Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

odc. 1079 Paweł i Ala wracają z podróży poślubnej. W bistro na Zduńskiego czeka Magda, która wyznaje mu, że cały czas Wiktor ją śledzi. Raz ją nawet zaczepił. Tymczasem Maryla przekazuje Tomkowi złe wiadomości: mieszkanie Doroty, matki Asi, zostało podpalone przez nieznanych sprawców. Chodakowski natychmiast wraca do Kalet i o wszystkim informuje byłą opiekunkę synka. Przy okazji dowiaduje się od Agnieszki, że ma do niego pretensje i jest zazdrosna. Artur rozmawia w bistro z Wojtkiem o nowej przychodni. Po chwili do lokalu wchodzi Teresa, która zdecydowała się powiedzieć Marii o swoim romansie z Rogowskim. Mężczyzna robi kochance karczemną awanturę. Ich gwałtowną wymianę zdań słyszy Paweł, który żąda od ojczyma wyjaśnień. Artur tłumaczy chłopakowi, że Teresa jest niezrównoważona psychicznie, nachodzi go, a teraz wymyśliła łączący ich romans. Potem jednak dochodzi do spotkania rywalek. Teresa nie ma odwagi powiedzieć Marysi, że sypia z jej mężem. Krępuje się też Olka i Wojtka, którzy się jej z ciekawością przysłuchują.

Reklama

odc. 1080 Janka nie przestaje flirtować z Wojtkiem. Mężczyzna nie potrafi zrozumieć, dlaczego unika zbliżeń. Gdy próbuje ją przycisnąć, dziewczyna go odpycha, ucieka, a później prosi Taro, by przemówił Wojtkowi do rozsądku. Później zwierza się Lucjanowi, że nadal nie umie poradzić sobie z traumą związaną z gwałtem... Tomek ustala, że szef kasyna ma "czyste ręce". Tymczasem Agnieszka jest pewna, że Chodakowski już jej nie kocha i chce z nią zerwać. Olszewska traci do kochanka zaufanie, gdy słyszy, ile razy spotkał się już z Joasią! Kurator odwiedza Grabinę i przekazuje Barbarze, że Tomek nielegalnie ukrywa syna. Zgodnie z prawem powinna zajmować się nim Małgosia. Bartek dzwoni do kolegi, który miał "zająć się" kumplem Dominika, Arturem Królem. Tymczasem Ula wyciąga ukochanego na spacer i próbuje nakłonić chłopaka, by przeżyli w końcu swój pierwszy raz. On jednak odmawia twierdząc, że nie są jeszcze na to gotowi.


"Klan"

odc. 2610 Elżbieta ma poważne problemy z apteką. Ze względu na nadużycia, których dopuściła się Julia, dostała wezwanie do prokuratury. Podczas przesłuchania dowiaduje się, że Skirgiełło wyłudziła od państwa ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych! Beata prosi Jaśka, by poznał ją z Ramoną. Kilka godzin później jej prośba zostaje spełniona. Bożenka odbiera telefon od Kostka. Jej biologiczna matka jest już gotowa opuścić izbę wytrzeźwień. Tymczasem do Bolka dzwoni zdenerwowana żona. Źle się czuje i prosi, by przyjechał do niej do Woli Tureckiej. Pośrednik nieruchomości ogląda dom Janusza. Wieczorem mężczyzna dostaje niespodziewaną propozycję wyjazdu do pracy do Kanady.

odc. 2611 Beata nie może jeszcze dojść do siebie po tym, jak nakryła syna w łóżku z Ramoną. Z kolei Rafalski zapewnia syna, że nie ma do niego o to pretensji. Chce tylko, by chłopak pamiętał o zabezpieczaniu się... Miłosz ma pretensje do matki Bożenki, która niszczy jego małżeństwo. Mówi jej o tym prosto w oczy... Janusz jest wciąż nieprzekonany do wyjazdu. Aga jednak uważa, że to najlepsze, co mogło mu się przytrafić. Bolek przywozi Heniutkę do Warszawy. Paweł kontaktuje się ze znajomym gastrologiem...

odc. 2612 Janusz dzwoni do Agnieszki z lotniska w Hamburgu. Dziękuje ukochanej, że pomogła mu w podjęciu decyzji. Halszka prosi Bolka o rozmowę o przyszłości ich związku. Mężczyzna zapewnia, że ją kocha, ale w tej chwili interesuje go tylko chora żona... Kamila proponuje, że zaprosi Jaśka z dziewczyną na swoje urodziny. Koziełło wiezie małżonkę pod Warszawę i z radością oznajmia, że znalazł już miejsce, gdzie wybuduje dom.

odc. 2613 Anna nie przyjmuje do wiadomości, że Tadeusz zaplanował już przejście na wcześniejszą emeryturę. Surmaczowa spotyka się z Pawłem. Prosi, by odwiódł jej męża od nieodpowiedzialnej decyzji. Potem próbuje przekonać Tadeusza, że jest jeszcze za młody na emeryturę, bo jego wiek mentalny to... 45 lat! Beata martwi się, że od kilku dni nie może dodzwonić się do córki. Obawia się, że Jacek już zaczyna utrudniać jej kontakty z Małgosią. Kasia i Dominik idą na koncert ulubionego zespołu. Niespodziewanie chłopaka zaczepia na ulicy atrakcyjna dziewczyna...


"Barwy szczęścia"

odc. 1162 Władek wraca do pracy w Biomerze. Tym razem obejmuje stanowisko szeregowego pracownika. Kajtek i Kazik kontynuują niebezpieczną zabawę na torach kolejowych. Łukasz prosi Martę o pomoc w znalezieniu pracy. Okazuje się, że odszedł od żony.

odc. 1163 Zbyszko jest zazdrosny o sukcesy Juliusza, który obejmuje w Szwajcarii stanowisko za Władka. Kajtek wpada w złe towarzystwo i zaczyna brać dopalacze! Artur jest załamany, że do Ernesta nie trafiają żadne argumenty. Chłopak chce być sławny za wszelką cenę. Z ferii wracają Marek, Maria, Nina i dzieciaki.

odc. 1164 Klemens i Lili informują Natalię i Irka, że sami zaopiekują się ciotką. Maria odwiedza Alka i wypytuje go o to, co zaszło między nim a Iwoną. Tymczasem Bartek i Marlena spotykają Asię. Dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży!

odc. 1165 Asia odwiedza Bartka i przeprasza, że skandalicznie zachowała się na jego ślubie. Żali się chłopakowi, że Dominik ją zostawił. Struzikowie odkrywają, że w Bangladeszu Iwona spotykała się z doktorem Świderskim. Adam oznajmia Klarze, że jest podobna do jego zmarłej żony. Przy okazji oświadcza, że świetnie mu się z nią pracuje.


"Pierwsza miłość"

odc. 1940 Malwina zakochuje się w Norbercie. Ustala, że mężczyzna dobrze zna Paulinę! Nie ma pojęcia, że oboje byli kiedyś... małżeństwem!

odc. 1941 Daria postanawia dać jeszcze jedną szansę Bogdanowi, doktorantowi z Politechniki, mimo iż pierwsza randka nie była udana. Okazuje się, że Norbert i Paulina formalnie nadal są małżeństwem. Sylwia namawia mężczyznę, by się wreszcie rozwiódł. Radek odkrywa, że Jowita jest w ciąży!

odc. 1942 Jowita nie planuje macierzyństwa. Tymczasem w Wadlewie Sylwia pyta Paulinę, czy ma jeszcze do niej żal za rozbicie jej małżeństwa. Kobieta nigdy jej tego nie wybaczy!

odc. 1943 Daga prosi Jowitę, by nie decydowała się na aborcję. Aleks przylatuje do Kolumbii. Razem z "Harcerzem" szukają Marysi. Dowiadują się, że ma problemy. Między Wojtkiem i Norbertem dochodzi do bójki...

"Na Wspólnej"odc. 1939 Basia spotyka się z matką Krzysztofa. Przy okazji przeprasza kobietę, że nie pojawiła się na pogrzebie jej męża. Artur i Ewa udają się na strzelnicę. Naczelny ma nadzieję, że ukochana nauczy się posługiwać bronią. Maks wyznaje Ilonie, że nadal ją kocha...

odc. 1940 Brzozowski sugeruje Zdybickiej, że firmę może uratować łapówka! Kinga nie potrafi zrozumieć, dlaczego Ignaś zniechęcił się do chodzenia do przedszkola. Smolny jest wściekły na matkę, że spotkała się z Basią.

odc. 1941 Ilona nie wie, jak ma powiedzieć Maksowi, że jest z nim w ciąży! Smolny przyłapuje Kubę na podkradaniu matce pieniędzy z portfela.

odc. 1942 Marta pomaga Dominice przeprowadzić wywiad z malarzem podczas wernisażu artysty. Potem spędza z nim noc! Roman dowiaduje się, że recenzentem jego pracy dyplomowej jest... profesor Tadlewski. Artur próbuje wprosić się do Ewy na noc.


"Na dobre i na złe"

odc.567 Lena wciąż czuwa przy chorym Latoszku. W rozmowie z Konicą Witek dowiaduje się, że jego żona pozwała szpital w Leśnej Górze do sądu. Doktor Krajewski próbuje zdiagnozować chorobę Falkowicza. Gromadzi materiały o skutkach skażeń chemicznych. Wiktoria ponosi konsekwencje zwolnienia Przemka. Mimo że miała powód, aby to zrobić - Zapała przeprowadził zabieg na zamkniętym bloku operacyjnym - przyjaciele odwracają się od niej. Agata zaczyna jawnie okazywać jej niechęć. Gdy pod opiekę lekarek trafia sympatyczny piekarz Karol, wchodzą ze sobą w konflikt. Na miejsce Przemka zjawia się nowy rezydent, którego Tretter przyjmuje zamiast Klaudii. To Jan Stanisławski, młody naukowiec, który niegdyś był wykładowcą Oli.

"Prawo Agaty"

odc.4 Przybysz prowadzi sprawę kobiety oskarżonej o podpalenie domku letniskowego swojej siostry. Dowody są niepodważalne, ale nadzieją na uniewinnienie jest fakt, że klientka Agaty nic nie pamięta, a w młodości zdarzało się jej lunatykować.

"Magia kłamstwa"

odc.16 Cal zabiera córkę na wakacje do Meksyku. Na miejscu ambasada USA prosi psychologa o pomoc w znalezieniu amerykańskiej obywatelki, Marli. Trop prowadzi do kliniki leczenia niepłodności. Lightman odkrywa nieprawidłowości w działaniu tego ośrodka.

odc.151 Na plebanii zatrzymuje się grupa kajakarzy pielgrzymów. Jeden z nich, Paweł, jest zaniepokojony zniknięciem koleżanki, Ady. Wkrótce Mateusz i jego goście dowiadują się od Nocula, że dziewczyna została zamordowana, a jej ciało znaleziono pod mostem. Natalia informuje policjantów, że nastolatka pokłóciła się z Pawłem o przewodnika grupy, Tobiasza Rosołowskiego. Mężczyzna zostaje zatrzymany. Mateusz jedzie do małżonków Dobrowolskich, których Ada chciała odwiedzić w Sandomierzu. Odkrywa, że była ona niegdyś zakochana w ich synu Sebastianie. Obecnie jest on w śpiączce, po tym jak z nieznanych powodów skoczył pewnego dnia z mostu. Okazuje się, ze świadkami tamtego zdarzenia byli Ada i wspólnik Sebastiana, Alek.

"Na krawędzi"

odc.5 Lena spotyka się z Wandą Malarską. W pokoju obok zatrzymuje się fałszywy pan Lande, niejaki Kruger. Pada strzał. Aktorka zostaje trafiona. Lena wybiega za zamachowcem. Całą sytuację obserwuje oficer Niżyński. Idzie za Krugerem do samochodu. Wkrótce padają kolejne dwa strzały. Lena odbiera telefon od Tamary. Policjantka informuje ją, że rozszyfrowała dane z dysków zamordowanego byłego policjanta. Pada w nich nazwisko Niżyńskiego. Madejska ponownie potwierdza tożsamość kreta. Korcz zatrzymuje oficera. Tomek podejrzewa, że Niżyński zabił Wolskiego, ponieważ oficer prawdopodobnie wiedział o handlu dziećmi. Uważa, że albo go szantażował, albo był jego wspólnikiem. Lena ciężko przeżywa swoją pierwszą ofiarę śmiertelną.

"Moda na sukces"

odc.6005 Lekarz oznajmia, że ojcem dziecka Amber jest Liam. Zaskoczony Bill domaga się wykonania powtórnych badań w innym laboratorium. Tawny świętuje sukces.

odc.6006 Bill sugeruje Moore, by w zamian za dużą sumę pieniędzy poddała się aborcji. Kobieta odrzuca propozycję, wywołując gniew Spencera. Nick proponuje Katie, by obejrzała dom, który sprzedaje jej przyjaciel.

odc.6007 Bill proponuje Amber pół miliona dolarów za to, że ta zniknie z życia jego rodziny. Kobieta odrzuca ofertę. Brooke ostrzega Moore, aby nie ryzykowała walki z Billem.

"Camelot"

odc.7, 8 Artur razem ze swoją świtą udaje się na bankiet Morgany. Chce jej pokazać, że zgoda między nimi wciąż jest możliwa. Podczas przyjęcia zamek zostaje zaatakowany. Tymczasem Morgana dowiaduje się, że Artur wyznał miłość Ginewrze.

"Świat według Kiepskich"

odc.448 Halinka otrzymuje od wdzięcznego pacjenta prezent - 20-litrową butelkę wódki. Oświadcza w domu, że zostanie ona otwarta dopiero podczas wyjątkowej okazji. Zdesperowany Ferdek zastanawia się, jakie wydarzenie mogłoby się do tego nadawać.

"Przyjaciółki"

odc.42 Szymon stara się wytłumaczyć Indze, czemu nigdy nie wspominał o Paulinie. Patrycja i Michał spotykają się z dyrektorką domu dziecka, w którym przebywa Filip. Otwarcie mówią o propozycji Andżeliki i proszą o radę.

"Wybrana"

odc.4 Tate, pod groźbą utraty wolności, decyduje się pomóc Bo w odnalezieniu autora listu miłosnego. Winter zaczyna przygotowania do ucieczki z Manhattanu. Agenci Ferrell i Skouras depczą po piętach Tate oraz Bo. Chcą ich jak najszybciej wytropić i osadzić w areszcie FBI.

"Do białego rana"


odc.7, 8 Chris dowiaduje się, że prenumerata jego ulubionego magazynu sportowego kończy się w 2032 roku. Jest przekonany, że wtedy umrze. Do Los Angeles przyjeżdżają rodzice Reagan. Kobieta chce naprawić swoje stosunki z nimi, by dać przykład Amy.

"Rzeka"odc.2 W ciało Jahel wstępuje dusza Emmeta Cole’a. Zjawa nakazuje Tess i Lincolnowi powrót do domu. Tess odkrywa w dżungli drzewo, na którym są umocowane lalki. Według legendy mają chronić one przed zemstą zjawy dziewczynki, która utonęła w rzece.

"Mroczne zagadki Los Angeles"odc.6 Na terytorium gangów dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie człowiek. Kapitan Raydor decyduje się na ryzykowny krok, mogący zniszczyć jej karierę i narazić życie detektyw Sykes. Rusty nie zamierza spotykać się ze swoim biologicznym ojcem.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje