Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co ciekawego czeka nas w serialach w tym tygodniu.

"Barwy szczęścia"

ODC.1105 Edyta tłumaczy Kostkowi, że Wiktor stał się dla niej kimś ważnym. Wiktorowi też zależy, aby przyjaciel zaakceptował ich związek.

Reklama

ODC.1106 Wiesia prosi Seweryna, aby pomógł jej przygotować się do sprawdzianu z historii. Magda ostrzega Gajewskiego, że uczennica się w nim podkochuje i powinien uważać.

ODC.1107 Kostek odkrywa, że Wiktor nie tylko spotyka się z jego byłą żoną, Edytą, ale również próbuje zbliżyć się do dzieci - Maksa i Zuzy.

ODC.1108 Gosia rezygnuje z dalszego leczenia. Prosi Sabinę, by po jej śmierci stanęła na czele fundacji. Wiesia jest niemiła dla Magdy. Utrudnia też próby kółka teatralnego.

ODC.1109 Oskarżenia Wiesi, że Seweryn ją molestował, wywołują szok u Anny. Marczakowa zawiesza Gajewskiego w obowiązkach.

"Na dobre i na złe"

ODC.315 Drzewiecki pomaga Patrycji, która nie doszła jeszcze do siebie po pożarze. Orlicka wycofuje wniosek o zwolnienie Bożenki.

ODC.316 Tomek i Kostek chcą wystąpić w koncercie dla Arka. Wójcik informuje matkę Mareczka, że znalazła się para chętna do adopcji chłopca znalezionego przez Bożenę.

ODC.317 Bożena dowiaduje się, że jej podopieczny zostanie adoptowany. Jest załamana. Do szpitala trafia Magda. Kobieta kaszle i pluje krwią.

ODC.318 Dzięki koncertowi udaje się zebrać pieniądze na nową protezę dla Arka. Bożenka dowiaduje się, że przybrani rodzice Mareczka wahają się, czy nie zrezygnować z adopcji.

ODC.319 Bożenka postanawia udzielać Holendrowi lekcji polskiego. Odkrywa też, że jednak nie dojdzie do adopcji Mareczka.

"Klan"

ODC.2555 Rafalski wraca z komendy policji. Jerzy i Elżbieta, zaniepokojeni o córkę, postanawiają skorzystać z pomocy prawnej.

ODC.2556 Rafalski i Jerzy wpłacają ustaloną przez sąd kaucję. Rafał przekonuje Olę, że nie powinna rezygnować z pracy. Wieczorem posłaniec przynosi Lubicz kwiaty.

ODC.2557 Ola jest przekonana, że kwiaty wysłał jej namolny szef. Odsyła bukiet róż na adres sądu. Wkrótce odkrywa, że ich nadawcą był Norbert.

ODC.2558 Beata chce zabrać Małgosię na zakupy, ale Jacek nie zgadza się na to. Ola dostaje SMS-a od przełożonego, który myśli, że bukiet róż to wyraz sympatii, a nie pomyłka.

ODC.2559 Rafał grozi szefowi Oli, że wytoczy mu proces o molestowanie i stalking, jeśli nie przestanie prześladować jego ukochanej.

ODC.6 Komendant policji znajduje zwłoki nastoletniej Karoliny. Niebawem odkrywa też w lesie zwęglone ciało jej zabójcy.

ODC.7 Gosia zamierza wrócić do Warszawy i ratować swoje małżeństwo. Tymczasem pogłębia znajomość z miejscowym stomatologiem Januszem oraz ekspedientką Elwirą.

ODC.8 Małgosia po krótkim pobycie w Warszawie wraca do domu matki. Wpada na pomysł stworzenia gospodarstwa agroturystycznego.

ODC.9 Gosia i Janusz spędzają razem coraz więcej czasu. Basia zabiera niedomagającą Kaśkę do lekarza. Ekipa, która ma remontować stodołę, przyjeżdża do pracy bez narzędzi.

ODC.10 Gosia rozmawia z Januszem o jego nałogu. Mimo że mężczyzna kilkakrotnie upija się do nieprzytomności, chce mu dać szansę.

W parku zostają odnalezione zwłoki młodej kobiety. Trop prowadzi komisarza Bromskiego do cieszącego się dużym uznaniem lekarza, który znał zamordowaną. Nieoczekiwanie rozwiązanie zagadki ułatwia Alex i jego zabawka.

"Przystań"

ODC.2 Filip i Darek traktują pierwsze zajęcia na kursie z pobłażaniem. Olaf patroluje jezioro z policjantem Michałem. Grzegorz obiecuje synowi spędzić z nim trochę czasu. Gdy wypływa na akcję ratunkową, Rafał czeka na jego starej łodzi.

ODC.68 Woźniak brutalnie przesłuchuje Rudą. Mający problemy Otto próbuje wykorzystać znajomość Marii z Lewińską. Rainer chce odnaleźć cenne rzeczy, które ukrył w Warszawie. Do mieszkania Heleny zostaje dokwaterowana sublokatorka.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

ODC.20, 21 Nick Stokes dowiaduje się, że wyrok groźnego przestępcy, którego zatrzymał, ma zostać uchylony. Detektywi muszą ponownie udowodnić winę mordercy. D.B. Russell z ekipą wyjaśniają okoliczności śmierci kierowcy ciężarówki wyścigowej.

"Daleko od szosy"

ODC.2 Na Śląsku Leszek rozpoczyna pracę jako niewykwalifikowany robotnik. Oszczędza pieniądze, aby przeznaczyć je na kurs prawa jazdy, o którym marzy. Wreszcie udaje mu się ukończyć szkolenie i zostaje kierowcą wywrotki na budowie.

"Chichot losu"

ODC.3 Po śmierci matki Aga i Karol są zrozpaczeni. Joanna podpisuje druk dający jej tymczasowe uprawnienia opiekuna dzieci. Stara się odnaleźć ich najbliższych krewnych. Krystyna, teściowa Elżbiety, dowiaduje się o jej śmierci od swego narzeczonego.

"07 zgłoś się"

ODC.14 W jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony Mieczysław Romski. Z jego mieszkania ginie żółta teczka, zawierająca dane obciążające wiele znanych osób. Porucznik Borewicz odkrywa, że były one szantażowane przez zamordowanego.

"Continuum: Ocalić przyszłość"

ODC.11, 12 Kiera i Carlos próbują powstrzymać internetowe ataki, zagrażające mieszkańcom miasta. Ich zdaniem akcje te organizuje grupa Liber8. Naprawdę są one jednak dziełem Juliana, wykorzystującego do swoich celów nieświadomego niczego Lucasa.

"Revolution"

ODC.20 W Wieży dochodzi do wymiany ognia. Zniszczeniu ulega kilka rur i woda zaczyna wdzierać się do tuneli. Nora zostaje odcięta od Milesa i Monroe. Jenkins stawia Rachel ultimatum. Miles, podczas ostatecznego starcia z Monroe, nie potrafi go zabić.

"Kamuflaż"

ODC.12 Annie jedzie do Berlina, gdzie ma obserwować Isaaka von Hagena, biznesmena podejrzanego o pranie pieniędzy pochodzących z Bliskiego Wschodu. Agentka uważa, że w procederze pomaga mu żona Elsa, niegdyś jedna z najlepszych informatorek CIA.

"Gra pozorów"

ODC.2 Prowadzący tajne dochodzenie Ty łamie zasady i spotyka się z żoną. Okazuje się, że jest śledzony. Carter staje przed życiowym wyzwaniem. Aby ocalić życie swoje i kolegi, musi zdobyć 100 tysięcy dolarów. Ma na to tylko dwanaście godzin.

ODC.19, 20 Konflikt między rodzinami Wojtka i Oli narasta. Szawarska pierwszy raz zaprasza ukochanego do swojego domu. Spotkanie zostaje jednak gwałtownie przerwane. Iza prosi Wojtka o pomoc w znalezieniu pracy.

ODC.21, 22 W kameralnym gronie zostaje ponownie otwarty Dobry Adres. Wojtek wyjawia wspólnikom, że zakochał się w córce Szawarskiego. Reakcje przyjaciół są skrajnie różne.

ODC.23, 24 Wojtek i Ola wyznają sobie tajemnice z przeszłości i jeszcze bardziej zbliżają się do siebie. Niebawem Szawarska otrzymuje propozycję pracy, która jednak naraziłaby ją na rozłąkę z ukochanym.

ODC.25, 26 Róża jest niezadowolona, że syn nie przedstawia jej swojej nowej dziewczyny. Pod wpływem słów matki Wojtek zaprasza rodziców na kolację zapoznawczą z Olą.

"rodzinka.pl"

ODC.106 Tomek chce pożyczyć od rodziców samochód na dwa tygodnie. Ludwik zgadza się pod warunkiem, że syn odwiezie Kubę i Kacpra na wakacyjny obóz. Po wyjeździe chłopców Boscy się nudzą. By zabić czas, biorą się za remont mieszkania. Maria postanawia im pomóc. Przyprowadza do Boskich eksperta od remontów, którym okazuje się jej atrakcyjna koleżanka, Izka.

ODC.107 Kuba i Kacper nadal są na obozie. Natalia i Ludwik łączą się z nimi przez internet. Po wysłuchaniu relacji chłopców przerażona Boska chce zabrać ich do domu. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że jedyne za czym tęsknią bracia, to kieszonkowe. Maria i Marek zabierają Natalię i Ludwika na wyścigi konne. Dżokej zdradza Boskiej i jej przyjaciółce niezawodny sposób na dużą wygraną.

"Wikingowie"

ODC.9 Przełom VIII i IX wieku. Wojownik Ragnar Lothbrok służy jarlowi Earlowi Haraldsonowi. Nie podobają mu się decyzje wodza, który wysyła wikingów na rabunkowe wyprawy do krain zamieszkałych przez Bałtów i Słowian. Mężczyzna pragnie zdobyć nieodkryte dotąd ziemie na zachodzie. Ragnara w jego działaniach wspierają przyjaciel - rzemieślnik Floki, brat Rollo i żona Lagertha. Ragnar udaje się do Gotlandii, aby zakończyć konflikt o sporną ziemię. Rozpoczyna negocjacje z jarlem Borgiem. Ambitny i kierowany zazdrością Rollo nagle staje przeciwko Lothbrokowi. Tymczasem mieszkańcy Kattegat zaczynają padać ofiarą epidemii. Umierają m.in. Gyda oraz córka Siggy, Thyri. Lokalna ludność prosi Lagerthę, aby pomogła przebłagać rozgniewanych bogów.

"Trzynasty apostoł"

ODC.9 Zdjęcia Pietra, przedstawiające całującą się parę, docierają do dyrekcji Kongregacji. Gabriel zostaje wykluczony z pracy przy wyjaśnianiu kolejnego zjawiska paranormalnego. Chodzi o mieszkańców górskiej miejscowości Santo Masso, którzy oddają cześć bóstwom pogańskim. Mimo wszystko Gabriel jedzie do wioski. Poznaje chłopca, który uznawany jest przez mieszkańców za zbawiciela.

ODC.10 Dzięki pomocy Alonso dawny jezuita poznaje historię stowarzyszenia, któremu przewodzi Serventii. Giulia odkrywa, że spodziewa się dziecka Pietra. W domu ukochanego znajduje zdjęcia, które doprowadziły do upadku Gabriela. Każe mężczyźnie wyznać Gabrielowi prawdę. Pietro, Claudia, Alonzo i Gabriel rozdzielają się, aby zbadać kilka możliwych miejsc pobytu Torchbearera.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

ODC.221, 222 Znany producent filmowy podczas nielegalnej gry w pokera zostaje zastrzelony przez zamaskowanego napastnika. Zespół Caine’a znajduje dwa rodzaje kul. Detektywi stwierdzają, że sprawca dobrze zaplanował zabicie filmowca i miał wspólnika.

"Biblia"

ODC.3 Judeę, rządzoną przez Sedecjasza, atakują Asyryjczycy z Nabuchodonozorem na czele. Wrogi władca słynie z okrucieństwa. Opór Izraelitów szybko zostaje przełamany - asyryjskie wojska zdobywają Jerozolimę i burzą Świątynię Salomona.

"Na krawędzi"

ODC.1 Bizneswoman Marta Sajno po wielu latach spędzonych w Kanadzie wraca do Polski. Zostaje właścicielką wydawnictwa dla kobiet oraz prowadzi fundację La Liberta, która pomaga ofiarom przemocy seksualnej. Jednocześnie kobieta tropi ludzi, którzy skrzywdzili ją w czasach, kiedy była studentką. Chce wyrównać rachunki z przeszłości. Na terenie posiadłości Marty zostaje znalezione ciało zamordowanej dziewczyny. Policja rozpoczyna śledztwo. Tomasz, szef grupy specjalnej, odkrywa, że równolegle toczy się dochodzenie w sprawie Marty.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

ODC.171 Nowojorscy detektywi rozpoczynają badanie okoliczności śmierci Ali Rand. W przeszłości kobieta złożyła fałszywe zeznania w sprawie gwałciciela, Johna Curtisa. Detektyw Jo Danville odkrywa, że przestępca mógł zostać wrobiony przez jej dawnego partnera, pracującego dla FBI, Franka Watersa, który wciąż próbuje doprowadzić gwałciciela przed sąd. W sprawie pojawiają się nowe dowody. Kierują one podejrzenia śledczych na znanego polityka, senatora Matthewsa. Jo spotyka się z kobietą, która została napadnięta przez Curtisa.

"Zabójcze umysły"

ODC.49, 50 Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie włamania, do którego doszło na przedmieściach Denver. W napadzie zginęła cała rodzina oprócz nastoletniej Carrie, która widziała twarze napastników. Dziewczyna ma pomóc w śledztwie.

"Zaginiony"

ODC.3 Becca Winstone kontynuuje poszukiwania syna w Europie. Wciąż wierzy, że pomogą jej dawni koledzy z czasów, kiedy była agentką CIA. Tymczasem uwięziony przez porywaczy Michael próbuje zrozumieć, dlaczego został uprowadzony.

"Dr House"

ODC.162, 163 Foreman próbuje zainteresować House’a historią choroby 4-letniego pacjenta. Okazuje się, że chłopiec, którego leczył Gregory, zmarł kilka lat temu. Doktor wraca do tamtej sprawy. W każdej chwili grozi mu naruszenie warunków zawieszenia wyroku.

"Tożsamość szpiega"

ODC.5 Bezwzględny handlarz narkotyków grozi kobiecie, która ma złożyć obciążające go zeznania. Michael Westen postanawia jej pomóc. Jednocześnie uczestniczy w międzynarodowej konferencji. Chce dowiedzieć się, kto jest winien temu, że stracił pracę.Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje