Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1091 Maria leczy rany w Grabinie. Najbliżsi okazują jej wsparcie. Rogowską odwiedzają też synowie z Alą i Kingą. Tymczasem Artur spotyka się z Markiem. Przekazuje mu namiary na dobrego kardiologa dla Lucjana. Przypomina Mostowiakowi, że on także zdradzał żonę, więc teraz nie powinien go potępiać. Po powrocie do domu Marek zwierza się siostrze, że niepokoi go, iż Ewa tak długo nie daje znaku życia. Tymczasem Kris wyznaje Annie, że Ewa ma nawrót choroby. Nie chce jednak mówić o tym najbliższym, by ich nie martwić. Przekazuje Gruszyńskiej list od niej, w którym kobieta prosi, by zaopiekowała się Markiem i dziećmi, jeśli umrze! Wieczorem Mostowiak rozmawia z dziećmi i narzeczoną przez internet, a Ewa wyznaje, że jest jedynym mężczyzną, którego kocha i przerywa połączenie... Kisielowa i Barbara postanawiają pomóc Markowi i Jance w walce z Rawiczem. Z kolei Olga próbuje dowiedzieć się, dlaczego Janek unika kolejnych randek. Ostatecznie dowiaduje się w cztery oczy, że Zawadzki nadal kocha Sylwię.

odc. 1092 Kasia wręcza Marcinowi prezent. Prosi, by go otworzył dopiero po jej wyjeździe. Dziewczyna bowiem wybiera się do Grabiny, by odebrać rzeczy, które przechowywała u Mostowiaków. Chodakowski spełnia prośbę ukochanej. W pudełeczku znajduje się test ciążowy, z którego wynika, że Kasia jest z nim w ciąży! Agnieszka informuje mailowo Tomka, że na kilka miesięcy wybiera się do Szczecina. Podczas podróży na lotnisko Olszewska oznajmia Chodakowskiemu, że powinni się rozstać, ponieważ ich związek nie ma przed sobą przyszłości. Mężczyzna błaga ją, by go nie porzucała. Detektyw informuje pełnomocnika Małgosi, że Chodakowska nie pojawi się jednak na rozprawie. Potem dzwoni do Joasi, by ją zastraszyć. Wojtek proponuje Jance, by została recepcjonistką w jego i Olka gabinecie. Dziewczyna jednak odmawia. Potem Markowski wyznaje Jance, że on - podobnie jak ona - nie potrafi poradzić sobie z traumą z przeszłości. Zawadzki wyznaje Pawłowi, jak bardzo żałuje, że zranił Olgę. Nie kryje, że aktualnie znów mieszka z Sylwią i chce, by tym razem im się powiodło. 


"Klan"

odc. 2637 Gabriela nie wierzy w powodzenie związku przyjaciółki z niepełnosprawnym artystą. Tymczasem Miłosz prosi Bolka, by pomógł finansowo jego teściowej. Ramona mówi Jaśkowi, że koleżanka, z którą wynajmuje mieszkanie, zdecydowała się przenieść do narzeczonego. Obawia się, że teraz nie będzie jej stać na opłacenie czynszu. Bogdan robi zdjęcia byłego szefa Oli. Dziewczyna rozpoznaje chłopaka, który podłożył jej automatyczną nianię. Paweł dowiaduje się od Bolka o problemach finansowych Grażyny.

odc. 2638 Grażynka nie jest przekonana, że powinna pozbywać się części udziałów w Elmedzie. Halszka czeka przed gabinetem usg na kobietę, od której kupuje wyniki badań. Zanosi papiery do fałszerza, aby zmienić dane i datę badania. W galerii handlowej Agata zwraca uwagę na pozostawiony bez opieki wózek z niemowlakiem. Następnie prosi kelnera, żeby zawiadomił policję. Jasiek oznajmia rodzicom, że chce się przeprowadzić do Ramony!

odc. 2639 Beata ma pretensje do dziewczyny syna, że nim manipuluje. Bolek prosi Halszkę, by pozwoliła mu towarzyszyć jej podczas kolejnej wizyty. Kochanka nie zgadza się na to. Prosi, by poczekał na nią na korytarzu. Młody ojciec dziecka pozostawionego wczoraj w galerii handlowej odwiedza Jacka i Agatę. Tłumaczy, że wczoraj zawiodła opiekunki niemowlaka. Janusz przylatuje na kilka dni do Polski.

odc. 2640 Antek i Renata odliczają dni do wyjazdu do SPA. Leszek oznajmia Bognie, że będzie pracował jako taksówkarz. Mariola Deptułowa gratuluje Alicji decyzji o związaniu się z docentem Sarną. Matka jednego z dzieci rezygnuje z przedszkola Czesi. Leszek obarcza Pawła winą za śmierć Krystyny!


"Barwy szczęścia"

odc. 1186 Waleria podejrzewa, że Bartek rzeczywiście został ojcem. Syn jednak stanowczo zaprzecza. Władek postanawia przenieść Kajtka do innej szkoły. Marek dowiaduje się od Witka, że Krystyna wykupiła im wycieczkę do Rzymu. Maria podpowiada mężowi, by z niej skorzystał.

odc. 1187 Marlena oznajmia Róży i Danielowi, że planuje zdać maturę. Justyna ma pretensje do Norberta, że się przepracowuje. Marta poznaje Nadię, która stara się o pracę asystentki w ATB. Dziewczyna robi na niej wrażenie. Małecki jest jednak zdecydowanie przeciwny tej kandydaturze.

odc. 1188 Krystyna wręcza Markowi trzy tysiące złotych w gotówce. Zenek dochodzi do wniosku, że przyszedł już czas, by sprzedać działkę Woźniakowi. Bartek ostrzega matkę, by nie przywiązywała się do niemowlaka, bo tego pożałuje. Po chwili przychodzi do nich Kalina. Oznajmia, że chłopczyk ma na imię Mikołaj i jest synkiem... Majki!

odc. 1189 Agata odkrywa, że Wojtek planował samobójstwo. Później chłopak rozmawia z Kingą, która proponuje, by zostali przyjaciółmi. Kalina zabiera ze sobą syna Majki. Waleria jest zrozpaczona. Artur tłumaczy Marcie, dlaczego zaczął nadużywać alkoholu. 


"Pierwsza miłość"

odc. 1970 Filip wprowadza się do Grzegorza Króla. Lekarz opiekujący się synem Drawskiej jest wyraźnie zaniepokojony stanem zdrowia dziecka. Kontaktuje się w tej sprawie z Marysią. Natomiast Jowita zastanawia się, czy ma posłuchać Radka, który twierdzi, że powinna spotkać się ze swoim śmiertelnie chorym bratem.

odc. 1971 Mikser ostrzega Radka. Sylwia próbuje zwrócić na siebie uwagę Norberta. Jowita źle się czuje. Aśka pojawia się w ostatniej chwili. Natychmiast wzywa karetkę.

odc. 1972 Radek ustala, że ginekolog prowadzący ciążę Jowity zbagatelizował jej ostatnie bóle brzucha. Dlatego poroniła. Staszek, brat dziewczyny, umiera tego samego dnia. Filipa dręczą wyrzuty sumienia.

odc. 1973 Jowita prosi przyjaciół, by na razie dali jej spokój. Weksler wpada w kłopoty finansowe. "Kaśka" wie, jak odzyskać utracone miliony.


"Na Wspólnej"

odc. 1963 Wmieszkaniu Kingi pojawiają się mężczyźni. Szukają Marcina. Bialski jest im winien duże pieniądze. Przed szkołą Zimińskiej policja zatrzymuje dilera. Weronika sugeruje Danielowi, by powiedział Basi o wypadku.

odc. 1964 Jarek spotyka się z Elizą. Nagle nastolatków atakuje szaleniec... Żaneta i Nikita dowiadują się, że pozostali zawodnicy nazywają je "maskotkami rajdu". Michał postanawia ostro rozmówić się z Bialskim.

odc. 1965 Daniel ustala, że Łucji grozi amputacja nogi. Pracownica ośrodka adopcyjnego podejrzewa, że Zuza coś przed nią ukrywa. Z kolei Danka ma inne zdanie niż dyrektor w sprawie pomysłu programu antynarkotykowego.

odc. 1966 Daniel spotyka się z wybitnym ortopedą, profesorem Patryckim. Roman dowiaduje się od sąsiada, że studentki w Krówkach urządziły orgię! 


"Na dobre i na złe"

odc.573 Hubert nieoczekiwanie traci przytomność podczas dyżuru. Doktor Woźnicka obawia się, że brat ma guza mózgu, dlatego bez wahania postanawia zatrzymać go na oddziale na obserwację. W tym czasie policja wciąż próbuje schwytać sprawcę wypadku w tunelu. Roma ma coraz większe problemy ze zdrowiem. Dziewczyna od pewnego czasu cierpi na bardzo silne bóle głowy. Wciąż jednak nie mówi Adamowi o swojej chorobie. Niebawem zgłasza się do profesora Falkowicza i oznajmia lekarzowi, że zdecydowała się na operację. Piotr z poświęceniem zajmuje się Magdą i Tosią, obu ofiarowuje swój cenny czas. Tymczasem Hana czuje się coraz bardziej samotna. Pod opiekę doktor Goldberg trafia Ewa, kobieta w zaawansowanej ciąży, która cierpi na nowotwór.


"Wybrana"

odc.10 Mała Bo ma wizję tragicznej katastrofy w nowojorskim metrze. Udaje jej się przekonać Tate’a, aby wspólnie zapobiegli dramatycznym wydarzeniom. Ostatecznie dochodzi do wybuchu, w wyniku którego wszyscy zostają uwięzieni pod ziemią.

"Wybrani"

odc.7 Finch i Reese otrzymują od Maszyny numer utalentowanego chirurga. Przekonują się, że interesuje się nim ktoś o wielkich możliwościach i groźnych zamiarach. Wspólnicy muszą zwrócić się o pomoc do osoby, z którą wcześniej nie współpracowali.

"Prawo Agaty"

odc.10 Przybysz wciąż cierpi po stracie dziecka. Wkrótce między nią a Dębskim dochodzi do kolejnej sprzeczki. Zdezorientowany mężczyzna znajduje pocieszenie w ramionach uroczej Ewy. Tymczasem Pluciński dociera do ważnych faktów w sprawie Doroty.


"Wikingowie"

odc.1 Sprzymierzony z królem Horikiem Ragnar rozpoczyna bitwę z jarlem Borgiem. Do przeciwnika dołącza Rollo, w efekcie czego dochodzi do bratobójczej walki. Zwycięzca może być tylko jeden. Tymczasem Aslaug stawia Ragnara w trudnej sytuacji.

"Rzeka"

odc.8 Lincoln zostaje zastrzelony przez jednego z członków ekspedycji. Wbrew woli ojca Jahel decyduje się poprosić o pomoc Boíunę. Dziewczyna, z pomocą Tess, postanawia przeprowadzić magiczny rytuał, który ma przywrócić Lincolnowi życie.


odc.157 Mateusz spotyka na mieście dawnego znajomego, Zbyszka Wielgusa. Zaprasza go na plebanię i pokazuje mu kościół. W nocy mężczyzna okrada świątynię. Duchowny zgłasza funkcjonariuszom kradzież. Jako sprawcę incydentu wskazuje Wielgusa. Przestępca zostaje wkrótce zatrzymany. Następnego dnia Eliza i Marcin znajdują w antykwariacie rannego Damiana, który wkrótce umiera. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Pokazują medalion wspólnikowi zmarłego właściciela lokalu. Możejko i jego podwładni ustalają, że przed śmiercią dzwoniła do Damiana Róża Janwiłł-Walska z Warszawy. Mateusz uprzedza policjantów i zjawia się u niej pierwszy. Dowiaduje się, że Damian kontaktował się z nią w sprawie medalionu, który nosił herb jej rodziny.

"Na krawędzi"

odc.11 Tomek i Tamara wysłuchują rozmowy Krzysztofa z Tkaczem. W oddali słychać dwa strzały. Krzysztof kontaktuje się z Forstem. Zdaje mu relację z sytuacji w Warszawie. Mężczyzna zawiadamia klinikę w Szwajcarii, w której córka Joasi walczy o życie.

"Moda na sukces"

odc.6028 Spencer otrzymuje od Jarretta notkę dotyczącą zakończenia męskiej kolekcji. Mężczyzna postanawia poświęcić kolejny numer magazynu konfliktowi w Domu Mody.

odc.6029 Stephanie informuje Erica o pocałunku Brooke i Thomasa. Mężczyzna bagatelizuje całą sytuację. Później deklaruje swoje poparcie dla wnuka i jego męskiej kolekcji.

odc.6030 Bill wypytuje Steffy o artykuł dotyczący zawieszenia męskiej kolekcji. Kobieta unika odpowiedzi i prowokuje Spencera, by opowiedział o swoich uczuciach względem Amber. Para nie wie, że Katie ich podsłuchuje.


"Świat według Kiepskich"


odc.454 Halina i Helena wyjeżdżają do Warszawy. Przed podróżą obie pouczają swoich mężów, Ferdka i Mariana, że w domu ma panować porządek i spokój. Panowie obiecują zastosować się do wskazówek żon. Niestety, sytuacja wymyka im się spod kontroli.

"Przyjaciółki"

odc.48 Anka odprowadza Maćka na zajęcia z jogi. Przed drzwiami całują się. Namiętne chwile przerywa parze pojawienie się Julki. Nastoletnia córka Strzeleckiej nie kryje swojego zdziwienia, widząc matkę w objęciach dużo młodszego mężczyzny.

"Magia kłamstwa"


odc.22 Jake Hartman, jeden z finalistów turnieju pokerowego, zostaje uprowadzony w Las Vegas. W odnalezieniu go ma pomóc Gillian, agent Ben Reynolds oraz ekipa Cala. Podejrzanymi o porwanie są inni uczestnicy turnieju. Niebawem sprawca kontaktuje się z policją.


"Gotham"

odc.5 Gordon i Bullock tropią dilera, który handluje narkotykiem wywołującym euforię, a następnie śmierć. W międzyczasie Oswald Cobblepot próbuje na własną rękę rozpracować Maroniego, a Fish Mooney wciąż spiskuje przeciw Falcone’owi.

"Objawienia"

odc.3 Ojciec Jacob zostaje wezwany do więzienia, w którym przebywa uznany za opętanego gwałciciel, niejaki Cory. Ksiądz postanawia wypędzić ducha z ciała więźnia. Okazuje się, że mężczyzna został opętany przez świętą patronkę ofiar gwałtu.

"Skazany na śmierć"

odc.10 Michael musi współpracować z Falzonem, który żąda, by ten wydał mu Fibonacciego. Okazuje się, że pogłoski o upadku Johna Abruzziego są nieprawdziwe. Dzięki Michaelowi mężczyzna odzyskał władzę w Fox River.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje