Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


"M jak miłość"

Reklama

odc. 1083 Janka opowiada Wojtkowi, że w przeszłości padła ofiarą gwałtu! Do Lipnicy przyjeżdża Janusz Rawicz. Kisielowa jest przekonana, że to zagraniczny inwestor. Janka, która się z nim spotyka i dostaje od niego ofertę pracy w charakterze tłumaczki, ustala, że mężczyzna planuje wybudować asfaltownię. Od razu mówi o tym Markowi. Ula z Bartkiem przypadkiem spotykają Artura. Potem okazuje się, że ukochany Mostowiakówny ma poważne problemy z oczami. Kasia podejrzewa, że zaszła w ciążę. Wpada w panikę, ponieważ uważa, iż Marcin nie jest gotowy na to, by zostać ojcem. Chodakowski jednak ją zaskakuje. Przy okazji wyznaje, że ją kocha i chciałby mieć z nią dziecko.

odc. 1084 Kinga przekonuje Magdę, żeby zerwała znajomość z Wiktorem. Marszałek najpierw odwiedza grób Karoliny, następnie prosi Żaka, by jej więcej nie nachodził. Natomiast Zduńska zauważa, że Lubińska się wyprowadza. Później wyznaje Piotrkowi, iż od pewnego czasu podejrzewa Beatę o próbę zabicia Roberta. Antek z Mateuszem już cieszą się na wakacyjny wyjazd do Ewy do Stanów. W Grabinie zjawia się Kris, którego jednak Barbara traktuje wrogo przekonana, że to przez niego jej syn jest nieszczęśliwy. Marzenka przekazuje Markowi wiadomość od znajomego z Wydziału Ochrony Środowiska w Gródku, który uważa, że Rawicz ma zamiar przekupić urzędników i wybudować asfaltownię. Janka postanawia poddać się terapii. Natalka mówi Uli, że znów jest z Rafałem!


"Klan"

odc. 2618 Beata zwierza się Elżbiecie, że Jacek zgodził się, by Małgosia mieszkała u niej przez tydzień. Kasia zmieniła zdanie, już nie chce rozstawać się z Dominikiem, w którym znowu się zakochała. Surmaczowa znajduje na balkonie kosze z cebulkami tulipanów. Bolek odbiera żonę ze szpitala. Z kolei Ola zostaje na dyżurze kuratorskim. Jednym z interesantów jest młody chłopak z patologicznej rodziny. Ola zbiera się już do wyjścia, nagle słyszy głos swojego byłego szefa...

odc. 2619 Rafał wraca do Warszawy z kilkudniowej konferencji. Ola opowiada mu, że wczoraj w pustym biurze doszedł ją głos byłego szefa. Rafał jest pewny, że istnieje racjonalne wyjaśnienie tej sytuacji. Tymczasem Wiga ma do Pawła ogromną prośbę. Wyjeżdża na kilka dni. Prosi Lubicza, by przez ten czas miał oko na jej mieszkanie, podlewał kwiaty, zajął się kotem i rybkami. W ramach prezentu urodzinowego Jerzy i Elżbieta przygotowują Kamili imprezowy catering i deklarują wyjście z domu na czas zabawy, by dać jej wolną rękę.

odc. 2620 Elżbieta zwierza się Beacie, że słyszała fragment rozmowy z tajemniczym mężczyzną. Przez telefon dziewczyna ustalała cenę działki. To znaczy, że najprawdopodobniej jest dilerem narkotyków! Po powrocie do domu Beata robi Jaśkowi awanturę z powodu Ramony. Rafał metodycznie przeszukuje gabinet Oli. W końcu pod krzesłem interesanta znajduje przyklejony podsłuch. Minister proponuje Agnieszce stanowisko dyrektora departamentu do spraw działań ekologicznych! Z kolei Monika spotyka się z producentem telewizyjnym w sprawie nagrywania programu kulinarnego w "Rosso". W barku zauważa samotnego malarza, który na kogoś czeka...

odc. 2621 Jasiek czeka na Ramonę przed jej blokiem. Ona jednak nie ma dla niego nawet minuty czasu. Przestraszony Jasiek obserwuje, jak jego ukochana wsiada do limuzyny i odjeżdża! Zaczyna podejrzewać, że Ramona naprawdę handluje narkotykami. Monika zaprasza do "Rosso" Miklasińskiego. Gabriela zauważa, że jej wspólniczka jest nim zainteresowana. W domu Wigi Paweł zagląda do książki i znajduje w niej zdjęcie małej dziewczynki! Sława chwali się Oli, że rozpoczęła studia wieczorowe na wydziale resocjalizacji.


"Barwy szczęścia"

odc. 1170 Kajtek kupuje dopalacze. Wieczorem Maciek znajduje w kurtce chłopaka portfel Tomali... Junior kończy roczek. Kasia ogląda w TVP 2 program Sadowskiego. Malwina informuje Annę, że postanowiła przeprowadzić się do ojca i wrócić na studia.

odc. 1171 Sabina niepokoi się zachowaniem syna. Pyta go o jego wahania nastrojów. Malwina mówi Annie, że Przemek zgodził się, by pracowała w Zakrzewiu. Bartek próbuje przekonać Marlenę, że zależy mu tylko na niej. Potem w "Feel Good" zjawia się Czarek, który obiecuje dziewczynie, że zabierze ją w podróż dookoła świata.

odc. 1172 Daniel pyta Sarę, dlaczego Klara i Ada nie pomagają jej w klubiku. Grażyna prosi Jerzego o drugi komplet kluczy. Kajtek spotyka się z Kazikiem. Kolega częstuje go dopalaczem. Po chwili chłopak traci przytomność...

odc. 1173 Kazik wzywa pogotowie. Dzięki szybkiej interwencji ratowników medycznych Kajtek nie umiera. W szpitalu zostaje umieszczony na OIOM-ie. W "Feel Good" Czarek ma pretensje o to, że Marlena go unika. Kobieta się tłumaczy jednak, że nie jest gotowa na kolejny związek. Przy okazji informuje Kaśkę, że nie wróci do Bartka. Z kolei Witek mówi do Marka - tato!


"Pierwsza miłość"

odc. 1950 Kaśka" nie spodziewał się, że odziedziczy... zamek! Niestety, nieruchomość wymaga kompleksowego remontu, na który obecnie go nie stać. Aleks jest zazdrosny o "Harcerza", który poprzedniego wieczora sporo uwagi poświęcał Marysi. Norbert i Sylwia kupują działkę.

odc. 1951 Aleks odwiedza Magdę. Kobieta nie chce z nim rozmawiać. Artur i Izabela nie są zainteresowani inwestowaniem w remont posiadłości "Kaśki". Jedynym wybawcą z patowej sytuacji może okazać się Weksler! Roman nie zamierza sprzedawać swojej ziemi Norbertowi i Sylwii.

odc. 1952 Marek i Aneta wyjeżdżają z wszystkimi dziećmi na wakacje nad morze. Karol przedstawia córce i byłej żonie Alicję, nową ukochaną!

odc. 1953 Daga zajmuje się projektem sukni ślubnej Alicji. Sabina nie rozumie, dlaczego ojciec tak szybko zdecydował się na ślub. Błażejowi udaje się ustalić miejsce pobytu "Rekina". Śmiałek i Wojtek odkrywają tajemnicę geodetów.


"Na Wspólnej"odc. 1947 Marta jest przerażona: uświadamia sobie, że wieczorem wysłała tekst do szefa. Problem w tym, że była kompletnie pijana! Poza tym Szymon ma do niej pretensje, że go wykorzystała! Żaneta i Wojtek kupują własne auto off- -roadowe. Planują wspólne starty. Kinga postanawia przenieść Ignasia do innego przedszkola.

odc. 1948 Wdniu ślubu Basi ze Smolnym dochodzi do rękoczynów. Krzysztof szarpie się z kierowcą wynajętej limuzyny! Artur jest zazdrosny o Radka, sąsiada Ewy. Wojtek mówi Żanecie, że nabawił się poważnej kontuzji.

odc. 1949 Zdybicka oświadcza Maksowi, że chce samotnie wychować ich dziecko. Ewa spędza z Arturem noc. Amelka pojawia się u Czerskiego.

odc. 1950 Kinga ustala powód, dla którego Ignaś nie chce już chodzić do przedszkola. Czerski przeprasza Zimińską za zachowanie córki. Ludwika skarży się Rafałowi, że ktoś chce ją zabić!

"Na dobre i na złe"

odc.569 Gawryło zostaje oskarżony przez pacjentkę Annę o molestowanie. Hana opiekuje się Marceliną i jej przyjaciółką Martą, które zaszły w podobnym momencie w ciążę i niemal jednocześnie rodzą dzieci. Okazuje się, że obie kobiety ukrywają bolesny sekret. Falkowicz robi wszystko, aby po raz kolejny spotkać się z doktor Gratz i poznać skład jej rzekomo cudownego leku. Profesor próbuje też ocalić życie Romie, niewidomej pisarce, która niedawno trafiła do szpitala i ma guza mózgu. Pozostali lekarze z Leśnej Góry nie znają całej prawdy o jej chorobie. Krajewski ulega coraz większej fascynacji dziewczyną, nie wiedząc nic o tym, że jest umierająca. Prosi, aby pomogła jego pacjentowi, Zygmuntowi, który stracił wzrok na skutek brutalnego pobicia.

"Wybrana"

odc.6 Bo, Winter i Channing poszukują osoby, która potrzebuje ich pomocy. Tate wraca do domu, by odnaleźć kolegę z dzieciństwa, który wplątał go w morderstwo. Na kampusie Orkiestry uwagę Skourasa zwraca młody telepata o niezwykłych umiejętnościach.

"Prawo Agaty"

odc.6 Agata i Dębski bronią oskarżoną o łapownictwo Dorotę. Stawką w procesie, który toczy się przed sądem dyscyplinarnym, jest sędziowski immunitet mecenas Gawron. Mimo kontrowersji, współpraca dawnych kochanków układa się poprawnie.

"Gotham"odc.1 Gotham City. James Gordon zaczyna pracę w policji. Niebawem poznaje małego Bruce’a Wayne’a, który niedawno stracił rodziców. Opowieść o początkach kariery znanego z komiksów komisarza Gordona, który bronił Gotham City, zanim pojawił się tam Batman.

odc.152 Trwa przyjęcie zaręczynowe Andrzeja Łazarka i Grażyny Wieczorek, w którym uczestniczą Mateusz i Możejko. W domu obecni są także zamożny stryj mężczyzny i ściągnięta przez niego z Wielkiej Brytanii opiekunka do dzieci Kate. W trakcie zabawy w chowanego mały Wojtuś znajduje w krzakach zwłoki mężczyzny. Organista Piotr zauważa w oddali uciekającą postać. Okazuje się, że to uczeń technikum Bono. Twierdzi on, że zakradł się do domu Andrzeja, by spotkać się z jego siostrzenicą Julką. Tłumaczy też, że w ogrodzie spotkał tajemniczego mężczyznę, który wręczył mu złotą bransoletkę. Ksiądz Mateusz i policjanci ustalają, że zamordowany to znany oszust Jan Kurek. Mężczyzna w ostatnich latach kontynuował działalność przestępczą w Anglii.

"Na krawędzi"

odc.7 W zagranicznej klinice przy łóżeczku małego dziecka trwa akcja reanimacyjna. Tomek prosi Andrzeja o założenie podsłuchu w telefonie Niżyńskiego. Czyż dostaje anonimowy telefon. Informator twierdzi, że jest zlecenie na morderstwo Leny.

"Moda na sukces"

odc.6013 Bill pokazuje Amber kupiony niedawno przez siebie dom. Oferuje jej, by w nim zamieszkała. Kobieta podejrzewa, że Spencer coś knuje, ale mimo to zgadza się.

odc.6014 Brooke jest zaniepokojona powrotem Steffy. Liam chce wypisać się ze szpitala. Bill odwiedza Amber. Prowadzi ją do balkonu z uszkodzoną balustradą, chcąc rzekomo pokazać jej piękny widok.

odc.6015 Plany Billa krzyżuje nagłe pojawienie się Steffy. Katie dowiaduje się, że jej mąż oddał do dyspozycji Amber niedawno zakupiony dom. Jest wściekła.

"Wspaniałe stulecie"odc.1 Historia sułtana imperium osmańskiego, Sulejmana Wspaniałego. Pierwsza połowa XVI wieku, Stambuł. Młody książę Sulejman po śmierci ojca, Selima I Groźnego, obejmuje po nim tron.

odc.2 Sułtan rozpoczyna przygotowania do wyprawy wojennej. Podczas przyjęcia niewolnica Aleksandra uwodzi Sulejmana. Żona władcy nie może się z tym pogodzić.

odc.3 Sulejman wysyła posła do króla Węgier z rozkazem zapłaty zaległej daniny i groźbą wojny. Papież ma nadzieję, że zamieszki w Syrii odciągną uwagę sułtana od Europy. Aleksandra spędza noc z Sulejmanem.

odc.4 Sułtan nadaje Aleksandrze nowe imię - Hurrem, co jednocześnie oznacza jej awans w haremie. Żona Sulejmana, Mahidevran, postanawia uwięzić rywalkę.


"Świat według Kiepskich"odc.450 Boczek uważa, że stać go na więcej niż to, co dotąd w życiu. osiągnął. Sfrustrowany, chce zrealizować - niekoniecznie zgodnie z prawem - szereg projektów, które zapewnią mu powodzenie i pieniądze. Gorąco namawia do współpracy Ferdka.

"Przyjaciółki"

odc.44 Paweł odwiedza wieczorem Ankę. Kobieta wygląda bardzo atrakcyjnie i były mąż, pod wpływem impulsu, próbuje ją pocałować. Strzelecka odpycha go. Wściekły Paweł wybiega. Niebawem w drzwiach domu Anki zjawiają się policjanci.


"Do białego rana"


odc.11, 12 Reagan postanawia świątecznie udekorować swój dom, aby sprawić przyjemność Amy. Chris nie ma pomysłu na prezent dla żony, więc prosi Avę o radę. Alexander szykuje się na wyjazd na narty z Kevinem. W ostatniej chwili mężczyzna rezygnuje.

"Rzeka"odc.4 Załoga Magnusa odnajduje Jonasa, operatora kamery, który towarzyszył Emmetowi podczas wyprawy i zaginął razem z nim ponad pół roku temu. Okazuje się, że na mężczyźnie ciąży tajemnicza klątwa, która jest również zagrożeniem dla ekipy.


"Mroczne zagadki Los Angeles"odc.8 Po ośmiu latach morderca zostaje oczyszczony z zarzutów. Na wieść o tym Tao zaczyna wątpić w słuszność swojego postępowania w przeszłości. Tymczasem Rusty stara się być sobą podczas pierwszego wyjścia ze swoim ojcem, Danielem Dunnem.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje