Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

odc. 1081 W dniu imienin Magda dostaje od ojca kluczyki do jego używanego samochodu. Radość z prezentu schodzi na drugi plan, gdy Marszałkówna czyta w internecie o wypadku Łukasza i Karoliny, w którym zginęła córka Wiktora. Następnie postanawia spotkać się z Żakiem. Zdobywa numer jego komórki... Filarski wciąż próbuje odzyskać byłą żonę. Tym razem wręcza jej prezent z okazji rocznicy ich ślubu: lampkę nocną. Krystyna boi się reakcji Wojciecha. Tymczasem Maria przyjeżdża do notariusza na odczytanie testamentu Michała. Na miejscu poznaje George’a, pełnomocnika Małgosi. Okazuje się, że w spadku po bracie Rogowska ma otrzymać aż 457 tysięcy złotych! Z kolei Joasia, nie mówiąc o tym Tomkowi, jedzie do Warszawy, by śledzić prezesa kasyna. W końcu odważa się do niego podejść i porozmawiać. Mężczyzna proponuje jej, by odpracowała swój dług jako sprzątaczka w kasynie. Tomek zostawia Wojtka pod opieką Maryli i jedzie do Grabiny, by porozmawiać z Barbarą. Po powrocie do stolicy dowiaduje się, że w pracy został zawieszony.

odc. 1082 Paweł trzyma kciuki za Magdę, która ubiega się o posadę menedżera w kawiarni Anny. Natomiast Janek próbuje unormować swoje relacje z Olgą, z którą ciągle się kłóci. Zaprasza ją na krótki spacer, podczas którego decyduje się ją... pocałować! Gruszyńska kontaktuje się z Wiktorem i zaprasza go do swojej kawiarni. Mężczyzna prosi, by spotkali się równo za miesiąc. Do tego czasu Żak zamierza pozałatwiać swoje wszystkie prywatne sprawy. Dorota decyduje się na przyjazd do Kalet. Na miejscu opowiada córce oraz Tomkowi o spotkaniu z detektywem, którego wynajęła sekta. Opowiada im, że fanatycy są gotowi na wszystko, byleby powstrzymać Asię przed złożeniem zeznań. Chodakowski martwi się, że przy okazji Małgosia zabierze mu synka. Potem policjant opowiada Asi o swoim związku z Olszewską. Dziewczyna radzi mu, by próbował odzyskać Agnieszkę. Tomek jedzie od razu do ukochanej z bukietem tulipanów. Po chwili Olszewska prosi ukochanego, by uważał na Joasię, nazywając ją złodziejką. Żąda, żeby przestał się z nią spotykać.


"Klan"

Reklama

odc. 2614 Maciek stara się pocieszyć Kasię, która postanowiła dać kosza Dominikowi. Surmaczowa natomiast za wszelką cenę próbuje przekonać Koziełłę, że jest jeszcze zbyt młody na emeryturę. W końcu zgadza się, żeby Tadeusz kupił ziemię pod Warszawą, ale pod pewnym warunkiem... Zdenerwowany Bolek tłumaczy Pawłowi, że lekarze zatrzymali Heniutkę na oddziale ginekologicznym, gdzie ma zostać poddana kolejnym specjalistycznym badaniom. Agnieszka odbiera telefon od pośrednika nieruchomości. Jest chętny na kupno domu Janusza! Julia ma pretensje do Elżbiety, że Chojnicka próbuje zrzucić na nią odpowiedzialność za fałszowanie recept...

odc. 2615 Beata obawia się, że Julia będzie chciała w sądzie obciążyć ją za nielegalny proceder, którego się dopuściła. Zapłakana Heniutka oświadcza Bolkowi, że ma guz na jajniku! Przestraszony mąż wypytuje lekarza prowadzącego, czy jego żona umrze! Basia umawia się z Kasią na sobotnią imprezę u koleżanki. W pewnym momencie do dziewczyn podchodzi Dominik, ale nastolatki go ignorują. Pola daje Małgosi rady, jak sobie wychować rodziców po rozwodzie. Wieczorem Agata jest zmuszona wezwać pogotowie.

odc. 2616 Małgosia przyznaje się, że wczoraj udawała atak zapalenia wyrostka robaczkowego. Chciała w ten sposób uchronić mamę przed awanturą, która na pewno wybuchłaby podczas jej spotkania z ojcem. Zestresowany Bolek czeka razem z Miłoszem przed blokiem operacyjnym. Przypuszcza, że choroba Heniutki to kara za jego niewierność! W samochodzie Grażynka odbiera telefon od Maćka. Aparat wypada jej z ręki. Schyla się, by go podnieść i przypadkiem lekko skręca kierownicę...

odc. 2617 Bożenka może odetchnąć z ulgą: we wczorajszym wypadku Grażynka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kobieta przyznaje się Mariuszowi, że w dodatku nie miała ważnego OC. Jacek złości się na Małgosię, że kłamie i próbuje nim manipulować. Agata tłumaczy kochankowi, że jego córka potrzebuje częstszego kontaktu z Beatą. Dominik zaprasza Kasię na imprezę w sobotę. Dziewczynka zgadza się z nim pójść. Bolek i Miłosz odwiedzają w szpitalu Heniutkę. Po powrocie do karczmy Bolka dopada Halszka. Kochanka pyta go, co z nimi będzie...


"Barwy szczęścia"

odc. 1166 Ola prosi Irka, by namówił rodziców, żeby się nie rozwodzili. Nina nie jest zadowolona, że Witek spotyka się ze Stasiem. Iga pokazuje napisany przez siebie do "Szoku" artykuł o Erneście. Marta jest nim zachwycona.

odc. 1167 Do Marty dzwoni Elwira, była żona Chowańskiego. Prosi o spotkanie. Kasia odwiedza Stefana. Oznajmia ojcu, że niedługo wypiszą Juniora ze szpitala. Potem Górkę odwiedza Sadowski, który chce opisać w gazecie ich historię. Bartek rozmawia przez telefon z Asią. Marlena zarzuca ukochanemu, że wciąż zaangażowany jest w stary związek. Straszy go rozstaniem...

odc. 1168 Marlena dowiaduje się od Bartka, że całą noc czekał w szpitalu, aż Asia urodzi dziecko! Daje mu do zrozumienia, że jeśli jeszcze raz pójdzie w odwiedziny, ona z nim zrywa. Wieczorem okazuje się, że nie żartowała... Kajtek z Kazikiem kupują tajemnicze tabletki, które dają im niespożytą energię.

odc. 1169 W"Feel Good" Czarek pyta Marlenę, dlaczego cały dzień płakała. Proponuje dziewczynie, by pojechała z nim do jego apartamentu na Majorce! Irek odrzuca zaproszenie Zofii na obiad. Malwina szuka pracy w Zakrzewiu. Anna uważa, że powinna się zastanowić nad sprzedażą siedliska.

"Pierwsza miłość"

odc. 1944 Aleks staje przed komisją dyscyplinarną w sprawie zabójstwa Drawskiego. Zostaje zdegradowany do stopnia posterunkowego. Filip rejestruje się w urzędzie pracy. W placówce spotyka Waldka, który podpowiada Filipowi, by skontaktował się z "Rekinem". Mężczyzna werbuje ludzi do pracy na budowie w Szwecji. Jowita spędza wieczór w towarzystwie "Miksera".

odc. 1945 Marysia wychodzi ze szpitala. Na szpitalnym korytarzu spotyka się z "Harcerzem". Wieczorem odwiedza ją Aleks. Ulegają namiętności i spędzają ze sobą noc.

odc. 1946 Rekin" zatrudnia Filipa do pomocy przy werbowaniu robotników do pracy w Szwecji. Obiecuje mu prowizję. "Harcerz" dostaje posadę nauczyciela w prywatnej szkole. Radek jest zazdrosny o Jowitę.

odc. 1947 Radek jest szczęśliwy, że Jowita nie zdecydowała się na aborcję. Dziewczyna oświadcza, że po porodzie odda dziecko do adopcji. Aśka odkrywa, że "Rekin" jest oszustem!

odc. 1948 Filip postanawia odzyskać pieniądze, które ulokował u "Rekina". Aleks spotyka przed sklepem Magdę z dzieckiem. "Kaśka" dostaje spadek.

"Na Wspólnej"odc. 1943 Marta budzi się u boku Szymona. Jest na siebie wściekła. Prosi malarza, by jak najszybciej opuścił jej mieszkanie. Drze też kartkę z numerem jego telefonu. Ludwika nie przyjmuje do wiadomości, że Krystyna jest jej pielęgniarką, a nie służącą. Basia wyznaje Smolnemu, że chce zaprosić na ich ślub Kingę z Michałem.

odc. 1944 Kinga ustala, w jaki sposób pani Mariola skrzywdziła Ignasia. Ewa zaprasza naczelnego na obiad. Artur decyduje się wyznać Hofferowej swoje uczucia.

odc. 1945 Mariola tłumaczy Kindze, że musiała odizolować jej synka od innych dzieci, bo jest agresywny! Ziębowie postanawiają kupić samochód z komisu. Decydują się na starego Fiata 125p. Wojtek jest temu przeciwny.

odc. 1946 Zdybicka dowiaduje się, że Maks doniósł na nią do CBA. Oświadcza chłopakowi, że nie da mu żadnych praw do ich dziecka! Smolny straszy Natalię.

"Na dobre i na złe"

odc.568 Klaudia poznaje ojca Jana Stanisławskiego, Ksawerego, i oskarża profesora o faworyzowanie syna. W magazynie plotkarskim pojawia się artykuł o jednej z pacjentek szpitala. Ciężarna kobieta zmarła, a jej dziecko udało się uratować. Hana boi się, że skandal zaszkodzi mężowi pacjentki, Grzegorzowi. Wszyscy zastanawiają się, skąd prasa wiedziała o tym przypadku. Wkrótce wychodzi na jaw, że to Klaudia opowiedziała o tym poznanemu w klubie mężczyźnie. Kobieta twierdzi, że nie wiedziała, iż jest on dziennikarzem. Kinga dowiaduje się od Wandy o chorobie męża. Była żona próbuje załatwić Falkowiczowi leczenie w specjalistycznej klinice w USA. Do Leśnej Góry wraca niewidoma pisarka Roma. Dziewczyna od razu trafia na stół operacyjny.

"Prawo Agaty"

odc.5 Prezes i księgowy znanej w całym kraju fundacji zostają posadzeni na ławie oskarżonych. Dębski reprezentuje prezesa, Agata - księgowego. Dorota próbuje się dowiedzieć, kto ją atakuje. Współpraca z prokuratorem nie jest jednak dla niej łatwa.

"Magia kłamstwa"

odc.17 Do firmy doktora Lightmana zgłasza się Eric Matheson, oskarżony o zabicie żony. Uważa, że prawdziwym zabójcą jest Tom McHenry, którego podejrzewał o romans z kobietą. Lightman po rozmowie z podejrzanym wyklucza jego udział w morderstwie.

odc.152 Trwa przyjęcie zaręczynowe Andrzeja Łazarka i Grażyny Wieczorek, w którym uczestniczą Mateusz i Możejko. W domu obecni są także zamożny stryj mężczyzny i ściągnięta przez niego z Wielkiej Brytanii opiekunka do dzieci Kate. W trakcie zabawy w chowanego mały Wojtuś znajduje w krzakach zwłoki mężczyzny. Organista Piotr zauważa w oddali uciekającą postać. Okazuje się, że to uczeń technikum Bono. Twierdzi on, że zakradł się do domu Andrzeja, by spotkać się z jego siostrzenicą Julką. Tłumaczy też, że w ogrodzie spotkał tajemniczego mężczyznę, który wręczył mu złotą bransoletkę. Ksiądz Mateusz i policjanci ustalają, że zamordowany to znany oszust Jan Kurek. Mężczyzna w ostatnich latach kontynuował działalność przestępczą w Anglii.

"Na krawędzi"

odc.6 Lena i Tomek jadą do Austrii. Śledzą małżeństwo z małym dzieckiem. Podejrzewają, że może ono być biologicznym dzieckiem Joasi, ale przeprowadzone badanie wyklucza pokrewieństwo. Kamiński spotyka się z byłym policjantem, Drusiem. Oficer proponuje mu układ - w zamian za wyczyszczenie akt i przywrócenie go do służby prosi o nagrania wszystkich rozmów prowadzonych z numeru Niżyńskiego. Tymczasem komisarz odbiera telefon z pogróżkami od Ingi. Frydrych, Lena i Niżyński przesłuchują Joasię. Prokurator chce umorzyć postępowanie. Protas przeszukuje pokój Joasi i znajduje ślady po lekarstwach. Korcz spotyka się z Kanią. Chce kontynuować dochodzenie na własną rękę. Tamara, Andrzej i Tomek badają konta bankowe Niżyńskiego i Landego.

"Moda na sukces"

odc.6009 Amber wyciąga Liama z płonącej przyczepy i dzwoni na pogotowie. Mężczyzna trafia do szpitala. Spencer zarzuca Moore, że próbowała zamordować jego syna.

odc.6010 Porucznik Baker przesłuchuje Amber w sprawie wypadku. Bill chce, by policja aresztowała ją pod zarzutem usiłowania morderstwa. Tymczasem w szpitalu dochodzi do konfrontacji Hope z Amber.

odc.6011 Steffy z trudem akceptuje nowe poglądy na życie Stephanie. Przekonuje ją, by wróciła do pracy w rodzinnej korporacji. Thomas przygotowuje kolację dla Dayzee.

"Camelot"

odc.9, 10 Najemnicy Morgany atakują królestwo Artura. Bitwa w przełęczy Bardon kończy się ich zwycięstwem. Królowi życie ratuje Leontes. Morgana, przekonana o śmierci władcy, szykuje się do koronacji na królową Camelotu. Artur w ostatniej chwili przerywa ceremonię.

"Świat według Kiepskich"

odc.449 Paździoch kupuje dużego psa obronnego. Tresuje go na podwórku. Oburzony Ferdek uważa, że sąsiad świadomie uczy pupila niechęci do niego. Na dodatek pies zanieczyszcza chodniki i trawnik. Między mężczyznami wybucha konflikt.

"Przyjaciółki"

odc.43 Paulina radzi Indze, by dała spokój Szymonowi. Zapewnia, że będzie walczyła o męża. Nadchodzi dzień ślubu Patrycji i Michała. Skromna uroczystość, którą miały urządzić przyjaciółki, okaże się pełnym niespodzianek, niezapomnianym dniem.


"Do białego rana"


odc.9, 10 Reagan postanawia zwolnić nieodpowiedzialną podwładną, Nancy, która znowu popełniła poważny błąd w trakcie realizacji programu. Brinkleyowie szukają opiekunki do dziecka. Chris stawia warunki, które utrudniają znalezienie właściwej osoby.

"Rzeka"odc.3 Podróżnicy zostają zaatakowani przez plemię Morcego. Tubylcy chcą się przekonać, czy przybysze są godni, aby patrzeć na dżunglę. Niemal wszyscy członkowie wyprawy tracą wzrok. A.J. musi znaleźć lekarstwo dla ekipy.

"Skazany na śmierć"

odc.5 Agenci Kellerman i Hale próbują wpłynąć na dyrektora więzienia, aby natychmiast przeniósł Michaela Scofielda do innego zakładu karnego. Tymczasem Veronica i Nick odkrywają, że nagranie z morderstwem Steadmana zostało spreparowane.

"Cesarstwo"

odc.3, 4 Po śmierci Juliusza Cezara w Rzymie panuje niepokój. Oktawian, następca zabitego władcy, zostaje na polecenie senatorów schwytany i trafia do więzienia. Tam jest zmuszony walczyć o życie. Pomoc niesie mu Tyrannus.

"Mroczne zagadki Los Angeles"odc.7 Detektywi z wydziału do walki z przestępczością nie mogą powstrzymać wycieku poufnych informacji. Pracownicy sekcji do spraw dzieci i usług rodzinnych dokonują szokującego odkrycia na temat Rusty’ego, co jeszcze bardziej komplikuje życie kapitan Raydor.

"Glina"

odc.1/25 Andrzej Gajewski jest oficerem policji w wydziale zabójstw. Zgorzkniały mężczyzna, któremu rozpadło się małżeństwo, w pracy jest nieprzejednany i nie znosi kompromisów. Jego podwładnym zostaje świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej Artur Banaś.

"Paradoks"

odc.7 Joanna bada sprawę, którą niegdyś zajmowała się grupa Kaszowskiego. Dotyczy ona morderstwa alkoholika, do którego przyznał się jego kolega. Został skazany i trafił do więzienia na 15 lat. Joanna odkrywa w materiałach brak kluczowego zeznania.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje