Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1087 Marek jest zawiedziony, gdy ustala, że wójt stoi po stronie Rawicza. Tymczasem Janka przesyła kuzynowi fotografię tajnych planów szefa... Romek próbuje umówić się z Ulą. Odrzucony razem z kolegami wybija wszystkie szyby w sklepie Marka. Olga domyśla się, że Ala z Pawłem próbują ją "wyswatać" z Jankiem. Zgadza się jednak wziąć udział w ich grze i umawia się z Zawadzkim na randkę. Niespodziewanie w bistro pojawia się Sylwia. Dziewczyna wyznaje Pawłowi, że wróciła do Polski na stałe. Opowiada też o wypadku, po którym jej synek musiał przejść operację kolana. Przy okazji prosi też Zduńskiego o pożyczkę, bo nie ma pieniędzy, by zapłacić za leczenie Jasia. Na dotychczasowego partnera nie może liczyć, bo się z nim w Hiszpanii rozstała. W końcu Zduński przedstawia Okońską Ali.

odc. 1088 Maria znajduje w rzeczach Artura pudełko od jubilera. W środku znajduje się piękna bransoletka. Rogowska jest przekonana, że to prezent dla niej z okazji otwarcia gabinetu. Wieczorem dostaje tylko ozdobny breloczek do kluczy. Znowu powracają podejrzenia o romans. Maria prosi Martę o numer telefonu do Teresy. Podstępem zaprasza kobietę na randkę z Arturem w kawiarni. Wie już, że to ona została obdarowana drogą biżuterią. W lokalu dochodzi do konfrontacji. Rogowski nie może już dłużej ukrywać prawdy. Po powrocie do domu lekarz wyznaje żonie, że naprawdę jest w Teresie zakochany. Maria postanawia się wyprowadzić. Marta planuje wyjechać do Łukasza. Wcześniej nie potrafi porozumieć się z Andrzejem. Kłócą się. Po pierwszej rozprawie w sprawie opieki nad Wojtkiem Tomek dziękuje Budzyńskiemu za pomoc. Pełnomocnik Małgosi radzi za to detektywowi, żeby skontaktował się z Levym i nakłonił Chodakowską do przyjazdu do Polski. Joasia znajduje w telefonie Wojtka nagranie kłótni Gosi z Michałem! Tarnowska przesłuchuje nagranie z Tomkiem. Odkrywają, że Łagoda groził narzeczonej odwołaniem ślubu, jeśli nie zerwie kontaktów z sektą. Oboje wyjeżdżają nad jezioro, by trochę odetchnąć na łonie natury.

"Klan"

odc. 2626 Bolek dostaje sms-a od Halszki, która prosi, by zadbał o przyszłość ich dziecka. Tymczasem Paweł opowiada Kozielle, że ciągle nie może przeboleć, iż miał dziecko, o którym nie wiedział. Potem odwiedza go Bolek. Lubicz mierzy mu ciśnienie i natychmiast po tym wzywa karetkę. Malarz przynosi kwiaty Monice. Niestety, kobieta nie może się z nim spotkać.

odc. 2627 Monika jest zaniepokojona swoją opuchniętą szyją. Beata dostaje wezwanie do prokuratury. W gabinecie Feliksa zjawia się niespodziewanie Wacek. Oznajmia, że znowu jest sam, ponieważ Barbara go zostawiła. Heniutka zabiera męża ze szpitala. W pewnym momencie postanawia odebrać jego telefon. To Halszka. W końcu Bolek postanawia, że jednak nie wróci z Henią do Woli Tureckiej, bo ma jeszcze dużo spraw w karczmie. Po wyjściu żony przyznaje się kuzynowi, że będzie ojcem. Beata spotyka się z Julią. Po krótkiej wymianie zdań nie wytrzymuje i wymierza jej policzek.

odc. 2628 Bolek denerwuje się przed kolejną rozmową z Halszką. Chce pomagać finansowo swojemu dziecku, ale tak, żeby żona się o tym nie dowiedziała. Agnieszka przedstawia ministrowi pomysł na konkurs dla młodzieży ze szkół podstawowych. Beata chce wyjechać z Piotrem i dziećmi na weekend nad morze. Jasiek jednak woli ten czas spędzić w ramionach Ramony! Na kozetce u Feliksa ląduje znany komik Marek Zwoleń.

odc. 2629 Beata ma pewną propozycję dla syna. Skoro nie chce w weekend rozstawać się z Ramoną, niech razem z nimi pojadą nad morze. Obiecuje, że dostaną własny domek. Agnieszka składa wizytę w biurze nieruchomości. Pośrednik nie ma dla niej dobrych wiadomości. Na Sadybie Jerzy studzi zapał Krzysztofa i Elżbiety. Bolek już wie, jak zabezpieczyć dziecko swoje i Halszki. Przepisze na nie karczmę. Halszka ma inny, lepszy pomysł.

odc. 2630 Bolek prosi Pawła o radę. Nie jest pewny, czy Halszka rzeczywiście jest z nim w ciąży. Feliks denerwuje się, że Wacek zaniedbuje swoje obowiązki laudatora. Miklasiński w swojej pracowni zaczyna szkicować Monikę ubraną tylko w męską koszulę. Modelka sugeruje, że stać ją na więcej!

"Barwy szczęścia"

odc. 1178 Bartek dowiaduje się od Kasi, że Marlena świetnie bawi się na Majorce. Natalia, Irek i Klemens czekają na trudny egzamin u Mierzejewskiego. Maciek przygotowuje się do wyprowadzki od Władka. Kajtek prosi ojca, by nie odbierał go ze szkoły.

odc. 1179 Klemens skarży się Natalii, że Irek uważa go za potwora, który wykorzystuje Lilkę. Chce, żeby trzymali się od niego z daleka. Marek wybiera się z Witkiem na basen. Krystyna jest oburzona, że Maria ogranicza mu czas spędzony z chłopakiem. Witek chce, żeby ojciec z nim zamieszkał. Tomala i Sabina wyznają sobie miłość.

odc. 1180 Ada zauważa, że Adam wyraźnie jest zakochany w Klarze. Pako namawia Huberta, by zagrali na weselu jego znajomego. Irek uważa, ze Klemens trzyma Lili pod kluczem i zmusza do opieki nad ciotką. Wieczorem Irek przywozi zapłakaną Lilianę do domu i mówi Natalii, że zostanie u nich na noc...

odc. 1181 Do Lili dzwoni Klemens. Straszy żonę, że pożałuje tego, co wczoraj zrobiła. Potem rzuca się na Natalię, która go odwiedziła! Krzyczy, że doniesie do urzędu, że wziął z Lilianą fikcyjny ślub. Grażyna flirtuje z Jerzym. Natomiast Marcin proponuje Bartkowi, by poszli razem do kasyna.


"Pierwsza miłość"

odc. 1960 Kinga jest zawiedziona, że "Harcerz" z kimś się spotyka. Tymczasem Filip ma pomysł na uczciwy biznes. Chce zająć się sprzątaniem biur. Beata jest zawiedziona.

odc. 1961 Filip ma nadzieję, że Beata odzyska do niego zaufanie i będzie mógł do niej wrócić. "Harcerz" ma wyrzuty sumienia po rozmowie z Majką. Staszek wyznaje Jowicie, że jest śmiertelnie chory! Prosi siostrę, by mu wszystko wybaczyła.

odc. 1962 Beata i Filip spędzają ze sobą noc. Jowita opowiada Radkowi o wizycie brata. Magda prosi Aleksa o pomoc. Jej syn od dłuższego czasu ma wysoką gorączkę. Razem zabierają dziecko do szpitala.

odc. 1963 Wiktoria i Rysiek wracają do Wadlewa. "Kaśka" składa wypowiedzenie. Daria przygotowuje się do naukowej prezentacji, którą ma przedstawić dzieciom w szkole. Nagrywa z tej okazji filmik.

"Na Wspólnej"

odc. 1955 Daniel nie potrafi przestać myśleć o dziewczynie, którą potrącił Szymek. Tymczasem Ziębowie obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Włodek zaprasza Marię na kolację do eleganckiej restauracji.

odc. 1956 Kinga dowiaduje się, że Mariola, która znęcała się nad Ignasiem, szukała porady prawnej w kancelarii Weroniki. Bretner składa Żanecie... niemoralną propozycję! Bogdan informuje swoje dzieci, że chce poprosić Joannę o rękę. Pyta je o zdanie.

odc. 1957 Weronika radzi Danielowi, by powiedział Łucji prawdę o wypadku. Berg przygotowuje obiad, na którym ma się pojawić ukochana. Marta dostaje od dyrektora kuszącą propozycję.

odc. 1958 Maks ciągle nie potrafi ustalić, w którym szpitalu przebywa Ilona. Nikita ma pretensje do Żanety, że nie chce wziąć udziału w rajdzie.

"Na dobre i na złe"

odc.571 Doktor Konica przeżywa osobisty dramat. Okazuje się, że Marta nic mu nie mówiąc odebrała dzieci z przedszkola i zawiozła je do siebie. Lekarz jest załamany. Latoszek wraca do pracy w Leśnej Górze. Zapowiada Tretterowi, że zamierza oddać szpitalowi pieniądze, które wywalczyła dla niego żona. Klaudia pracuje w klinice jako wolontariuszka. Ma nadzieję, że niebawem znajdzie się dla niej etat. Niestety, dziewczyna nie jest w stanie dłużej płacić za wynajem mieszkania. W końcu właściciel żąda od niej, by się wyprowadziła. Tymczasem Ola i Jan zajmują się starszym mężczyzną, u którego wykryto sepsę. Bakteria, która wywołała zakażenie jest wyjątkowo groźna. Lekarze nie mogą wrócić do domów, by nie narażać swoich bliskich na kontakt z nią.

"Wybrana"

odc.8 Winter martwi się, że Skouras jest coraz bliżej zlokalizowania miejsca pobytu Bo. Na jego zlecenie Channing ma przeniknąć do kampusu Orkiestry. Winter nakazuje Bo, by pozostała w ukryciu. Nie stosując się do jego zaleceń, dziewczynka postanawia pomóc pewnemu ojcu.

"Wybrani"

odc.5 Reese chroni Maxine Angelis, młodą początkującą dziennikarkę śledczą. Sam musi pozostać w ukryciu, by nie narazić się na niebezpieczeństwo. Tymczasem FBI aresztuje stróżów prawa, którzy byli na liście płac HR. Reese postanawia umówić się z Maxine na randkę.

"Prawo Agaty"

odc.8 Po poronieniu Agata usiłuje dojść do siebie. Nie jest w stanie prowadzić kancelaryjnych zleceń, ale całą uwagę koncentruje na pomocy Dorocie. Sprawy firmy przechodzą na Bartka, który bierze wszystkie zlecenia, w tym przypadek nietypowej kradzieży.

"Rzeka"

odc.6 Ekipa udaje się w kierunku wodospadu Sahte, ostatniego miejsca pobytu Cole’a. Po drodze podróżnicy odnajdują kamerę Emmeta. Oglądają nagrany na niej film. Widzą naukowca i dwóch kamerzystów, którzy poszukują śladów tajemniczego plemienia.

odc.155 Nastolatkowie bawią się, wybiegając na drogę i zatrzymując przejeżdżające samochody. W pewnym momencie jeden z pojazdów wpada w poślizg. Chłopcy uciekają. Jeden z nich, Adrian, orientuje się, że zgubił telefon. Wraca na miejsce wypadku. Zostaje złapany przez kierowcę, Jaro. Uzbrojony i ranny w udo mężczyzna zmusza go do współpracy. Okazuje się, że brał udział w napadzie na konwój bankowy. Wieczorem Adrian kradnie samochód macochy, Lewandowskiej i zabiera go pod dom letniskowy, w którym ukrywa się kryminalista. Mężczyzna zmusza chłopaka, by zawiózł go do wspólnika, który czeka na niego na campingu. Obaj wpadają w zasadzkę gangsterów. Ci telefonują do macochy Adriana i każą jej przywieźć pieniądze ukryte w domku letniskowym.

"Na krawędzi"

odc.9 Tomek jedzie do Joli. Dzwoni do niego Kania. Policjant wraca do stolicy. Andrzej zleca badanie DNA z miejsca eksplozji. Stan Joasi gwałtownie się pogarsza. Tamara zaprasza Krzysztofa na trening judo. Jednym chwytem obezwładnia mężczyznę i rozpoczyna przesłuchanie. Kiedy Krzysztof bierze prysznic, policjantka zakłada mu w telefonie GPS i robi odcisk jego kluczy. Niżyński zgadza się na współpracę. Rozpoznaje na zdjęciu lekarza z portretu pamięciowego. Tymczasem Waxman, wspólnik doktora, czyta w gazecie artykuł na temat śledztwa.

"Moda na sukces"

odc.6021 Taylor dzieli się z Ridge’em swoimi obawami na temat zainteresowania Steffy Billem. Thomas mówi Brooke o wspólnej podróży z Dayzee. Przypomina jej też o ich pocałunku w samolocie.

odc.6022 Brooke mówi Oliverowi o rozstaniu Hope i Liama. Thomas chce w ramach promocji męskiej kolekcji udać się z Brooke do Mediolanu.

odc.6023 Taylor spotyka Stephanie, której opowiada o pocałunku Brooke i Thomasa. Logan w rozmowie z mężem stara się wytłumaczyć, dlaczego zataiła przed nim wydarzenia w samolocie.

"Zbrodnia"

odc.2 Maria Wolska, szefowa Nowińskiego, uważa, że problemy jej podwładnego mają wpływ na jego wyniki w pracy. Kariera Tomasza jest zagrożona. Tymczasem Agnieszka angażuje się w sprawę. Wspólna praca zbliża ją do komisarza, który okazał się jej kolegą z liceum. Tomasz decyduje się wyjawić kobiecie swoją tajemnicę. Mąż Agnieszki, Cezary, zaczyna być zazdrosny o jej relację z policjantem. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą nowe okoliczności, które wskazują, że podejrzany rybak nie mógł popełnić zarzucanej mu zbrodni.

"Świat według Kiepskich"


odc.452 Paździoch próbuje przegonić gołębie, które zanieczyszczają jego parapet. Podczas walki z natrętnymi ptakami nieoczekiwanie wypada z okna. Na skutek szoku dochodzi do wniosku, że jego życie było nudne. Postanawia nadrobić stracony czas.

"Przyjaciółki"

odc.46 Inga musi wziąć udział w dwudniowej konferencji. Anka próbuje skontaktować się z Krzysztofem. Składa mu niezapowiedzianą wizytę. Odkrywa, że jest on w fatalnym stanie. Siłą zaciąga go na spotkania AA. Patrycja odwiedza salon Seba.

"Do białego rana"


odc.15, 16 Zbliżają się walentynki. Ava przygotowuje romantyczną kolację dla Kevina. Ich spotkanie niespodziewanie kończy się wymianą wzajemnych oskarżeń i potężną awanturą. Reagan i Chris zaczynają martwić się, że ich związek stał się monotonny.

"Magia kłamstwa"

odc.20 Do Cala zgłasza się Max Reynolds. Uważa on, że rodzice ukrywają przed nim jego pochodzenie i tożsamość. Wierzy, że jest zaginionym Jamesem Knoksem. Lightman postanawia mu pomóc. Odkrywa, że prawdziwy James Knox nie żyje.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje