Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1098 Barbara martwi się o Marię. Prosi Kingę, by miała na nią oko. Tymczasem Ala z Pawłem zapraszają Rogowską na obiad. Przy okazji proponują, by zapisała się na kurs tańca. Kisielowa zostaje zatrzymana przez policję za zbyt szybką jazdę. Kobieta jednak unika mandatu, ponieważ kłamie, że właśnie dowiedziała się o śmierci krewnego i spieszy się na spotkanie rodzinne... Kinga jest wściekła na Wernera, który angażuje Piotrka do kolejnych zadań. Przez to jej męża nie ma prawie w ogóle w domu. Sugeruje, by Zduński zażądał podwyżki. Piotrek korzysta z rady żony. Pracodawca jednak stawia sprawę jasno: albo zrezygnuje z absurdalnego pomysłu, albo ma złożyć wymówienie! Kinga postanawia zemścić się na sąsiedzie... Wcześniej Werner próbuje zaprosić Monikę na randkę. Dziewczyna odmawia. Po chwili do kancelarii wchodzi Filarski z bukietem kwiatów. Wyznaje Monice, że ma wobec niej "poważne zamiary". Natomiast lekarz stanowczo odradza Madzi zachodzenie w ciążę. Ona jednak postanawia poprosić Pawła, by został ojcem jej przyszłego dziecka - bez żadnych zobowiązań i w tajemnicy przed żoną. Zduński jest temu przeciwny.

odc. 1099 Ewa nadal ukrywa przed Markiem, że jest śmiertelnie chora. Kolęda wpada w depresję. Budzyńska postanawia go odwiedzić. Przyjeżdża do Lipnicy i radzi mężczyźnie, by złamał dane słowo i powiedział prawdę Mostowiakowi. Tymczasem Anna odwiedza rodzinę w Grabinie. Podczas pobytu dostaje sms od Krisa, z informacją o pogarszającym się stanie zdrowia Ewy... Gruszyńska sprzedaje swoją kawiarnię. Postanawia kupić gospodarstwo należące do Kisielowej! Zabiera Natalkę i Ulę na wycieczkę rowerową, podczas której ma okazję zobaczyć interesującą ją posiadłość. Paweł opowiada bratu o propozycji, którą złożyła mu Madzia. Piotrek obiecuje, że nie wspomni o tym Kindze. Werner kolejny raz przeprasza Kingę za swoje skandaliczne zachowanie. W pracy wręcza za to zdumionemu Zduńskiemu służbowy telefon. Następnie w kancelarii zjawia się Filarski. Piotr, gdy dowiaduje się o zalotach teścia do Moniki, stara się dziewczynę zniechęcić do seniora. Przyjaciółka jednak jest całą tą sytuacją rozbawiona. Nie kryje, że planuje wykorzystać adorowanie przez Filarskiego, by wzbudzić zazdrość w Wernerze.

"Klan"

odc. 2654 Ramona martwi się o Jaśka, którego męczy kaszel. Prosi chłopaka, by umówił się na wizytę u lekarza. Ola opowiada Ewie o pobiciu Bogdana przez bandę Rozłuckiego. Przyjaciółka sugeruje, by detektyw zgłosił się na policję. Paweł odwiedza Wigę. Kobieta ma depresję. Lubicz proponuje jej kolację, na której pojawiliby się też jego najbliżsi. Monika wpada na pomysł, żeby urządzić wystawę obrazów Miklasińskiego. Razem udają się do domu kultury, którego dyrektorem jest... Marta! Leopold opowiada Grażynce, że dzięki Kasi jego matka odzyskała radość życia.

odc. 2655 Beata ma pretensje do Ramony, że nie powiedziała jej o chorobie syna Udaje się do restauracji, gdzie dziewczyna pracuje i robi jej wymówki. Grażynka zaprasza Leokadię na sernik własnej roboty. Wiga zagląda do gabinetu Pawła. Wyznaje mu, że mniej doskwiera jej zwichnięta noga niż poczucie, że nie jest nikomu potrzebna. Lubicz zawozi ją z bagażami na Truskawiecką. Wita ich Pawełek i informuje, że posłał cioci na kanapie w salonie. Monika przyznaje się Gabrieli, że nie wierzy w uczucia Miklasińskiego. Podejrzewa, że artysta nadal kocha Martę.

odc. 2656 Paweł decyduje, że Wiga następną noc spędzi już w pokoju gościnnym. Oznajmia, że do Warszawy przyjeżdża Bolek z Heniutką i to oni będą spać w salonie. Natomiast Ramona przekonuje Jaśka, że wczoraj bardzo źle potraktował matkę. Próbuje mu wytłumaczyć nerwowe zachowanie Beaty. Namawia ukochanego, by razem ją przeprosili. Wieczorem z bukietem kwiatów udają się do mieszkania jego rodziców. Monika odwiedza malarza w jego pracowni. Obiecuje wystawę w świetnej galerii w Krakowie...

odc. 2657 Miklasiński przychodzi do "Rosso", by przeprosić Monikę. Wyznaje kochance, co do niej czuje, ale nie robi tego dość przekonująco. Bolek kolejny raz spotyka się z Halszką, aby ustalić rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Trwa licytacja komornicza domu Janusza. Agnieszka jest załamana, ponieważ nie układa się ona po jej myśli. Nikt nie chce uiścić satysfakcjonującej ją kwoty. Leopold ustala z Grażynką, że Kasia będzie się dalej opiekowała jego mamą. Starsza pani w zamian nauczy nastolatkę języka francuskiego.


"Barwy szczęścia"

odc. 1201 Hubert przynosi do domu kosz kwiatów dla Klary. Marek ma pretensje do Niny, że zatrudniła Krystynę i będą pracowali we trójkę w ECS-ie. Marlena przyznaje się Czarkowi, że jest rozwódką, dlatego nie będą mogli wziąć ślubu kościelnego.

odc. 1202 Marlena żali się Kaśce, że Czarek ją rzucił! Przyjaciółka proponuje, żeby poświęciła dzień na opiekę nad Juniorem. Tymczasem na Sabinę spada kolejny cios - z pracy odchodzi Wiola. Tomali nie udaje się jej pocieszyć. Na spotkaniu u dyrektorki Władek dowiaduje się, że Kajtek będzie miał problemy z promocją do następnej klasy. Ada wysyła Hubertowi mms-a ze zdjęciem Klary i Adama, którzy się do siebie przytulają!

odc. 1203 Daniel pokazuje Sarze ogłoszenia opiekunek do dziecka. Ona nie chce jednak podejmować żadnej decyzji, dopóki Ada nie odejdzie z klubiku. W "Feel Good" do Daniela przychodzi Danuta, która prosi go, by pojechał z nią do szpitala. Honorata chce się z nim spotkać. Okazuje się, że po wypadku kobieta wyparła wszystkie złe wspomnienia i żyje w przeświadczeniu, iż jest z nim szczęśliwa.

odc. 1204 Sara uważa, że Daniel powinien wybaczyć Honoracie dawne urazy. Była żona jednak nie przyjmuje do wiadomości, że zdradziła Daniela i są już po rozwodzie. Krystyna oświadcza Ninie, iż nie powinna dalej walczyć o uczucia Marka. Hubert żąda od Adama, by zostawił Klarę w spokoju. 


"Pierwsza miłość"

odc. 1989 Radek szuka w lesie Zygmunta, który zniknął! Tymczasem Kinga opowiada Marysi o tym, jak poprzedniego wieczora całowała się z Adamem. Podczas spotkania były mąż wyznaje Kindze miłość. Daga podejrzewa, że Patrycja jest bulimiczką.

odc. 1990 Błażej zastanawia się, dlaczego jego przyjaciele skrócili pobyt nad morzem. Marysia sugeruje Kindze, by porozmawiała o ich przyszłości. Przecież nadal się kochają... Wiktoria wyjeżdża na terapię.

odc. 1991 Rysiek postanawia zaszaleć. Następnego dnia znajduje w łóżku majtki, które nie należą do jego żony. Adam nie ma wątpliwości, że po ostatniej nocy spędzonej z Kingą musi odwołać ślub z Justynką.

odc. 1992 Kinga jest rozczarowana, że Adam nie powiedział narzeczonej, że przed ślubem ją zdradził. Najgorsze jest jednak to, że nie zamierza zrezygnować ze swoich planów. Rysiek ustala, że jednak nie narozrabiał. Błażej jest załamany. Suma mandatów, które będzie musiał spłacić, o wiele przekracza jego możliwości finansowe. 


"Na Wspólnej"

odc. 1979 Ula uważa, że to ona ponosi winę za to, że Zuza i Kamil nie mają prawa jej widywać. Postanawia się za to ukarać... Później nauczycielka znajduje dziewczynkę zakrwawioną i nieprzytomną! Damian chce jak najszybciej ożenić się z Moniką. Dzięki ślubowi zapłaci... mniejszy podatek!

odc. 1980 Michał dochodzi do wniosku, że Bialski jest jednak niewinny! Dominik obiecuje Angelice, że kupi jej wymarzone buty, choć go na nie nie stać. Monika nie chce wyjść za Cieślika, by poprawić jego finanse.

odc. 1981 Łucja oznajmia Danielowi, że lada dzień zostanie wypisana ze szpitala. Uczniowie w szkole Danki ogłaszają strajk. Chcą odwołać dyrektora

odc. 1982 Daniel postanawia zgłosić się na policję. Roman zamierza wyrzucić prostytutki ze swojego domu!


"Na dobre i na złe"

odc.577 Wiktoria wraca z podróży poślubnej i rzuca się w wir pracy. Nawet przed mężem nie ukrywa, że Adam jest bliski jej sercu. Jej relacje z Krajewskim wyprowadzają Tomasza z równowagi. Falkowiczowi kończą się leki, które przepisała mu doktor Gratz. Lekarz przejawia objawy głodu narkotykowego. Jest rozdrażniony i drobne problemy wywołują u niego ataki furii. Gdy Wiktoria odbiera mu jedną z pacjentek, profesor wpada we wściekłość i siłą wdziera się na blok operacyjny, gdzie chorą ma operować doktor Krajewski. Do Leśnej Góry trafia czarnoskóry mężczyzna, Mamutu, mający wszystkie objawy zakażenia wirusem ebola. Tymczasem Zuza przypadkiem rani się igłą, którą wcześniej zrobiła zastrzyk pacjentowi. Chorym opiekuje się Agata.

odc.9 Szczęśliwi Gosia i Janusz spędzają razem coraz więcej czasu. Basia zabiera niedomagającą Kaśkę do lekarza. Ada nalega, żeby Konrad przeprowadził rozwód, ale mężczyzna zwleka z decyzją. Gosia hucznie obchodzi urodziny. Towarzyszą jej najbliżsi i przyjaciele.

"Graceland"

odc.1/13 Agent FBI Mike Warren rozpoczyna pracę w nadmorskiej rezydencji Graceland w południowej Kalifornii, wykorzystywanej jako baza do tajnych operacji. Wkrótce ma do wykonania pierwszą misję - schwytanie handlarzy narkotyków.

"Gra pozorów"

odc.1 Detektyw Carter Shaw dowodzi tajnym oddziałem policji w Los Angeles. Celem zespołu jest rozpracowanie gangów poprzez wnikanie w ich struktury. Operacje są tajne, a większość policjantów nic nie wie o podwójnym życiu kolegów.

"Wybrani"odc.10 Carter otrzymuje interesującą ofertę pracy. Reese ma coraz więcej problemów z podejrzliwymi agentami FBI. Mimo tego stara się pomóc parze młodych ludzi, których nazwiska zostały wygenerowane przez zaawansowaną technologicznie maszynę.


"Pacyfik"

odc.3 Kończą się trwające kilka miesięcy dramatyczne walki 1. dywizji Marines z Japończykami na Guadalcanal. Wyczerpani psychicznie i fizycznie żołnierze piechoty morskiej trafiają do Melbourne. Są wśród nich Leckie i Basilone, który podczas bitew wykazał się szczególnym męstwem. Amerykanów witają tłumy wdzięcznych Australijczyków. Żołnierze wykorzystują okazję, aby w spokoju zregenerować siły i odstresować się. Leckie zakochuje się w pięknej Stelli, która pochodzi z rodziny greckich imigrantów. Swoją drugą połówkę odnajduje też Phillips. Tymczasem pułkownik Puller informuje Basilone’a, że został odznaczony Medalem Honoru. Sierżant zostaje wysłany do Stanów Zjednoczonych, gdzie ma pomagać w sprzedaży obligacji wojennych.


"Wikingowie"

odc.8, 9 Księżniczka Aslaug szykuje się do kolejnego porodu. Wtedy też spełnia się jej ostatnie proroctwo. Ragnar, Horik i Lagertha, która została jarlem, wyruszają do Wessex. Każdy z uczestników ma jednak inny pomysł co do celu wyprawy.


odc.98 Ksiądz Mateusz ma poprowadzić rekolekcje w klasztorze benedyktynek. Zakonnice łapią tu złodzieja, którym okazuje się przerażony, obdarty ukraiński chłopak. Siostry chcą wezwać policję, ale ksiądz prosi, by nakarmiły Vitalika. Ten wkrótce ucieka. Następnego dnia Mateusz spotyka chłopaka, który opowiada mu, że został rozdzielony z rodziną i teraz szuka bliskich. Duchowny idzie z nim do sklepu po nowe trampki. Nagle chłopak wybiega za mężczyzną, który ucieka przed policjantami. Rozpoznaje w nim swojego ojca, Maksyma. Mężczyzna, oskarżony o podpalenie stodoły, i jego syn trafiają do ośrodka dla uchodźców. Gdy chcą uciec, Maksym rozcina sobie brzuch o drut kolczasty. Ciężko rannego mężczyznę porywa prąd rzeki. Syn wraca do klasztoru po pomoc.


"Moda na sukces"

odc.6043 Steffy próbuje przekonać Billa, aby rozwiódł się z Katie i związał z nią, on jednak nie rezygnuje z prób odzyskania żony. Tymczasem jego ukochana przenosi się do Donny.

odc.6044 Ridge prezentuje w firmie swoje nowe projekty i dzieła Erica. Jedna z modelek wychodzi ubrana w suknię stworzoną przez Thomasa. Pomiędzy byłym a obecnym prezesem dochodzi do ostrej wymiany zdań.

odc.6045 Forrester wręcza Dayzee suknię z kolekcji "Taboo". Później do Thomasa przychodzą Ridge i Brooke. Ojciec przekazuje mu część swoich udziałów w firmie.


"Gotham"

odc.9 Młody Harvey Dent i Gordon łączą swoje siły, aby zamknąć sprawę morderstwa Wayne’ów. Dent podejrzewa, że za zabójstwem stoi Dick Lovecraft. Tymczasem Penguin szantażuje Lizę mówiąc, że wie o jej szpiegowskiej działalności.


"Skazany na śmierć"

odc.14 Do egzekucji Lincolna zostały 24 godziny. Mężczyzna przebywa w izbie chorych, dokąd próbuje dotrzeć Michael i jego brygada remontowa. Po wyjściu z tunelu nie mogą jednak sforsować ostatniej przeszkody i muszą wracać. Zdesperowany Michael postanawia poprosić Sarę, by porozmawiała ze swoim ojcem, gubernatorem Tancredim, który jako jedyny może wstrzymać egzekucję. Tymczasem Veronica i Nick przed sądem desperacko walczą o życie Lincolna. Składają wniosek o ekshumację zwłok Terence’a Steadmana.

"Głową w mur"

odc.2 Abby i Lina, policjantki pracujące w wydziale wewnętrznym, przyjeżdżają na miejsce strzelaniny, w której brał udział funkcjonariusz. Okazuje się, że jest nim brat Kowalski, Richie. By uniknąć podejrzeń o nieuczciwość, przełożeni delegują kobietę do prowadzenia innej sprawy. Abby ma ustalić tożsamość szpiega, który działa w biurze zajmującym się przestępczością zorganizowaną i dostarcza informacje gangsterom. Kowalski rozpoczyna śledztwo. Jednocześnie jednak stara się uważnie przyglądać dochodzeniu w sprawie brata.

"Paradoks"odc.1/13 Podkomisarz Majewska wraca do śledztwa dotyczącego seryjnego zabójcy, które prowadził inspektor Kaszowski. Współpraca z jego zespołem nie układa się policjantce dobrze. Majewska jest świadoma, że przedstawione jej akta sprawy nie są pełne.
swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje