Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1100 Marcin opowiada Budzyńskiemu o swoich problemach z potencjalnymi wspólnikami, którzy są zainteresowani udziałami w budowanym przez jego firmę osiedlu. Andrzej radzi przyjacielowi, by im zdecydowanie odmówił, ponieważ nie są wiarygodni. Chwilę później Chodakowski otrzymuje informację z banku, że jego firma dostanie kredyt, gdyż wpłynęło poręczenie ze strony Grzegorza. Jedzie do Tomka, bo ma pewność, że zastanie u niego ojca. Oświadcza mu prosto w oczy, że nie potrzebuje pomocy od niego, ponieważ sam da sobie radę. Potem odbiera Kasię ze szpitala. Żali się ukochanej, że senior znowu wtrąca się w jego życie.

Tymczasem Tomek opowiada Grzegorzowi, że Marcin jest rozdrażniony od czasu, gdy dowiedział się o ciąży Kasi. Senior postanawia znowu rozmówić się z synem. Tym razem słowem nie wspomina o rodzinnej firmie. Popełnia jednak błąd, próbując przycisnąć Marcina, tym razem w sprawie ślubu. Twierdzi bowiem, że dziecko powinno mieć kochających się rodziców, ale formalnie ze sobą związanych. Poważni ludzie nie żyją ze sobą na "kocią łapę".

Zdanie Grzegorza wyprowadza z równowagi syna, który nie zamierza prosić Kasię o rękę. Zdenerwowany wychodzi z mieszkania trzaskając drzwiami. Chodakowski udaje się do bistro, w którym Janka z przyjemnością go wysłuchuje. Po krótkiej rozmowie kuzyni postanawiają razem uciec nad morze. Mają tylko jeden problem: czy powinni rezerwować w motelu pokój z małżeńskim łóżkiem? Po powrocie do domu Janka musi jednak porozmawiać z Wojtkiem, który przekonuje ukochaną, by wróciła na terapię, ponieważ nadal ma poważne problemy ze swoimi zachowaniami. Wciąż ich nie kontroluje. Tomek wraca ze Stanów. Czekają na niego Agnieszka z Joasią.

Olszewska oznajmia mu, że nie zostanie dłużej w Warszawie. Chodakowski jest rozczarowany. Proponuje Joasi, by towarzyszyła mu w wyjeździe do Grabiny. Tam oznajmia, że ma dla Mostowiaków list od Małgosi, w którym córka za wszystko ich przeprasza. Dzięki temu opiekunka Wojtusia ma okazję poznać seniorów rodu. Potem Tomek wyznaje Marcie, że Małgosia przebywa aktualnie w ośrodku terapeutycznym dla ofiar sekty, kompletnie rozbita psychicznie. Wcześniej Marta kolejny raz kłóci się z mężem. Nie kryje, że jest zazdrosna o Sonię. Wieczorem dzwonią do niej dziennikarze z prośbą, by skomentowała wypadek, którego ostatnio razem z Łukaszem była świadkiem.

"Klan"

odc. 2659 Bolek z żoną wracają do Woli Tureckiej. Paweł próbuje go ponownie namówić, by wyznał żonie prawdę o swoim romansie. W przeciwnym wypadku to może źle się dla niego skończyć. W ministerstwie Agnieszkę odnajduje Sylwia, siostra jej szefa. Aga pomaga jej w zgromadzeniu materiałów do doktoratu. Renata pojawia się w firmie Darka. Razem próbują sprzedać nieodebrane przez klientów pomidory. Partner ma ciekawy pomysł na wybrnięcie z problemów - proponuje otwarcie pizzerii. Bolek próbuje wyznać Heni prawdę. Jednak nie wystarczy mu odwagi. U Pawła trwa zapoznawanie kota Wigi Borysa z psem Dropkiem. Natomiast Pawełek z Agą i Zosią wracają z mikołajowych zakupów...

odc. 2660 Wiga postanawia wrócić do swojego mieszkania. Tłumaczy Pawłowi, że robi to ze względu na jego synka. Chłopiec stale przypomina ojcu, że w jego sercu powinno być miejsce tylko dla Krystyny. Tymczasem Halszka kupuje sukienkę ciążową. Potem dzwoni do Bolka, by umówić się u notariusza w sprawie udziałów w karczmie. Ramona i Jasiek postanawiają spędzić święta w... Topolinie.

odc. 2661 Monika zwierza się Gabrieli, że ma nadzieję na odnowienie związku z Miklasińskim. Beata próbuje wpłynąć na syna, by zmienił swoje świąteczne plany. Malarz przynosi Monice zaproszenie na wystawę, którą zorganizowała mu Marta!

odc. 2662 Rafał opatruje siniaki na nodze Oli. Nie rozumie, dlaczego ukochana tak bardzo przestraszyła się Norberta. Monika proponuje Feliksowi, żeby w ramach prezentu przyjął zaproszenie na pierwszy dzień świąt. Surmaczowa uczestniczy w próbie dzieci swoich podopiecznych do jasełek. Beata ma pretensje do Pawła.

"Barwy szczęścia"

odc. 1205 Maria ma pretensje do Marka, że uległ manipulacji Krystyny i Niny. Sugeruje, że coraz bardziej się od siebie oddalają. Marta przyłapuje Kasię i Łukasza na pocałunku. Potem w rozmowie w cztery oczy przyznaje, że dojrzała już do ślubu z Chowańskim. W ATB Mikołaj dziękuje Walawskiej, że przyczyniła się do zatrudnienia Nadii. Zuza zdaje ostatni egzamin maturalny. Edyta wyznaje Kostkowi, że już nie jest z Wiktorem.

odc. 1206 Sara z Klarą zastanawiają się nad dalszą współpracą z Adą. Przy okazji Klara zwierza się przyjaciółce ze swoich wątpliwości dotyczących ślubu z Hubertem. Marta skarży się Arturowi na Nadię. Później odkrywa, że jej asystentka łapówką załatwiła artykuł w "Strategii Biznesu". Najgorsze jest jednak to, że Dąbrowski o wszystkim wiedział! Kostek wyznaje Edycie, że nie chce wracać na Ukrainę. Boi się jednak, że straci Olenkę.

odc. 1207 Jędrek ma pretensje do Bartka, że nie dba o ich wspólne mieszkanie. Koszyk dochodzi do wniosku, że zrezygnuje ze współlokatora, a jego miejsce zaproponuje Marlenie. Tymczasem w "Feel Good" Czarek próbuje poderwać Kaję. Natomiast Klara i Hubert wyjaśniają sobie, co naprawdę łączy dziewczynę z Adamem. Pyrka uważa, że Ada postąpiła podle wysyłając mu mms-a. Edyta zwierza się Kostkowi, że powinni zakończyć swój romans, zanim zaczną tego żałować. Były mąż jednak zapewnia, że jego małżeństwo z Ludmiłą to od pewnego czasu fikcja... 

"Pierwsza miłość"

odc. 1994 Tomeczek pyta Marka, dlaczego Kinga tak dziwnie zachowywała się na uroczystości. Tylko Marysia potrafi zrozumieć postawę przyjaciółki, ponieważ uważa, że Adam ją zranił i wykorzystał. Aśka zamierza spróbować swoich sił w nowej branży. Chce przepowiadać przyszłość przez telefon.

odc. 1995 Po nocy spędzonej w ramionach Elwiry, "Kaśka" obserwuje na swoim ciele wysypkę. Prosi Natana o konsultację. Artur zgłasza się na badania kontrolne po przeszczepie nerki. Fundacja Grażyny zajmuje się ratowaniem szpitala w Krakowie, który tonie w długach.

odc. 1996 Artur dowiaduje się, ze w jego nerce wykryto zmiany nowotworowe! Upija się, wsiada do samochodu, a potem potrąca na pasach Filipa. "Mikser" spotyka się z Luizą. Randkę kończą w łóżku.

odc. 1997 Tylko Filip wie o problemach zdrowotnych Kulczyckiego. Aśkę trawi zazdrość o nową miłość "Miksera". Mirosława sugeruje Patrycji, że muszą się jak najszybciej przeprowadzić do Krakowa. Ma jednak mało czasu na pożegnanie się z przyjaciółmi.

"Na Wspólnej"

odc. 1983 Ula wraca do szkoły. Już pierwszego dnia decyduje się na ucieczkę z ostatniej lekcji. Zjawia się w mieszkaniu Hofferów. Prosi Zuzę, by razem wyjechali do innego miasta albo nawet uciekli z kraju! Marek sugeruje Danucie, by jednak zmieniła zdanie i wystartowała w konkursie. Również kurator jest zdania, że powinna posłuchać głosu uczniów szkoły. Dominik spotyka się z Andżelą.

odc. 1984 Kinga wpada na Mariolę. Podczas rozmowy dociera do niej, że to była przedszkolanka ją terroryzowała. To oznacza, że Bialski jest niewinny! Darek proponuje Żanecie, że firma pokryje koszty wynajęcia opiekunki dla Mani. Podczas rozprawy sędzia postanawia skierować Ulę do pogotowia rodzinnego.

odc. 1985 Brzozowski przekazuje Woźniakowskiemu dowód na to, że to Mariola nękała jego żonę. Maria marzy o skromnym i tradycyjnym ślubie Moniki. Nie wie, że córka planuje uroczystość na... Bali! Daniel mówi Łucji, że lada dzień wyjeżdża na studia do Niemiec, dlatego pewnie już nigdy się nie spotkają. Dziewczyna zapisuje mu na kartce namiary na siebie.

odc. 1986 Monika proponuje Joannie i Bogdanowi wspólne uroczystości weselne. Maria nie posiada się ze szczęścia, ponieważ jej dzieci postanowiły połączyć swoje uroczystości. Michał ma wyrzuty sumienia. Nie wierzył Marcinowi, dlatego przyjaciel wylądował w więzieniu. Tymczasem Daniel zdaje egzamin komisyjny na czwórkę. Basia może odetchnąć z ulgą. Smolny postanawia zatrudnić w firmie Huberta Matuszewskiego, który ma doskonałe referencje.


"Na dobre i na złe"

odc.578 Klaudia znów spotyka się ze Stanisławskim. Zapowiada, że zgodzi się na randkę z profesorem, jeśli ten zapewni jej pracę. Konica przygotowuje się do rozprawy o ustanowienie praw rodzicielskich nad dziećmi - Jasiem, Małgosią i Arturem. Jednak nieoczekiwanie Irena w imieniu córki proponuje ugodę. Piotr stara się zbliżyć do żony, ale Hana kontynuuje romans z Radwanem. Zaprzyjaźniają się z Grzegorzem, który zaprasza ich na chrzest syna. Pacjentką szpitala zostaje Weronika, u której Hana diagnozuje mięśniaka macicy. Okazuje się, że kobieta podejrzewa swojego męża o zdradę i chce zajść w ciążę, by ratować małżeństwo. Do Leśnej Góry trafia cierpiący na bóle kręgosłupa Łukasz. Pacjent nie ma zaufania do Rafała i nagrywa na dyktafon ich rozmowy.

odc.10 Ekipa remontowa znowu nie stawia się na budowie. Za radą Tomasza Basia i Gosia wynajmują solidniejszych fachowców. Mania bardzo ciężko znosi rozstanie z Kubą, który wyjechał do USA. Małgosia po raz kolejny rozmawia z Januszem o jego nałogu.

"Sąsiedzi"

odc.1 Losy dwóch sąsiadujących rodzin. Cwał-Wiśniewski ma zamiar otworzyć klub muzyczny. Umawia się na biznesową kolację ze szwagrem Bogackiej, Rysiem. Patrycja tak długo przygotowuje się do wyjścia, że w końcu spóźniają się na spotkanie, z czego Rysio i jego żona nie są zadowoleni. Po tym wydarzeniu Cezary postanawia przygotować żonie szczegółowy rozkład dnia, aby już więcej się nie spóźniała. Wywołuje tym jednak lawinę kłopotów.

odc.2 Cwał-Wiśniewski poszukuje wykonawców do swojego nowego klubu muzycznego. Daje ogłoszenie do gazety. Na castingu pojawiają się Bogaccy. Kiedy Pati dowiaduje się o ogłoszeniu męża, również chce wystąpić w zespole tanecznym. Jednak Cezary zdecydowanie się temu sprzeciwia.


"Gra pozorów"

odc.2 Detektyw Ty Curtis bierze udział w tajnej akcji znalezienia handlarza bronią. Narusza jednak zasady konspiracji. Carter musi jak najszybciej zdobyć 100 tysięcy dolarów, aby utrzymać całą misję w tajemnicy i uratować życie Curtisa.

"Wybrani"odc.11 Finch chroni nastoletniego geniusza. Działa w konspiracji, zatrudniwszy się jako nauczyciel w jego szkole. W tym czasie Carter musi się zmierzyć z FBI, które jest bliskie odkrycia, że tajemniczy Facet w Garniturze to przetrzymywany Reese.


"Pacyfik"

odc.4 Grudzień 1943 roku. Sledge przechodzi trening obsługi moździerza i zaciąga się do Korpusu Marines. 1. Dywizja Piechoty Morskiej ląduje na Przylądku Gloucester, na terenie okupowanej przez Japończyków Nowej Brytanii. Leckie i pozostali żołnierze biorą udział w walkach, ale szybko uświadamiają sobie, że ich największym wrogiem jest tropikalna dżungla i szerzące się w niesprzyjającym klimacie choroby. Po dramatycznych walkach na Przylądku Gloucester Leckie trafia do obozu regeneracyjnego na wysepce Pavuvu. Następnie wyczerpany fizycznie i psychicznie starszy szeregowy zostaje skierowany na oddział psychiatryczny pobliskiego szpitala marynarki wojennej. Spotyka tam Gibsona, który w stanie niepoczytalności próbował ukraść samolot.


"Wikingowie"

odc.10 Do Kattegat przybywa Brunhilda z córkami. By wzmocnić łączące ich więzy, Ragnar i Horik postanawiają połączyć swoje dzieci węzłem małżeńskim. Jednak intencje króla nie są szczere. Bjorn próbuje zdobyć względy Porunn, ale ona go odrzuca.


odc.99 Sylwia Wojcieszek, która kiedyś śpiewała w kościelnym chórze, teraz jest modelką. Zaprasza Mateusza na pokaz nowej kolekcji projektantki Olgi Bilskiej. Podczas imprezy za kulisami ginie Eliza Nowak, która pomagała przy organizacji pokazu. Olga jest ranna. Na kobiety przewróciła się lampa fotograficzna, w której ktoś poluzował śruby. Możejko i Nocul przesłuchują Bilską, sądzą, że prawdopodobnie była ona celem zabójcy. Na miejscu zbrodni zostaje znaleziona zawieszka należąca do Sylwii. Wychodzi na jaw, że jej narzeczony, aktor Damian Tarkowski, porzucił ją na kilka dni przed ślubem dla Olgi. Dziewczyna zostaje aresztowana, ale krąg podejrzanych wkrótce się powiększa. Dołączają do niego mąż Bilskiej, który ma kłopoty finansowe, i jej asystentka Beata Fiszer.


"Moda na sukces"

odc.6047 Pożegnanie telewidzów z rodziną Forresterów. Niniejszy odcinek, mimo że serial ma kontynuację, jest ostatnim zakupionym i emitowanym w TVP. Steffy zjawia się w biurze Billa i raz jeszcze nakłania mężczyznę, by porzucił żonę i związał się z nią. Ich rozmowę przerywa nadejście Logan. Kobieta próbuje zmusić męża, by poddał się terapii. On jednak stanowczo odmawia.

"Gotham"

odc.10 Z powodu pomyłki Gordon przekazuje jedną ze spraw do szpitala psychiatrycznego Arkham, w którym osadzeni są najgroźniejsi przestępcy. Tymczasem Selina zabiera nowego przyjaciela na niebezpieczną wyprawę po mieście.


"Skazany na śmierć"

odc.15 Lincoln jest przekonany, że tuż przed swoją egzekucją, do której ostatecznie nie doszło, w sali dla świadków widział swojego ojca. Dzięki odroczeniu wykonania wyroku Michael zyskuje dwa tygodnie, by przygotować nowy plan ucieczki.

"Głową w mur"

odc.3 Były więzień oskarża jednego z zasłużonych funkcjonariuszy chicagowskiej policji o zastraszanie go. Abby i Lina próbują ustalić, czy śledczy nie złamał prawa. Kowalski interesuje się też sprawą strzelaniny, w której brał udział jej brat.

"Paradoks"odc.2 Majewska wraca do dawnej sprawy dotyczącej zabójstwa. W hotelu zastrzelono człowieka. Na miejscu tragedii od razu zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy na każdym kroku utrudniali śledztwo inspektorowi Kaszowskiemu.

"Arrow"

odc.14 Postrzelony przez własną matkę Oliver prosi o pomoc Felicity. Diggle jest zaskoczony, gdy widzi dziewczynę ciągnącą za sobą rannego przyjaciela. Oliver jest na krawędzi życia i śmierci. Powracają do niego wspomnienia z pobytu na wyspie.

"Instynkt"

odc.1/13 Ola Lewicka zostaje przeniesiona na stanowisko rzecznika prasowego komendy policji. Tarkowski wraz z komisarz Oster angażują się w pierwsze wspólne dochodzenie. Sprawa dotyczy domniemanego samobójstwa znanego profesora Leona Adlera.

Agenci NCIS: Los Angeles

odc.15 Agentka Kensi Blye zostaje postrzelona podczas napadu na bank. Klienci stają się zakładnikami. Gdy akcja cofa się o dzień, poznajemy, jak doszło do napadu. Agenci badają sprawę pieniędzy skradzionych przez terrorystów w Bagdadzie.
swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje