Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1096 Kasia z Marcinem odwiedzają Kingę na Deszczowej. Zduńska obiecała im dać w prezencie niemowlęce ubranka. Podczas spotkania Chodakowski znowu kłóci się z ukochaną. Tym razem ma ona do niego pretensje, że nie podchodzi poważnie do bycia ojcem. Zirytowany Marcin jedzie do bistro, gdzie czeka na niego Janka. Zaprasza kuzynkę na galę boksu. Tymczasem Kasia odczuwa bolesne bóle brzucha. Maria radzi jej, by przestała się denerwować, bo może to zaszkodzić jej dziecku. Ciężarna musi jednak trafić do szpitala na obserwację. Zawozi ją tam Olek, który chwilę później dzwoni do brata. Każe mu jak najszybciej przyjechać, ponieważ Kasi grozi poronienie! Z kolei podczas bokserskiej gali Janka zauważa w tłumie Agatę, partnerkę Olka. Dziewczyna przyszła w towarzystwie starszego od siebie mężczyzny. Janka odnosi wrażenie, że coś ich łączy. Łukasz wraca bez uprzedzenia do domu. Wyznaje Budzyńskiemu, że ma dziewczynę i nie chce, by matka go odwiedzała. Wieczorem Wojciechowski spotyka Martę i Andrzeja w restauracji. Potem są świadkami wypadku.

odc. 1097 Paweł wyznaje Magdzie, że Ala jest zazdrosna o ich relację. Sugeruje, by zachowywali większy dystans niż do tej pory. Po chwili jednak zaczynają się do siebie mizdrzyć, przytulać. Przyłapuje ich na tym żona Pawła. Odwraca się na pięcie i ucieka... Kilka godzin później do Zduńskiego dzwoni Basia. Informuje go, że jej mama pojechała sama nad morze. Paweł udaje się jej śladem... Tomek spotyka się z Joanną i Andrzejem w prokuraturze. Cała trójka składa zeznania. Chodakowski zwierza im się, że zamierza ponownie polecieć do Stanów, odszukać Małgosię, by przedstawić jej dowody na to, że sekta chciała skrzywdzić Wojtka. Prosi Asię, żeby zajęła się pod jego nieobecność Wojtkiem. Dodaje, że ma złe przeczucia. Boi się, że już nigdy nie wróci do Polski... Kinga jest wściekła, bo Werner znowu się wysługuje Piotrkiem. Przy okazji prosi Zduńskich, by zajęli się jego psem Guciem, ponieważ on nie ma na to czasu. Natomiast na Deszczowej nieoczekiwanie zjawia się Magda. Opowiada przyjaciółce, że nie zrezygnowała z pomysłu zajścia w ciążę. Potem córkę odwiedza Filarski. Chce się pochwalić, że przestał już nękać Krystynę, ponieważ znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Oznajmia Kindze, że jego nową wybranką jest Monika z kancelarii Budzyńskiego. Córka przywołuje go do porządku... 


"Klan"

odc. 2650 Ola opowiada Ewie, że chłopak, który zamontował jej podsłuch, nazywa się Chwościk. W przeszłości był podopiecznym Rozłuckiego. Na szczęście ma jego adres. Natomiast Halszka chce, by Bolek przepisał na nią część swoich udziałów w firmie. Miklasiński zapewnia Monikę, że Marta już się dla niego nie liczy. Prosi, by nie była o nią zazdrosna. Kasia mówi Grażynce, że razem z panią Leokadią słuchały muzyki. Starszej pani spodobała się twórczość "Korbasa", a jej - utwory Czesława Niemena. Krzysztof czyta Chojnickim artykuł w "Gazecie Brukowej" o cyklu jego koncertów charytatywnych.

odc. 2651 Kasia przygotowuje dla pani Leokadii zestaw piosenek, które powinna poznać. Gdy do niej przychodzi, ogląda z zaciekawieniem legendarny adapter "Bambino" na płyty winylowe. Paweł sugeruje Bolkowi, by powiedział żonie, że ją zdradzał z Halszką. Małgosia dowiaduje się, że Agata marzy o własnym dziecku. Surmaczowa ustala, że Tadeusz nie ma dzieci z nieprawego łoża.

odc. 2652 Bogdan próbuje namówić Chwościka, by zaczął z nim współpracować. Heniutka żali się Miłoszowi, że Bolek już się nią nie interesuje. Ramona i Jasiek słuchają zwierzeń Anki, którą właśnie rzucił chłopak. Proponują, by znowu się do nich wprowadziła.

odc. 2653 Jasiek wchodzi rano bez pukania do łazienki. Zastaje w niej... nagą Ankę! Wieczorem wszystko wraca do normy, bo sublokatorka postanawia się wyprowadzić. Grażynka sugeruje Miłoszowi, że jego ojciec może mieć romans. Agata prezentuje Surmaczowej wstępne projekty przebudowy Feminy. Kobieta nie może wyjść z podziwu... Bogdan obserwuje Chwościka. Nie jest zbyt ostrożny, dlatego wpada w pułapkę zastawioną przez byłego szefa Oli...


"Barwy szczęścia"

odc. 1197 Rodzina Pyrków jest dumna z Fryderyka, który otrzymuje obiecany order. Chowański dziękuje Zosi, że pomogła zdobyć firmie wielkiego kontrahenta. Mikołaj nie jest chętny, by dać Marcie urlop. Nadia obiecuje, że zastąpi swoją szefową. Kajtek nie jest zadowolony z gimnazjum, które wybrali dla niego Sabina z Władkiem.

odc. 1198 Klara zmusza prezesa wydawnictwa, by zaakceptował Adama jako nowego redaktora. Mężczyzna z radości bierze Klarę w ramiona. Obserwuje ich Ada i robi im zdjęcie. Marek zachęca Sebastiana, żeby spróbował zaprosić Ninę na randkę. Maria zwierza się Teresie, że ma nadzieję, iż mąż będzie pamiętał o rocznicy ich ślubu.

odc. 1199 Stefan pojawia się w mieszkaniu córki. Drzwi otwiera mu Łukasz z Ksawerym na rękach. Górka każe mu się wynosić! Sara oznajmia Danielowi, że jej mama nie przyleci na ślub.

odc. 1200 Marek rezerwuje pensjonat na Mazurach dla siebie i Witka. Kasia wyjaśnia ojcu, że Sadowski jest biologicznym ojcem Juniora. Potem mówi Łukaszowi, że jest z nim szczęśliwa, ale nie myśli o formalizowaniu ich związku. Szymon ma niewielkie szanse na adopcję Wiesi.

"Pierwsza miłość"

odc. 1984 Nad morzem "Mikser" zwraca uwagę na piękną panią ratownik. Aśka reaguje zazdrością. Rysiek i Malwina uważają, że Wiktoria musi poddać się terapii w ośrodku leczenia uzależnień. Tomek nie potrafi dobudzić pijanej Kingi!

odc. 1985 Adam prosi Marka o pomoc. Dorota opowiada Malwinie historię swojego małżeństwa. Na plaży Jowita i Radek dają upust namiętności. "Mikser" jest zachwycony Luizą (Klaudia Halejcio).

odc. 1986 Adam stawia Kindze ultimatum: albo jego była weźmie się w garść, albo on wystąpi do sądu o przyznanie opieki nad dziećmi. Dominik ma pretensje do Patrycji, że nie poszła na poprawkowy egzamin komisyjny.

odc. 1987 Zygmunt, właściciel namiotu, w którym noc spędzili Jowita z Radkiem, zaprasza młodzież na polowanie. W pewnym momencie dochodzi do nieszczęśliwego wypadku... Krystian wykrada ze szkoły pytania do egzaminu poprawkowego Patrycji. Potem je razem rozwiązują. Marysia, której żal się robi Kingi, postanawia umówić ją na randkę z kolegą Aleksa.


"Na Wspólnej"

odc. 1975 Michał rzuca się z pięściami na Bialskiego, który zaczepił Kingę. Wieczorem Marcin zostaje aresztowany. Łucja pyta Daniela, dlaczego ją odwiedza. Brzozowski nie przyznaje się do udziału w wypadku.

odc. 1976 Marta sugeruje Hofferom, że mogłaby zrobić o nich reportaż. Ewa proponuje Arturowi, by się do niej wprowadził. Jarek prosi Elizę, by dała mu spokój. Już się nią zmęczył.

odc. 1977 Kudłaty" żąda od Dominika 10 proc. z jego wygranej. Wojtek nie kryje, że jest zazdrosny o Bretnera. Marta zostaje zatrzymana przez policję drogową. Grozi jej utrata prawa jazdy!

odc. 1978 Zuza wyjaśnia Uli, dlaczego znowu trafiła do domu dziecka. Woźniakowski zapewnia Kingę, że Bialski prędko z więzienia nie wyjdzie. Eliza oznajmia Jarkowi, że bardzo mu się podoba. Potem zaczyna go całować...


"Na dobre i na złe"

odc.576 Hana wyjeżdża z Radwanem w podróż służbową. Mają wziąć udział w operacji Mai, jednej z pacjentek wybitnego specjalisty, doktora Zaręby. Po zakończonym sukcesem zabiegu lekarze wspólnie świętują przy winie w pokoju hotelowym. Oboje zapamiętają na długo tę noc. Tymczasem Zuza stara się o etat po Marku. Może liczyć na poparcie doktora Latoszka, który poleca ją kolegom na to stanowisko. Lekarz nie wie, że kobieta od pewnego czasu boryka się z załamaniem nerwowym. Pacjentką Leśnej Góry zostaje młoda przemytniczka Marzena, która próbowała przewieźć duży transport narkotyków we własnym żołądku. Przesadziła z ilością torebek i trafiła do szpitala. Niebawem na oddziale zjawia się jej szef, Siwy, który zamierza odzyskać towar.

odc.8 W Warszawie, podczas uroczystej kolacji, Kuba prosi Małgosię i Konrada o rękę ich córki. Po powrocie do domu matki, Małgosia wpada na pomysł stworzenia gospodarstwa agroturystycznego. Tymczasem Barbara przyjmuje oświadczyny Tomasza.


"Wybrana"

odc.13 Bo i Tate stają przed nowym zadaniem. Trafiają do zamożnej dzielnicy Nowego Jorku, której mieszkańcy desperacko poszukują zaginionej kobiety. Uwagę Bo przykuwa policjant, który wydaje się dużo bardziej przygnębiony tą sytuacją niż inni.


"Prawo Agaty"

odc.13 Rusza proces o handel kobietami, w którym oskarżonym jest Górecki. Agata jest pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych. Aniela opuszcza kancelarię i przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Jest zdeterminowana, by być jak najdalej od Bartka.

"Pacyfik"

odc.2 Październik 1942 roku. Amerykańskie wojska toczą walki z Japończykami na wyspie Guadalcanal. Grupy Basilone’a, Morgana i Rodrigueza patrolują dżunglę. Sierżant Basilone wykazuje się niezwykłym męstwem i umiejętnością dowodzenia.


"Wikingowie"

odc.6, 7 Nowy mąż Lagerthy urządza jej powitanie. Athelstan staje się powiernikiem króla Egberta. Ragnar i król Horik mają odmienne zdania w kwestii, jak wymierzyć sprawiedliwość Borgowi. Dochodzi do kłótni. W Wessex zjawia się król Aelle.


odc.160 Mateusz i Natalia znajdują w kościele przerażoną dziewczynę, Marinę. Nieznajoma ma na rękach i twarzy ślady po walce. Mówi z rosyjskim akcentem, że się zgubiła. Gospodyni zaprasza ją na plebanię. Zjawia się tam Marcin Bednarek, który zmusza kobietę, aby z nim pojechała. Wkrótce nieprzytomna Marina trafia do szpitala. Świadkowie twierdzą, że widzieli, jak wypadła z szybko jadącego samochodu. Policjanci odwiedzają gospodarstwo, które zatrudnia imigrantów. Natalia pomaga w przeszukaniu sandomierskich przetwórni. W pieczarkarni spotyka dawną koleżankę ze szkoły, Elę. Kobiety umawiają się na spotkanie klasowe. Później, przeglądając zdjęcia, gospodyni rozpoznaje na jednej z fotografii mężczyznę, który zabrał Marinę z plebanii.


"Moda na sukces"

odc.6039 Amber spędza intymne chwile z Liamem. Później opowiada o wszystkim Oliverowi. Thomas nie może pogodzić się z faktem, że jego ojciec nie chce poszerzenia kolekcji.

odc.6040 Amber informuje matkę, że udało jej się uwieść Liama. Później próbuje przekonać mężczyznę, by został u niej na noc, ale on odmawia. Olivier pociesza Hope. Gdy para się całuje, niespodziewanie pojawia się Liam.

odc.6041 Brooke chce, by Hope i Oliver wrócili do siebie. Steffy uważa jednak, że mężczyzna powinien bardziej się postarać, jeśli pragnie, aby Hope dała mu drugą szansę.


"Gotham"

odc.8 Gordon i Bullock zajmują się sprawą mieszkańca, który napędza zaciętą rywalizację między kandydatami ubiegającymi się o stanowisko w jego korporacji. W międzyczasie Bruce wraca do szkoły. Wkrótce składa mu wizytę nowy kolega.

"Objawienia"

odc.6 Bukovak wysyła księdza Jacoba, który doświadcza wizji, do psychiatry. Duchowny odwiedza Vincenza w więzieniu. Kardynał chce odprawić egzorcyzmy i uwolnić Jacoba od prześladujących go demonów. Podczas obrzędu Vincenzo umiera.

"Skazany na śmierć"

odc.13 Do egzekucji Lincolna pozostało już tylko 36 godzin. Na dodatek za atak na strażnika mężczyzna ma spędzić ten czas w izolatce. T-Bag pozbywa się Abruzziego. Z raną szyi gangster zostaje odwieziony do szpitala poza Fox River. Michael nic jeszcze nie wie o ostatnich wydarzeniach. Ogłasza, że skończył prace w tunelu i uciekają tej nocy. Veronica i Nick nie mają już nic do stracenia. Kobieta decyduje się wyjść z ukrycia i odwiedzić Lincolna, by go wesprzeć na duchu. Spodziewa się, że wkrótce dostanie informacje, które wszystko zmienią.,

"Głową w mur"

odc.1/13 Abby Kowalski, policjantka z Chicago, przechodzi do Biura Spraw Wewnętrznych. Jej zadaniem jest tropienie nieprawidłowości i nadużyć w pracy stróżów prawa. Ojciec i trzej bracia kobiety, którzy również są policjantami, czują się zdradzeni i dają jej to wyraźnie do zrozumienia. Abby pragnie odzyskać zaufanie rodziny, nie rezygnując przy tym z własnych ambicji. Jej partnerką w nowej pracy zostaje ciężarna Lina. Kobiecie nie podoba się, że Kowalski służbę w biurze traktuje tylko jako kolejny etap swojej kariery w drodze do Wydziału Zabójstw.

"Glina"

odc.6 Artur Banaś jest wstrząśnięty tragiczną śmiercią kolegi, którą widział na własne oczy. Chce zrezygnować z pracy w policji. Gajewskiemu udaje się odwieść go od tej decyzji. Wspólnie szukają zabójców Jerzego. Do śledztwa włącza się komisarz Malicki.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje