Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

ODC. 1089 Marta stara się pocieszyć Marię po rozstaniu z Arturem. Następnie spotyka się z Teresą. Ma do przyjaciółki żal, że rozbiła małżeństwo jej siostry. Maria, Wojtek i Olek uroczyście otwierają nowy gabinet. Następnie Rogowska pojawia się w Grabinie, by poinformować Barbarę, że czeka ją rozwód. Na razie nie zamierza informować o tym swoich synów. Budzyński zapewnia żonę, że im rozstanie nie grozi. Potem jednak spotyka się z Sonią, która opowiada mu, jak bardzo była nieszczęśliwa ze swoim mężem. Tymczasem Wojtek proponuje Jance wspólną wyprawę rowerową. Potem zaprasza dziewczynę do swojego mieszkania. Niestety, Janka nie spędza nocy w jego ramionach. Nadal nie potrafi się przełamać. Ostatecznie korzysta z drugiej sypialni. Postanawia też przemyśleć propozycję Wojtka, który sugeruje, by się do niego wprowadziła. Sylwia odwiedza Zawadzkiego i opowiada mu o swoim pobycie w Hiszpanii. Natomiast Olga wyznaje Ali, że bardzo zależy jej na Zawadzkim, ale nie wie, czy będzie potrafiła walczyć o jego względy.

ODC. 1090 Piotr mówi Kindze, że Werner kupił dom Lubińskiego i lada dzień się do niego wprowadzi. Z kolei Monika i Magda zaprzyjaźniają się ze sobą. Przy okazji rozmawiają o Wernerze. Marszałek uświadamia sobie, że jej nowa znajoma nadal kocha swojego szefa. Przyznaje otwarcie, że bardzo sobie chwali status singielki i na razie nie planuje tego zmieniać. Chwilę później poznaje mężczyznę, o którym przed chwilą plotkowały. Werner jest Magdą oczarowany, co nie podoba się Monice, która nie potrafi ukryć zazdrości. Agnieszka spotyka się z Tomkiem. Oboje przyznają, że nie potrafią już ze sobą żyć. Powinni się rozstać, ponieważ nie czeka ich wspólna przyszłość. Chodakowski odwiedza kuratora, który nie kryje, że Wojtek jest o wiele mocniej związany z Joasią, niż z Olszewską. Detektyw nachodzi Joannę i ostrzega ją, że Wojtkowi grozi niebezpieczeństwo. Ostrzega, że jeśli Tomek przejmie prawną opiekę nad synem, sekta może zrobić chłopcu krzywdę, a nawet go... zabić! I przekonuje dziewczynę, że mały będzie bezpieczny tylko, jeśli wróci do matki. Joasia jednak nie daje się zastraszyć. W rozmowie z matką obiecuje, że nie dopuści, by chłopcu spadł włos z głowy. Następnego dnia dziewczyna krytykuje pomysł Anki na nowy wystrój kasyna. Potem dowiaduje się o jej awansie.

"Klan"

ODC. 2631 Stasia i Jeremiasz dowiadują się na posterunku policji, że padli ofiarami oszustwa. Nie tylko oni. Alicja szykuje się na randkę z docentem Sarną. Zwierza się Annie i fryzjerce Lutce, że domyśla się, jaką propozycję usłyszy. Nie myli się. Czy zgodzi się za niego wyjść? Czesia ma pretensje do Darka, że kolejnej kobiecie obiecał przyjęcie jej synka do przedszkola. Antek uczestniczy w konkursie radiowym dotyczącym kreskówek. Główną nagrodą jest weekendowy pobyt w SPA.

ODC. 2632 Bolek pyta Pawła, jak ma sprawdzić, czy Halszka rzeczywiście z nim jest w ciąży. Koziełło z kolei odkrywa, że coraz więcej kobiet kupuje zdjęcia usg, by oszukiwać i szantażować swoich partnerów. Beata znajduje w brudnych rzeczach stanik. Jest pewna, że zostawiła go Ramona. Paweł i Ola czekają, aż Pawełek usmaży placki, które mają oceniać. Miklasiński w swojej pracowni zaczyna szkic Moniki ubranej tylko w męską koszulę. Modelka sugeruje, że jest odważna i stać ją na więcej.

ODC. 2633 Monika oświadcza Gabrieli, że się zakochała! Wczoraj zdradziła Feliksa z Miklasińskim. Krzysztof zauważa na Sadybie Julię, która wrzuca do skrzynek pocztowych ulotki. Chojniccy ustalają, że znajduje się na nich informacja o 50% zniżce na wszystkie leki, które oferuje ich apteka. Halszka umawia się z ciężarną dziewczyną, od której kupiła usg dziecka. Grażyna spotyka mężczyznę, który ucierpiał w spowodowanym przez nią w wypadku.

ODC. 2634 Halszka ponownie spotyka się z dziewczyną w ciąży i daje jej zaliczkę za kolejne wyniki badań. Monika oświadcza Feliksowi, że musi z nim porozmawiać. Proponuje wspólną kolację. Wieczorem oświadcza przyjacielowi, że nimi już koniec. Kostek pyta Bożenkę, czy może z nim odwiedzić matkę w ośrodku odwykowym. Ola przyjeżdża na Truskawiecką, żeby spędzić noc z Pawełkiem. Ma pretensje do ojca, że cały czas spotyka się z Wigą.

ODC. 2635 Feliks pojawia się w mieszkaniu Wacka. Żali się, że Monika postanowiła się go pozbyć. Bożenka z Kostkiem odwiedzają matkę w ośrodku odwykowym. Wygląda na to, że terapia może zakończyć się sukcesem.

"Barwy szczęścia"

ODC. 1182 Bartek grozi Marcinowi, że go wyrzuci z mieszkania, jeśli nie przestanie chodzić do kasyna. Liliana boi się, że Klemens spełni swoją groźbę. Nie chce wyjeżdżać z Polski. Po powrocie do domu wszystko sobie z mężem wyjaśnia. Sadowski nagrywa ukrytą kamerą salon Zibiego. Dowiaduje się, że mężczyzna handlował dopalaczami.

ODC. 1183 Sabina boi się, że po emisji reportażu o dopalaczach Kajtek będzie miał problemy. Władek postanawia przenieść syna do innej szkoły. W "Feel Good" Czarek pyta Daniela o Marlenę. Okazuje się, że mężczyzna nie wie, że dziewczyna nie ma matury.

ODC. 1184 Kinga oznajmia Wojtkowi, że muszą się ze sobą rozstać! Krystyna proponuje Ninie wyjazd na urlop razem z Markiem i Witkiem. Bartek wyrzuca Marcina z mieszkania. Stefan i Waleria znajdują przed domem niemowlę w beciku i kartkę z napisem: "Zaopiekuj się swoim dzieckiem".

ODC. 1185 Kasia przynosi niemowlakowi ubrania po Ksawerym. Bartek twierdzi, że to nie jest jego dziecko i sugeruje, by zadzwonić na policję. Elżbieta mówi Marcie, że dostała propozycję pracy w miesięczniku "Pogodne życie". Klara dowiaduje się od Pako, że Hubert nie wraca jeszcze do Polski.

"Pierwsza miłość"

ODC. 1965 Aśka przeprasza Darię za zrujnowanie jej ostatniego odczytu. Obie postanawiają zaszaleć. W klubie poznają Rafała i Maćka. Rysiek dostaje medal za odwagę i służbę ojczyźnie. Norbert zostaje aresztowany.

ODC. 1966 Aleks przyznaje Majce, że poczuł ukłucie zazdrości, kiedy zobaczył ją rozmawiającą z "Harcerzem". Dochodzi do kolejnej kłótni.

ODC. 1967 Norbert zostaje poddany kolejnym przesłuchaniom w sprawie postrzelenia Ryśka. Aśka spotyka się z Rafałem, którego poznała podczas ostatniego wypadu z Darią. Idzie z nim na zamkniętą imprezę. Nie wie, że grozi jej niebezpieczeństwo...

ODC. 1968 Aśka boi się, że Rafał i jego koledzy zrobią jej krzywdę. Zastanawia się nad planem ucieczki. Filip nie może przestać myśleć o nowej sekretarce w klinice Marka. Obawia się, że długo nie da rady żyć w monogamicznym związku z Beatą.

"Na Wspólnej"

ODC. 1959 Zuza uczy Ulę jeździć na rowerze. Nagle rani się w rękę. Spanikowana krzyczy do dziewczynki, by się do niej nie zbliżała. Szef Marty odrzuca jej scenariusz. Maks dowiaduje się, że ciąża i życie Ilony są zagrożone.

ODC. 1960 Daniel rezygnuje z obrony pracy licencjackiej. W szpitalu jest świadkiem wybudzenia Łucji. Kinga poznaje Marcina Bialskiego. Roman odwiedza w Krówkach swoje lokatorki.

ODC. 1961 Henryk zwalnia Alberta. Jarek dowiaduje się od Elizy, że dziewczyna, która wpadła mu w oko, nie żyje. Zdybicka nie zgadza się, by Maks przejął jej obowiązki w firmie.

ODC. 1962 Ilona nie protestuje, gdy lekarz nazywa Brzozowskiego jej mężem. Bretner prosi Żanetę, by wzięła udział w sesji zdjęciowej przed rajdem Amazonii. Przed wylotem do Hiszpanii Ewa spotyka Mateusza, syna sąsiada. 


"Na dobre i na złe"

ODC.572 Konica wciąż nie ma pojęcia, gdzie Marta ukrywa się z dziećmi, które porwała z przedszkola. Będąc na skraju załamania nerwowego omal nie sięga po leki, od których był przez kilka lat uzależniony. Wynajmuje detektywa, który ustala, że kobieta nadal przebywa w Polsce. Do doktora Gawryły dociera niepokojąca wiadomość. Okazuje się, że Magda i jej córeczka Tosia miały poważny wypadek. Obie trafiły do szpitala. Do Trettera trafia skarga na doktora Radwana. Pacjentka, dziewczyna na wózku inwalidzkim, w trakcie badania odniosła wrażenie, że lekarz dyskryminuje ją ze względu na jej niepełnosprawność. Marek kontaktuje się ze swoim dawnym kolegą, doktorem Leśniewskim. Mężczyzna proponuje mu, aby wrócił na salę operacyjną.

"Zakładnicy" - Nowość

ODC.1 Ellen Sanders, ceniona chirurg, ma przeprowadzić operację prezydenta USA. Niespodziewanie jej rodzina zostaje uwięziona przez niepokornego agenta FBI, Duncana Carlisle’a. Mężczyzna żąda od lekarki, by doprowadziła do śmierci prezydenta.

"Wybrana"

ODC.9 Tate próbuje nakłonić Bo do szkolenia i doskonalenia jej zdolności. Ona jednak bardziej przejmuje się wizją wypadku samochodowego, w którym ginie utalentowany muzycznie nastolatek. Skouras przeprowadza test zdolności Dani, nowo odkrytej telepatki.

"Wybrani"

ODC.6 Reese odgrywa zupełnie niespodziewaną i nową dla siebie rolę. Ostatni numer wygenerowany przez Maszynę prowadzi go na przedmieścia. Mężczyzna zmuszony jest tutaj do działania pod przykrywką, jako głowa rodziny i wielbiciel domowego ciepła.

"Prawo Agaty"

ODC.9 Agata jest w coraz lepszej formie. Prowadzi sprawę mężczyzny, który walczy z rodziną swego zmarłego partnera. Dębski nie rozumie, dlaczego Przybysz nie ma zamiaru z nim porozmawiać. Cierpliwie czeka i nie porusza prywatnych tematów.

"Rzeka"

ODC.7 Załoga "Magusa" dociera do opuszczonej bazy, w której prawdopodobnie przebywał Cole. Wychodzi na jaw, że w okolicy grasują krwiożercze stworzenia. Kurt musi dokonać trudnego wyboru między lojalnością wobec ekipy a uczuciem do ukochanej osoby.

ODC.156 W mieście odbywają się targi ślubne. W trakcie pokazu sukien finałową kreację prezentuje miss Ziemi Sandomierskiej, Marta Janowiecka. Wieczorem do kobiety przychodzi kurier, który wręcza jej nietypową przesyłkę, zjawiskową suknię ślubną. Wkrótce Marta zostaje zaatakowana i obezwładniona przez tajemniczego napastnika. Mężczyzna zaraz potem ucieka. Policjanci odkrywają, że Janowska od pewnego czasu ma kłopoty z psychofanem. Mateusz dowiaduje się od niej, że zakochała się ona w żonatym mężczyźnie, prezesie targów. Funkcjonariusze postanawiają przesłuchać jego żonę, Helenę. Wkrótce okazuje się, że w całą sprawę zamieszana jest też mieszkająca obok Marty Sandra, która szykuje się do ślubu ze słynnym projektantem Armando.

"Na krawędzi"

ODC.10 Tamara uważa, że Lena odkryła coś, o czym nikomu nie powiedziała. Marta znajduje ciężko rannego Protasa. Pokazuje Tomkowi pocisk, który go ranił. Tamara ustala tożsamość dwóch dziewczyn, które zmarły wkrótce po porodzie.

"Moda na sukces"

ODC.6025 Ridge informuje Thomasa, że jego męska kolekcja zostaje zawieszona. Syn przekonuje go, że to nie jest decyzja, którą podjąłby prezes korporacji. Ostrzega Ridge’a, by nie rozpoczynał z nim wojny. Brooke skarży się mężowi, że Stephanie stanęła po stronie Taylor.

ODC.6026 Rozpoczyna się konferencja prasowa. Thomas zaprasza na scenę niczego nieświadomą Logan i ogłasza, że męska kolekcja będzie w najbliższym czasie przez nich promowana. Członkowie rodziny są zaskoczeni jego oświadczeniem.

"Zbrodnia"ODC.3 Podczas zabawy w starym bunkrze dzieci Agnieszki znajdują szkielet. Okazuje się, że kości należą do ojca pierwszej ofiary i męża pani Henryki. Zabójca porywa Agnieszkę. Uwięziona kobieta choruje na cukrzycę i nie ma przy sobie insuliny.

"Świat według Kiepskich"


ODC.453 Ferdek zwierza się Paździochowi, że Halina stała się dla niego wyjątkowo nieprzyjemna. Sąsiad uświadamia mu, że żona przechodzi klimakterium i udziela rad, jak przetrwać ten okres. Niestety, dają one skutek odwrotny do zamierzonego.

"Przyjaciółki"

ODC.47 Anka znowu umawia się z Maćkiem. Zamierza mu oznajmić, że nie mogą się więcej spotykać ze względu na zbyt dużą różnicę wieku między nimi. Przystojny instruktor oczarowuje Strzelecką i przekonuje do zmiany zdania. Spędzają razem namiętną noc.

"Magia kłamstwa"ODC.21 Cal ma ustalić wiarygodność zatrzymanego w Afganistanie Amerykanina, który przeszedł na stronę talibów. Teraz podaje miejsce przetrzymywania porwanych żołnierzy. Lightman postanawia pojechać do Azji. Chce to dokładnie sprawdzić.

"Nowa"

ODC.2 W parku w centrum miasta zostaje znalezione ciało mężczyzny. Ofiarą jest gangster należący do mafii z Białołęki kontrolującej rynek narkotyków w stolicy. Trop prowadzi Adę i Macieja do niejakiego Tytusa, ochroniarza szefa grupy, który zginął dwa lata temu.

"Gotham"

ODC.4 Rada miejska głosuje w spornej kwestii dotyczącej przyszłości dzielnicy Arkham. Okazuje się, że politycy opowiadający się po obu stronach są w niebezpieczeństwie. Gordon i Bullock rozpoczynają wyścig z czasem, by zapewnić bezpieczeństwo radnym.

"Objawienia"

ODC.2 Do ojca Jacoba zwraca się bezdomny mężczyzna, Michael, który twierdzi, że jest zabójcą Vimala. Ksiądz jednak wie, że prawdziwym mordercą jest demon. Przeprowadza egzorcyzmy, dzięki którym odkrywa, że Vincenzo zaprzedał duszę diabłu.

"Skazany na śmierć"

ODC.9 Agenci Kellerman i Hale chcą zastraszyć Lincolna. W tym celu zastawiają pułapkę na jego syna. LJ zostaje niesłusznie oskarżony o podwójne morderstwo. Lincoln jest przerażony. T-Bag szuka nowego więźnia, który ma zostać jego "niewolnikiem".swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama