Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1093 Kisielowa ma znakomite wiadomości dla Mostowiaków: Rawicz uciekł z Grabiny! Marek spotyka się ze Staszkiem, który donosi przyjacielowi, że biznesmen miał zostać zatrzymany przez policję skarbową, dlatego salwował się ucieczką do Wiednia. Ula, Natalka i Bartek biwakują razem nad jeziorem. Natalka opowiada im o jej kolejnym zerwaniu z żonatym ukochanym. Tym razem miała już dość jego zazdrości i zaborczości.

Przy okazji prosi siostrę, by nie zdradziła się słowem przed Anną. Nie chce, by Gruszyńska wiedziała, że ma problemy sercowe. Tymczasem u ich ojca pojawia się żona Rafała. Prosi Mostowiaka, by skontaktował się z jej mężem. Ma mu do przekazania informację, że jego brat trafił do szpitala i jego stan jest ciężki. Prosi swojego rozmówcę, by tak bezgranicznie nie ufał swoim córkom, ponieważ Natalka nie jest święta i wcale nie wyjechała z kolegami na obóz, tylko z kochankiem pod namiot. Mostowiak dzwoni do Anny. Umawia się z nią na spotkanie. Prosi, by pojechała z nim na biwak i wspólnie przemówili córkom do rozumu. Przy okazji dowiaduje się, że Anna zdecydowała się zamknąć kawiarnię.

Żali się też, że Wiktor, dzięki któremu powoli zaczynała odzyskiwać wiarę w miłość, planuje wyemigrować na stałe do Stanów Zjednoczonych. Jednak nie wspomina Markowi, że wie, co się dzieje z Ewą. Nie wspomina mu o tym, że jego ukochana znowu trafiła do szpitala, ponieważ nastąpił u niej nawrót choroby nowotworowej. Tym razem rokowania nie są zbyt optymistyczne. Trzyma kciuki, by Ewa zebrała się w sobie i sama zadzwoniła do narzeczonego. Jej życzenie się spełnia połowicznie. Jeszcze tego samego dnia Ewa rozmawia z Markiem. Wyznaje, że bardzo za nim tęskni, ale nie mówi mu prawdy o swoim zdrowiu. Wspomina, że długo się nie zobaczą, ponieważ ona chce przedłużyć swój pobyt za granicą. Maria unika Artura.

Kolejne problemy czekają za to Rogowskiego na Deszczowej. Na kilka godzin Maria zostawi małą Basię pod opieką Piotrka i Kingi. A gdy Artur przyjedzie, by córkę odebrać  i wyzna, że planuje wyjechać z małą za granicę. Zduński od razu stanie mu na drodze! Na Deszczowej dojdzie w końcu do ostrej sprzeczki. A młody prawnik odmówi oddania siostry i zabroni Arturowi wyjazdu z kraju.

Nieoczekiwanie ze Stanów przylatuje Kolęda z Mateuszem i Antkiem. Barbara jest zaniepokojona, bo pojawiają się wcześniej niż pierwotnie zakładali. Na domiar złego sąsiad wygląda jak siedem nieszczęść. Sadownika gnębi poważny problem. Jest załamany i coś ukrywa. Mostowiakowej nie udaje się nakłonić go do zwierzeń...


"Klan"

odc. 2641 Paweł wprowadza Grażynkę w plan, dzięki któremu bratowa pozbędzie się problemów finansowych. Janusz pojawia się w domu, który do niedawna należał do niego, a teraz urzęduje w nim Stan. Surmaczowa w konspiracji idzie na przeszpiegi do kamienicy, w której przed laty mieszkał Tadeusz z matką. Ma nadzieję, że dowie się czegoś o bujnej przeszłości erotycznej męża. Rutka wpada na obiad do Rosso. Spotyka Bolka, który proponuje mu nietypowy interes.

odc. 2642 Beata nie spodziewała się, że Jasiek jeszcze tego samego dnia, gdy wyraziła zgodę, przeprowadzi się do Ramony. Bolek oznajmia Pawłowi, że znalazł kupca zainteresowanego akcjami Grażynki. Wcześniej udaje mu się przekonać Igora, że warto zainwestować w prywatną klinikę. Koziełło wyciąga z archiwum Elmedu kartę Anny, jego byłej pacjentki. W domu kultury trwają przygotowania do pierwszego występu Wacka z komikiem Zwoleniem. Przed spektaklem Feliks w towarzystwie szefowej zakładu pogrzebowego spotyka Barbarę. Postanawia zaprosić ją na występ byłego kochanka. Może Milecka da mu ostatnią szansę?

odc. 2643 Wacek jest wściekły po wczorajszym występie, który kompletnie mu się nie udał. Ma pretensje do Feliksa, że świadkiem nudnego show była Barbara. Janusz udaje się na spotkanie w sprawie sprzętu medycznego z Kanady. Może uda się odnowić kontakty sprzed wyjazdu? Rutka opowiada o Pawłowi o swojej działalności biznesowej. Jest zainteresowany pakietem udziałów Elmedu, ponieważ w branży medycznej jeszcze nie próbował swoich sił. Lubicz daje mu do wglądu dokumenty firmy. Wieczorem Igor zaczepia Pawła po wyjściu z kliniki. Oznajmia lekarzowi, że chce zostać udziałowcem kliniki. Agata jest zafascynowana dzieckiem Marcysi, swojej koleżanki z liceum. Dochodzi do wniosku, że ona także chciałaby zostać matką.

"Barwy szczęścia"

odc. 1190 Bartek postanawia zaproponować Jędrkowi, by się do niego wprowadził. Zenek powoli finalizuje sprzedaż działki. Klara nie może wybaczyć Hubertowi, że muzyka jest dla niego ważniejsza od niej.

odc. 1191 Marta nie ma żadnych wątpliwości, że Kaśka zakochała się w Łukaszu. Wieczorem Górka usiłuje wytłumaczyć Sadowskiemu, że w akcie urodzenia Juniora jako ojciec figuruje nieżyjący Ksawery i nie chce tego zmieniać. Po tym wyznaniu oboje zaczynają się całować! Nina przynosi Markowi prezent. Maria jest wściekła, że rywalka wyraźnie adoruje jej męża. Basia i Zenek przeglądają ogłoszenia z nieruchomościami dla Justyny i Norberta. Małżonkowie nie kryją, że mają już dość mieszkania tak blisko seniorów. Dlatego planują przenieść się jak najbliżej centrum.

odc. 1192 Jola nie toleruje Franczeski, suczki, którą przyniósł Janek od Konstancji. Stawia mu ultimatum: jeśli pies zostanie, to ona się wyprowadzi! Maria martwi się, że Marek chce znów wyjechać do pracy do Finlandii. Sebastian dziwi się, że kolega zastanawia się, czy odrzucić propozycję byłego szefa. Ich rozmowę słyszy Nina. Anita zauważa, że Kasia jest rozkojarzona. Wieczorem do Górki przychodzi Sadowski. Znów zostaje na noc.

"Pierwsza miłość"

odc. 1975 Daria odkrywa prawdę o Bogdanie. Mateusz mówi Wekslerowi, że stracił dużo pieniędzy na kupnie akcji. Karol go uspokaja twierdząc, że jest dokładnie odwrotnie. Weksler postanawia awansować "Kaśkę" na stanowisko swojego asystenta. Norbert oznajmia Paulinie, że nie da jej rozwodu.

odc. 1976 Mateusz przejmuje po "Kaśce" stanowisko w Barbarianie. Sylwia przeprasza Bartka, że próbowała mu komplikować życie. Daria postanawia uwieść Bogdana.

odc. 1977 Marysia i Aleks chcą przyjrzeć się metodom wychowawczym Magdy. Daria zaprasza Bogdana do siebie do domu. Oboje idą na całość... W tym samym czasie Aśka spotyka się z jego narzeczoną.

odc. 1978 Patrycja pojawia się we Wrocławiu. Daga decyduje się zorganizować imprezę z okazji jej powrotu i pierwszej okładki w magazynie. W salonie zjawia się też Krystian, któremu Daga wpada w oko. Malwina szuka sposobu, żeby sklep zaczął przynosić jej dochód. Wprowadza zdrapki.


"Na Wspólnej"

odc. 1967 Dyrektor obcina fundusze na prowadzenie kółka germanistycznego. Danuta obiecuje Gosi, że to wyjaśni... Marcin zapewnia Michała, że spłacił już swoje długi. W Starej Miłosnej Jarek szuka Elizy.

odc. 1968 Ula wyznaje Zuzie, że podoba jej się jeden z chłopaków z klasy. Potem w ośrodku adopcyjnym Hofferowa wyznaje, że jest nosicielką wirusa HIV! Dominik wygrywa 500 tysięcy złotych na loterii. Danuta wystartuje w konkursię na nowego dyrektora.

odc. 1969 Bialski wręcza Michałowi kopertę, w której znajduje się kwota, którą pożyczył mu Brzozowski. Sławek z Dominikiem wybierają się na zakupy, podczas których wydają pokaźną część wygranej przez chłopaka kwoty.

odc. 1970 Decyzją sądu Hofferowie nie mają prawa kontaktować się z Ulą! Łucji nie grozi już amputacja nogi.


"Na dobre i na złe"

odc.574 Przed planowaną operacją Romy Falkowicz konsultuje się z wybitnym neurochirurgiem, profesorem Wolnickim. Lekarz zgadza się przeprowadzić zabieg, ale uprzedza, że wiąże się on z ogromnym ryzykiem i pacjentka może umrzeć na stole operacyjnym. Wiktoria ostatnie dni przed ślubem spędza w hotelu rezydentów. Kupuje białą suknię. W szpitalu jej pacjentką zostaje słynna wróżka Teodora. Kobieta przepowiada Wiki, że zdradzi narzeczonego i zwiąże się z Adamem Krajewskim. Kilka godzin po tej rozmowie przystojny chirurg składa na ustach Wiktorii namiętny pocałunek. Pod opiekę Hany trafia ciężarna Natalia Krawczyk, która cierpi na epilepsję. Gdy okazuje się, że przyszła matka nie stroni od alkoholu, Radwan postanawia zawiadomić opiekę społeczną.


"Wybrana"

odc.11 Ranna w strzelaninie Channing jest w bardzo ciężkim stanie. Winter z determinacją walczy o jej życie. Bo i Tate muszą sami stanąć oko w oko ze Skourasem i zażądać, aby przestał ich ścigać. Tymczasem Dani zaczyna podważać swoją pozycję i rolę w Orkiestrze.

"Wybrani"

odc.8 Maszyna generuje dwa numery. W związku z tym agenci muszą się rozdzielić i działać w pojedynkę. Jeden numer należy do Daniela Drake’a, a drugi do jego żony Sabriny. Reese i Finch muszą zrobić wszystko, aby zapobiec kolejnym brutalnym zbrodniom.

"Prawo Agaty"

odc.11 Agata i Dorota odkrywają, że Górecka jednak żyje. Prawniczki próbują dociec, co łączy kobietę z pracownikiem jej męża, dlaczego się ukrywa i w jaki sposób Gawron padła ofiarą ich działań. Dorota jest gotowa na wszystko, by oczyścić się z zarzutów.


"Wikingowie"

odc.2, 3 Mijają cztery lata pod rządami jarla Ragnara. Okres ten cechuje się nadzwyczajnym spokojem. W końcu jadnak nadchodzi czas, aby zawrzeć nowy sojusz i udać się na kolejną wyprawę do Anglii. Wikingowie przypuszczają atak na Wessex.


odc.158 W Sandomierzu zjawia się dziennikarka i autorka książki "Duchy przeszłości", Manuela Korcz. Podczas spotkania z pisarką Natalia przedstawia ją Mateuszowi. Tej samej nocy kobieta zostaje potrącona przez samochód i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Szukający go policjanci sprawdzają bilingi numeru Korcz i odkrywają, że przed wypadkiem kontaktowała się ona z byłym chłopakiem, Karolem Wituckim. Aspirant Kobylicka jest przekonana, że ktoś chciał zamordować pisarkę. Do szpitala przyjeżdżają ojciec kobiety, Edward i jego żona, Krystyna. Mateusz dowiaduje się o konflikcie Korcz z macochą. Okazuje się też, że pisarka od lat nie mogła sobie poradzić z dręczącymi ją, powtarzającymi się snami i była pod opieką psychologa.

"Na krawędzi"

odc.12 Tomek i Andrzej jadą na miejsce, gdzie został zamordowany Tkacz. W okolicy znajdują strzępy jego ubrań, z których ktoś usunął podsłuch. Krzysztof spotyka się w Zurychu z Forstem. Rozmawiają na temat córeczki Joasi i zniknięcia doktora Rokosza. Tamara ustala dane brytyjskiej firmy farmaceutycznej Farmcom, która prowadzi badania nad nowymi lekami i szczepionkami. Krzysztof zmusza żonę lekarza do współpracy. Lena dowiaduje się, że córeczkę Joasi kupiła firma farmaceutyczna ze Szwajcarii. Tamara spędza noc z Krzysztofem.

"Moda na sukces"

odc.6032 Katie jest zła na męża, że zwierzał się ze swoich problemów i przemyśleń Steffy. Nick pozwala jej przenocować na swoim jachcie. Tam kobieta spotyka się z Donną, której opowiada o całej sytuacji. Amber nadal robi wszystko, by pokazać Hope, że ona i Liam tworzą wspaniałą parę.

odc.6033 Steffy ostrzega Thomasa, by przygotował się na niepomyślną dla niego decyzję ojca. Brooke i Stephanie lecą razem do Paryża, gdzie wezwał je Ridge. Seniorka mówi Logan, że nie chce jej widzieć w swojej rodzinie.

"Świat według Kiepskich"


odc.455 Mieszkańcy chcą zainstalować w kamienicy windę. Aby to było możliwe, musi zostać zlikwidowana ubikacja na korytarzu. W piwnicy powstaje nowa, luksusowa toaleta. Niestety korzystają z niej osoby nie mające do tego uprawnień.

"Przyjaciółki"

odc.49 Anka i Inga rejestrują firmę. Pierwsza z nich przygotowuje kolację, na którą zaprasza Maćka. Spotkanie zakłóca nieoczekiwany powrót bliźniaków. Okazuje się, że babcia zachorowała, dlatego Paweł przywiózł chłopców do domu. Strzelecka jest wyraźnie skrępowana sytuacją. Poznaje Pawła z Maćkiem. Były mąż jest wyraźnie niezadowolony. Tymczasem chłopcy są zachwyceni nowym znajomym mamy. Zuza po raz pierwszy od czasu poronienia odwiedza Stefę. Zauważa elegancki garnitur Kazimierza. Okazuje się, że jej matka i on planują ślubie.


"Gotham"

odc.6 Morderca zaczyna likwidować elitę Gotham City. By rozwikłać tę zagadkę, Bullock musi skonfrontować się z traumatycznymi wspomnieniami ze sprawy, którą niegdyś prowadził. Gordon też mierzy się ze skutkami dawnych decyzji.

"Objawienia"

odc.4 Kobieta, która zgłosiła się na zabieg przerwania ciąży, rozpoznaje ojca swego dziecka w jednym z protestujących przeciwko aborcji przed kliniką. Ojciec Jacob idzie do mieszkania mężczyzny i odkrywa tam jego zwłoki. Zaczyna śledztwo w tej sprawie.

"Skazany na śmierć"

odc.11 Podczas wizyt w izbie chorych Michael flirtuje z Sarą. Wydaje się, że i on jej się podoba. Ekipa remontowa dowodzona przez Abruzziego przekopuje się już do kanału. W tym czasie Michael pracuje nad następnym etapem ucieczki.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje