Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


ODC. 1071 Maria zwierza się Marcie, że niepokoi ją znajomość Andrzeja z Sonią. Tymczasem Budzyński poznaje Daniela, męża nowej przyjaciółki, który chwali się swoją kochanką. Sonia postanawia dać eksmężowi nauczkę... Łukasz rozmawia przez telefon z matką. Prosi, by go na razie nie odwiedzała. Dlaczego? Następnie Wojciechowski spotyka Wiktora, który przyznaje, że ma obsesję na punkcie Magdy. Od pewnego czasu śledzi każdy jej krok. Rogowska ma poważne problemy małżeńskie, o których nikomu nie chce mówić. Nie wie, że Artur przyleciał do Polski, ale nie żeby się z nią zobaczyć, tylko odwiedzić Teresę, która jest jego kochanką! Michał umiera w szpitalu w Los Angeles. Nie ma przy nim nikogo z rodziny. Do chwili zgonu nie udało mu się nawet na moment odzyskać przytomności. Tymczasem Agnieszka ogląda zdjęcia Tomka, zrobione przez Paulinę. Nie kryje przed Chodakowskim, że jest o niego zazdrosna. Wieczorem ukochany przygotowuje dla niej niespodziankę: informuje, że zamierza wyremontować mieszkanie. Dzięki temu Olszewska nie powinna mieć już oporów przed przeprowadzką. Z kolei Kolęda odwiedza Budzyńską w Warszawie. Pomaga jej uporać się z fachowcami od remontów...

ODC. 1072 Ewa oznajmia Markowi, że chciałaby zostać dłużej w Irlandii. Mogłaby wziąć udział w kolejnym projekcie badawczym. Tymczasem Anna informuje Mostowiaka, że Ula znów wagaruje. Tym razem do złego namawia ją chłopak, Bartek Sztaba. Marek obiecuje, że porozmawia z chłopakiem "po męsku". Tomek dowiaduje się, że Małgorzata Chodakowska wynajęła pokój w hotelu na warszawskim Okęciu i przy wymeldowaniu zapomniała zabrać ze sobą paszportu! Chodakowski dzwoni do Maryli z prośbą, by pomogła mu ująć oszustkę... Artur planuje z Marią kupno nowego mieszkania. Później spotyka się też z Teresą, której obiecuje, iż lada dzień poprosi żonę o rozwód. Kisielowa donosi Barbarze, że podsłuchała telefoniczną rozmowę księdza, z której wynikało, iż wkrótce ma się odbyć pogrzeb Michała. Seniorka rodu postanawia zapytać Tomka, co wie... Z kolei Chodakowski odkrywa, że pod Gosię podszywała się Joanna, amerykańska opiekunka Wojtka.

"Barwy szczęścia"


ODC. 1145 W szpitalu stan zdrowia Ksawerego dramatycznie się pogarsza. Kasia jest załamana. Stefan i Waleria starają się podnieść ją na duchu. Dąbrowski odbiera z komisariatu Izę wycieńczoną wielogodzinnym przesłuchaniem. W ATB dochodzi do bójki między Arturem a Mikołajem. W domu Marta opatruje posiniaczonego Artura. Agata informuje, że nie wraca do Francji. Zostaje w Polsce, ponieważ chce zająć się blogiem babci. Na początek postanawia przygotować jego francuskojęzyczną wersję. Wieczorem dziewczyna dostaje miłosną wiadomość od... Kamila.

ODC. 1146 Lekarze oznajmiają Kasi, że Ksawery ma białaczkę! Górka przyznaje się, że nie wie, kto jest ojcem chłopca. Kajtek oddaje Bazylowi aparat, który dostał od kolegów przed wyjazdem do Szwajcarii. W salonie Sabina dziękuje Andrzejowi za wyrozumiałość. Wiesia informuje Ulę, że przyjechał po nią tata. Alicja jest zachwycona Magdą.

ODC. 1147 Kaśka dowiaduje się, że potrzebny jest dawca szpiku. Badanie wykluczyło ją jako potencjalnego dawcę. Potem Górka rozmawia z Kamilem, który podnosi ją na duchu. Ludmiła mówi Oksanie, że zdecydowali się wyjechać z Kostkiem na Ukrainę. Zamierzają otworzyć tam filię Polgresu. Kobieta jednak uważa, że ten pomysł może zaszkodzić ich małżeństwu.

ODC. 1148 Marta postanawia odejść z ATB. Dąbrowski jednak nie przyjmuje jej wypowiedzenia. Otwarcie przyznaje, że swoim zachowaniem mógł dać Izie powody do zazdrości o Martę. Później Dąbrowski idzie do szpitala by zaoferować Kasi pomoc. Górka rozkleja się, gdy Mikołaj mówi, że jest gotów do oddania szpiku chłopcu. Zachęca Kaśkę, by poszukała biologicznego ojca Juniora... Hubert pokazuje Klarze magazyn plotkarski ze zdjęciem, na którym pręży się Ernie. Jest na niego wściekły.

"Pierwsza miłość"


ODC. 1920 Samanta wyprowadza z równowagi Śmiałka, który ma już dość jej lenistwa. Postanawia dać dziewczynie nauczkę i pokazać, dlaczego praca jest tak bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Przy okazji chce ją przekonać, że pobyt na wsi też ma swoje plusy. Tymczasem Agnieszka nie daje za wygraną. Kolejny raz przeprasza Mikołaja za swoje przekonania, które go uraziły. Wyprowadzony z równowagi "Mikser" nie zostawia na niej suchej nitki. Żąda, by dała mu święty spokój. W "Barbarianie" zjawia się Jarek. Kinga ma go dość. Od progu wykrzykuje, by przestał ją nachodzić...

ODC. 1921 Emilka wyjeżdża na szkolenie dla sołtysów. Pod jej nieobecność pomiędzy Śmiałkiem i Samantą zaczyna rodzić się... uczucie! Jarek próbuje namówić Kingę na spotkanie. Filip szuka sposobu, by odzyskać pieniądze Artura.

ODC. 1922 Filip postanawia przekonać Wekslera, by mu zaufał. Marian nie przyjmuje do wiadomości, że mógłby się związać z dziewczyną, która jest o połowę od niego młodsza. Kinga spotyka się z "Mikserem". Potem Mikołaj wdaje się w bójkę z Jarkiem.

ODC. 1923 Kinga martwi się o Mikołaja, który mocno poturbował Jarka. Policjant namawia Żukowską, by porozmawiała z ofiarą szarpaniny. Filip postanawia zaproponować Wekslerowi współpracę. Ku jego zdumieniu Karol się zgadza. Docenia odwagę i śmiałość Filipa. Razem postanawiają połączyć siły, by odegrać się na Szklarskim. W zamian za przysługę Filip zobowiązuje się, że zorganizuje Karolowi profesjonalną pielęgniarkę. Koniecznie musi być atrakcyjna i seksowna!


"Trzynasty apostoł"

ODC.3 Claudia postanawia zbadać przeszłość Gabriela. Demetrio nie wierzy w nadprzyrodzone zdolności bratanka i uważa, że umysł płata młodemu duchownemu figle pod wpływem zmęczenia i stresu. Gabriel spotyka Eugenia Mustera, który dysponuje zdolnościami parapsychologicznymi. Mężczyzna przekonuje duchownego, że jego umiejętności są darem, a nie przekleństwem.

ODC.4 Szesnastoletni Stefano miewa retrospekcje, które wydają się należeć do nazistowskiego żołnierza. Dzień po dniu obce obrazy wypierają jego własne wspomnienia i zmieniają osobowość. Gabriel i Claudia postanawiają zbadać sprawę. Muster zdradza Gabrielowi nazwę - Bonifacio, która łączy się z Giordano Bruno, słynnym filozofem uznanym przez Kościół za heretyka i spalonym na stosie.

"Galeria"

ODC.168, 169 Anita zabiera z galerii swoje rzeczy. Pragnie jak najszybciej wyjechać z kraju. Kasia postanawia wraz z Weroniką i Sebastianem spróbować szczęścia w kasynie. Wanda wyprowadza się z domu opieki.

ODC.170, 171 Piotr ponownie odwiedza Kasię. Sebastian jest o niego zazdrosny. Anita jest rozczarowana postawą ojca. Michał decyduje się wyjechać razem z Woydatt. Karolina pomaga mu dotrzeć na lotnisko.

ODC.172, 173 Hubert prosi Kacpra o pomoc w sprawie domu. Iwona zyskuje szansę, by poznać Karolinę. Olga źle się czuje. Kacper podejrzewa, że żona jest w ciąży.

ODC.174, 175 Sylwia opowiada Iwonie o planie Tadeusza. Młody próbuje zaprosić Różę na randkę. Kobieta nie wie, jak mu odmówić, aby jednocześnie nie urazić jego uczuć.

"Chicago Fire"

ODC.23 Po tragicznej śmierci Hallie ratownicy są w kiepskich nastrojach. Wkrótce okazuje się, że zginęła ona przed wybuchem pożaru w klinice. Policjanci wpadają na trop osób zamieszanych w zabójstwo. Boden, Severide i Casey jadą na miejsce tragedii. Odkrywają, że ktoś przeszukał kartotekę pacjentów. Wkrótce strażacy próbują ratować kobietę uwięzioną w kanale ściekowym.

ODC.24 (Ostatni) Ratownicy otrzymują wezwanie do pożaru w więzieniu. Po ugaszeniu ognia w placówce dochodzi do awarii prądu. Wielu skazańców korzysta z panującego chaosu i opuszcza swoje cele. Casey i Herrmann znajdują w jednej z nich zamordowanego strażnika. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Herrmann zostaje wzięty na zakładnika przez jednego z więźniów.


"Na dobre i na złe"


ODC.563 Lena przyjeżdża z Felkiem do domu. Latoszek nie chce, aby syn oglądał go na wózku inwalidzkim. Kilka godzin później, gdy w domu są tylko Witek i Felek, wybucha pożar. Niepełnosprawnemu lekarzowi cudem udaje się ocalić życie swoje i synka. Niestety odłamek pozostawiony w jego kręgosłupie przemieszcza się i Latoszek musi szybko trafić na stół operacyjny. Podczas zabiegu dochodzi do wypadku. Kinga wyprowadza się od Falkowicza, który wciąż nie powiedział jej o swojej chorobie. Razem z mężem laborantka przeprowadza sekcję zmarłego Wawrzyniaka. Do szpitala trafia Beata, która prawie utopiła się na basenie. Jej stan się pogarsza, a defekt genetyczny utrudnia diagnozę. Wiktoria odkrywa, że Tomasz planuje oświadczyny i kupił pierścionek zaręczynowy.

"Zaginiona"

ODC.6 Komisarz policji pokazuje Tokarskiemu zwłoki zamordowanej Agnieszki Żak, byłej kochanki przestępcy Johna Van Bordena. Okazuje się, że Ula znała bandytę i jest podejrzana o udział w zabójstwie. Tokarski postanawia odszukać ich dawną gosposię.

"Nowa"ODC.3 Ginie Robert Sznajder, znany dziennikarz polityczny. Wśród przesłuchiwanych osób znajduje się Kamila Sznajder, żona zamordowanego, również dziennikarka, która prowadzi w telewizji własny program. Policjanci ustalają, do kogo należy numer telefonu, z którego otrzymali informację o zabójstwie. Komisarz Wolski w towarzystwie Ady Mielcarz jedzie pod wskazany adres. Mieszkanie jest własnością jednego ze stołecznych paparazzich. Mężczyzna zdradza stróżom prawa, że ma dowód na romans pięknej Kamili z asystentem jej męża.ODC.12 Bonni nawiedzają koszmary o trumnach członków rodziny Klausa. Postanawia pogodzić się ze swoją matką, Abby, której nie widziała od 15 lat. Klaus kontynuuje negocjacje ze Stefanem, dotyczące przejęcia trumien ze szczątkami członków jego rodziny.

"Druga szansa"odc. 1, 2 Lux Cassidy od urodzenia wychowywała się w rodzinach zastępczych. W wieku 16 lat po raz pierwszy spotyka swego ojca Nate’a, właściciela baru. Dzięki niemu dowiaduje się, że jej matką jest Cate Cassidy, gwiazda lokalnego programu radiowego.

"Agenci NCIS: Los Angeles"ODC.22 Deeks poszukuje wiadomości o swoim zaginionym informatorze ze środowiska przestępczego. W tym celu powraca do dawnej fałszywej tożsamości. Dochodzenie komplikuje się, gdy wychodzą na jaw pewne sprawy z jego przeszłości.

"Kamuflaż"


ODC.9 Ginie Mark Ramsay, agent CIA, a jednocześnie profesor językoznawstwa, u którego studiowała Annie. Dziewczyna dopiero teraz dowiaduje się, że to on polecił ją do tej pracy. Walker musi złapać mordercę oraz odnaleźć znane tylko profesorowi tajne informacje.

"W garniturach"

ODC.4 Harvey Macht przedstawia Mike’owi nowego prezesa. Dowiaduje się, że chce on zamknąć fabrykę w USA i przenieść produkcję za granicę. Postanawia go powstrzymać. Zleca Rossowi znalezienie na to odpowiednich zapisów w statucie firmy.

Odcinek specjalny: Wrzesień 1921 roku. Rodzina Crawleyów wybiera się z wizytą do Rose MacClare i jej rodziców. Na miejscu dowiadują się, że gospodarze planują wyjazd do Indii. Branson, Thomas, Alfred i Jimmy biorą udział w zawodach w przeciąganiu liny.

"Pamiętniki wampirów"

ODC.11 Caroline obchodzi 18. urodziny. Elena, Bonnie i Matt organizują dla niej przyjęcie w dość nietypowym miejscu. Damon i Stefan zastanawiają się nad nowym sposobem podejścia Klausa. Mają różne koncepcje i dochodzi między nimi do konfliktu.

"Na linii strzału"

ODC.34 Po 38 latach izolacji w zakładzie karnym wolność odzyskuje więzień, którego skazano za napad na bank. Mężczyzna opuszcza więzienie jako starzec. Mary pomaga mu w przystosowaniu się do nowych warunków i pilnuje, by nie wrócił na drogę przestępstwa.

"Tożsamość szpiega"

ODC.1/13 Rządowy szpieg Michael Westen zostaje nieoczekiwanie zwolniony z pracy. Rozpoczyna prywatne śledztwo, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się stało. Jednocześnie kontynuuje dochodzenie w sprawie niesłusznie oskarżonego Kubańczyka Javiera.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"

CZ ODC.165, 166 Agenci poszukują zabójcy młodej kobiety, której ciało znaleziono w skradzionym ferrari. W kręgu podejrzanych są zajmujący się kradzieżami samochodów członkowie jej rodziny. Wychodzi jednak na jaw, że życie złodziei także jest zagrożone. Mac i reszta zespołu muszą odnaleźć mordercę, zanim zacznie on zabijać kolejne osoby z przestępczego klanu. Danny idzie do baru w towarzystwie znajomych z pracy, m.in. Lauren. Przed lokalem dochodzi do szarpaniny. Danny traci przytomność. Kiedy ją odzyskuje, widzi martwego napastnika.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje