Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1094 Kingę i Piotra coraz bardziej irytuje Werner, który okazuje się wyjątkowo uciążliwym sąsiadem. Zduńska prosi go o przysługę. Prawnik udaje się z Madzią do schroniska. Razem wybierają dla niego psa. Potem Marszałkówna wyznaje przyjaciółce, że chciałaby mieć dziecko. Nie zamierza jednak wychodzić za mąż. Zduńska zarzuca jej, że myśli tylko o sobie... Na Deszczowej pojawia się Artur. Przychodzi po Basię, którą tego dnia opiekują się Zduńscy. Przy okazji prosi Piotra, by przekazał Marii, że planuje pojechać z córką na weekend do Oslo. Piotr jest wobec niego agresywny. Kinga prosi męża, by przeprosił Rogowskiego. Kasia martwi się, że Marcin nie mówi jej o swoich problemach finansowych. Sugeruje Chodakowskiemu, że wie, jak wystarać się o kredyt na firmę. Następnie jedzie do Grabiny, by poinformować Marię i Barbarę, że jest w ciąży! Prosi seniorkę rodu, by zgodziła się zostać w przyszłości matką chrzestną jej dziecka. W bistro ciąża wychodzi na jaw, gdy Marcin rozpakowuje przesyłkę, w której znajduje się... łóżeczko dla niemowlaka. W mieszkaniu Chodakowskiego spotykają się Janka, Olek i Wojtek. Następnego dnia rano Kasia zastaje Marcina przytulającego się do Janki! Żąda wyjaśnień.

odc. 1095 Paweł próbuje namówić Alę, by postarali sie o dziecko! Dziewczyna zaprasza Stefana na rodzinny podwieczorek. Próbuje go przekonać, by wyznał w końcu Basi, że jest jej dziadkiem. W dniu rozprawy w sprawie ustalenia opieki nad Wojtkiem, Asia kłóci się z Anką. O mały włos spóźnia się do sądu. Tymczasem Budzyński dołącza telefon Wojtka do listy dowodów. W sądzie jednak odkrywa, że z aparatu skasowano nagranie rozmowy Małgosi z Michałem. Najgorsze jest to, że Tarnowska zeznaje, iż Małgosia jest świetną matką i nie należy do sekty! Po rozprawie wściekły Tomek próbuje ustalić, dlaczego kobieta kłamała pod przysięgą. Zeznania Tarnowskiej zaskakują także pełnomocnika Małgosi, a wynajęty przez sektę detektyw triumfuje. Mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że Joasia nimi wszystkimi manipuluje. Dlaczego? Wyjaśnia Tomkowi i Andrzejowi kilka godzin później. Przekazuje obu mężczyznom nagranie, na którym detektyw przyznaje, że groził Wojtkowi śmiercią i szantażował Tarnowską!

"Klan"

odc. 2645 Furtecka nie potrafi podnieść się po śmierci Stana. To także cios dla Janusza, który stracił nie tylko znajomego, ale i pewnego kandydata na kupno domu. Poza tym z banku przychodzi do niego list, z którego wynika, że został już ustalony termin pierwszej licytacji zadłużonego domu. Beata ma pretensje do Ramony, że manipuluje Jaśkiem. Agata zwierza się matce, że chciałaby adoptować dziecko.

odc. 2646 Agata wybiera się do ośrodka adopcyjnego. Jasiek nie informuje rodziców o wywiadówce w szkole. Prosi Ramonę, by poszła na nią jako siostra Beaty. Niestety, maskarada wychodzi na jaw, a Beata nie wytrzymuje i nazywa dziewczynę "głąbem"! W Elmedzie kończy się zebranie akcjonariuszy. Rutka zostaje nowym udziałowcem.

odc. 2647 Jasiek ma pretensje, że matka jest wrogo nastawiona do jego dziewczyny. W gabinecie zabiegowym zjawia się Leopold. Ma prośbę do Grażynki. Chodzi o jego chorą matkę, którą nie ma się kto zająć. Wieczorem roztrzęsiona Wiga dzwoni do Pawła i prosi, żeby do niej przyjechał...

odc. 2648 Beata nie zamierza słuchać Elżbiety, która chce, by zaakceptowała Ramonę. Rafalski obiecuje, że poważnie porozmawia ze swoim synem. Monika nie jest w stanie skupić się na pracy, bo wciąż myśli o Miklasińskim. Gabriela sugeruje przyjaciółce, że jej wybranek być może wcale jej nie kocha.


"Barwy szczęścia"

odc. 1193 Listonosz przynosi Fryderykowi list od prezydenta RP! Okazuje się, że został on odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W rozmowie z Bartkiem trener Majki przyznaje, że miał romans ze swoją zawodniczką! Nie wiedział jednak, iż była z nim w ciąży. Chowański decyduje, że wprowadzi się do Marty.

odc. 1194 Malwina dowiaduje się od Waldemara, że przedłuży jej umowę na czas nieokreślony. Przez niedopatrzenie Klary klubik może mieć kłopoty z urzędem skarbowym. Maria ogląda zdjęcia Marka z Włoch. Zyskuje nowe powody do zazdrości.

odc. 1195 Ada, Błażej i Klara siłą wdzierają się do gabinetu prezesa wydawnictwa i żądają anulowania niekorzystnego aneksu. Wieczorem Marek pojawia się u Niny. Nagle kobieta się do niego przytula. Jerzy źle się czuje. Grażyna diagnozuje u niego grypę.

odc. 1196 W"Feel Good" Czarek z bukietem kwiatów i pierścionkiem zaręczynowym prosi Marlenę o rękę. Zaskoczona dziewczyna wybiega z lokalu. Pojawia się u Kaśki, która radzi jej, by w końcu przyznała Czarkowi, że była mężatką i nie ma matury. Anna prosi Grażynę, by oddała jej klucze do mieszkania Jerzego.


"Pierwsza miłość"

odc. 1979 Zostają zebrane dowody potwierdzające, że Magda z premedytacją działała na szkodę dziecka! Pracownik opieki społecznej i funkcjonariusze policji wyprowadzają ją ze szpitala. Kilka godzin później Aleks znajduje kobietę w parku. Próbowała popełnić samobójstwo. Krystian zaprasza Dagę do kina.

odc. 1980 Wiktoria traci głowę dla hazardu. Daga oznajmia Krystianowi, że umówi się z nim, jeśli chłopak nago wykąpie się w fontannie na rynku. Myśli, że go to zniechęci, ale on nie waha się ani chwili. Łambucki nie ma wątpliwości, że Magda próbowała popełnić samobójstwo, by znów zwrócić na siebie uwagę Aleksa.

odc. 1981 Krystian jest niesamowicie dumny ze swojego ostatniego wyczynu. Jego kąpiel we wrocławskiej fontannie została uwieczniona na filmiku, który w sieci bije rekordy popularności. Daga zaprasza chłopaka do swojego mieszkania na romantyczną kolację. Wieczorem wylewa wino na jasną bluzkę. Kiedy wraca przebrana z łazienki, nagi Krystian oczekuje na dalszy rozwój wydarzeń... Rysiek uważa, że tylko terapia pod okiem specjalisty jest w stanie wyciągnąć Wiktorię z jej uzależnienia od gier hazardowych. Adam wraca do Wrocławia. Informuje Kingę, że za kilka tygodni bierze ślub z Justynką!

odc. 1982 Beata jest podekscytowana ślubem brata. Marysia jest bardzo ciekawa, czy Kinga w ogóle się na nim pojawi. Aśka postanawia zabawić się nad polskim morzem. Radek, Jowita i Mikser postanawiają do niej dołączyć. Rysiek jest zaniepokojony zachowaniem Wiktorii. Zauważa, że żona od kilku dni pracuje dniami i nocami, ale przyjmuje tylko prywatne zlecenia. Mężczyzna nabiera podejrzeń, że Wiktoria prawdopodobnie znalazła sobie nowego adoratora.

"Na Wspólnej"

odc. 1971 Bolek próbuje nakłonić Daniela, by przestał odwiedzać Łucję w szpitalu. Roztocki informuje Hofferów, że do czasu wyjaśnienia sprawy, Ula pozostanie w ośrodku. Nikita mówi Żanecie, że nie wystartuje w rajdzie.

odc. 1972 Kinga znajduje w skrzynce kopertę ze zdjęciami. Podejrzewa, że podrzucił ją Bialski. Dyrektor wystawia Dance niezbyt pochlebną opinię. Joanna oznajmia Bogdanowi, że Eliza podoba się Jarkowi.

odc. 1973 Zuza błaga wychowawczynię Uli, by pozwoliła jej zobaczyć się z córką. Po powrocie z Hiszpanii Ewa wpada w depresję. Artur proponuje jej, by zamieszkali razem.

odc. 1974 Danka zarzuca dyrektorowi, że zrobił ze szkoły więzienie. Bogdan prosi Jarka, aby pogodził się z Elizą. Kamil prosi Zuzę, by się nie poddawała. Roztocki jest dobrej myśli...

"Na dobre i na złe"

odc.575 Nadchodzi dzień ślubu Wiktorii i Tomasza. Gdy Consalida odwiedza stylistę fryzur, w okolicy dochodzi do groźnego wybuchu. Na oddział chirurgii w Leśnej Górze trafiają kolejni poszkodowani. Ordynatorka porzuca salon piękności i jedzie do szpitala, gdzie spędza długie godziny na sali operacyjnej. Jedną z ofiar jest skrzypek Marcin. Konica twierdzi, że konieczna jest amputacja ręki, ale Consalida postanawia uratować chłopaka przed kalectwem. Po śmierci Romy załamany Adam ucieka w pracę. Dyżuruje w szpitalu prawie bez przerwy. Oskarża Falkowicza, że nierozważną decyzją o przeprowadzeniu operacji odebrał mu czas, który mógł spędzić z ukochaną. Tymczasem profesor ma coraz większe problemy ze zdrowiem. Nagle traci przytomność.


"Wybrana"

odc.12 Dani zbiera wszystkie swoje moce, by zniszczyć Bo i Orkiestrę. W tej sytuacji Skouras zwraca się o pomoc do Winter i Channing. Zdolności Bo poddane zostają najcięższej ze wszystkich dotychczasowych prób. Dziewczynka musi stawić czoło Dani.


"Prawo Agaty"

odc.12 Przybysz prowadzi sprawę 18-letniego Filipa, syna znanego dziennikarza, który chce uzyskać zgodę na ślub z młodszą o dwa lata dziewczyną. Franek trafia do szpitala przez niefrasobliwość Bartka. Aniela staje przed trudnym wyborem.

"Pacyfik"

odc.1/10 Sierpień 1942 roku. Żołnierze 1. Dywizji Marines: Leckie, Runner, Chuckler, Hoosier, Sid i Gibson lądują na wyspie Guadalcanal. Wyruszają przez dżunglę nad rzekę Tenaru. Tam napotykają oddziały wroga, które udaje im się pokonać.


"Wikingowie"

odc.4, 5 W Kattegat surowe rządy sprawuje jarl Borg, a pod nieobecność Ragnara Rollo pełni funkcję przywódcy osady. Lagertha i Ragnar łączą siły, aby wspólnie walczyć z Borgiem o Kattegat. Aslaug musi się zmierzyć ze swoimi proroctwami.


odc.159 Waleria i Bogumiła Lipiec, właścicielki pensjonatu Estera, zgłaszają na policji kradzież. Jeden z ich gości zniknął razem z kasetką z pieniędzmi, nim zdążyły wpisać go do księgi meldunkowej. Marczak i Gibalski sporządzają portret pamięciowy złodzieja. Wkrótce na brzegu jeziora zostaje znaleziony topielec. Okazuje się, że to mężczyzna z rysopisu. Tymczasem policjanci otrzymują zgłoszenie od Stanisławy Majdy o zaginięciu jej męża, Ryszarda. Mężczyzna miał przyjechać do Sandomierza, by kupić samochód. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania wskazanego modelu pojazdu i wpadają na trop handlarza aut, Rogalskiego. W skomplikowanym śledztwie pomaga im ksiądz Mateusz, który podczas wizyty w pensjonacie sióstr Lipiec wpada na pewien trop.

"Na krawędzi"

odc.13 Kania przesłuchuje Krzysztofa. Zleca Lenie przygotowanie raportu kompromitującego koncern farmaceutyczny. Joasia trafia do szpitala w ciężkim stanie. Protas obserwuje prywatną klinikę pod Zurychem. Postanawia w nocy uprowadzić córkę Joasi. Forst składa Lenie propozycję - w zamian za wymazanie jego nazwiska z akt sprawy oferuje całkowite wyleczenie porwanego dziecka. Korcz informuje o tym Kanię. Przełożony każe jej zniszczyć raport. Potem policjantka zjawia się w fundacji La Liberta. Wie, że córeczka Joasi jest pod opieką Marty.

"Moda na sukces"

odc.6035 Amber spotyka Carla, który żąda od niej pieniędzy i grozi, że powie Spencerowi o sfałszowanych badaniach. Hope i Oliver spędzają razem czas w Domu Mody Forrester.

odc.6036 Liam wypytuje Amber o Carla. Kobieta oszukuje go, że to tylko zatroskany przyjaciel. Zapewnia Liama, że będzie z nią szczęśliwy i sprawdzi się w roli ojca. Gdy go całuje, w rezydencji zjawia się Hope.

odc.6037 Logan mówi Liamowi, że nie zaakceptuje sytuacji, w której jej ukochany ma dziecko z inną kobietą. Później zdruzgotana opowiada o wszystkim Oliverowi.

"Świat według Kiepskich"


odc.456 Pani Malinowska, ekspedientka sklepu U Stasia, jest nieuprzejma wobec klientów, a nawet ich obraża i poniża. Ferdek chce napisać petycję w celu odwołania jej ze stanowiska. Okazuje się jednak, że nie wszyscy podzielają jego zdanie.

"Przyjaciółki"

odc.50 Michałowi nie podobają się częste wizyty jego żony u fryzjera. Sebo podczas kolejnego spotkania wyznaje Patrycji miłość. Maciek dostaje się na prestiżową uczelnię w Nowym Jorku, lecz rezygnuje z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Anka domyśla się, że to ona jest powodem takiej decyzji instruktora jogi. Inga spotyka przed kamienicą Paulinę. Widzi, jak była żona Szymona wkłada walizki do taksówki i właśnie się wyprowadza. Gruszewska uświadamia sobie, że popełniła błąd, rezygnując z przystojnego dentysty. Nadchodzi dzień ślubu Stefy.


"Gotham"

odc.7 Zaostrza się pełen przemocy konflikt między Maronim a Falconem. Penguin wciela w życie kolejny element swojej manipulacyjnej strategii. Zmusza tym samym Gordona do pogodzenia się z konsekwencjami decyzji o oszczędzeniu jego życia.

"Objawienia"

odc.5 Do Jacoba zwraca się muzułmanin Zaid, który ma dziwne wizje. Widzi m.in. ojca cierpiącego męki piekielne. Siostra Ruth odwiedza Vincenza w więzieniu. Duchowny potwierdza, że Michael był tylko bezbronnym narzędziem zbrodni.

"Skazany na śmierć"

odc.12 Michael przelicza czas ucieczki. Wszyscy zaczynają się domyślać, że jest ich zbyt wielu i ktoś musi odejść. Napięcie w drużynie rośnie. T-Bag jest przekonany, że pozostali chcą się pozbyć właśnie jego. Postanawia się ubezpieczyć.

"Do białego rana"

odc.23, 24 Chris nie potrafi ukryć swojej zazdrości o bliskie relacje Reagan i Luke’a. Postanawia śledzić ukochaną. Tymczasem Ava przygotowuje się do zawodów sportowych, w których będzie musiała stawić czoło Shanyi. By wypaść lepiej od rywalki, obmyśla intrygę.

"Kamuflaż"

odc.10 FBI aresztuje farmaceutę Dona Ridleya, który jest zamieszany w przemyt diamentów. Annie i Jai lecą do Wielkiej Brytanii, aby rozpracować tam siatkę przemytników i poznać osobę organizującą proceder. W Londynie Annie poznaje Vivian Long.

"Glina"

odc.5 Policjanci podejrzewają, że kapitan Stępień kłamie. Jego wyjaśnienia nie odpowiadają bowiem ustaleniom z sekcji zwłok. Gajewski znajduje narzędzie zbrodni w domu Grzelaka. W końcu podejrzany przyznaje się, że miał romans z żoną brata.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje