoks"odc.3 W szpitalu psychiatrycznym ginie jeden z pacjentów. Poszlaki zebrane na miejscu zdarzenia wskazują, że zabójcą jest inny pensjonariusz tej placówki, pan Kazimierz. Inspektor Marek Kaszowski postanawia jednak udowodnić, że jest on niewinny.


"Graceland"odc.3 Mike zdobywa cenne informacje, dzięki czemu Briggs zaczyna darzyć go zaufaniem. Celem agentów jest gangster Bobby Moi, który, podszywając się pod wojskowego, wszedł w posiadanie niebezpiecznej amunicji o potężnej sile rażenia.

"Paradoks"

odc.3 W szpitalu psychiatrycznym ginie jeden z pacjentów. Poszlaki zebrane na miejscu zdarzenia wskazują, że zabójcą jest inny pensjonariusz tej placówki, pan Kazimierz. Inspektor Marek Kaszowski postanawia jednak udowodnić, że jest on niewinny.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje